Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2003., 19:35   #1
Angry "osteceno 14 kuca, ozlijedjena zena" - kakav je to tretman zena?

ovaj naslov u Vecernjem ide onu bombijadu jucer u Dubravi. jako me ljuti takvo tretiranje zena. prema ovom naslovu stavlja ih se u rang sa stvarima poput ostecena kuce, mislim ono ko da je to jebeno isto...
seti is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 19:38   #2
... a niko da spomene onog jadnog Muskarca, susjeda, kojeg je eksplozija probudila ( ) i izbacila doslovno iz kreveta ( )

I sta je sa onih 4 ostecenih auta, jebote pa bomba je eksplodirala pod jednom neduznom Opel Astrom!!!

ZAsto naslov ne glasi "osteceno 14 kuca i 4 auta, uznemiren muskarac" a u podnaslovu "lakse ozlijedjena i jedna zena"

Kakvo je to novinarstvo ovih dana, favorizira tamo neki spol preko svake mjere!!! :2up:
seti is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 19:43   #3
Quote:
seti kaže:
... a niko da spomene onog jadnog Muskarca, susjeda, kojeg je eksplozija probudila ( ) i izbacila doslovno iz kreveta ( )

I sta je sa onih 4 ostecenih auta, jebote pa bomba je eksplodirala pod jednom neduznom Opel Astrom!!!

ZAsto naslov ne glasi "osteceno 14 kuca i 4 auta, uznemiren muskarac" a u podnaslovu "lakse ozlijedjena i jedna zena"

Kakvo je to novinarstvo ovih dana, favorizira tamo neki spol preko svake mjere!!! :2up:
reci mi, nisam vidjela jel autor teksta musko ili žemsko?



NASLOV JE GLUP.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 19:57   #4
..pa tretman je sasvim dobar..napredujemo..civilizacijski..14 kuca=1 zena..hm...
..ajde, a koliko vrijedi jedna zena u bliskim i manje bliskim istocima..i avrikama...koji je kurs...tamo su mjerilo vrijednosti zena, pokretnine..pokornije su, doduse..
__________________
..potpis
..a unda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 21:14   #5
Quote:
seti kaže:
Opel Astrom!!!
Corsom.

Nije da volim Opel, ali i Opel je auto. Jadni mali limenko.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 21:29   #6
o tome ti ja i pricam!!! bitni detalji poput toga koji je model u pitanju mi promaknu jer u naslovu forsiraju tam neku ... neku ... zenu

jel tesko ostecen?
seti is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 21:38   #7
Quote:
seti kaže:
o tome ti ja i pricam!!! bitni detalji poput toga koji je model u pitanju mi promaknu jer u naslovu forsiraju tam neku ... neku ... zenu

jel tesko ostecen?
Bila slika. Razbijena svjetla, stakla, otvoren gepek i hauba, prasnjav..
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 21:47   #8
Čuo sam da je i par pasa ozlijeđeno... Kakva je to diskriminacija pasa? Zar jedna ozlijeđena žena vrijedi više od tih pasa? Ne razumijem današnje novinarstvo, gdje je bit? Gdje je važnost, gdje su prioriteti? Psi su živa bića!!!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger