Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2010., 18:29   #21
Quote:
marta26 kaže: Pogledaj post
to da nisi zrela za majcinstvo mos macku o rep objesiti, da se vi volite i sve stima sve bi bilo drukcije, ovako se tjesis da nisi zrela. .
apsolutno se slazem s ovim

nije znala da je svrsio u nju, mislim
to se kao bas ne primjeti
i ne vjerujem da nisi znala za "after day" pilule, ako nista drugo

no sto je tu je ....
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 18:29   #22
Šteta što Magda Weltrusky više nije živa,pokoj joj duši,ona bi zicer znala kaj napraviti.
smucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 18:39   #23

ja sam sam 9 godina mlađa i ocito sam zrelija od tebe

al dobro....mozda ti sa 38 bude zao jer nisi skupila to malo potrebne snage za pravu odluku..a mozda ne..
iv7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 18:44   #24
Ah,gle,šta reći,inače spadam u liberlne,ali...neću popovati o zaštiti,niti o "day after",ali ću ti reći da je i moje dijete neplanirano iako sam imala zaštitu,bila u ne baš dobroj životnoj situaciji,a sad strepi iz minute u minutu za svog malog pačića....hoću ti reći majka si od trenutka od kad znaš da si trudna,pitanje je samo možeš li ubiti svoje dijete i živjeti s tom činjenicom...ako da...znaš što ti je činiti...ako ne,nemoj si upropastiti život...a tog tulipna ko j...,šta će ti on uopće u životu...em si shvatila da je totalni kreten i još ti o njegovoj reakciji ovisi da li ćeš roditi svoje dijete ili ne....život je fakat nepravedan neke žene ,nažalost nemaju ni tu tvoju priliku...a ubile bi za nju
__________________
14.09.-stigao mamin anđeo
osvojena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 18:47   #25
Nije mi jasna svrha otvaranja topica.


Da ti je seksualni IQ nizak to vec sama znas, da je tip (i njegova bliza rodbina ocito) gotovo nestvarno neodgovorni kreten i to znas, da ces napraviti abortus takodjer zvuci decidirano i finalno (i oko toga nema potrebe moralizirati).

Ono sto mi se cini da ne znas jest da nekome s 28 godina roditelji ne bi trebali biti nikakav utjecaj u donosenju odluke o abortusu.

Napravi ono sto zelis, ali onda i prije nego samo pomislis na pimpek sredi si taj nered u glavi.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 18:47   #26
Quote:
BoniZG kaže: Pogledaj post
.
i jos nes....ne on ti to dijete ne moze uzeti...niti jedan sud na ovom svijetu nece dodjeliti dijete ocu osim ako je majka luda ili zanemariju dijete....
budi jaka...budi bahata....pokazi mu sto mislis i NEMOJ GA VISE ZVATI...kakva god tvoja odluka bila....
iv7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 18:49   #27
Quote:
Torma kaže: Pogledaj post
Nije mi jasna svrha otvaranja topica.


Da ti je seksualni IQ nizak to vec sama znas, da je tip (i njegova bliza rodbina ocito) gotovo nestvarno neodgovorni kreten i to znas, da ces napraviti abortus takodjer zvuci decidirano i finalno (i oko toga nema potrebe moralizirati).

Ono sto mi se cini da ne znas jest da nekome s 28 godina roditelji ne bi trebali biti nikakav utjecaj u donosenju odluke o abortusu.

Napravi ono sto zelis, ali onda i prije nego samo pomislis na pimpek sredi si taj nered u glavi.
Dobra,dooobbrraaaa...
smucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 18:53   #28
Quote:
Ainless Villia kaže: Pogledaj post

28 godina...oprostit ćeš mi na iskrenosti, ali, kako je zaboga moguće da s 28 godina ne znaš osnove seksualno odgovornog ponašanja ? u toj dobi mnoge žene imaju već i po dvoje djece i karijeru...a ti si na mene ostavila dojam (nakon što sam ti pročitala samo prvi, uvodni post) da se radi o siriotoj zbunjenoj tinejdž erici kojoj sve ovo ugrožava završetak , u najmanju ruku trećeg srednje...
ne znam što bih ti rekla...ne želim biti gruba jer sam svjesna kako je zlo već napravljeno, i da time nećeš dobiti ništa...ali ne mogu ne reći kako mi je užasno žao tog djeteta u tebi..mm i ja se trudimo mjesecima ne bi li začeli (a mnoge moje prijateljice i godinama krvavo rade na tome), i to me sprečava da budem empatična s tobom u ovoj situaciji, i da ti savjetujem da ubiješ taj plod u sebi...
samo ću ti reći da ti od srca želim da ne dođeš danas sutra na moje mjesto (ili na mjesto bilo koje od tih žena), jer će tvoj očaj s razlogom u toj situaciji biti nekoliko puta veći nego što je to kod nas...

