Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2009., 17:09   #1
Question Omotavanje folijom u teretani??

EJ!
Vec sam par puta vidjela u teretani kako neke žene omataju noge i trbuh prozirnom folijom u teretani prije treninga.
Pa sad, jel ima ko kakva iskustva s tim, jel to fakat pomaže brže izgubiti salasti trbuh i noge?
I jel se cime treba mazat prije omotavanja?

Tenksss...
lijica8 is offline  
Old 20.11.2009., 17:12   #2
Quote:
lijica8 kaže: Pogledaj post
EJ!
Vec sam par puta vidjela u teretani kako neke žene omataju noge i trbuh prozirnom folijom u teretani prije treninga.
Pa sad, jel ima ko kakva iskustva s tim, jel to fakat pomaže brže izgubiti salasti trbuh i noge?
I jel se cime treba mazat prije omotavanja?

Tenksss...
Najbolje se namazati svinjskom masti, folija ne valja!Pravi recept je navući ronilačko odjelo i verglati na orbitreku sat i po ili dok hitna ne dođe po tebe.

folija
__________________
bez panike
apić is offline  
Old 20.11.2009., 20:15   #3
ne pomaze.
al pomaze radit kardio na nizoj temperaturi sa sto manje odjece na sebi,npr. u kratkom rukavu i kratkim hlacama joggirat na 10 celzijevih stupnjeva.
fairline is offline  
Old 20.11.2009., 20:19   #4
To omotavanje folijom je čista glupost...više štete nego koristi.
 
Old 20.11.2009., 20:29   #5
Quote:
Silent assassin kaže: Pogledaj post
To omotavanje folijom je čista glupost...više štete nego koristi.
ma , nemoj , a zašto se onda meso upola smanji kad se peče pod folijom
bokacco is offline  
Old 20.11.2009., 20:32   #6
Quote:
bokacco kaže: Pogledaj post
ma , nemoj , a zašto se onda meso upola smanji kad se peče pod folijom
Jer se peče (umjesto da radi kardio vježbe)
Anida is offline  
Old 20.11.2009., 20:37   #7
Quote:
bokacco kaže: Pogledaj post
ma , nemoj , a zašto se onda meso upola smanji kad se peče pod folijom
XD

Probaj tu metodu pa nam javi rezultate
 
Old 23.11.2009., 01:56   #8
kako mi ide na zivce kad ste tako iskljucivi kao i kod onog neceg sta stisce trbuh .

ako jedes kak spada i treniras, mislim da ti namatanje folijom plus neka termoefekt krema mogu pomalo pomoci. ali to napravi doma, na treningu ti treba biti ugodno i opusteno sto ti s folijom i pedeset stupnjeva na kozi ne moze biti. u biti ne mislim ako imas problematicno podrucje, vec ako imas nesrazmjerno problematicno podrucje.

i opet- dodes kozmeticarki das joj par tisuca kuna i onda te ona stavi na struje kao one iz top shopa i poslije te namaze kremom, omota folijom i stavi pod deku. i nakon mjesec dana vidno si tanji. to sto si nakon par mjeseci opet s bigmacom u ruci i trbuhom preko ruba hlaca ne govori da se od tih cuda ne da mrsaviti.
mmmila is offline  
Old 23.11.2009., 11:52   #9
samo još toga fali u teretani - ljudi koji šuškaju na orbitreku. e pa svašta!
__________________
I have seen the whole of the Internet
Ingrein is offline  
Old 23.11.2009., 11:53   #10
Ok, dosta bi bilo
TincH is offline  
Old 21.07.2010., 01:31   #11
Vježbanje sa prozirnom folijom

Nedavno sam pročitala na internetu da neki ljudi, dok vježbaju ili trče, omotaju prozirnom najlonskom folijom dio tijela (npr. stomak) i da se na taj način više znoje smatrajući kako će se salo na tom dijelu tijela brže istopiti. Zanima me jeste li to isprobali i da li je uopće istina da se na taj način ubrza topljenje sala ili je to samo čista izmišljotina?!
Anagata is offline  
Old 21.07.2010., 01:35   #12
Quote:
Anagata kaže: Pogledaj post
Nedavno sam pročitala na internetu da neki ljudi, dok vježbaju ili trče, omotaju prozirnom najlonskom folijom dio tijela (npr. stomak) i da se na taj način više znoje smatrajući kako će se salo na tom dijelu tijela brže istopiti. Zanima me jeste li to isprobali i da li je uopće istina da se na taj način ubrza topljenje sala ili je to samo čista izmišljotina?!
ne ide baš to tako

više ćeš štete napravit tako
IcedEarth is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.