Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2006., 00:17   #41
Quote:
McAucliffe kaže:
Tesla je rođen u Hrvatskoj...u svijetu ga smatraju Hrvatom,jedino ga vi predstavljate kao srbina...


Quote:
Jer jezgru vaše vaterpolo i košarkaške repke čine CRNOGORCI...ne Srbi...
__________________
Ko visoko leti, nisko zimi.
GoTo is offline  
Old 25.09.2006., 18:46   #42
Smej se smej, a Gospic je i dalje u Hrvatskoj
Vanjushka is offline  
Old 27.09.2006., 00:11   #43
Ili točnije Smiljani...ali on je svjetski putnik pa zna najbolje...ali ja iz prve ruke znam da Švicarci,jemci i Francuzi smatraju Teslu Hrvatom
sada će i prodati foru da u vatrepola nisu možda većinom Crnogorci...barem podrijetlom...
Trener košarkaške repke je isto Crnogorac...a i par igrača...
McAucliffe is offline  
Old 27.09.2006., 00:18   #44
Ekspertu, da čujemo koji su to vaterpolisti i košarkaši, reprezentativci Srbije, Crnogorci?

BTW Samo da znaš, svuda u svetu imperatora Konstantina smatraju Srbinom, jer je rođen u Niš.
__________________
Ko visoko leti, nisko zimi.
GoTo is offline  
Old 27.09.2006., 00:35   #45
Neda mi se tražiti po netu...ali lijepo su neke vaše novine kada je došlo do podjele na 2 države navela koji su reprezentativci iz Srbije,a koji iz Crne Gore...
Imena se ne sijećam,a ni ne zanimaju me...ali ako laže Srbin koji je to pisao,lažem i ja...
Znaš ti dobro koji je reprezentativac iz koje republike (najviše je Crnogoraca u vatrepolu...) ali imam dojam da ne želiš priznati da su Crnogorci osvajali medalje za vas...
I boli me za Konstantina,to nije isto...i ne smatraju ga Srbinom...ja govorim za narode koje Teslu smatraju HRVATOM,a njih sam pobrojao...dodajmo njima i Amere...
I sam Tesla je ponosno isticao da voli obje svoje domovine...Hrvatsku i Srbiju...ali rodio se u HR,išao ovdje u školu...
McAucliffe is offline  
Old 27.09.2006., 01:30   #46
Rodio se u Austriji, al' nema veze, ionako si sve pobrkao, ali baš totalno pobrkao.

Nego, ti mi ne navede niti jedno jedino ime od toliko mnoooogo Crnogoraca u vaterpolo i košarkaškoj reprezentaciji.

Uzgred, verovatno nisi čuo da postoji i crnogorska državna reprezentacija!?
__________________
Ko visoko leti, nisko zimi.
GoTo is offline  
Old 27.09.2006., 03:14   #47
zato je na podizanju spomenika na Nijagarinim vodopadima prisustvovala delegacija Srbije, i Parivodic.
A Miladin Prso (satro Dado) ?
hhaha sve je smesno ovo za kosarkase i vaterpoliste...
plakanje
Henry_Kinasky is offline  
Old 27.09.2006., 07:26   #48
Glavni igrači tadašnje Zvezde su bili Hrvat Prosinečki, Crnogorac Savičević, Makedonac Pančev i šef obrane Rumunj Miodrag Belodedić
enoel is offline  
Old 27.09.2006., 15:52   #49
uzmi "srbinu"-precanu pravoslavlje i dobit ces 'golog' Hrvata..
pajdo06 is offline  
Old 27.09.2006., 16:19   #50
Od crnogorskih vaterpolista samo je Andreja Prlainovic kao Srbin iz Herceg Novog odlucio da igra za reprezentaciju Srbije. Dakle , u reprezentaciji Srbije koja je pre nepunih mesec dana osvojila titulu prvaka Evrope , igrao je samo jedan igrac rodjen u C.Gori.
A ovo kako Teslu u USA smatraju Hrvatom je vrhunac humoristicke misli na forumu.
Predrag Zivkovic is offline  
Old 27.09.2006., 18:32   #51
Kad vide kakvi ste vi shvatit će da nema šanse da je Tesla bio Srbin.
Bože sačuvaj.
__________________
Lose the zero,
get the hero
Crotoxin is offline  
Old 27.09.2006., 20:11   #52
a sto je bitno da l je bio hrvat?kome je bitno?
 
Old 27.09.2006., 20:12   #53
Quote:
Noc leptira kaže:
Postovani moj zemljace, gosp. Corbadzijo, ipak jedno moras priznati: ovaj HRVATSKI forum je vrlo demokratski!

Pokusaj da tako nesto, ali u obrnutom smeru, napises u Serbian cafeu!

Neces uraditi ni "klik", a dobices nogu ispod ledja!
apsolutno netacno,ne poznajem serbian cafe ali znam da na jednom drugom(velikom) forumu ne smes da napises stvari mnogo benignije od ovih koje ovde citam
 
Old 27.09.2006., 22:50   #54
Quote:
Crotoxin kaže:
Kad vide kakvi ste vi shvatit će da nema šanse da je Tesla bio Srbin.
Bože sačuvaj.
Tesla je bio Srbijanac.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Old 28.09.2006., 00:19   #55
Quote:
enoel kaže:
Glavni igrači tadašnje Zvezde su bili Hrvat Prosinečki, Crnogorac Savičević, Makedonac Pančev i šef obrane Rumunj Miodrag Belodedić
Roberta Prosinečkog je veeeeeeeliki hrvatski "stručnjak" Ćiro Blažević proglasio totalnim antitalentom rekavši: "Ja ću da pojedem moju trenersku diplomu, ako Prosinečki postane fudbaler"! Onda je otac Đuro svoga sina doveo u Zvezdu, gde ga je oberučke prihvatio legendarni Velibor Vasović.

A što se Miodraga Belodedića tiče, tu si "100% u pravu". Miodrag Belodedić je "tipično" rumunsko ime i prezime.

__________________
Ko visoko leti, nisko zimi.
GoTo is offline  
Old 28.09.2006., 00:36   #56
Nemoj samo po prezimenima rangirati ljude...nađi bolji izgovor...
McAucliffe is offline  
Old 28.09.2006., 01:13   #57
Quote:
Corbadzija kaže:
jedini kosakaski klub sa znamenjem sapiona Evrope beogradski Partizan..
a krasnog li debila

Jugoplastika Split bila trostruki prvak Europe
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Old 28.09.2006., 01:31   #58
Quote:
Corbadzija kaže:
nacionalni tim Srbije ima vise medalja u rukometu
a ovaj sam biser propustio
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Old 28.09.2006., 03:34   #59
A sada sport iiiiiii glazba..
Vaterpolo...
Mladost, Jadran, Posk, Jug, svi zajedno 13 puta..
Sta 13 puta? Pa prvaci Europe!!!!!
Kosarka...
To kako se Jugoplastika izivljavala na njihovom legendarnom "dream teamu" (Divac, Paspalj, & CO) je razlog zasto su u Srbiji jedino igraci, uprava i navijaci K.K. Partizana bili za raspad Jugoslavije.
Jedino tako su mogli osvojit neku titulu i okusat sricu u kupu prvaka jer su do tada bili osudjeni na kupove Radivoja Koraca i sl..
Postadose i oni evropski sampioni, kako to bre dobro zvuci..
Zvucalo bi jos i bolje da "Ustasama" to vec nije poslo za rukom 5 puta.. (Cibona 2, Jugoplastika 3)..
Rukomet..
Usporedit hrvatski i srpski rukomet.. E to je vec hrabrost.. Svaka cast momak!
Nogomet..
Bez obzira sta je hrvatska reprezentacija ostvarila uspjeh na svjetskom prvenstvu kakav srbi nece slijedecih milijun godina uvijek ostaje onaj okrsaj tih dviju reprezentacija kojim se Srbi uvik mogu pohvalit..
Sasvim slucajno ostalo nerjeseno al eto valjda je i to za njih uspjeh..
Vjerojatno nehotice presute jedini susret dvaju klubova nakon rata i petardu u Maksimiru..
Crvena Zvezda!!! Da im kazes kako je normalno da imaju najvise titula kad su krali di su stigli i drzali FSJ rekli bi "ma sta bre, pa gazili smo vas kad smo hteli"..
To sta je Hajduk ima bolji omjer pobjeda i poraza malo bode oci al uvik spasi stvar kad u nisu, banja luci itd, itd, mozes racunat na sigurnih 0:1..
A ni "sudije" tipa Maksimovic nisu za odmet..
Sportove kao tenis, skijanje necu ni spominjat jer ipak nisu toliko popularni kao npr. odbojka gdje su Srbi stvarno za Hrvate velesila..
A sada glazba..
Najpopularniji rock band.. On ka na Porinu, po kategorijama..
Pa daj reci ko je bija naj, naj na ciloj ex-Yu estradi, a ne rock, pop, dance itd, itd... Ko je proda vise ploca nego cila srpska glazbena elita zajedno???
PJEVAJ LEGENDO!!!
".....govore mi zasto pjevam, o tom moru, buri, jugu....."
vviikkii is offline  
Old 28.09.2006., 03:48   #60
Quote:
GoTo kaže:
Roberta Prosinečkog je veeeeeeeliki hrvatski "stručnjak" Ćiro Blažević proglasio totalnim antitalentom rekavši: "Ja ću da pojedem moju trenersku diplomu, ako Prosinečki postane fudbaler"
I onda kad su ga nakon svega pitali da to prokomentira Ciro odgovori: "Jebes covika koji nikad ne promini svoje misljenje"
To sta Prosinecki, Pancev i Savicevic nisu bili Srbi ne umanjuje istorijski uspeh srpskog fudbala.. Ipak oni nisu bili toliko bitni igraci za Zvezdu u ono vreme, prevagu su donili neki drugi..
vviikkii is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:38.