Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 22:12   #9441
Dobra vam večer, žene!

Molim vas, ima li neka koju je lupao ili lupa biološki sat... Nemam apsolutno nikog za popričati o tom... Ili rodile ili jednostavno ne razumiju...

Nešto što te skroz obuzme krajem dvadesetih... Na plodne dane mi se ako sam u vezi čini da ću iz kože iskočiti.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 16:04   #9442
Drage buduce, ali i bivse mladenke...
znate li otprilike koji odnos u vasim svatovima je bio/bit ce izmedju mladje (recimo do 40 god) i starije populacije?
kod mene je pola-pola i strah me da mi to ne bi utjecalo na atmosferu... i da ce ta polovica stsrijih na neki nacin kociti ove mladje..
Littleshinystar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 21:08   #9443
Quote:
Littleshinystar kaže: Pogledaj post
Drage buduce, ali i bivse mladenke...
znate li otprilike koji odnos u vasim svatovima je bio/bit ce izmedju mladje (recimo do 40 god) i starije populacije?
kod mene je pola-pola i strah me da mi to ne bi utjecalo na atmosferu... i da ce ta polovica stsrijih na neki nacin kociti ove mladje..
Kod mene je bilo cca 80 starijih i 170 mladih.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 07:39   #9444
kod nas je pola pola...možda i više starijih, ali......iskreno da ti kažem kod nas su mlađi puno tromiji. Nisu uopće za ples i sl. tako da ovak bude dobro ispalo
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:24   #9445
A ima li tu koja mlada koja bas bas ne voli plesati?
Ja ne volim, i ne volim da me se tera :/
A opet kako da ne plesem u vlastitim svatovima..ali uf kako to ne volim
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 07:59   #9446
jel ne voliš opcenito ili ti je to problem jer ne znaš plesati?
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 13:22   #9447
Quote:
bourjois_girl kaže: Pogledaj post
jel ne voliš opcenito ili ti je to problem jer ne znaš plesati?
ne znam def, nemam ritma, ali onda usput i NE VOLIM. Ok plesat cu sama u sobi, ali ne pred ljudima. I nebi mi pomogao tecaj jer uopce ne zelim nauciti ako ce netko ciljati na to.
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:34   #9448
Quote:
individualka10 kaže: Pogledaj post
ne znam def, nemam ritma, ali onda usput i NE VOLIM. Ok plesat cu sama u sobi, ali ne pred ljudima. I nebi mi pomogao tecaj jer uopce ne zelim nauciti ako ce netko ciljati na to.
onda udriš prvi ples ak ti je volja, pa ostalo sjedneš za stol i lupaš po rakiji pa ti bude svejedno što će ko reći i sl.
A možda te onda i ritam ulovi
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 17:24   #9449
Smile

Quote:
bourjois_girl kaže: Pogledaj post
onda udriš prvi ples ak ti je volja, pa ostalo sjedneš za stol i lupaš po rakiji pa ti bude svejedno što će ko reći i sl.
A možda te onda i ritam ulovi
istina
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 15:17   #9450
Mladenkeee, baš nam je zamro chat

Kako vam teku pripreme?
Moje vjenčanje je tek u 5. mj iduće godine, a mi skoro sve riješili, ne znam šta ću raditi idućih god i nešto

Riješili salu, foto&video, muziku i cvijeće.. uskoro prstenje i onda vjenčanica i odijelo
Baš sam eeekstra uzbuđena i ne znam kako dočekati (još samo 443 dana )

Btw. cure koje nisu imale video, da li vam je bilo žao poslije ili? Mi smo uzeli video ali sad razmišljamo da li da stvarno imamo snimatelja ili ne.. ..ak ćemo to pogledat samo jednom, a vjerojatno hoćemo, onda mi baš i nema nekog smisla.. ali voljela bih imati spot onaj gdje smo samo budući i ja
Ancica-B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 15:51   #9451
Mi nismo imali video i nisam požalila. Brat mi je snimio ulaz, prvi ples, tortu i još par momenata kad mu je bilo zanimljivo i od toga smo napravili video od 15 minuta koji pogledamo tu i tamo kad nas pukne nostalgija Slike isto one sve, odvojila sam 30ak i od njih napravila photostory koji mi se vrti na starom tabletu koji sad služi kao onaj okvir za slike
Nisam požalila što nismo bacili 500tinjak € na dvi, tri ure videa i kompletan program...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 16:00   #9452
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Mi nismo imali video i nisam požalila. Brat mi je snimio ulaz, prvi ples, tortu i još par momenata kad mu je bilo zanimljivo i od toga smo napravili video od 15 minuta koji pogledamo tu i tamo kad nas pukne nostalgija Slike isto one sve, odvojila sam 30ak i od njih napravila photostory koji mi se vrti na starom tabletu koji sad služi kao onaj okvir za slike
Nisam požalila što nismo bacili 500tinjak € na dvi, tri ure videa i kompletan program...
E točno o tome i ja razmišlja.. tipa voljeli bismo imati onaj spotić što bude zasebno, ali nije nam nešto što obavezno moramo imati.
Ja inače ne volim gledat ta videa, dosadno mi je .. šta ja znam.. Znam frendice koje baš guštaju u tome i njima ziher ne bi bilo žao, ali meni sve više žao da dam 4700 za video koji ćemo jednom odvrtit.. i prije sam imala to mišljenje, al reko ajde.. bit će fora vidjet kad uđemo na imanje jer želimo neki cool ulaz uz pjesmu od Kiss-ovaca i tak te sheme, al imam tetka koji uvijek sve snima mobom, pa tako neke sitnice vjerujem da će svakako snimat

