Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2007., 02:35   #81
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
lako bit seksi kad te ne vide.

Ma, bit seksi mi nikada nije bio problem, ali stvarno.
Ok, ima dana kada se stvarno osjećam loše, onda si niti ne izgledam dobro, a kamoli da sam si seksi.

Ali ja pričam o onoj nekoj samodopadnosti, kompletnom zadovoljstu samom sobom. Ono, ne da si si seksi buraz neg si najpametnija, najbolja, jednostavno najnajnaj.
ma u RL mislim, tu se pravim glupa i dobro mi ide
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 03:39   #82
Quote:
-gloria- kaže: Pogledaj post
ma u RL mislim, tu se pravim glupa i dobro mi ide
You can't fool me.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 06:37   #83
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Kakvu pecepciju imate o sebi, opcenito, pocev od izgleda pa na dalje, i da li se ta percepcija poklapa sa stvarnoscu? Tj. da li ste svjesne same sebe kakve ste, svojih prednosti i mana ?
Omajgad. Koje tesko pitanje. Sto je to bitak? Zasto postojim? Kakvu percepciju imam o sebi? Da pocnemo:


Percepcija varira. Ponekad: Kako sam lijepa i pametna, nevjerojatna kombinacija mojih gena, vjerojatno uzrokovana varijabilnim genetskim pulom, kombinacija vise evropskih nacija. Ah, kako sam savrsena, gle samo sto sam sve postigla, kako intimidiram ljude oko sebe. Ma nesto nevjerojatno. Nije to samo puka priroda. Ima nesto i poezije, carolije, bogova koji sjede na mojim ramenima...

Onda neki drugi dan: Kako sam ruzna i handrasta, bezvezna i procerdala sve prekrasne zivotne prilike. Pa sto mi je, da je itko drugi imao prilike u zivotu koje sam ja imala, sada bi bio predsjednik/predsjednica Svijeta. Moj attitude? Ili what?
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 18:22   #84
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Na toj samodopadnosti.
Jer, ima ih koje nemaju toliko razloga za mislit da su uberpičke ( ne samo što se izgleda tiče), a ja koja imam razloga bit zadovoljna sama sa sobom, često to ne uviđam. Kuiš?

Ma, pitam te sto ti brijes o sebi, kakvu ti imas percepciju o sebi.
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 18:51   #85
Quote:
talia kaže: Pogledaj post
Ma, pitam te sto ti brijes o sebi, kakvu ti imas percepciju o sebi.
Pa napisala sam sve već.
Svjesna sam svojih kvaliteta i mana, ali mane obavezno preuveličam, a svijest o kvalitetama zakaže u ključnom trenutku.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 19:39   #86
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
You can't fool me.
pa naravno, ne mogu ja mijenjati tvoju percepciju (zbog načela stabilnosti)
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2007., 03:12   #87
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Pa napisala sam sve već.
Svjesna sam svojih kvaliteta i mana, ali mane obavezno preuveličam, a svijest o kvalitetama zakaže u ključnom trenutku.
Zasto?
talia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.