Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija > Teologija i religijska praksa

Teologija i religijska praksa Religije/denominacije, teološka i ostala vjerska pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2013., 11:38   #21
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
ne, nekad su se bojali inkvizicije, a sad kad njenog mraka više nema i sad kad su shvatili što taj "smak" zapravo predstavlja... da, danas mu se raduju, koliko god to drugima zvučalo ludo
Pa smak za razlicite ljude,razlicito predstavlja.Ovisi u sto vjeruju ili ne vjeruju.
Nekako mislim da za ove apokalipticare koji prizivaju meteore,smak znaci game over kaj se zivota na Zemlji tice.
bubi mir is offline  
Old 17.02.2013., 11:46   #22
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Pa smak za razlicite ljude,razlicito predstavlja.Ovisi u sto vjeruju ili ne vjeruju.
Nekako mislim da za ove apokalipticare koji prizivaju meteore,smak znaci game over kaj se zivota na Zemlji tice.
čini se da je baš ovo zadnje problem... strah od kataklizme utjeruje hladnoću u srca i kosti ljudi... a skroz nepotrebno jer je naglasak na oslobođenje, a slobode se niko, barem ja vjerujem, ne boji

sad bi krena reko da će nam u oslobađanje poslat one male zelene

krena
Pravi Život is offline  
Old 17.02.2013., 11:52   #23
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
čini se da je baš ovo zadnje problem... strah od kataklizme utjeruje hladnoću u srca i kosti ljudi... a skroz nepotrebno jer je naglasak na oslobođenje, a slobode se niko, barem ja vjerujem, ne boji

sad bi krena reko da će nam u oslobađanje poslat one male zelene

krena
Tu bi se dalo filozofirati koliko se bojimo slobode.
Kada pticu pustis iz krletke u kojoj je cijeli zivot zatvorena,prvih par minuta je u panici...ali onda poleeeti
Ali da,slazem se...nemamo se cega bojati.
bubi mir is offline  
Old 17.02.2013., 13:41   #24
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Tu bi se dalo filozofirati koliko se bojimo slobode.
Kada pticu pustis iz krletke u kojoj je cijeli zivot zatvorena,prvih par minuta je u panici...ali onda poleeeti
Ali da,slazem se...nemamo se cega bojati.
znaš i sam da nismo ptice nego ljudi, razum je ono što nas dijeli, između ostalog
a onda je jasno i da se zapravo radi o "onom" što slijedi nakon tog, ljudima prestrašnog, smaka... e da, to je ono na što smo koncentrirani dok mislimo i ono čemu se veselimo
sve što je prije tog, istina, baš i nije neki razlog za turbo veselje, svakako ne sagledavajući globalno
kako već bilo, biti će što treba biti i neka bude, jednom više zauvijek, da nam se ne bi ugasila planeta a mi smo na njoj... bilo bi to puno nezgodno i nedobrodošlo u svim mogućim oblicima, bolje nam nit ne zamišljat muvije strahote kataklizmi, fakat čovjeku dođe zlo od tog
(ono što nudi Biblija, u svakom slučaju je bolje)
Pravi Život is offline  
Old 17.02.2013., 16:43   #25
Bas sam se pitao prekjuce ko ce otvoriti sezonu ovogodisnje apokaliptike (i cudio se da vec ranije nisu poceli).

Ostaju naravno ista pitanja kao i prosle (i proslih par tisuca) godine:

1. "uskoro" - ne vredi ni pisljiva boba, jer moze da znaci bilo sta od naredne sekunde do 100 milijardi godina (iako zbog presije uvek tvrde da je to "evo samo sto nije")
2. "znaci" - koji su se uvek pojavljivali (ali valjda zivot toliko svrbi, da u svakoj generaciji bude onih koji misle da su izuzetni i da su bas oni ti "srecnici")
3. "zasto" - objasnjenje lici na osrednju soap operu - dobrica, mracni lik, sporedni likovi (mi), zrtvovanje dobrice, nezahvalnost i izdaja zbog "slobodne volje", showdown, happy end (ali samo za neke)

Ovde je kratki pregled forumskih proroka od 2003
Kratka povijest nedolazeceg kraja svijeta