Tenks! koga god sam ovak pitala a da nije imao, nije požalio.. tak da mi je to super za znat
Ancica-B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 17:37   #9453
Quote:
Ancica-B kaže: Pogledaj post
Mladenkeee, baš nam je zamro chat

Kako vam teku pripreme?
Moje vjenčanje je tek u 5. mj iduće godine, a mi skoro sve riješili, ne znam šta ću raditi idućih god i nešto

Riješili salu, foto&video, muziku i cvijeće.. uskoro prstenje i onda vjenčanica i odijelo
Baš sam eeekstra uzbuđena i ne znam kako dočekati (još samo 443 dana )

Btw. cure koje nisu imale video, da li vam je bilo žao poslije ili? Mi smo uzeli video ali sad razmišljamo da li da stvarno imamo snimatelja ili ne.. ..ak ćemo to pogledat samo jednom, a vjerojatno hoćemo, onda mi baš i nema nekog smisla.. ali voljela bih imati spot onaj gdje smo samo budući i ja
Meni isto nije žao što nismo uzeli video. To mi je bacanje love.
imamo hrpu izrađenih slika i to mi je najbitnije.
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 19:43   #9454
Naši su u listopadu, kaparili smo salu i bend, bili u crkvi sve dogovoriti. Kolače ćemo još vidjeti gdje ćemo i što, i hoćemo li uopće, cvijeće i fotografa smo dogovorili, nisu tražili kaparu.

Ja, on the other hand, još nemam vjenčanicu. Ali bar sam uspjela osigurati si šminkanje kod Mirne, tako da sam presretna! Cipele sam isto našla, samo ih moram naručiti.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 22:14   #9455
Mi jos nismo kaparili video (jer smo prvotno htjeli samo foto). Premisljamo se samo iz razloga sto su nam svi koji nisu imali video rekli da jedinu stvar koju bi mijenjali na svadbi je da bi uzeli video.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 08:29   #9456
Quote:
crvenaruža kaže: Pogledaj post
Meni isto nije žao što nismo uzeli video. To mi je bacanje love.
imamo hrpu izrađenih slika i to mi je najbitnije.
Da, i meni su slike najbitnije i to baš želim da bude super i to baš volim gledat stalno.. ne znam, još ću razmisliti ali sve više sam sklona tome da nemamo video
Ancica-B is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 08:35   #9457
Mi smo prvo odlučili da nećemo imati...i toga smo se držali 3 mj .. jer taj snimatelj kojeg smo htjeli nije nam ulazio u budžet pa reko..nije bitno toliko..
e sad je došlo do promjene našli smo dečka koji radi skoro identično ko i ovaj kojeg smo htjeli pa smo ga uzeli
I jako me to veseli..ti novci kud sve tud i to, a možda bi mi bilo kasnije žao

Iskreno najviše se veselim tom kratkom spotu od cca 12 minuta koji smo si jako željeli..a ak ne snima cijelo vrijeme nit ga nema od čega napraviti tak da..vjerujem da smo za nas odlučili najbolje što smo mogli

Edit: fotografa smo si uzeli najboljeg koji je nama po stilu odgovarao i tu nismo gledali na novce..fotke me jako vesele i hoću ih savršene
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 08:45   #9458
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Naši su u listopadu, kaparili smo salu i bend, bili u crkvi sve dogovoriti. Kolače ćemo još vidjeti gdje ćemo i što, i hoćemo li uopće, cvijeće i fotografa smo dogovorili, nisu tražili kaparu.

Ja, on the other hand, još nemam vjenčanicu. Ali bar sam uspjela osigurati si šminkanje kod Mirne, tako da sam presretna! Cipele sam isto našla, samo ih moram naručiti.
Moja sestrična se udaje u 9. mj i kolači su joj bili najteže za naći.. a vjenčanicu će ići gledati u Grazu idući mjesec, tako da nije onda valjda još panika, heheh

pa dobro, skoro sve imate držim fige da brzo nađeš i vjenčanicu snova!
Ancica-B is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 08:50   #9459
ribic, ma daj? hmmm... meni su svi rekli da im nije žao, ali da, sigurno ima i ljudi kojima je.. tak da u biti fkt treba dobro razmislit da li je to nešto što stvarno želiš.. Ja i bih i ne bih... tj. nije mi to bitno trenutno kao što sam rekla, al se bojim jedino toga da mi poslije ne bude žao možda.. srećom imam još više od god dana za razmišljat


bourjois_girl ..super što ste našli foto & video baš što ste tražili! s obzirom da ih je moreee i svakakve ponude, uspjeh je nać heheh
meni su ti spotovi tako preeedivni i to bih voljela imat, ali da, to ne ide bez snimanja.. muke po mladencima
a gdje imate vjenčanje?
Ancica-B is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 10:57   #9460
Ancica u vž i šaljem ti na pm da vidiš kaj smo odabrali
baš se veselim da smo isti datum ti i ja..
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.