Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2010., 17:04   #21
Pozdrav!

Kako sutra putujem u Pulu zanima me da li možda u Puli ima kakav meksički restoran? Pronaci na netu nisam uspio, a kako vidim na temelju vasih postova nije da postoji obilje zanimljivih restorana..
Oiramij is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 17:45   #22
Quote:
Oiramij kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Kako sutra putujem u Pulu zanima me da li možda u Puli ima kakav meksički restoran? :
el pulari (kod bille)

Rimske centurijacije 67
+385 52 542-240
__________________
blallin izlog ♥Dominik
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 21:42   #23
Quote:
blalla kaže: Pogledaj post
onda ti je bolje da odeš u zgradu tržnice, ako smo na tom nivou, ima dobra a povoljna hrana u Garfieldu.
potpisujem, predobra hrana za male pare!!
danas se ubio u lignjama
Robierre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 20:32   #24
Quote:
subota kaže: Pogledaj post

najbolja pizza koju sam jela je doduše u krnici, al bilo koja pizzerija u puli ima odličnu pizzu (u marco polo posluzuju pizze s punjenim rubom (sir))
baš gore u selu ili dolje u luci? ajde malo opišite kako do toga
__________________
Ebay je moj novi dom.
macka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 17:28   #25
GDJE JESTI U PULI??
__________________
U jednome danu od mene se tražilo da budem glumac,prijatelj,medicinska sestra i liječnik,trener,pronalazač stvari, zajmodavac, taksist, psiholog, drugi roditelj, prodavač, političar i povjerenik... John W. Schlatter - JA SAM UČITELJ
Album ;)
Ija is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 09.08.2011., 21:21   #26
Quote:
Ija kaže: Pogledaj post
GDJE JESTI U PULI??
jesti? misliš svakodnevno? doručak, ručak večeru???
ili?
__________________
blallin izlog ♥Dominik
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 21:40   #27
Sorry na caps locku..
Mislim što biste sad preporuičili....neki restorančić s mesom(da nije skupo) i pizzeriju?
__________________
U jednome danu od mene se tražilo da budem glumac,prijatelj,medicinska sestra i liječnik,trener,pronalazač stvari, zajmodavac, taksist, psiholog, drugi roditelj, prodavač, političar i povjerenik... John W. Schlatter - JA SAM UČITELJ
Album ;)
Ija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 11:25   #28
Pizzeria, definitivno Jupiter, u samom centru, blizu Arene

imaš i Mex restoran, ako voliš, El pulari

odlični čevapi, Galeb na Stoji....
__________________
blallin izlog ♥Dominik
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 13:51   #29
Restoran u centru Pule!

Molim savjet za neki dobar restoran s lijepom terasom u centru Pule.
hvala
super_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 14:01   #30
Quote:
super_girl kaže: Pogledaj post
Molim savjet za neki dobar restoran s lijepom terasom u centru Pule.
hvala
Nema takvog

Najbliže tome mogla bi biti Kantina, blizu tržnice
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 16:27   #31
Quote:
blalla kaže: Pogledaj post
Pizzeria, definitivno Jupiter, u samom centru, blizu Arene

imaš i Mex restoran, ako voliš, El pulari

odlični čevapi, Galeb na Stoji....
bio nekada dok je stari gazda bio ziv.
idi u Sandwich Club isto na stoji, dobijes ogroooman hamburger za povoljne novce, imaju i puno sendvica, salata. ne znam kako se zove ulica, ali su kod pulske sportske dvorane, nasuprot nekog stadiona. jedino zna bit guzva i malo su spori.
obi wan kenobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 17:52   #32
a cevapi kod Anteta?
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 02:02   #33
Quote:
Victoria88 kaže: Pogledaj post
a cevapi kod Anteta?
Ante kod uljanika?
bili dobri, bili odlicni prije 10 god, ljeti imao uvijek punu terasu. bio zadnji put predprosle godine i zakleo se da me vise nece vidit. ima neki "kod kadre", al u cevapima toliko masti da mozes lanac od bicikla podmazat.
probaj sandwich club. i zaboravio rec, uzeo kod njih neku duplu pljeskavicu u lepinji, bile unutra pecene paprike sa cesnjakom. otiso marendat a najeo se ko za rucak.
obi wan kenobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 14:56   #34
Sandwich club nije ni crno pod noktom što je bio prije 10 god. Loš kruh, male porcije i visoke cijene.

Ako ste za ćevape/meso đir, pečenjara Porat, na Verudi Porat.
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 17:39   #35
Quote:
obi wan kenobi kaže: Pogledaj post
Ante kod uljanika?
bili dobri, bili odlicni prije 10 god, ljeti imao uvijek punu terasu. bio zadnji put predprosle godine i zakleo se da me vise nece vidit. ima neki "kod kadre", al u cevapima toliko masti da mozes lanac od bicikla podmazat.
probaj sandwich club. i zaboravio rec, uzeo kod njih neku duplu pljeskavicu u lepinji, bile unutra pecene paprike sa cesnjakom. otiso marendat a najeo se ko za rucak.
kod uljanika, da, prekoputa (ubi me, ne mogu se sjetit kako se zove za pravo)...ma iz rv-a sam, ako uzimamo cevape uzemo kod daria (medju boljima u gradu), ali kad je prilika obavezno odemo kod anteta, neusporedivo su bolji nego ovi u rvu...
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 11:02   #36
Quote:
lavida kaže: Pogledaj post
Nema takvog

Najbliže tome mogla bi biti Kantina, blizu tržnice
Istina, nema takvog, a ni Kantina to sigurno nije. Lijepa terasa u njenom slučaju znači hrpu kontejnera sa smećem direktno do terase (od strane parkinga kod placa).
Što se tiče hrane, iskustvo s Kantinom od prošlog ljeta ne bih prepričavala, no bilo je pregrozno i nikad ne bih ponovila. Uz napomenu da je jedino riba bila dobro pečena. Ostalo pregrozno, bljutavo, užasno - ne bih takvu hranu ni psu poslužila jer to i nije bila hrana. Bili smo šokirani.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 11:35   #37
Nema toga sto trazis u centru pule, zalosno. A sandwich club spominjati u kontekstu mjesta gdje planirano ides (znaci, ne kada ti je usput i kad umires od gladi) je isto zalosno. Mislim, to je fast food, i jos los.
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 02:08   #38
Quote:
Zlatica Blatica kaže: Pogledaj post
Nema toga sto trazis u centru pule, zalosno. A sandwich club spominjati u kontekstu mjesta gdje planirano ides (znaci, ne kada ti je usput i kad umires od gladi) je isto zalosno. Mislim, to je fast food, i jos los.
ajde Blatice Z., oladi malo.
neko je pitao gdje se moze pojesti dobre cevape, i ja sam rekao di sam pojeo dobru pljeskavicu sa pecenim paprikama i cesnjakom za 25 kn. niko nije spominjao "planirani odlazak", ne citas dobro. a zasto bi to reci bilo "zalosno" ostaje mi totalna nepoznanica.
popij casu vode, opusti se i uzivaj.
obi wan kenobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 11:22   #39
Quote:
obi wan kenobi kaže: Pogledaj post
ajde Blatice Z., oladi malo.
neko je pitao gdje se moze pojesti dobre cevape, i ja sam rekao di sam pojeo dobru pljeskavicu sa pecenim paprikama i cesnjakom za 25 kn. niko nije spominjao "planirani odlazak", ne citas dobro. a zasto bi to reci bilo "zalosno" ostaje mi totalna nepoznanica.
popij casu vode, opusti se i uzivaj.
Nitko nije pitao za dobre cevape, nego za lijep restoran u centru pule sa terasom. Ali dobro...mjerila i ukusi su razliciti.
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 17:06   #40
Pozdrav svima !

Tema je malo zastarjela pa da pitam kako sad stvari stoje što se tiče preporuka za mesne restorane u Puli. Tamo smo za božićne praznike pa bi jedan dan na ručak htjeli otići izvan hotela , imate li kakve preporuke ili da se držimo hotelskog restorana ( Park Plaza Histria) ?
__________________
I've told the truth, I didn't come to fool you
Titari is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:39.