Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Pogledaj rezultate ankete: da li je grijeh gledati druge decke dok si u vezi?
naravno 5 13.51%
to je prevara 0 0%
da,ako partner nije bas nekog izgleda 1 2.70%
ako ,gledas onda prekini s partnerom 1 2.70%
ne 30 81.08%
Glasovatelji: 37. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2006., 14:29   #41
Quote:
stressee kaže:
ne
Sad si vec sebicna, a to nije kršcanski.

A di je drugi obraz, ha ?


aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 14:30   #42
Svakome nešto fali, nitko ne ispunjava kompletno sve želje i zahtjeve onog drugog.

Pitanje je samo što je tebi najbitnije, pa kad to shvatiš, odabareš onog koji ima karakteristike koje su ti najvažnije. Ali istovremeno ne zahtijevaš da ima ono što ti je 8., 9. ili 10. na listi prioriteta.

A moraš biti svjesna i da se ta lista mijenja. Uvijek ti se čini da ti najviše treba ono što nemaš. Odnosno ono što nema on. Nego neki drugi.
Pa onda opet pročitaš prethodni odlomak.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 14:30   #43
Quote:
plavooka kaže:
Sta mislite,da li je grijeh gledati druge decke dok si u vezi.npr.:u tramvaju.na ulici.Ili da li ti se može sviđati,iako volis svog decka?
Mislim da je sasvim OK gledati okolo. Budući da sam zaljubljive prirode često mi se netko i toliko svidi da me sve prođu trnci kad ga ugledam (kao neku teenagericu! ), iako imam dečka već dugo, uskoro će i svatovi. Ne pada mi na pamet da nešto napravim u vezi toga (npr. prevarim ga ili ostavim), jer znam što imam kraj sebe, i znam to cijeniti. To je samo neka "životinjska privlačnost" po mom mišljenju, i ništa više. Nema u tome nekog zla - osim ako ne misliš nešto napraviti po tom pitanju. Mene moj dragi već zna takvu i prihvatio je to, iako me nekad pljesne po dupetu kad kažem "Vidi kak' je ovaj zgodan!" Ali, ako on može komentirati ženske po ulici, mogu i ja ovo!
silly_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 14:31   #44
Quote:
just Sandy kaže:
Svakome nešto fali, nitko ne ispunjava kompletno sve želje i zahtjeve onog drugog.

Pitanje je samo što je tebi najbitnije, pa kad to shvatiš, odabareš onog koji ima karakteristike koje su ti najvažnije. Ali istovremeno ne zahtjevaš da ima ono što ti je 8., 9. ili 10. na listi prioriteta.

A moraš biti svjesna i da se ta lista mijenja. Uvijek ti se čini da ti najviše treba ono što nemaš. Odnosno ono što nema on. Nego neki drugi.
Pa onda opet pročitaš prethodni odlomak.
silly_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 14:34   #45
jebote ja se zagledavam u skoro svakoga
još ako vozi biciklu... prvo odmjerim vozilo a onda ostalo
diže mi mud to škicanje
pa nek mi se genitalije osuše ako treba
stressee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 14:35   #46
Ako sam zauzeta nisam oduzeta!!

(stara narodna)
 
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 17:02   #47
Quote:
just Sandy kaže:
Svakome nešto fali, nitko ne ispunjava kompletno sve želje i zahtjeve onog drugog.

A moraš biti svjesna i da se ta lista mijenja.
kada "stigne" osoba..
koja sa sobom nosi i djeliće koje si priželjkivao i cijeli naramak ljepota koje tek upoznaješ..
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 20:22   #48
ja gledam i dečke i cure i mačke i pse i golubove i klince i izloge.
jel moj problem što nisam s tipom koji izgleda ko golub?
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 00:07   #49
drage djeve..
danas, oko pola tri..potez sc interconti... iz onog dućana obnovljenog (diona je valjda) što je sve u crvenom prije vodnikove... izlazi leon lučev..fura sendvič nekakav i jogurt.. leđero stil.. čitavo popodne mi je bilo haj

moj se dragi pali na anđu inače..
a prošli tjedan je sav uzbuđen došao s autoshoua i komentirao kako je bilo jebenih maloljetnica koje plešu trbušni ples...i razvikanih "manekenki" na...već nečemu.. nije ni bitno..

ovaj tjedan idemo gledati karaulu.. ja forsiram.. sergej je u igri s druge strane svaku nedjelju on hoće gledati špicu..ustvari samo najave jer mu pišekica izgleda "ko da su je sad petorica izjebala" jebozovno...


ustvari..hoću pitati.. leon lučev je prezgodan.. a ja sam u vezi... da prekinem ja s ovim mojim papkom koji misli da je anđa bolja od mene i da se bacim u hunt.. iskreno leon..sergej..meni svejedno i tako njemu ostaju angelina i pišekica


odgovor starterici..kad si u vezi, ali ozbiljnoj, moraš proći seansu čupanja očiju i ne primjećivanja zgodnih ljudi oko sebe
edipa maas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 01:07   #50
A što raditi s očima kada se oženiš/udaš? Imaš curu/dečka?

Iskopat si ih možda, da ne dođeš u iskušenje?

Normalno je primjećivati oko sebe. Nije normalno skakati s p***** na p****** i s k***** na k****.

Gledanje nekoga drugoga (uočavanje) nema nikakve veze s usporedbom partnera.
__________________
prava šupendara znat će taj moment suicidalne odlučnosti, kad je volja u čovjeku poput žarkog sunca koje mu je usput spržilo i mozak. da, moj je um izgledao kao nebo kojim lete egzotične ptičice. možemo ustvrditi da sam u tom trenutku potpuno šenula. (by krfnkl)
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 17:33   #51
Sve to razumno što vi liberalci govorite. Svejedno bi meni užasno smetalo kad bi on gledao, pa mislim da ni s moje strane ne bi bilo u redu
dhr° is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 21:45   #52
Quote:
edipa mass kaže:
ustvari..hoću pitati.. leon lučev je prezgodan.. a ja sam u vezi... da prekinem ja s ovim mojim papkom koji misli da je anđa bolja od mene i da se bacim u hunt.. iskreno leon..sergej..meni svejedno i tako njemu ostaju angelina i pišekica

podsjećaš me na jednu jako mi dragu ludu ženu.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 22:00   #53
Quote:
alexxx kaže:
jel moj problem što nisam s tipom koji izgleda ko golub?
Kriste premili
:andysipowicz:
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 23:10   #54
ja sam u sretnoj vezi...dugoj sretnoj vezi...
decka volim vise od icega...
pa svejedno i pred njim nije mi bed rec-decko je komad.
a sta kad je.
i decko se izjasni kad mu je neka cura zgodna...
sta sad...
cinjenica je da je sve oko nas puno komada....(dobro,ovo sad zvuci ko da je svaki drugi mjesanac clooneya i pitta,al nema veze)
gluplje je da decka ides uvjeravat kak su svi drugi ruzni,onda je jasno kolko mu muljas...
ovak...
pogledam..
prodjem...
to je to...
zagrlim svog misheka i sve 5...
ocekivat od decka da ne gleda nista oko sebe je ko ocekkivat od cure da hoda po kavama sa povezom na ocima jer ce mozda bas tamo ,u tom bircu sjedit neki zgodjusan lik i ja cu slucajno pogledat u tom smjeru i ....grijeeeeeeeeeeeeeeeeh...
ma koma...
majac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 00:37   #55
Ovo je jedan od razloga zašto je pametno imati slijepu curu
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 08:25   #56
[QUOTE=bliss]Ne. Nisi slijepa. Nije prevara to što ugledaš nekog tipa i pomisliš si da je baš zgodan.

Imaš oči za gledanje...pa ne možeš zatvorenih očiju šetat gradom
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:34.