Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2010., 14:13   #41
do trudnoće sam godinama pušila kutiju dnevno i otada nikad više.
sad se čudim samoj sebi kad se sitim kako sam ujutro čim bi oči otvorila tapkala rukom u mraku tražeći kutiju..užas

a svaki put kad vidim trudnicu s cigaretom, mislim da me oči varaju, al eto, neki ljudi su jednostavno sebični, njima na dušu i nažalost na štetu njihovim bebačima
__________________
____
ona
ana_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 14:56   #42
evo ja sam pušila prije trudnoće cca10 dnevno,kad mi je menga kasnila 2 dana( tada sam pušila cca5 dnevno) otišla sam na kavu,popušila pol cigarete i pred M nepušećem bacila kutiju u koš..u trudnoći sam povukla bar dimova(ali doslovno par,frendici ukrala dim) kad me je baš ulta kriza ulovila,nisam pila alkohol,jela sam super zdravo,nisam išla na zadimljena mjesta jer mi nije pasalo..bebo se rodo 4360...sad se spremamo na drugu bebu,sad popušim kako koji dan nekad ništa,nekad 1,2,3kom i to napol zagasim..Evo baš sad imam još jednu cigu u kutiji i razmišljam kak ju bum popušila i to bi bilo to..ISKRENO::gadna mi je to navika,pušim isključivo kad sam sama,kraj otvorenog prozora i NADAM SE da ću ovaj put stvarno i tih par cigareta svakih par dana izbaciti iz svog života
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 16:54   #43
ni meni nije jasno kako neko svijesno može pušenjem ugrožavati život nerođenog djeteta

najružniji prizor koji mi je ostao u glavi su dvije trudnice koje su na odjelu, ispred bolnice puše...užas

ako su u bolnici znači da su tamo zbog nečeg i da nije sve ok...

kako sam zadnjih mjesec dana pred porod išla tamo tjedno na kontrole, i nakon poroda još dva tri puta...i viđala sam ih ispred bolnice, užas ako se mene pita!

ili ženska pred odjelom čeka da ju prime jer ima trudove, preslaguje torbicu i vadi cigarete...užas!
toka13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.