Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2003., 14:32   #1
Reklame za...

... uloške, kreme, maramice, picaboce......
Ma stvarno mi već idu na mog malog mekanog!

Od 10 reklama 7 ih je za žene i njihove "potrebe", toliko nekad popizdim da bih najradije zabio ženu u televizor i zajedno ih porazbijao u 3 pi*ke materine.

Uf sorry, ali kad se sjeti digne mi se .... živac:2up:
Zlo Koje Surfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 14:35   #2
Re: Reklame za...

Quote:
n3utrin0 kaže:
... uloške, kreme, maramice, picaboce......
Ma stvarno mi već idu na mog malog mekanog!

Od 10 reklama 7 ih je za žene i njihove "potrebe", toliko nekad popizdim da bih najradije zabio ženu u televizor i zajedno ih porazbijao u 3 pi*ke materine.

Uf sorry, ali kad se sjeti digne mi se .... živac:2up:
slazem se

plus, na one tri namjenjene muskima opet su zene

sto che reci da zene vladaju svijetom

PS i vecini zena te reklamice idu na zifce
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 14:40   #3
Re: Re: Reklame za...

Quote:
atlantis kaže:


sto che reci da zene vladaju svijetom



A i te reklamice... garant je muško izmislilo
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 14:40   #4
cak i aute prodaju tak kaj snimaju tipa sa raznim pickama u autu i onda, on kao kara jer ima BAS taj auto
bezi bre u pizdu materinu
reklame za aute bi trebale sadrzavat frajere s cvikcangama, letlampom i nogometnom loptom u pozadini...
ode nam planeta u kurac
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 14:46   #5
Pa jebote, bolje da su ženske na teveju sa ulošcima, nego bez. Šta bi onda tek bilo, jebote, sve bi ispovraćo po kući....
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 14:52   #6
Quote:
walter kaže:
Pa jebote, bolje da su ženske na teveju sa ulošcima, nego bez. Šta bi onda tek bilo, jebote, sve bi ispovraćo po kući....
ma zakaj opce zena na reklami??
ono treba bit samo ruka koja drzi ulozak ili kadar, svejedno, te glas koji govori: za zenu, kad je odvratnija nego inace.
i bok, koji kurac ima itko zapravo bit na reklamama, bio musko il zensko.
daj da vidim jebeni auto il jogurt, nemoj mi pjevat kak je dobar kroz prozor planinske kucice.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 14:55   #7
Pa žena smije biti na reklami ako se ona reklamira, mislim ono, ukrajinske udavače i to, daj da vidim malo šta se ženi, za kolko može oprat suđe, počistit kuhinju, zaklat neko meso....
A ako su na reklamama za aute, to je valjda da se vidi koje pičke bariš s kojim autom, to je kao uputstvo, da netko ne bi slučajno pojebo nešto debelo i staro a vozi mečku, kuiš?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 14:58   #8
Quote:
walter kaže:

A ako su na reklamama za aute, to je valjda da se vidi koje pičke bariš s kojim autom, to je kao uputstvo, da netko ne bi slučajno pojebo nešto debelo i staro a vozi mečku, kuiš?

Lebe...ovo je upravo ono sto sam i ja mislila

vi muškarci s MK ste toliki frajeri da ne znam kojeg bi prije :horny:
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 14:59   #9
Zašto, recimo, ne reklamiraju kutrone, tako da ga žemska navuče na nečiju kitu, pa ga lagano oblizuje ( okus roštilj ), i ondak eventualno progovori koju riječ ( ono, tipa, kakav super kurton, siguran sex, mama me pretplatila na godišnju dostavu kurtona ).

Ma koji vam je klinac ?