kako god odlučila, i što god da se dogodilo, moram ti reći mila da se nadam da ćeš ipak osvjestiti sama sebi kako si za sve ovo kriva apsolutno koliko i taj dripac...i da ste vašom bezobzirnosti nanijeli bol nekome tko je najmanje zaslužio.

samim tim, da ćeš prevenirati da se ovakvo što ikada ponovi...


proguglaj malo o metodama zaštite kladila bih se da trenutak orgazma koji ste doživjeli te večeri (a koji bi, što je ironija veća, doživjeli i sa nekom zaštitom) nije bio ovoga vrijedan.


ovo sve vrijedi ukoliko se ne radi o trolu...a nije da ne miriše na to.
Potpisujem.

Da nadodam ovo o trolu, to mi je prvo palo na pamet, ali sad sumnjam jer je i za trola preglupo.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 18:59   #29
Sa 28 godina zoveš njega na kućni telefon i govoriš njegovom ocu da si trudna. Pa?!
Kakve veze taj stari ima s tim? Nije ni njegovom sinu ni tebi 15, već čitavih 28 godina.

Roditelji ti ne daju da rodiš???

Ček', jesi ti sigurna da imaš 28 godina?

Zadnje uređivanje forum mamica : 22.06.2010. at 19:38.
forum mamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 19:14   #30
Bit će ti kasnije žao ako pobaciš..pročitaj samo što prolaze one žene koje ne mogu imati djecu i što im Bog to još nije omogućio.... Wannabe, zbor! vol.5 Top-tema: Metode, načini i pomoć pri začeću , Medicinski potpomognuta oplodnja .....pa si sad razmisli...........
__________________
kornjačica žabica
tina2701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 19:34   #31
il je trol
il je fulala brojku pa umjesto 18 napisala 28
il je prestrasna
__________________
*Lorena, Ivan, Leon, Vito*
Kao kiše kap
11+
ivana9821 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 20:12   #32
To što je napisala da s 28 nije zrela za bebu joj vjerujem.
Nismo svi isti.
Moja frendica se jednako ponašala, kad je saznala da je trudna u 29. sam' je kukala: " Ajaja, kaj će mi tata reć'!??!" ( Mislila je na svog tatu, ne bebinog).
Tip joj je zdimio u bijeli svijet pa je i ona zvala njegovu mamu.
Odlučila je pobacit', a onda je kod ginićke pogledala ultrazvučnu sliku bebe i na kraju odustala.
Danas je Lanica ( beba) prekrasna djevojka, upisala fax, inteligentna i uspješna.
Eyecandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 20:13   #33
zar nije indikativno da se osoba, autorica topica, vise ne javlja?

Mislila sam odrzat lekciju, ali predomislila sam se jer sam nakon uvodnog topica mislila da se radi o maloljetnoj osobi, ali kad sam procitala da ima 28...Odustajem...

Nema se tu sto reci sto ta osoba vec sama nije trebala znat, odmah po izlasku iz skole..Samo znam da se sve dogadja s razlogom i sad mi je jako zao da sam citala ovu temu jer sam se jako rastuzila dok ovo moje cudo lupa u trbuhu...

