Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2010., 15:05   #61
njegov otac je kreten kojeg je stari ucijenio vjerojatno da me mora ženiti (kao da smo u srednjem vijeku) i koji da sredi stvar je išao meni prijetiti da moram abortirati jer inače ak rodim i on to sazna da će mi uzeti dijete koje ne želi da se rodi....a ako rodim da on želi sva prava na to dijete...i još on mene ne voli da bi me ženio...i ne želi da rodim al ako rodim da on isto ima pravo na dijete....

pa jel to normalna osoba koja tako razmišlja????
zlatokosa22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 15:09   #62
Quote:
zlatokosa22 kaže: Pogledaj post
njegov otac je kreten kojeg je stari ucijenio vjerojatno da me mora ženiti (kao da smo u srednjem vijeku) i koji da sredi stvar je išao meni prijetiti da moram abortirati jer inače ak rodim i on to sazna da će mi uzeti dijete koje ne želi da se rodi....a ako rodim da on želi sva prava na to dijete...i još on mene ne voli da bi me ženio...i ne želi da rodim al ako rodim da on isto ima pravo na dijete....

pa jel to normalna osoba koja tako razmišlja????
pusti sad što je rekao taj dečko čije dijete čekaš, taj njegov otac ili tvoji roditelji .. želiš li TI to dijete ili ne? ... to se trebaš pitati
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 15:19   #63
ajte vi meni curke koje ju toliko kritizirajte objasnite zašto ste curu na ovoj temi https://www.forum.hr/showthread.php?t=533586 luđački podržale a ovu koja je u sličnoj situaciji (možda koju god.starija) tako kritizirate? to s epitam od kad je topic otvoren,zaista mi nije jasno obadvima se dogodila neplanirana trudnoća,obje su financijski donekle ovisne o svojim roditeljima (ona prva koju bodrite u potpunosti) obje su imale za dečke iste kretene ,čak je po meni još gori onaj prvi (dečko cure koju ste manično podržale) jer je ženska godinama bila s njim a on joj je okrenuo leđa! niste mi jasne iskreno,cure u istoj situciji jednu pljujete i kritizirate a za drugom se trese forum od podrške!
marinella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 15:25   #64
Ona prva je mlađa
Od ove druge, pošto je starija, se očekuje da je barem mentalno punoljetna, ali očito nije.
Ona prva je bila konkretna da ona ŽELI djete, i očito je svu snagu svoju upregla da uspije i sama (osim ako i ona nije trol).
Ova drug samo traži izgovor.
Nevalja dečko (tu se slažem)
Nevaljaju njegovi starci
Nevaljaju njeni starci
A ona je kao OK, a nema blage dume što hoće.
I dalje mislim da je trol, ali ako modovi tvrde da nije, tko sam ja tu da proturječim

Svejedno je blesavo da u današnje vrijeme kad se stvarno puno toga zna da se neko ponaša baš toliko nezrelo i neodgovorno za svoje godine po pitanju i sebe i svog zdravlja i budućeg djeteta. O eventualnoj obitelji neću ni pričat.

Čisto je blesavo, ako pokretačica teme to nije u stanju shvatit, a i neki drugi sudionici teme, onda je to stvarno tužno.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 15:28   #65
Quote:
zlatokosa22 kaže: Pogledaj post
oboje imamo 28 godina, i iskreno nisma spremna za majčinstvo a pogotovo ne sama, i još da njega moram trpjeti...a sad rekao je da će mi platiti abortus i pošto sutra idem u bolnicu na pregled vjerojatno će mi možda već sutra to riješiti...i pošaljem kretenu poruku neka mi se javi jer trebam novce sutra jer da ću sutra to obaviti, eto kreten očito ni vlastito obečanje i vlastiti dogovor ne može održati...mislim zbilja ono...sad se samo pitam di mi je bila pamet i šta sam u njemu vidjela kad je on jedno veliko dijete....i sad ta cijela situacija od jučer mi je toliko smiješna da se samoj sebi smijem...eto kako god sve završilo meni moje srce govori da će sve biti dobro...
evo marinella, mozda i radi ovoga
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 15:31   #66
Quote:
bubasta kaže: Pogledaj post
evo marinella, mozda i radi ovoga
pa gle cura je odlučila da abortira,amen ,nema se tu više šta pisati.nije mi jasno zašto se topic ne zatvori kad je priča završena prvim postom
marinella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 15:38   #67
Quote:
marinella kaže: Pogledaj post
pa gle cura je odlučila da abortira,amen ,nema se tu više šta pisati.nije mi jasno zašto se topic ne zatvori kad je priča završena prvim postom
pa to sam se i ja pitala. U pitanju je već dala i odgovor, ne prihvaća nijedan savjet, a sama ih je tražila a otvorila je temu? Stvarno ne shvaćam bit teme ...
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here, in my arms! Niksa <3
Nana_dbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 15:41   #68
tak je!
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 15:42   #69
Quote:
marinella kaže: Pogledaj post
pa gle cura je odlučila da abortira,amen ,nema se tu više šta pisati.nije mi jasno zašto se topic ne zatvori kad je priča završena prvim postom
Ja se pitam zašto je pokretala temu kad je već sama odlučila...a ovako,naravno da će joj svako napisati šta lično misli.Ipak je odluka samo na njoj,i bitno je šta ona odluči...mislim da se ona i prije teme odlučila na abortus...pa nije ni prva ni zadnja,za mene rasprava
__________________
...život mi se promijenio 02.11.2010.
Amric is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 15:44   #70
Quote:
Amric kaže: Pogledaj post
Ja se pitam zašto je pokretala temu kad je već sama odlučila...a ovako,naravno da će joj svako napisati šta lično misli.Ipak je odluka samo na njoj,i bitno je šta ona odluči...mislim da se ona i prije teme odlučila na abortus...pa nije ni prva ni zadnja,za mene rasprava
upravo tako.zato sam i napisala gore zašto uopće otvara temu a donijela je odluku koju je.
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 15:48   #71
ne nisam se odlučila za abortus, samo realno gledam na situaciju, jel imam mogućnosti, šta i kako će biti, a najviše gledam kako će to dijete odrastati...

