Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2016., 10:37   #1
Azolar, blagi napadaji panike?

Skidam se sa zyprexe i pijem azloar 10mg nekih mjesec dana.

Prije tjedan dana počeo sam imati osjećaj da se gušim i strah da umirem.
Imao sam prije napadaje panike i bilo je puno gore, ovo ima manje simptoma ali svejedno me smeta jer se događa svaki dan!

Probudim se, bude mi dobro i samo odjednom osjećaj da se gušim i onda panika da umirem. Traje sat vremena i onda me pusti, pa opet za par sati.

Da li je netko imao sličnih problema sa ovim lijekom?
panika123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 12:49   #2
Imao sam isti problem s Seroquelom i nitko mi nije vjerovao. Skidaj se s toga čim prije, jer neće biti bolje.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 20:42   #3
Kažeš da ga piješ mjesec dana. Možda nije problem u lijeku; možda taj lijek jednostavno nije za tebe. Ne kliknu svi sa svim lijekovima - odnosno nije svima terapija pogođena odmah.

Kaj se tiče baš samog azolara - i ja moram reći da sam imala negativno iskustvo s time. Meni je izazvao mješovitu fazu bipolarnog poremećaja i ne želim da mi se to ikad više ponovi.

Ako ipak nisi siguran i misliš da je to u pitanju, javi se doktorici.
__________________
"Katkad te život tako preoptereti da ne znaš tko si bio na početku.'' ( Ramiz Karaeski )
LoisKent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 15:11   #4
5 tjedana pijem, prva 4 tjedna je bilo super baš mi digne raspoloženje.

A evo jučer sam bio na hitnoj i nafixali me sa normabelima... osim osjećaja kao da sam nadrogiran više nemam probleme sa disanjem i strahovima.

Dat ću ovom lijeku još šanse, jer kaže doktorica da je to nuspojava i da će proć.
panika123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.