Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2011., 21:09   #901
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Ne mrzim bas sebe.
Ja imam neki obrambeni mehanizam. Kad se razoraram, ne upadnem u depru, da si sad rezem vene i krivim sebe, nisam tuzan sam ovo ono, nego se tjesim da mogu bez ikoga, ne ovisim ni o kome, uvijek stajem na svoju stranu, a ne na stranu drugih
Tak da je mrznja vise prema drugim ljudima.
E to su već simptomi boderlinea i nemam lijepo mišljenje o tome.

Kad osobnost sazrije, preuzme se odgovornost i krivnja za vlastite postupke.
Ne očekuje se da se ljudi oko nas promijene jer su oni kao bezveze, nego se pokušava prilagoditi stvarnom stanju, a istovremeno sačuvati svoje stavove.
Ako ne postoji mogućnost prilagodbe, ti se ljudi napuštaju, a na njih se ne prebacuje sva krivnja u potpunosti.
Ne gledati svijet crno bijelim, već cijelu raskoš sivih nijansi.
Ojačati svoju osjetljivost, jer je neopravdana.
Npr. ne možeš svoje loše postupke opravdavati groznim roditeljima.
I da znaš da ne voliš sebe, tj. ne znaš jel' se mrziš ili strahovito voliš.

Sad dok ovo pišem, znam da sam potpuno izliječena.
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 21:39   #902
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
E to su već simptomi boderlinea i nemam lijepo mišljenje o tome.

Kad osobnost sazrije, preuzme se odgovornost i krivnja za vlastite postupke.
Ne očekuje se da se ljudi oko nas promijene jer su oni kao bezveze, nego se pokušava prilagoditi stvarnom stanju, a istovremeno sačuvati svoje stavove.
Ako ne postoji mogućnost prilagodbe, ti se ljudi napuštaju, a na njih se ne prebacuje sva krivnja u potpunosti.
Ne gledati svijet crno bijelim, već cijelu raskoš sivih nijansi.
Ojačati svoju osjetljivost, jer je neopravdana.
Npr. ne možeš svoje loše postupke opravdavati groznim roditeljima.
I da znaš da ne voliš sebe, tj. ne znaš jel' se mrziš ili strahovito voliš.

Sad dok ovo pišem, znam da sam potpuno izliječena.

Ma od sada vise ne marim. Za strahove, neugodnosti. Nemam cilja u zivotu, nije mi bitno, neka me gaze, trgaju moju osjetljivost, neka me kasape. Predat cu sebe i sve sto imam, moj zivot nije bitan. Sto se mene tice mogu umrijeti i sutra ili za 5 minuta. I neka bude sto brutalnije, uzivat cu u tome, u svojoj vlastitoj krvi, i krvi ostalih koje cu povuci sa sobom u patnju... u pakao.
Nije meni svijet vise vazan... Ne ovisim o njemu. Ne ovisim o sebi. Samo neka bude zabavno, neka bude zestoko!

http://www.youtube.com/watch?v=EPA2rEsIgSU
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 01:00   #903
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Ma od sada vise ne marim. Za strahove, neugodnosti. Nemam cilja u zivotu, nije mi bitno, neka me gaze, trgaju moju osjetljivost, neka me kasape. Predat cu sebe i sve sto imam, moj zivot nije bitan. Sto se mene tice mogu umrijeti i sutra ili za 5 minuta. I neka bude sto brutalnije, uzivat cu u tome, u svojoj vlastitoj krvi, i krvi ostalih koje cu povuci sa sobom u patnju... u pakao.
Nije meni svijet vise vazan... Ne ovisim o njemu. Ne ovisim o sebi. Samo neka bude zabavno, neka bude zestoko!

http://www.youtube.com/watch?v=EPA2rEsIgSU
Uh, posta.
A tako nekako sam i ja zvučala prije 20godina. Već sam napisala da sam se htjela stući u Mercedesu i mislila sam da je to najdivnija smrt ikada.
I ovo moje i taj tvoj gornji post zvuči tako samozadovoljno.
Uvijek postoji ta iskra divljenja svojim ludostima.

E pa krivo, jer nisi divan, nego samo lud.

Samo se nadam da nemaš blizu 40godina, jer ti onda prema postu nema spasa, jer bi se takve rečenice trebale prerasti do negdje 25. godine ili čak prije.


Da Metallica iz 1983.
Pliz reci da nemaš 40. godina .

Ja sam voljela i još uvijek volim, ove velikane.
Dakle, moj naklon za laku noć:

The Cure - Lullaby

Zadnje uređivanje PERLA_ : 13.11.2011. at 01:08.
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 02:53   #904
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
Svoje postove cu prerasti kada djela pocnu govoriti umjesto njih. Kad postanem slobodan...
I tako neka bude vec od sada. Moja preobrazba je zapocela.


Nemam 40. Imam u pola manje.

Zadnje uređivanje Ser Mark : 13.11.2011. at 03:25.
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 08:20   #905
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Moja preobrazba je zapocela.
Na preobrazbu se furao i Edgar Allan Poe. E pa on je bio bipolaran.

Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Nemam 40. Imam u pola manje.
Vidiš kako sam pogodila koliko imaš godina. Za tebe ima vremana ako preživiš slijedećih par godina.

Dobro jutro!
Evo nešto pozitivno za dobro jutro:

Weezer-Island In The Sun

Samo da kažem još nešto.

Da samo znate koliko je godina života moga prošlo u jutarnjoj mrzovolji.
Ma kakva muzika ujutro i još nešto veselo. To nije postojalo u mom životu. Prije negoli bih popila pola litre kave,
ne bih funkcionirala i mrzila bih postojanje ljudskog roda.
Kako sam znala da sam zločesta kad se probudim, dizala bih se prije svih i dok bi se oni probudili ja bih već došla sebi.

Sad s ovim jutarnjim veselicama, ustvari upoznajem neku drugu sebe; rekla bih bolju sebe.

Zadnje uređivanje PERLA_ : 13.11.2011. at 08:36.
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 11:45   #906
Voljela sam slušati The Cure, The Smiths, Dead Can Dance, Cocteau Twins, Tuxedomoon, Radiohead, Joy Division i niz sličnih grupa.

Gledajući ovako odokativno, nije ni čudo što sam imala death wish.

Bila sam uvjerena da su ove tri pjesme od The Smithsa, stvorene samo za mene.
Riječi su divne, a oni vrhunski umjetnici.

The Smiths - There is A Light That Never Goes out


The Smiths "How Soon Is Now?"

A ova zadnja parira svakoj religijskoj molitvi :

The Smiths Please, please, please, let me get what I want


Jednom mi je brat u autu pronašao kazetu (da, onda su bile kazete, a ne CD - i ) od Tuxedomoona. Sav prestravljen odnio je kazetu starcima uz usputni komentar: "Perla, nije normalna".



I nije ni prvi ni zadnji put to moj brat rekao za mene, samo ga nitko nije fermao.
Nitko nije znao da je blizu istini.
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 18:14   #907
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Ne mrzim ni ja bas sebe.
Imam neki obrambeni mehanizam. Kad se razoraram, ne upadnem u depru, da si sad rezem vene i krivim sebe, nisam tuzan ovo ono, nego se tjesim da mogu bez ikoga, ne ovisim ni o kome, uvijek stajem na svoju stranu, a ne na stranu drugih
Tak da je mrznja vise prema drugim ljudima. I to mi daje puno energije i motivacije. Tada se desi preokret kada shvatim da me boli ona stvar za ikoga i da je cijeli svijet samo moj


Ma ja imam od poremecaja valjda sve sto se moze imati. Samo srecom sve u blagoj mjeri!
evo i mene. iskreno,pokušavala sam sve pročitati kaj ste pisali,ali ne mogu sve poloviti. iskreno,u komi sam. u maniji radim sve ono kaj inače ne bi,a onda kad popusti,padnem u depru i bude me sram,jer ne vjerujem,da sam to bila ja. često budem zločesta prema drugima,desi mi se da nekog tak mrzim,da je strašno,koji ogavan osjećaj. bahata sam,prosta,bezobrazna,umišljena,najpametnija,najbo lja u svemu,a ustvari sam JADNA. slušam Nightwish,onda si možete misliti. najgore saznanje je da sam takva od djetinjstva,odnosno otkad dijete počne nešto pamtiti. zašto to nitko nije prije uočio!????

mučim sebe i druge već godinama. nek me lobotomiraju!

živim od pon. do pet. glumim na poslu,odrađujem ga savršeno,kontroliram se,ne baš uspješno,svaki put,a kad dojdem doma,zatvorim se. vikendom ne izlazim iz stana. nevjerojatno je koliko su svi moji osjećaji jaki,bilo sreća,tuga,agresija,mržnja!
ali,sve teže podnosim te "ciklone".
točno znam,da ću uskoro morati otići,u bolnicu,da nikog ne vidim ni ne čujem,jer znam da mi sad ne bi pomogla psihijatrica iz doma zdravlja. uvalila bi mi lijekove,i poslala na bolovanje,a ja znam da to kod mene ne pali. sad već imam i fizičke simptome,po tome znam da je u glavi totalni kaos." najsmješnije" od svega je kad mi moje kolege(koji sve znaju),kažu da je nemoguće da ja imam sve te dijagnoze,uvjereni su da san prekrasna osoba! onda si možete misliti koja sam glumica?!
rpxx68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 18:16   #908
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
Na preobrazbu se furao i Edgar Allan Poe. E pa on je bio bipolaran.



Vidiš kako sam pogodila koliko imaš godina. Za tebe ima vremana ako preživiš slijedećih par godina.

Dobro jutro!
Evo nešto pozitivno za dobro jutro:

Weezer-Island In The Sun

Samo da kažem još nešto.

Da samo znate koliko je godina života moga prošlo u jutarnjoj mrzovolji.
Ma kakva muzika ujutro i još nešto veselo. To nije postojalo u mom životu. Prije negoli bih popila pola litre kave,
ne bih funkcionirala i mrzila bih postojanje ljudskog roda.
Kako sam znala da sam zločesta kad se probudim, dizala bih se prije svih i dok bi se oni probudili ja bih već došla sebi.

Sad s ovim jutarnjim veselicama, ustvari upoznajem neku drugu sebe; rekla bih bolju sebe.
poznato mi je to. ja se dižem svaki dan u 5,popijem litru kave,i onda tek mogu među ljude.
rpxx68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 18:28   #909
Quote:
rpxx68 kaže: Pogledaj post
padnem u depru i bude me sram,jer ne vjerujem,da sam to bila ja.
Samo nemoj da te bude sram, to je najbeskorisniji osjecaj koji postoji. Uzivaj punu raskos svoje osobnosti!

http://www.youtube.com/watch?v=2rf-rETpjIc
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 18:45   #910
Quote:
rpxx68 kaže: Pogledaj post
evo i mene. iskreno,pokušavala sam sve pročitati kaj ste pisali,ali ne mogu sve poloviti. iskreno,u komi sam. u maniji radim sve ono kaj inače ne bi,a onda kad popusti,padnem u depru i bude me sram,jer ne vjerujem,da sam to bila ja. često budem zločesta prema drugima,desi mi se da nekog tak mrzim,da je strašno,koji ogavan osjećaj. bahata sam,prosta,bezobrazna,umišljena,najpametnija,najbo lja u svemu,a ustvari sam JADNA. slušam Nightwish,onda si možete misliti. najgore saznanje je da sam takva od djetinjstva,odnosno otkad dijete počne nešto pamtiti. zašto to nitko nije prije uočio!????

mučim sebe i druge već godinama. nek me lobotomiraju!

živim od pon. do pet. glumim na poslu,odrađujem ga savršeno,kontroliram se,ne baš uspješno,svaki put,a kad dojdem doma,zatvorim se. vikendom ne izlazim iz stana. nevjerojatno je koliko su svi moji osjećaji jaki,bilo sreća,tuga,agresija,mržnja!
ali,sve teže podnosim te "ciklone".
točno znam,da ću uskoro morati otići,u bolnicu,da nikog ne vidim ni ne čujem,jer znam da mi sad ne bi pomogla psihijatrica iz doma zdravlja. uvalila bi mi lijekove,i poslala na bolovanje,a ja znam da to kod mene ne pali. sad već imam i fizičke simptome,po tome znam da je u glavi totalni kaos." najsmješnije" od svega je kad mi moje kolege(koji sve znaju),kažu da je nemoguće da ja imam sve te dijagnoze,uvjereni su da san prekrasna osoba! onda si možete misliti koja sam glumica?!
rpxx68, vrijeme je. Poslušaj muža i ajde doktoru.
Ako ne dotakneš dno neće ti uvaliti one antipsihotike koje piju šizofreničari i narkomani i od kojih se bolesno deblja. Osim toga reci doktorici da ne želiš imati 100kg.
Jesi ti bila kad na odjelu? Ja nisam i toliko se toga bojim da ću piti sve što mi doktorica da.

Ja sam jedno vrijeme toliko patila da bih bila pristala na lobotomiju. Ma goni moje debilne osjećaje k' vragu!

Evo ja nisam loše, a situacija mi nije bajna. Moja najbolja prijateljica je mama. Nekada je nisam šljivila i mislila sam da je glupa, ali s godina sam vidjela tko mi drži branik u životu. E ona sutra ide na bajpas. Srce. I moram biti staložena i normalna.
Stari mi isto nije dobro; dobio je laganu upalu mjehura kojeg je operirao, a jedno tri puta. Toliko je usamljen bez stare da sam mu doslovno pozajmila kćer da mu pravi društvo, pa tamo kod njega spava i zbog toga mi je zahvalan.
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 18:52   #911
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Samo nemoj da te bude sram, to je najbeskorisniji osjecaj koji postoji. Uzivaj punu raskos svoje osobnosti!

http://www.youtube.com/watch?v=2rf-rETpjIc
Kad si bolestan ne možeš uživati u punoj raskoši svoje osobnosti, jer ti je osobnost bolesna.
Primijetila sam da se bolesnici, bipolarci, dive sebe i i svojoj osobnosti, i kako su drugačiji od drugih, a život im ima cijelu nijansu boja jednog spektra.
Čak i ja znam ponekad biti takva.
Krivo, krivo, krivo, krivo do Boga i nazad.

Goran Bare baš i nije uzor.

E moj mali, ne znam kako da ti kažem da griješiš. Ne znam.
Izgleda da ćeš morati učiti na svojim greškama. Ja jesam, evo sam još živa, možda i ti budeš te sreće.
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 21:26   #912
Ne znam da li više imam išta pametnoga napisati na ovom topiku.

Možda ima, možda nema.

Čini mi se kao da sam sve napisala.


Kada sam dolazila kod svoje liječnice, uvijek bih naletjela na ljude koji nisu imali ovu bolest, tako da mi je drago što sam barem ovako virtualno upoznala rpxx68.

Trenutno nema ludosti u mom životu.
Stabilna sam i nije mi potrebna gluma koju bih vrlo vješto prodavala.
Bila sam vrhunski manipulator i sa time vrlo ponosna na sebe.

Ono što mene sada drži su ljudi koje volim sa ovim svojim blentavim srcem.
S godinama sam postala zaštitnički nastrojena.
Više nisam bila bitna samo ja nego nešto važnije od mene.
Jedna veća ljubav.
Tada sam znala da ne mogu nastaviti sa svojim ludim životom i ne brinuti se za nikog.


Ja sam se promijenila u ime ljubavi.
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 01:51   #913
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
Krivo, krivo, krivo, krivo...
Onda mora da je ispravno grbavit se pred ljudima cijeli zivot i misliti da si jadan i bolestan. I naravno neprestano strepiti da se ne osramotis ili nedaj boze ne ispunis necija ocekivanja.

Quote:
Ja sam se promijenila u ime ljubavi.
A sto ako je i to samo period?


Jel se vi nekada pocnete smijati ko budale na nista nasred ulice, u tramvaju, ljudima u facu. Meni se to cesto dogadja, pa me ljudi cudno gledaju. Evo i danas, bas neka djecja radost.
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 02:08   #914
A ne znam, meni su ti ljudi s bipolarnim ko neki klauni.





Ja se uglavnom mogu kontrolirati. Nemam bas ispade u javnosti. Zapravo ne znam bas ni dal imam taj poremecaj.

Zadnje uređivanje Ser Mark : 14.11.2011. at 02:54.
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 02:28   #915
Sad sam u ovakvom raspolozenju ko merlin menson
http://www.youtube.com/watch?v=m6VojYGrnpg&ob=av2e

Neki uvrnuti inat ludosti protiv okova "normalnog". Zelja za bezbriznosti, divljastvom i slobodom!






A kolko ti imas godina Perla?

Zadnje uređivanje Ser Mark : 14.11.2011. at 02:42.
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 07:15   #916
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
rpxx68, vrijeme je. Poslušaj muža i ajde doktoru.
Ako ne dotakneš dno neće ti uvaliti one antipsihotike koje piju šizofreničari i narkomani i od kojih se bolesno deblja. Osim toga reci doktorici da ne želiš imati 100kg.
Jesi ti bila kad na odjelu? Ja nisam i toliko se toga bojim da ću piti sve što mi doktorica da.

Ja sam jedno vrijeme toliko patila da bih bila pristala na lobotomiju. Ma goni moje debilne osjećaje k' vragu!

Evo ja nisam loše, a situacija mi nije bajna. Moja najbolja prijateljica je mama. Nekada je nisam šljivila i mislila sam da je glupa, ali s godina sam vidjela tko mi drži branik u životu. E ona sutra ide na bajpas. Srce. I moram biti staložena i normalna.
Stari mi isto nije dobro; dobio je laganu upalu mjehura kojeg je operirao, a jedno tri puta. Toliko je usamljen bez stare da sam mu doslovno pozajmila kćer da mu pravi društvo, pa tamo kod njega spava i zbog toga mi je zahvalan.
nisam nikad bila na odjelu,lovi me panika od toga,bila sam u posjeti nekome više puta,i znam kak to izgleda,zato me i frka!
rpxx68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 12:58   #917
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Onda mora da je ispravno grbavit se pred ljudima cijeli zivot i misliti da si jadan i bolestan. I naravno neprestano strepiti da se ne osramotis ili nedaj boze ne ispunis necija ocekivanja.
Ne razumiješ ili me ne čitaš.
Ja sam čudak, otkačena, i oduvijek neprilagođena.
Mogla sam raditi što hoću kad sam bila bez obveza, obitelji ili posla.

Bipolarci su zanimljivi, veseli, privlače ljude, ali su u nekim trenucima nenormalno naglašeni, a ponekad bolesni.
Kako to znamo; kontroliramo se, jer moramo.
Rođenjem svoje djevojčice, više nisam mislila samo na sebe, nego i na nju i koliko god sam joj bila zanimljiva i koliko god se s njom igrala i zezala ( i ona misli da ima otkačenu, super - super mamu), postoje periodi kada dreknem, a neću to raditi svojoj ljubavi.
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
A sto ako je i to samo period?
Zašto svi odmah pomisle da se to odnosi na suprotni spol?
Kad sam pričala o ljubavi, pričala sam o ljubavi koja sigurno traje do kraja mog života.
To je moja kćer i radi nje se mijenjam, da joj bude lakše i da od nje napravim curu koja je voljena, a ne kao ja koja je uvijek imala taj nedostatak ljubavi. Što će joj mama u ludari.


Gle Ser Mark, ne mogu raspravljati s tobom.
Zašto.
Imam 39godina i bipolarna sam (valjda?).

Ti nisi bipolaran, dvostruko si mlađi od mene, ti mene ne razumiješ,
a ja tebe donekle, jer sam tvojih godina i ja imala death wish.
Razumjet ćeš me jednog dana kada ne budeš brinuo samo o sebi.



Sretno rpxx68!!!
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 13:31   #918
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
Ne razumiješ ili me ne čitaš.
Ja sam čudak, otkačena, i oduvijek neprilagođena.
Mogla sam raditi što hoću kad sam bila bez obveza, obitelji ili posla.

Bipolarci su zanimljivi, veseli, privlače ljude, ali su u nekim trenucima nenormalno naglašeni, a ponekad bolesni.
Kako to znamo; kontroliramo se, jer moramo.
Rođenjem svoje djevojčice, više nisam mislila samo na sebe, nego i na nju i koliko god sam joj bila zanimljiva i koliko god se s njom igrala i zezala ( i ona misli da ima otkačenu, super - super mamu), postoje periodi kada dreknem, a neću to raditi svojoj ljubavi.

Zašto svi odmah pomisle da se to odnosi na suprotni spol?
Kad sam pričala o ljubavi, pričala sam o ljubavi koja sigurno traje do kraja mog života.
To je moja kćer i radi nje se mijenjam, da joj bude lakše i da od nje napravim curu koja je voljena, a ne kao ja koja je uvijek imala taj nedostatak ljubavi. Što će joj mama u ludari.


Gle Ser Mark, ne mogu raspravljati s tobom.
Zašto.
Imam 39godina i bipolarna sam (valjda?).

Ti nisi bipolaran, dvostruko si mlađi od mene, ti mene ne razumiješ,
a ja tebe donekle, jer sam tvojih godina i ja imala death wish.
Razumjet ćeš me jednog dana kada ne budeš brinuo samo o sebi.



Sretno rpxx68!!!
ja sve razumijem! mislim da me cijelo vrijeme "drže" moje tri,odnosno sad i 4 velike ljubavi,moja djeca i moj unuk!

zbog njih se itrudim,borim ko lavica! znaju oni sve,i kuže i neizmjerno su strpljivi. neki dan mi je mlađi sin rekao da sam bolja bez lijekova,da sam onda grozno izgledala i hodala ko zombi!

obično im kažem da mi sad nije dobro i da me malo puste na miru,i tak funkcioniramo. za sada!

to je ljubav,o kojoj Perla priča!
rpxx68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 14:23   #919
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
Ne razumiješ ili me ne čitaš.
Ja sam čudak, otkačena, i oduvijek neprilagođena.
Mogla sam raditi što hoću kad sam bila bez obveza, obitelji ili posla.

Bipolarci su zanimljivi, veseli, privlače ljude, ali su u nekim trenucima nenormalno naglašeni, a ponekad bolesni.
Ja nisam takav. Od mene se nikad nista ne cuje, niti zna sto mislim. Ali to je i velikim djelom zbog manjka samopouzdanja, samokontrole, glume... Cudak sam, ali u drugom obliku

Quote:
Zašto svi odmah pomisle da se to odnosi na suprotni spol?
Nisam to pomislio
I mislio sam da je to sto si rekla. Ali mislio sam na nesto drugo... no nema veze. Manjak informiranosti.

Quote:
Gle Ser Mark, ne mogu raspravljati s tobom.
Zašto.
Imam 39godina i bipolarna sam (valjda?).

Ti nisi bipolaran, dvostruko si mlađi od mene, ti mene ne razumiješ,
a ja tebe donekle, jer sam tvojih godina i ja imala death wish.
Razumjet ćeš me jednog dana kada ne budeš brinuo samo o sebi.
Od svakoga se moze dobiti uvid u nesto novo...
Ja nemam death wish. Vec samo zivjeti bezbrizno. To jest, zelim postati zivi mrtvac.
Svaka cast sto si se ti uspjela promijeniti na taj nacin, ali meni to ne treba. Ne treba mi nitko.

Svejedno...
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 14:50   #920
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Ja nisam takav. Od mene se nikad nista ne cuje, niti zna sto mislim. Ali to je i velikim djelom zbog manjka samopouzdanja, samokontrole, glume... Cudak sam, ali u drugom obliku



Nisam to pomislio
I mislio sam da je to sto si rekla. Ali mislio sam na nesto drugo... no nema veze. Manjak informiranosti.



Od svakoga se moze dobiti uvid u nesto novo...
Ja nemam death wish. Vec samo zivjeti bezbrizno. To jest, zelim postati zivi mrtvac.
Svaka cast sto si se ti uspjela promijeniti na taj nacin, ali meni to ne treba. Ne treba mi nitko.

Svejedno...
o čemu ti pričaš?!
kak možeš željeti bezbrižan život i biti živi mrtvac? to nema veze jedno s drugim,a i ne možeš biti sam,da ti nitko ne treba.

treba ti netko,shvatit ćeš to kad tad,još si mlad.
rpxx68 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.