Hot poruke od prosle godine su:
Quote:
Slijarashad; 23.4.2012. kaže:
Hvala brate....Isus se javlja da se spasi narod njegov i tko god vjeruje u njega spasit će se... ja sam imao 2 sna o Isusovom dolasku zato znam da on dolazi ubrzo možda se radi o mjesecima tjednima danima nitko nezna...samo znam da će on uznijeti svoj narod kako bi izbjegli velike nevolje o kojima govori prorok Danijel...Bog s tobom
Quote:
Slijarashad; 12.6.2012. kaže:
al po mom kak ja mislim i osjetim u sebi a i mnogi kršćani tako misle kroz sve te vizije Gospodin će doći do kraja 2013...
Alternativa se (na kratko) oprostila od teme, posto su nas Elenin, Nibiru i Maje 2012 promasile.

A duhovnost jos uvek polaze nade u Maitreyu (B.Cream od pre 40 godina; goranbo na forumu od 2006):
Quote:
goranbo 15.01.2010. kaže:
Upravo sam saznao da je Benjamin Creme na predavanju u Londonu jucer 14.1. pri kraju predavanja prvi put javno iznio informaciju da je Maitreja lani u razdoblju između 24.11. i 25.12. (2009) imao prvi intervju na jednoj od većih američkih TV mreža. Intervju se dogodio u vremenu između američkog Dana zahvalnosti i Božića, odnosno unutar "prozora mogućnosti" kojega je sam Maitreja nedavno prije toga pretkazao. B. Creme nije naveo točan datum niti ime mreže, no radi se o TV postaji koja pokriva 12-14 milijuna gledatelja. B. Creme je zatim naglasio da se radi o prvom dogadjaju te vrste u povijesti čovječanstva.
Tom intervjuu će u bliskoj budućnosti slijediti drugi, što će kulminirati takozvanim danom objave.
Quote:
goranbo 2.3.2010. kaže:
Koliko ja znam, rečeno je da će od tih prvih intervjua, u kojima se on ne predstavlja kao Maitreja, nego je običan čovjek, i koji se zbivaju upravo sada, pa do tzv Dana objave, kada će se Maitreja predstaviti čitavom svijetu i kada će svi saznati za njega i čuti njegovu poruku, proći maksimalno 2-3 godine. No kako je krenulo s tim intervjuima, čini bi se da bi moglo biti i nešto prije tog roka.
I za kraj da citiram i pokretaca teme (od prosle godine ):
Quote:
praedicator 13.10.2012 kaže:
Kraj ovog svijeta je blizu. Jeste li se spremni popraviti i preobratiti.? Svi znakovi su tu. Zivimo u poslijednjim danima. Dolaze naročito teska vremena. Zapravo već su tu ako malo slusate vijesti.
Dragan is offline  
Old 17.02.2013., 18:52   #26
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
ne pomisliš li nekada da bog zapravo nema veze s sadizmom vec ljudi....koliko se ono s jedne strane baca hrane u svijetu a, s druge koliko je gladnih, također koliko ljudi umire jer nema novca za lijek, ....itd...itd...
nije li onda humanije poželjeti tim ljudima kataklizmu nego smrt zato što nemaju novac?
i, pustimo sad prorocanstva, ne zapitaš li se kao ljudsko bice, ne bi li bilo bolje da ovaj svijet nestane nego da više od 9/10 njegovog stanovništva ispašta i pati radi manje od 1/10 egoista?
btw...u svim tim biblijskim ili inim kataklizmama...."dobar" covjek ce preživjeti a, misliš li da ce preživjeti itko ako do "kataklizme" dođe zahvaljujuci covjeku?
jer razne pandemije iz "labaratorija" nuklearni ratovi i klimatske promjene su realne opasnosti koje mogu uništiti ovaj svijet...al, toga se izgleda nitko ne boji
i bez obzira na moju vjeru kao covjek, nekako mislim da imamo više šanse za preživljavanje kod boga nego kod covjeka
čuj, opet možemo raspredati o otme kakko je ta stara budala imala toliko pogrešnih procjena, promašenih projekata, čak toliko da je sam jednom priznao da je razočaran, da se kaje što je baš tako to učinio, jer vidi da nije učinio valjano. prema tome, što tu imamo diskutirati. kad ti neki tamo pacer napravi konstrukciju koja se već otpočetka počinje urušavati, onda nije nikakav svemogući bog, nego klasična uobražena nesposobna budalesina. tim više, ljubomoran, strog, osvetnički etc, etc. a mi smo samo na njegovu sliku ii priliku. zar ne? jer da je tako pametan i svemoguć, ne bi mu se zalomila sva ta sranja, zar ne? ti vjeruj u tako nešto ako hoćeš. vjeruj u bezgraničnu ljubav. no, to je samo vjerovanje, a činjenice su potpuno drugačije. cijela je povijest krcata zločinima. a onaj odozgora samo gleda i hrusti se na posljednji sud. to ja eto, tako gledam, ako presumptivno stavim nekog boga u cjelokupnu situaciju.
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Old 17.02.2013., 20:19   #27
Sve piše u Bibliji. Nema sumnje da je kraj ovog Sotoninog svijeta blizu. Dolazi Bozje kraljevstvo u kojem će ljudi živjeti vječno u Raju na zemlji. Gdje vi tu vidite nesto crno ili loše. Loše je samo za sotonu, demone i zle ljude ( sotonin okot ) koji će biti unisteni. Pa nema ljepše vijesti već 6000 godina. A Biblija je Bozja riječ i ne grijesi. Njezina predviđanja su vjerodostojna i točna. Sve sto je zapisano u Bibliji do sada se ostvarilo bez greške ! A vi samo ismijavajte Bibliju, Boga i prorocanstva. Mislim da vam uskoro neće biti nimalo smiješno !!!
praedicator is offline  
Old 17.02.2013., 20:34   #28
Quote:
praedicator kaže: Pogledaj post
Sve piše u Bibliji. Nema sumnje da je kraj ovog Sotoninog svijeta blizu. Dolazi Bozje kraljevstvo u kojem će ljudi živjeti vječno u Raju na zemlji.
Koji ispranost bez pretpranja i namakanja uma...
jeah svi ćemo živjeti na zemlji i bit ćemo vječni gledajući Isusovu facu.

Tvoj bog je bez sotone ništa jer drama dolazi uvijek i samo u duetu po ovom materijalnom svetu

Quote:
Mislim da vam uskoro neće biti nimalo smiješno.
Ni sad se ne smijemo pogotovo na ovakvim upisima koji previđaju vječne živote i slične bajke. Jednostavno bolest treba prepoznati...
__________________
Čarolija... Svratište

Zadnje uređivanje Meadow : 18.02.2013. at 23:02. Reason: quote
Nemruth Dagi is offline  
Old 17.02.2013., 20:50   #29
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post

Koji ispranost bez pretpranja i namakanja uma...
jeah svi ćemo živjeti na zemlji i bit ćemo vječni gledajući Isusovu facu.

Tvoj bog je bez sotone ništa jer drama dolazi uvijek i samo u duetu po ovom materijalnom svetu

Ni sad se ne smijemo pogotovo na ovakvim upisima koji previđaju vječne živote i slične bajke. Jednostavno bolest treba prepoznati...
mislim da je u pitanju ili barem neka njegova pretpotopna verzija



da, zbiljam je žalosno kad vidiš da na svijetu ima toliko sadističko-osvatnički orijentiranih ljudi. no, psihološki rečeno, to je obrambeni mehanizam, produkt osjećaja nemoći i spoznaja da si sitan crvić, bez ikakvog utjecaja na stanje stvari. no, zato se sitne duše tješe, gledajući kako zamišljeni supermani,hi-mani,bat-mani,x-mani i ostala božanstva prave reda tamo gdje oni sami nisu u stanju ni priviriti pa tako uzdignuti svoj mizerni ego. da, najlakše je zakrivat se iza nekakve napuhane veličine koja će umjesto tebe po svijetu delat reda. to valjda daje osjećaj pripadnosti, sigurnosti, ispravnosti i zaštite.
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.

Zadnje uređivanje Meadow : 18.02.2013. at 23:05. Reason: quote
maher18 is offline  
Old 17.02.2013., 21:59   #30
Quote:
praedicator kaže: Pogledaj post
Sto mislite jesu li udari meteora jedni od znakova kraja svijeta ?
Ne.
Desmozgenes is offline  
Old 17.02.2013., 22:42   #31
Talking

Quote:
Desmozgenes kaže: Pogledaj post
Ne.
Kratko i jasno a ? Ali nisam bas siguran...

Pisano je : "Bit će velikih potresa zemlje, a u raznim mjestima bit će kuge i gladi. Bit će strahovitih pojava i na nebu velikih znakova. Tako i vi, kad vidite da to biva, znajte da je blizu kraljevstvo Božje!" (Luka 21,11.31)
praedicator is offline  
Old 17.02.2013., 23:03   #32
meteorit više nije bitan, ionak ga nemreju pronać, Rusi, jer il su Ameri bili brži il se nekom pričinilo da nekaj pada
Pravi Život is offline  
Old 17.02.2013., 23:10   #33
Quote:
praedicator kaže: Pogledaj post
Kratko i jasno a ? Ali nisam bas siguran...

Pisano je : "Bit će velikih potresa zemlje, a u raznim mjestima bit će kuge i gladi. Bit će strahovitih pojava i na nebu velikih znakova. Tako i vi, kad vidite da to biva, znajte da je blizu kraljevstvo Božje!" (Luka 21,11.31)
Praedicatore, izostavio si stihove između, koji daju drugačije razumijevanje teksta. Ne nožeš na taj način citirati, vadeći pojedine riječi van iz konteksta pa da ih onda spajaš po svojoj volji. Na taj se način može bilo što dokazivati.
Ovo što ti radiš povodom pada tog meteora je blago rečeno nemudro.
Na ovaj način izlažeš ruglu cijelu biblijsku poruku.
__________________
"Volim šetati po kiši, jer tada nitko ne primjećuje da plačem."
Rowan Atkinson
sivko5 is offline  
Old 17.02.2013., 23:11   #34
Na naslov imam samo reći sljedeće:
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Old 17.02.2013., 23:19   #35
Thumbs up

Quote:
sivko5 kaže: Pogledaj post
Praedicatore, izostavio si stihove između, koji daju drugačije razumijevanje teksta. Ne nožeš na taj način citirati, vadeći pojedine riječi van iz konteksta pa da ih onda spajaš po svojoj volji. Na taj se način može bilo što dokazivati.
Ovo što ti radiš povodom pada tog meteora je blago rečeno nemudro.
Na ovaj način izlažeš ruglu cijelu biblijsku poruku.
Evo ti onda jedan cjelovitiji citat ako nisi zadovoljan sa ovim gore :

Dok je sjedio na Maslinskoj gori, učenici su mu pristupili nasamo i rekli mu: “Kaži nam kada će to biti i što će biti znak tvoje prisutnosti*+ i svršetka ovoga poretka?”*+
4 Isus im je odgovorio: “Pazite da vas tko ne zavede!+ 5 Jer mnogi će doći u ime moje i govoriti: ‘Ja sam Krist!’* I mnoge će zavesti.+ 6 Čut ćete metež ratni i vijesti o ratovima. Pazite da se ne uplašite! Jer to se mora dogoditi, ali tada još nije kraj.+
7 Jer narod će ustati na narod+ i kraljevstvo na kraljevstvo+ i bit će gladi+ i potresa+ po raznim mjestima. 8 Sve je to početak bolnih nevolja.
9 Tada ćete od ljudi trpjeti nevolje+ i ubijat će vas+ i svi će vas narodi mrziti+ zbog imena mojega.+ 10 I mnogi će tada otpasti od vjere+ i izdavat će jedni druge i mrziti jedni druge.+ 11 Ustat će mnogi lažni proroci+ i zavesti mnoge.+ 12 Bezakonje će porasti,+ pa će kod većine ohladnjeti ljubav.+ 13 Ali tko ustraje+ do kraja, taj će biti spašen.+ 14 I ova dobra vijest+ o kraljevstvu+ propovijedat će se po svemu svijetu* za svjedočanstvo svim narodima,+ i tada će doći kraj.+
15 Dakle, kad vidite da gadost+ koja pustoši, o kojoj je govorio prorok Danijel, stoji na svetome mjestu+ (neka čitatelj upotrijebi razbor), 16 tada neka oni koji budu u Judeji bježe+ u gore! 17 Tko bude na krovu, neka ne silazi da uzme stvari iz kuće! 18 I tko bude u polju, neka se ne vraća u kuću da bi uzeo haljinu svoju! 19 Teško trudnicama i dojiljama u te dane!+ 20 Molite se da bijeg vaš ne bude zimi ili u subotu!* 21 Jer tada će biti velika nevolja+ kakve nije bilo od početka svijeta do sada,+ niti će je više biti. 22 I kad se ne bi skratili ti dani, nitko* se ne bi spasio. Ali zbog izabranih+ skratit će se ti dani.+
23 Ako vam tada tko kaže: ‘Gle, ovdje je Krist!’+ ili ‘Ondje je!’ ne vjerujte!+ 24 Jer ustat će lažni Kristi+ i lažni proroci+ i činit će velike znakove+ i čuda kako bi, ako je moguće, zaveli i izabrane.+ 25 Evo, upozorio sam vas.+ 26 Dakle, ako vam kažu: ‘Evo ga u pustinji’, nemojte izlaziti! Ako kažu: ‘Evo ga u tajnim odajama’, ne vjerujte!+ 27 Jer kao što munja+ izlazi od istoka i svijetli do zapada, takva će biti prisutnost* Sina čovječjega.+ 28 Gdje god bude strvine, ondje će se skupljati orlovi.+
29 Odmah nakon nevolje tih dana sunce će potamnjeti,+ mjesec+ više neće svijetliti, zvijezde će pasti s neba i sile će se nebeske uzdrmati.+ 30 Tada će se na nebu pojaviti znak Sina čovječjega.+ I tada će proplakati sva plemena zemaljska.+ I vidjet će Sina čovječjega kako dolazi na oblacima nebeskim sa silom i velikom slavom.+ 31 I on će poslati anđele svoje uz glasan zvuk trube+ i oni će skupiti izabrane njegove+ s četiri strane svijeta,*+ s jednog kraja nebesa do drugoga.
32 Učite iz usporedbe o smokvi! Kad joj grana potjera i prolista, znate da je blizu ljeto.+ 33 Tako i vi, kad vidite sve to, znajte da je Sin čovječji blizu, pred vratima!+ 34 Zaista, kažem vam, ovaj naraštaj+ neće proći dok se sve to ne dogodi. 35 Nebo i zemlja proći će,+ ali riječi moje neće proći.+
36 A o tom danu i času+ nitko ne zna, ni anđeli nebeski ni Sin, nego samo Otac.+ 37 Jer kao što je bilo u Noinim danima,+ takva će biti prisutnost* Sina čovječjega.+ 38 Jer kao što su u tim danima prije potopa jeli i pili, ženili se i udavali, sve do dana kad je Noa+ ušao u arku,+ 39 i nisu obraćali pažnju dok nije došao potop i sve ih odnio,+ takva će biti prisutnost* Sina čovječjega. 40 Tada će dvojica biti u polju: jedan će se uzeti, a drugi će ostati napušten. 41 Dvije će mljeti na žrvnju:+ jedna će se uzeti, a druga će ostati napuštena.+ 42 Bdijte, dakle, jer ne znate u koji dan dolazi vaš Gospodin!+
43 Ali jedno znajte, kad bi domaćin znao u koju stražu* dolazi lopov,+ ostao bi budan i ne bi dozvolio da mu provali u kuću. 44 Zato i vi budite spremni,+ jer Sin čovječji dolazi u čas kad se ne nadate!
45 Tko je dakle vjerni i razboriti rob+ kojeg je gospodar njegov postavio nad slugama svojim, da im daje hranu u pravo vrijeme?+ 46 Sretan+ je taj rob ako ga gospodar njegov, kada dođe, nađe da tako radi! 47 Zaista, kažem vam, postavit će ga nad svom imovinom svojom.+
48 No ako bi taj rob bio zao i rekao u srcu svojemu:+ ‘Gospodar moj kasni’,+ 49 pa bi počeo tući druge robove te jesti i piti s pijanicama, 50 gospodar tog roba doći će u dan kad to ne očekuje i u čas+ kad ne sluti 51 i najstrože će ga kazniti+ i odrediti mu mjesto među licemjerima. Ondje će plakati i škrgutati zubima.+
praedicator is offline  
Old 17.02.2013., 23:19   #36
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
krena, jesu ju izbacili ovi tvoji, aa? priznaj
Trebali su pucati po meteoru, ali su zaključili da je to miješanje u tuđe stvari.

Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Nekada su se ljudi bojali smaka svijeta,a danas mu se raduju i prizivaju ga. To stvarno govori kako je sve otislo u kuki,tu kod nas.
Sve vise cujem ljude koji kazu:"Danas bar hoce pogodio meteor,ali nismo mi te srece."
Ljudima je dosta ovakovog zivota,kredita,svega i bas ih briga da i sutra dodje smak.Zapravo ga zele.
Takvog malodusja nema valjda ni u Etiopiji.Mi smo depresivni narod.
No na zalost ili srecu...nece doci.
Ili barem ne dok ne otplatite kredit

Na žalost ljudi vole vjerovati u bajke. Pogotovo ako završavaju hepiendom. A tako nešto je upravo priče o sudnjem danu: doći će veliki Sudac s nebesa i napraviti raj na zemlji.
A jadni ljudi ne kuže da samo oni samo mogu napraviti raj na zemlji. Boga za taj raj ionako boli briga
krena is offline  
Old 17.02.2013., 23:25   #37
Quote:
praedicator kaže: Pogledaj post
Sto mislite jesu li udari meteora jedni od znakova kraja svijeta ?
Jer pisano je : "Bit će velikih potresa zemlje, a u raznim mjestima bit će kuge i gladi. Bit će strahovitih pojava i na nebu velikih znakova. Tako i vi, kad vidite da to biva, znajte da je blizu kraljevstvo Božje!" (Luka 21,11.31)

A pisano je i : ▪ Bit će ratova, gladi, potresa i pošasti (Matej 24:7; Luka 21:11).
▪ Znatno će porasti stopa kriminala (Matej 24:12).
▪ Ljudi će zagađivati Zemlju (Otkrivenje 11:18).
▪ Ljudi će biti sebični, pohlepni i više će voljeti užitke nego Boga (2. Timoteju 3:2, 4).
▪ Obitelji će se raspadati (2. Timoteju 3:2, 3).
▪ Većina ljudi neće obraćati pažnju na događaje koji pokazuju da je kraj svijeta blizu (Matej 24:37-39).
▪ U cijelom će se svijetu propovijedati dobra vijest o Božjem Kraljevstvu (Matej 24:14).

A kakvi će biti ljudi u vrijeme kraja ?

 Jer ljudi će biti sebični, pohlepni za novcem, umišljeni, oholi, hulnici, neposlušni roditeljima,+ nezahvalni, nevjerni, izdajnici,+ svojeglavi, ponosni,+ više će voljeti užitke nego Boga+
Ima li neko razdoblje u kojem i svijet i ljudi nisu bili ovakvi?
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 17.02.2013., 23:34   #38
Talking

Quote:
Godiva kaže: Pogledaj post
Ima li neko razdoblje u kojem i svijet i ljudi nisu bili ovakvi?
Kužim te ali razvidno je da se te stvari intenziviraju i pogorsavaju. Sve je gore iz dana u dan. Tako je pisano tako će i biti !
praedicator is offline  
Old 17.02.2013., 23:37   #39
Quote:
praedicator kaže: Pogledaj post
Kužim te ali razvidno je da se te stvari intenziviraju i pogorsavaju. Sve je gore iz dana u dan. Tako je pisano tako će i biti !
Gore je zato jer ima neusporedivo više ljudi nego ikad prije, pa je i šteta koju radimo primjetnija. Vjeruj u ono u što - moraš.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 17.02.2013., 23:40   #40
Quote:
praedicator kaže: Pogledaj post
Sto mislite jesu li udari meteora jedni od znakova kraja svijeta ?
Bezveze, meteori uopće ne udaraju, u padu sagore u atmosferi, pada ih destine dnevno, benigni su i ne ukazuju ni na što, osim na elementarno nepoznavanje terminologije pokretača topica, vezane uz temu o kojoj se govori
Rain is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:44.