Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2011., 00:31   #21
http://www.zamp.hr/zakoni/pravilnik_tarifa.pdf, evo tu je malo detaljnije objašnjeno sve, bod iznosi 88 lipa
__________________
Naš mali anđel, on i ja....sve što treba za sreću...
kikica1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2011., 10:34   #22
kod nas je zamp uračunat u cijenu restorana i iznosi 800kn.
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2011., 20:58   #23
jel se računa na bazi osoba ili? ja ne kužim taj zamp, moja prijateljica je prošle godine za njega dala 700 kuna, nas ovaj iz sale traži 800.. A mi imamo manji broj ljudi
__________________
Marina & Ivan
Marina & Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 00:23   #24
ovako ide: podijeljeno je u razrede po broju gostiju (do 70, 70-140 i td. -otprilike, možda ne citiram točne brojeve, 70 je donji), onda ti se gleda grad ili općina, i oni su podijeljeni u kategorije i onda po tome je određen broj bodova (bod je dakle 88 lipa). konkretan primjer za moju svadbu: prijavljujem samo 100 ljudi, njihova kategorija za općinu je C, i to je sveukupno 800 bodova. 800x0,88=704 kn. da li na to još neku sitnicu dodaju ne znam, ali ovo vam je glavnina. i koliko sam upućena,u roku dva tjedna poslije svadbe se mora dostaviti spisak pjesama koje su izvedene, inače se naplaćuje 50 % više. pomalo , ali tako je
__________________
Naš mali anđel, on i ja....sve što treba za sreću...
kikica1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 14:10   #25
a kikice a kako oni znaju koliko će tebi bit ljudi?! neće ih valda doći brojati?! I kad se to plaća, poslije svatova ili prije
__________________
Marina & Ivan
Marina & Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 18:40   #26
Quote:
Marina & Ivan kaže: Pogledaj post
a kikice a kako oni znaju koliko će tebi bit ljudi?! neće ih valda doći brojati?! I kad se to plaća, poslije svatova ili prije
bilo bi super da dođe tip s pederušom i prebraja goste, ali u ovoj državi me ni to ne bi iznenadilo! ti sam ispuniš te neke obrasce i sam prijaviš da će biti npr. 134 gosta, a nitko to ne provjerava( bar do sad nisam čula da su nekom brojali goste). rekli su mi da to moram platiti prije, a poslije im samo još dostaviš taj spisak izvođenih pjesama (vjerojatno opet tek okvirrno, meni će to bend ispisati)
__________________
Naš mali anđel, on i ja....sve što treba za sreću...
kikica1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 12:35   #27
Evo samo da podjelim sa vama jedan zanimljiv događaj od prije par dana... Naime jedan restoran gdje su moji prijatleji iz ove priče imali vjenčanje sam prijavljuje ZAMP-u koliko ljudi će biti i plaća sve to što se treba platiti. Moji dragi prijatelji imali su vjenčanje prije nekih pola godine. Prije par dana na posao moje prijateljice dolazi čovjek u odjelu i pita je: da li ste vi tog i tog dana u tom restoranu imali vjenčanje? Ona sva zbunjena kaže da i u čemu je problem? Koliko ste ljudi imali na vjenčanju? I na pitanje tko je on i što to njega zanima, kaže on njoj da je iz ZAMP-a i da provjerava da li je vlasnik restorana ispravno ispunio tamo neku prijavnicu i uplatio puni iznos kao što je trebao ili je lagao??????

Ona je utom trenun zamolila čovjeka da napusti njeno radno mjesto, da odakle mu pravo da nju uznemirava, da je to između njih i restorana i da ona s time neželi imati veze itd...
Čovjek je bio uporan, ali je na kraju ipak odustao....