Ma rasplacem se ja i kad psa netko ne tretira kako treba...Ja bi sve poslala kvragu, sama bila s mojim djetetom, uzivala u svakoj rijeci "mama" koju ono izgovori, zivjeli bi svoj zivot, a jednog dana naisla bi i osoba koja bi zavrijedila biti dio naseg zivota...Ali to sam samo ja
__________________
baby burza
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 20:17   #34
Meni tu malo smrdi na trola.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 20:43   #35
Napala ste jadnu curu, da ima 28 pa što, da se radi o dečku rekle bi da je mulac.Zamislite cura je pogriješila, i sad zbog te greške plaća..Svatko može pogriješit bio mlad ili star.Vi niste nikad pogriješile..sve ste svetice ovdje
nikolina25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 20:47   #36
neznam nista od tebi i nemogu ti sudit....ali imat 28 i rec da nisi znala da je svrsio u tebe dok ti nije priznao....neznam....greske se događaju i sve, na tebi je odluka...samo razmisli o tome da je u tebi jedno malo biće koje nije tražilo da bude začeto i koje nije ničemu krivo, i koje ima pravo na svoju priliku u ovom svijetu....sretno
googaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 20:49   #37
Quote:
zlatokosa22 kaže: Pogledaj post
oboje imamo 28 godina, i iskreno nisma spremna za majčinstvo a pogotovo ne sama, i još da njega moram trpjeti...a sad rekao je da će mi platiti abortus i pošto sutra idem u bolnicu na pregled vjerojatno će mi možda već sutra to riješiti...i pošaljem kretenu poruku neka mi se javi jer trebam novce sutra jer da ću sutra to obaviti, eto kreten očito ni vlastito obečanje i vlastiti dogovor ne može održati...mislim zbilja ono...sad se samo pitam di mi je bila pamet i šta sam u njemu vidjela kad je on jedno veliko dijete....

i sad ta cijela situacija od jučer mi je toliko smiješna da se samoj sebi smijem...eto kako god sve završilo meni moje srce govori da će sve biti dobro...



Lijepo da ti srce govori da ce sve biti dobro..ali ovo boldano mi nije jasno..wtf?
Otvorila si temu ...i sad ti je sve smjesno...sorry,i meni je
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 20:50   #38
Ona je trudna, sama i prestrašena..ona je sa tim dečkom mislila ozbiljno, a on je to iskoristio da zadovolji svoje jadne potrebe i što sad..kriva je ona koja je tipu vjerovala, da "žena je je uvjek kriva", pa nije sama napravila djete i on snosi odgovornost za svoje postupke..a 28 godina nije puno pa cjeli je život pred njom, šta vi pričate kao da ima 100..pa to je mlada cura, što fantazirate..
nikolina25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 20:50   #39
Quote:
nikolina25 kaže: Pogledaj post
Napala ste jadnu curu, da ima 28 pa što, da se radi o dečku rekle bi da je mulac.Zamislite cura je pogriješila, i sad zbog te greške plaća..Svatko može pogriješit bio mlad ili star.Vi niste nikad pogriješile..sve ste svetice ovdje
sory, ali

A sto to ona "placa" zbog svoje greske? To sto je autorica ( ili trolira) sama, povrijedjena? Za prvo- sretna je da ni sama ne zna koliko sto je "ostala sama" jer bolje biti sam nego s ovakvim malogradjanskim idiotom i njegovim starcima, a povrijedjena jer je tek sad vidila kakav je zapravo? OPet, bolje sad nego kasnije ili nikad
__________________
baby burza
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 20:54   #40
Isuse, kako mi se sere od pameti i morala na ovoj temi

Da, može se dogoditi da su ljudi glupi i da istresu spermu u ženu, bez da je ona to htjela.
I da, to se događa i sa 16, i sa 26, i sa 36 godina.
Pogotovo ako je to bio odnos koji je, kako ona kaže, polako nečemu vodio.
Pa javi se valjda neko povjerenje u svemu tome, a možda se ni ideja imanja djeteta ne čini toliko užasna, u tom kontekstu.

Trebao joj je reći odmah što se dogodilo, pilula se stigne popiti u roku od 24 sata, i mirna bosna.
Da je imalo manje panj nego što jest, učinio bi to.

Ovo s uplitanjem roditelja ne želim ni komentirati.

Glede nje i odluke o abortusu, teško je pametovati. Svaka žena ima apsolutno pravo sumirati pluseve i minuseve i učiniti ono što osjeća da je najbolje.
Znam dvije koje su abortirale, s mrvicu manje godina od nje, i nijedna nije požalila kasnije. Otišle su novim putevima, i grade nekakav drugi život.
Ima ih i koje su rodile, njima su pak dosta pomogli roditelji.
Svaka odluka je okej, samo da je žena s njom potpuno mirna.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:50.