mene samo zanima kako bi neka od vas koja toliko pametuje, da se našla u ovakvoj situaciji kako bi reagirala??? lako je drugima pametovati...a istina je da kad ti se nešto desi tek onda možeš reči kako ćeš reagirati a ne unaprijed...

zahvaljujem svima na komentarima...ali ako mi nitko ne vjeruje ja sam i dalje na prekretnici i nije mi lako donijeti odluku...i znam da sam si sama kriva za sve al da je on imalo normalna osoba nebi sad tu pisala i bila u dilemi...
zlatokosa22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 15:51   #72
Quote:
zlatokosa22 kaže: Pogledaj post
mene samo zanima kako bi neka od vas koja toliko pametuje, da se našla u ovakvoj situaciji kako bi reagirala??? lako je drugima pametovati...a istina je da kad ti se nešto desi tek onda možeš reči kako ćeš reagirati a ne unaprijed...
...uf,đaba,ruka leti prema tastaturi
Ja ne bi nikada pobacila,eto i šta ćeš sad...ALI TI NISI JA,I JA NISAM TI...
TO je tvoja odluka,kako ne razumiješ o čemu mi!
__________________
...život mi se promijenio 02.11.2010.
Amric is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 15:52   #73
ako ti želiš to dijete,onda se ne zamaraj s njime.već o tome kako i što učiniti za bebu.ja bez obzira na sve ne bih pobacila,nema toga na ovome svijetu!
i...ne znaš kako je kome tko već ima dijete ili je trudan pa u možda i goroj situaciji od tebe...pa ni ti ne donosi zaključke unaprijed.
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 15:53   #74
Quote:
Amric kaže: Pogledaj post
...uf,đaba,ruka leti prema tastaturi
Ja ne bi nikada pobacila,eto i šta ćeš sad...ALI TI NISI JA,I JA NISAM TI...
TO je tvoja odluka,kako ne razumiješ o čemu mi!
jebiga i ja sam uvijek govorila da nebi pobacila i eto našla sam se u situaciji u kojoj tek sad shvaćam da dijete nije mala stvar, a bome ni pobačaj jer ću se gristi...al eto to sam samo ja...
zlatokosa22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 15:55   #75
i onda -još uvijek ne razumijem-u čemu je stvar?
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 15:55   #76
Quote:
zlatokosa22 kaže: Pogledaj post
jebiga i ja sam uvijek govorila da nebi pobacila i eto našla sam se u situaciji u kojoj tek sad shvaćam da dijete nije mala stvar, a bome ni pobačaj jer ću se gristi...al eto to sam samo ja...
I dobro,šta ćeš sada...jesi se odlučila,konačno,abortus?
__________________
...život mi se promijenio 02.11.2010.
Amric is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 16:00   #77
od ove cure se puno moze nauciti
sretno!
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 16:00   #78
Quote:
Amric kaže: Pogledaj post
I dobro,šta ćeš sada...jesi se odlučila,konačno,abortus?
iskreno nemam još uvijek pojima, ja samo tražim podršku a podrške od nigdje, svi mi samo pametuju, al svi po redu...jebemu ja nijednoj svojoj frendici nisma pametovala...dapače još sam ja lovila okolo njihove dečke i dovodila ih u red kad su saznale za trudnoću...a meni sve ovdje samo pametuju...da sam si sama kriva...da ovak i onak...a sve one su sad sretno udane...a većina njih je i zatrudnjela na način kao i ja u tek rođenim vezama....i zbilja samo očekujem da netko razgovara samnom, al ono pošteno razgovara....a ne da bježe svi kao da sam gubava...
zlatokosa22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 16:12   #79
Quote:
zlatokosa22 kaže: Pogledaj post
a većina njih je i zatrudnjela na način kao i ja u tek rođenim vezama.
Koliko ja znam, ljudi se štite i kad su duže zajedno, a kamoli u tek rođenoj vezi.
forum mamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 16:27   #80
Draga Zlatokosa,

Neću te napadati, osuđivati ili kritizirati jer mislim da to u ovoj fazi uopće nema smisla. Ja ti jedino mogu savjetovati da dobro razmisliš prije nego što se odlučiš na abortus jer je to čin koji te prati čitav život, a na mnogima je ostavio i duge i trajne posljedice. Iako si sa 28 godina mlada, ne znači da si premlada da uzmeš život u svoje ruke i postaviš ga onako kako bi trebalo. A to se sve može i uz malo dijete. Vjeruj mi da su ljudi u puno gorim situacijama uspjevali preživjeti i odgojiti zdravu i dobru djecu. Nikada sve nije idealno u životu, samo treba udahnuti punim plućima i naći hrabrosti za borbu. Ja želim djete i nadam se da ću ga uskoro i imati. Vjeruj mi da mnoge nisu planirale trudnoću, osjećale se nespremno ali su ipak rodile i dobre su majke. Djetetu treba ljubavi i pažnje, a ne silni novci. Želim ti svu sreću u životu i hrabrost da ga uzmeš u svoje ruke i živiš onako kako sama želiš (nadam se da će uz tebe biti i tvoja mrva)...Sretno od srca
__________________
DORA
gracya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.