Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2016., 08:26   #1001
kakav "restač", takav post
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 11:56   #1002
Quote:
Crvena-boja kaže: Pogledaj post
Pa na cvjetnom je kava s mlijekom 12 kn, salica kuhanog vina 25, kuglica sladoleda 8.. Ne mozes za 15 kn ocekivat pol litre gustog soka od tri vrste voca ( jos spominje da su isle i borovnice koje su u ducanu kostale mala mjerica- 16-20 kn)..
U Leggiero baru možete dobiti prirodni sok od voća kojeg sami odaberete, kojeg miksaju pred vama za nekih 16 kn, 24 s kolačem (i obje stvari su odlične). Nisu u centru, no ako ste baš zapeli za centar, Argentina ima fine smoothie za 18 kn...
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 14:22   #1003
Neki su dan u emisiji Provjereno imali prilog o svježe cijeđenim sokovima u centru Zagreba. Uzeli su uzorke na 10 mjesta te ih testirali u NZJZ Andrija Štampar.
Osam je uzoraka bilo pozitivno na fekalne bakterije.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 14:28   #1004
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
zašto nekakva inspekcija ne zatvori ovakav restoran, pogotovo ako se takve stvari često događaju?
http://i63.tinypic.com/2vm7h2o.png
Rado bi vidio komentare na njihovu objavu
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho

Zadnje uređivanje L3go : 29.04.2016. at 02:29. Reason: img
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 16:58   #1005
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Rado bi vidio komentare na njihovu objavu


I ja. Ali na fejsu uopce ne mogu pronaci njihovu stranicu.
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 14:24   #1006
Quote:
Zlatica Blatica kaže: Pogledaj post
I ja. Ali na fejsu uopce ne mogu pronaci njihovu stranicu.
Ugasili je. Komentirao u threadu o burgerima: to se netko javio sa stranice bivseg gazde. Da stvar bude jos vise zbunjujuca, nestala im je i nova stranica. Sad, jel se to netko zezao samo od stare ekipe ili fakat htjeli nastetiti novom gazdi..ne znam. Meni lajkali komentar kad sam rekao da trolaju
MarkoMh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 22:52   #1007
Chevo's, Zapruđe.
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 16:41   #1008
Macola Zir ima otoga par mjeseci već,ali roštilj koji nam je doneslo,to je bilo katastrofalno,to je kamen....znate kakva je plata?
ljudi kraj nas naručili lignje,ami iza njih platu,i prije plata bila gotova nego lignje,možete misliti što je....
bavarac90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 11:42   #1009
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Nova Macola na autocesti u smjeru prema moru. Nije baš kritika, više upozorenje ako idete tamo.
Kava na šanku je jako loša ali pravo iznenađenje je par metara dalje gdje je samoposluživanje za sokove, keks i čips. Hoću uzeti Schweps, nema. Dobro, onda uzmem Juicy crvenu naranču (0.5 l), dođem na blagajnu, ženska skenira i kaže:
15 kuna!

To je svugdje 7,8 kuna a u Macoli je duplo skuplje!?! Da ne bi bilo zabune, radi se o ovome:

epilog: nema Schweps koji hoću, ovo je deranje, fala lijepa
Ako mislite stati da bi otišli na WC, imajte ne umu da svi autobusi koji idu prema moru tamo naprave pauzu, ako 20 ljudi iz autobusa ode na WC i ako u prosjeku dođe 20 autobusa na sat... ja se nisam usudio ići na WC
Ne samo to...šoferi ti tamo staju što imaju besplatno jelo,zbog toga...
Macolina kuhinja vam je općenito katastrofa i toga se čuvajte.
Jako stara hrna,puna začina,izrazito neukusna i opasna za zdravlje.
Moj vam je savijet klonite se Macole,a to će vam i mnogi drugi reći koji su tamo svraćali.....
bavarac90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 11:45   #1010
heh, moj stari post... a inače u Macoli pojedem pitu sa sirom, dobra je... jednom sam jeo fileke i nisu bili ništa posebno
kava je očajna pa uvijek odem u Tifon gdje je jako dobra
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 11:53   #1011
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
heh, moj stari post... a inače u Macoli pojedem pitu sa sirom, dobra je... jednom sam jeo fileke i nisu bili ništa posebno
kava je očajna pa uvijek odem u Tifon gdje je jako dobra
Baš sam primjetio,nema veze koliko je star,al je istina znam ga još s kraja devedestih ko klinac,i nikad mi ti restorani njegovi nisu sjeli...
Mada je prometan nenormalno,ali pogledaj gdje šleperdžije staju to ti je staro pravilo na magistralama i auto cestama tu se jede super i jeftino,a kod njega ih baš i nećeš često vidjeti.
bavarac90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 21:53   #1012
Quote:
bavarac90 kaže: Pogledaj post
Ne samo to...šoferi ti tamo staju što imaju besplatno jelo,zbog toga...
Macolina kuhinja vam je općenito katastrofa i toga se čuvajte.
Jako stara hrna,puna začina,izrazito neukusna i opasna za zdravlje.
Moj vam je savijet klonite se Macole,a to će vam i mnogi drugi reći koji su tamo svraćali.....
Ja sam kod njih inače uzimala samo kavu i fritule ili krafne baš zbog te reputacije. Jednom mi se baš jela salata (da, upravo salata) i uzela sam miješanu -reko ne može salata biti loša. Može. Osim što nije odisala svježinom -ono kad netko ulije pol litre octa u posudicu i još zasoli šakom. E, to.
Patsy Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 23:03   #1013
Adria u Zatonu kod Zadra.

Apsolutni užas od hrane, u gorem restoranu nisam u životu bila. Bečki za dijete pola žut, pola crn, gurmanske pljeskavice veličine onih malih upakiranih PIKovih, rižoto sa kozicama su im 3 prekuhane kozice u bljutavoj riži, horor
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 23:35   #1014
Quote:
Patsy Stone kaže: Pogledaj post
Ja sam kod njih inače uzimala samo kavu i fritule ili krafne baš zbog te reputacije. Jednom mi se baš jela salata (da, upravo salata) i uzela sam miješanu -reko ne može salata biti loša. Može. Osim što nije odisala svježinom -ono kad netko ulije pol litre octa u posudicu i još zasoli šakom. E, to.

U takvim menza-type lokalima uz cestu zemem samo gulaš divljač ili općenito tak nešt klasično jušnato, domaće, žlicom i u pravilu se ne zajebem - evo kod dotičnog spomenutog neki dan vrlo pristojan čobanac finog mesa (2 vrste) i ukusnog i lagano ljutkastog safta. Kruh bzvz.
Jbg, svakako nije vrh kulinarstva, al posluži u nuždi, u prolazu.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 23:55   #1015
ja u Macoli uzmem pitu sa sirom, to znaju raditi i bude dobro a ima veliki promet pa je frisko
navodno je kiselo mlijeko isto dobro
kava ne valja, uvijek odem u neki drugi lokal
jela me uopce nisu privlacila
@lotus: Zaton kod Nina je najmasovniji moguci turizam koji sam vidio u ovoj zemlji, ja sam tamo jeo u restoranu tipa studentska menza koji je bio korektan jer su svaki dan radili jela od friskih namirnica istinizavolju ne najbolje kvalitete
ali uvijek se moglo nesto solidno pojesti... u druge lokale se nisam usudio uci
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2019., 12:09   #1016
Kritika za Roko u Opatiji-prilicno grozno a za dostavu da ne govorim-sa pokvarenom hranom...a to mozete prodavati stanovnistvu samo u jednom mrtvom gradu kao sto je nazalost Opatija
Abbazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2019., 13:40   #1017
Mi kad smo u Opatiji uvijek jedemo u Roku. Nije to neki vrh gastronomije, ali stvarno uvijek bude korektno, uvijek smo otisli zadovoljni
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2019., 05:40   #1018
Quote:
Abbazia kaže: Pogledaj post
Kritika za Roko u Opatiji-prilicno grozno a za dostavu da ne govorim-sa pokvarenom hranom...a to mozete prodavati stanovnistvu samo u jednom mrtvom gradu kao sto je nazalost Opatija
sljedeći put: Ružmarin
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2019., 08:34   #1019
Quote:
Zlatica Blatica kaže: Pogledaj post
Mi kad smo u Opatiji uvijek jedemo u Roku. Nije to neki vrh gastronomije, ali stvarno uvijek bude korektno, uvijek smo otisli zadovoljni
I mi isto. Doduše, uvijek uzmemo pizzu, tako da...

Zapravo, nisam godinama bila tamo.
__________________
This is not a time to be dismayed. This is punk rock time. This is what Joe Strummer trained you for.
Zuzzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2019., 12:36   #1020
Pasta fasta u City Centru West. Toliko malo tijesta sam dobio a toliko parmezana mljevenog gore da je zeznuo i to malo tijesta što sam dobio. Došao sam gladan, otišao gladan, morao još toliko love potrošiti drugdje da se najedem.

A recimo u Avenue Mallu Delanos, i to mi je bilo sumnjivo jer u 14h nema nikoga ali ajde, i uzmem pasta carbonara, em što je tri puta finije nego u pasti fasti, nego sam i dobio tri puta više tijesta.
__________________
"Pogled u oči je pogled u dušu"
AnđeoGabrijel21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:15.