Mene zanima samo jedno... kako to da nitko od bendova, tamburaša i inih glazbenika koji za gažu tu večer naplate od 10 - 20 tisuća kuna za svirku, nisu dužni ništa plaćati ZAMP-u, niti državi, niti bilo kome i zarađuju lijepe novce na takav način???? Zašto nitko nije otišao k njima, nego maltretiraju mladence na njihovim radnim mjestima???
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 13:03   #28
koliko je meni poznato...mladenci uplačuju ZAMP..
i nama je također rečeno da sami plačamo ZAMP
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 13:04   #29
Mi isto posebno plaćamo, neznam točno ali oko 700kn
sunnyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 13:18   #30
A vecinom danas restorani kazu da je to kao placeno s njihove strane,kao gratis
Dadon-zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 14:07   #31
Znala sam da se mora platiti ZAMP sukladno broju gostiju, ali nisam znala da se mora dostaviti i popis pjesama...
Ja cu prijavit 200 gostiju, biti ce ih malo vise cca 220, ali su mi tako u sali savjetovali, a to je nekih cca 700 -800 kn
__________________
30.08.2013. stiže nam Gabrijel
Crazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 14:14   #32

popis pjesama?!
i meni su savjetovali da nekažem veći broj od 250ljudi..
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 14:19   #33
Idući tjedan idem ja do njih pa ću se sve raspitat - vidim da imaju poslovnicu u Osijeku.. Pa cu javiti informacije
__________________
30.08.2013. stiže nam Gabrijel
Crazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 17:14   #34
Quote:
Crazy kaže: Pogledaj post
Znala sam da se mora platiti ZAMP sukladno broju gostiju, ali nisam znala da se mora dostaviti i popis pjesama...
Ja cu prijavit 200 gostiju, biti ce ih malo vise cca 220, ali su mi tako u sali savjetovali, a to je nekih cca 700 -800 kn
Jesi ti to dobro provjerila za cijenu? mi smo prije mjesec dana platili oko 650 kn do 80 gostiju i nama su tako savjetovali a nemoram ti reč da su usred večeri došli iz Zampa i da je ovaj izbrojio 150 gostiju.. sad dalje šta će biti nemam pojma
buhac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 17:17   #35
Quote:
buhac kaže: Pogledaj post
Jesi ti to dobro provjerila za cijenu? mi smo prije mjesec dana platili oko 650 kn do 80 gostiju i nama su tako savjetovali a nemoram ti reč da su usred večeri došli iz Zampa i da je ovaj izbrojio 150 gostiju.. sad dalje šta će biti nemam pojma
Taj iznos su nam rekli u sali, da budem iskrena nisam provjeravala. Idem iduci tjedan do zamp-a pa cu vidjet
Bas mi je žao što se to dogodilo.
Ček, ček ček. 650 kn za 80 osoba
u mater, koliko cu onda ja platit
__________________
30.08.2013. stiže nam Gabrijel
Crazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 17:37   #36
Quote:
Crazy kaže: Pogledaj post
Taj iznos su nam rekli u sali, da budem iskrena nisam provjeravala. Idem iduci tjedan do zamp-a pa cu vidjet
Bas mi je žao što se to dogodilo.
Ček, ček ček. 650 kn za 80 osoba
u mater, koliko cu onda ja platit
daaaa zato te i pitam jesi sigurna za cijenu, btw mi smo ih zvali i rekli su da se ne dolazi do njih sve ti preko telefona kažu i onda mailom ili faxom ti pošalju broj žiro račun i poziv na broj za uplatiti naknadu.
buhac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 17:40   #37
Quote:
buhac kaže: Pogledaj post
daaaa zato te i pitam jesi sigurna za cijenu, btw mi smo ih zvali i rekli su da se ne dolazi do njih sve ti preko telefona kažu i onda mailom ili faxom ti pošalju broj žiro račun i poziv na broj za uplatiti naknadu.
Još bolje, samo moram kupiti bon
__________________
30.08.2013. stiže nam Gabrijel
Crazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 17:52   #38
Quote:
Crazy kaže: Pogledaj post
Još bolje, samo moram kupiti bon
aj javi baš me zanima cifra ...
buhac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 20:02   #39
A kam to treba zvati za taj Zamp?Mislim koga,koju ustanovu ili kaj več?
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 21:01   #40
Quote:
Any2803 kaže: Pogledaj post
A kam to treba zvati za taj Zamp?Mislim koga,koju ustanovu ili kaj več?
Upisi u google Hds zamp i pisati ce ti broj telefona
buhac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.