Ja ozbiljnu temu, jes malo frustrirajuću, a vi...
Zlo Koje Surfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 15:04   #10
Quote:
walter kaže:
Pa žena smije biti na reklami ako se ona reklamira, mislim ono, ukrajinske udavače i to, daj da vidim malo šta se ženi, za kolko može oprat suđe, počistit kuhinju, zaklat neko meso....
A ako su na reklamama za aute, to je valjda da se vidi koje pičke bariš s kojim autom, to je kao uputstvo, da netko ne bi slučajno pojebo nešto debelo i staro a vozi mečku, kuiš?
da, istina, to je za brzoplete primjerke...
no, da li su reklame doista tako koncipirane?

ne prodaju li nam jajnike pod muda?
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 15:09   #11
Quote:
n3utrin0 kaže:
Zašto, recimo, ne reklamiraju kutrone, tako da ga žemska navuče na nečiju kitu, pa ga lagano oblizuje ( okus roštilj ), i ondak eventualno progovori koju riječ ( ono, tipa, kakav super kurton, siguran sex, mama me pretplatila na godišnju dostavu kurtona ).

jebi ga, onda bi se vegetarijanci bunili


a muskarci s malim i slabi jebaci kupit che mecku ili bemveja kraj kojeg stoji sisata plavusha jer su 100% uvjereni da che, ako kupe taj auto, jednog dana i oni moch jebat neku zensku, kaze walter koji je editirao atlantisin post - nije waso ništ editiro, ovo je ženska podvala, ovo ti je netko od admina editirao
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 15:28   #12
Quote:
walter kaže:

A ako su na reklamama za aute, to je valjda da se vidi koje pičke bariš s kojim autom, to je kao uputstvo, da netko ne bi slučajno pojebo nešto debelo i staro a vozi mečku, kuiš?
Wow..ja ne znam za tebe waso, al meni su zene koje padaju na takve auto super. Volim sponzoruse, al mi je krivo sto ih ne mogu dobit jer osobno vozim predratnog ficeka. Al da mogu...i ja bi kupio mecku.
kiki woz 'ere
Zlo Koje Surfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 17:10   #13
Quote:
Drito Konj kaže:
ma zakaj opce zena na reklami?
ti bi više volio dečke, a?
da ti snime jednu Fa reklamu s dečkima, eh? i ti i leb gledate zagrljeni.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 20:02   #14
Re: Reklame za...

Quote:
n3utrin0 kaže:
... uloške, kreme, maramice, picaboce......

Ko ti je dozvolio da to uopće spominješ ovdje?
IMF-ovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 20:22   #15
Re: Re: Reklame za...

Quote:
IMF-ovac kaže:
Ko ti je dozvolio da to uopće spominješ ovdje?
Ma gdje bih to uopće stavio ?
U ženski kutak?

Jel' bi me ti brisao nakon masovnog pljuvanja od strane žena ?

Oću peticiju protiv uložaka, dovoljno je krvi proliveno !
Zlo Koje Surfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 20:31   #16
Quote:
walter kaže:
Pa jebote, bolje da su ženske na teveju sa ulošcima, nego bez. Šta bi onda tek bilo, jebote, sve bi ispovraćo po kući....
Ljube moja, ja tebe tako volem sve me sjeta prožela.. lastavica
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 21:30   #17
Quote:
Drito Konj kaže:
cak i aute prodaju tak kaj snimaju tipa sa raznim pickama u autu i onda, on kao kara jer ima BAS taj auto
bezi bre u pizdu materinu
reklame za aute bi trebale sadrzavat frajere s cvikcangama, letlampom i nogometnom loptom u pozadini...
ode nam planeta u kurac
Kakve li dobre ideje. Prva scena, crno-bijelo, frajeru zena kvoca i kvoca, on se ocajno ustaje..odlazi van..po ulici lete stare novine i lisce, on polako hoda, nogu pred nogu...odjednom, stane pred Fijatovim salonom i vidi novi Punto..ulazi unutra, gleda auto, prelazi rukom..slijedeca scena, u boji, frajer vozi punto sa frendovima, izlaze iz istog, igraju nogomet i onda piju pivu uz rostilj, sve sjajno..PUF vracamo se u stvarnost, frajer jos stoji kraj punta u salonu..ali sa smijeskom na licu..i na kraju poruka..punto..slobodi nema granica ili takva nekakva ljiga.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 07:27   #18
Quote:
smotana2001 kaže:
:horny:
ehhhh...da....ovo je uvijek istina
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 07:40   #19
smotana, kaj tebe šora u rano jutro?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 08:04   #20
Quote:
slafko kaže:
smotana, kaj tebe šora u rano jutro?
mamurluk ... i iznenadne promjene mojih postova
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger