Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2016., 15:53   #1
Potencijalna prevara, sta uraditi?

Potreban mi je savet kako da se postavim u sledecoj situaciji. U vezi sam sa deckom preko godine , sve funkcionira kao na filmu. Niti jedna svadja, poprek pogled, problem.. sve dogovor i razumevanje. Sve zajednicke "aktivnosti" odlicne, zavrsene teme o braku i detetu, isplanirano moje preseljenje kod njega, roditelji zadovoljni, sve super.
Medjutim.. u trecem mesecu ove godine on jd otisao na kratki poslovni put od 3 dana. U toku povratka nazad mi rekao da odem u stan da ga sacekam kad dodje jer se nismo videli bla bla. Ja odem, leptirici, bubamare, sreca do neba. Shvatim da sam zaboravila pilule , a kako kod njega imam rezervnu tablu, odem je uzeti i popiti. Pilule stoje u fioci pored kreveta zajedno sa kondomima i jos par stvarcica. Otvorim ali kondoma nema! Naravno, slomim se u potpunosti , on samo sto nije stigao ali odlucim da odcutim i vidim sta se desava. Uglavnom nakon par dana kada se raspakovao kondome je uredno vratio u fioku. Iste koji su tu i bili , nije drugo pakovanje.
On je sada opet na putu od par dana a ja ne znam kako da se postavim. Provericu da li ih je opet poneo sa sobom a ako jeste sta uraditi?
Izvinjavam se sto je malo duze objasnjenje situacije.
0106 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 15:58   #2
Otvoreno ga pitaj hebe li sto osim tebe
ljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 16:13   #3
Klasična muška glupa neopreznost i klasično žensko prčkanje i zabadanje nosa u sve i svašta..
Dečko je spreman na iznenađenja na poslovnim seminarima, jer tu imaš svašta ekipa se ponapije pa se dovedu kurve i bude svega...
Čim uzima kondome sa sobom sprema se zlu ne trebalo, a glup je, to se uzme usput i rješi prije povratka doma, jebalo ga 15 kuna...
Pitaj ga otvoreno, jebeš ti šta kad ideš na te poslovne puteve...pa ćeš vidit njegovu PRVU reakciju, ako zamuckuje i nespretno se izvlači s ponašenjem van običnog znaš na čemu si...a imaš i dokaz...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 16:40   #4
Provericu da li ih je poneo opet pa cu ga pitati. Ako nisu tu nenam bas mnogo sta da pricam sa njim.
0106 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 17:02   #5
Jel bi radije da kresne neku usput bez kondoma?

Ne vidim problem u tome što nosi kondome, ne vidim problem u tome što je spreman na nemoguće i nezamislive situacije koje mu se možda neće dogoditi više nego jednom u tisuću takvih putovanja.

S obzirom na tvoje njuškanje, došao sam na ideju kako ga eskivirati. Nositi posebnu"paklu" kondoma na putovanja
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 17:02   #6
Ko da je bitno je li te prevario... ostavi tukca koji nije dovoljno pametan da kupi druge kondome ako baš hoće... bit spreman za svaki slučaj
onix is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 17:26   #7
Kao prvo ja nisam nista njuskala nego mi je licno dao kljuc od stana u koji treba da se uselim. Kao drugo tu fijoku pored kreveta otvaram i inace jer kao sto rekoh stoje mi u njoj pilule i jos neke stvari za krevet. Kao trece nije problem prevara kao takva nego sto smo tek preko godine zajedno a on krece na put sa predumisljajem da nesto moze da se desi. Sta ce biti ako se udam za njega i prodje jos godina kada vec sad ima to na pameti?!
0106 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 17:30   #8
Quote:
onix kaže: Pogledaj post
Ko da je bitno je li te prevario... ostavi tukca koji nije dovoljno pametan da kupi druge kondome ako baš hoće... bit spreman za svaki slučaj
Upravo to. Ne znam da li bi mi bilo gore da me partner vara ili da je dovoljno glup da se na ovakav način otkrije.

Sent from my B1-850 using Tapatalk
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 19:28   #9
Quote:
0106 kaže: Pogledaj post
Medjutim.. u trecem mesecu ove godine on jd otisao na kratki poslovni put od 3 dana. U toku povratka nazad mi rekao da odem u stan da ga sacekam kad dodje jer se nismo videli bla bla. Ja odem, leptirici, bubamare, sreca do neba. Shvatim da sam zaboravila pilule , a kako kod njega imam rezervnu tablu, odem je uzeti i popiti. Pilule stoje u fioci pored kreveta zajedno sa kondomima i jos par stvarcica. Otvorim ali kondoma nema! Naravno, slomim se u potpunosti , on samo sto nije stigao ali odlucim da odcutim i vidim sta se desava. Uglavnom nakon par dana kada se raspakovao kondome je uredno vratio u fioku. Iste koji su tu i bili , nije drugo pakovanje.
On je sada opet na putu od par dana a ja ne znam kako da se postavim. Provericu da li ih je opet poneo sa sobom a ako jeste sta uraditi?
Izvinjavam se sto je malo duze objasnjenje situacije.
Osveti mu se i sljedeći put kad budeš negdje odlazila na par dana, uzmi ti svoje kontraceptivno sredstvo koje stoji u toj ladici sa sobom, pa nek si misli.
Ašatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 19:49   #10
Neka ga pita da joj da one kondome iz ladice za svaki slučaj

Gle, zašto ti o tome šutiš od 3. Mjeseca? Živiš, spavaš, jedeš, jebeš se s tipom s rojem tjeskobnih misli u glavi. Sama si kriva jer šupkovito kalkuliraš čekajući znak demanta.

Ne bi prešla preko toga samo tako. Poražavajuće je. Uopće nije bitno da li se prevara dogodila. Kaj ih budeš brojila prije neg ide
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 19:54   #11
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Kaj ih budeš brojila prije neg ide
Pa naravno.Kad su svi na broju u ladici, to je ultimativni dokaz da te partner ne vara i tada nemaš nikakvih razloga za sumnju.
Ašatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 19:58   #12
Jesi dobro pretražila ladicu, jesi li 100% sigurna da kondomi nisu potonuli među stvari?
Jesi li sigurna da se ne radi o isteku roka trajanja, pa je naprosto bacio stari i kupio novi paket?
Ako si sigurna da ništa od navedenog nije slučaj, zašto ga nisi jednostavno pitala koji kristov kurac nosi kondome sa sobom na poslovni put kao zadnji debil dok si imala priliku, ja ne bi imala želuca pretvarati se da ništa ne znam.

Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Gle, zašto ti o tome šutiš od 3. Mjeseca? Živiš, spavaš, jedeš, jebeš se s tipom s rojem tjeskobnih misli u glavi. Sama si kriva jer šupkovito kalkuliraš čekajući znak demanta.
Ni ja ne shvaćam, tim više što ga može sad odmah nazvati i pitati o čemu se tu radilo, ali očito ne želi. Ako krene njuškati po njegovim osobnim stvarima, a na kraju ispadne da su kondomi bili tamo cijelo vrijeme, napravit će si puno veću protuuslugu nego da jednostavno pita odmah i sad. Ne kužim takve ljude.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 20:03   #13
Ili kad iduci put kaze da ide na put, kupis mu kutiju kondoma i kazes "neka to budu putni, da ne moras svaki put vracat pakiranje u ladicu"
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 20:04   #14
Kad se to desilo ja sam bila u totalnom soku i zanemela sam. Prvo sam poverovala da ih je bacio jer je istekao rok trajanja ali kad se raspakovao i vratio te isti, istih tri komada koji su i bili bila sam zgranuta.
Onda nisam znala kako da kazem a mucila sam se sve ovo vreme dan noc jer nam je veza , osim toga, idealna. Sada je opet na putu pa kuzim da je sad finale situacije. Veceras cu otici do njegovog stana da vidim jel ih ponio sa sobom.
0106 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 20:04   #15
mozda su imali dogovoreno gadjanje vodenim balonima pa propalo.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 20:05   #16
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
koji kristov kurac
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 20:07   #17
Quote:
0106 kaže: Pogledaj post
Onda nisam znala kako da kazem a mucila sam se sve ovo vreme dan noc jer nam je veza , osim toga, idealna.
Kako ti je veza idealna kad se ne usudiš pitati ga jednostavno pitanje?

Quote:
0106 kaže: Pogledaj post
Veceras cu otici do njegovog stana da vidim jel ih ponio sa sobom.
Usput mu pogledaj i history na kompu... When in Rome
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 20:08   #18
ma nemoj se bedirati, mozda mu je samo popusila.

ili popusio, danas nikad ne znas.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 20:15   #19
nije jebao ali je htio, nadao se. koliko je to "potencijalna" a koliko stvarna prijevara svatko zna za sebe.
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 20:16   #20
smijem se forfanu
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:57.