Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2017., 20:56   #41
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
ja sam sljedeća brijem
Ne daj mu da ti namješta ikoga, nemoj biti naivna kao Anđa i ja!
ex anais is offline  
Old 30.09.2017., 20:59   #42
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Anđu si nazvao prostitutkom, mene trudnicom, ima li kraja tvojim opačinama?
I ne trolaj ovu nadasve konstruktivnu temicu.
Nikada ja Anđelku tako nazvao nisam. Pogledaj malo bolje. Jedino si ti nju tako nazvala. Bio sam šokiran. Tvoja trudnička opsesija traženja oca je zaista otišla malo predaleko. Molio bih te da ne moram potezati pitanje moderatorske odgovornosti. Da ne velim pravne. Kaj si bušila si bušila! Lijep ti je avatar.
Joshua is offline  
Old 30.09.2017., 20:59   #43
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Sto mislite o ljudima koji stave prepicke i macane na avatare na forumu?

Kakva je povezanost to dvoje?
Koja je onda poveznica izmedju tebe i "L"-a iz Death Note? Da sjedis u cucnju, volis slatko, imas kronicnu nesanicu i dane provodis u hvatanju egomanijskih serijskih ubojica?
Rift is offline  
Old 30.09.2017., 21:03   #44
L je mrtav


Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Slažem se s joshuom, avatar je naše viđenje samog sebe. Dakle ne ono što smo stvarno, nego ono što mislimo da jesmo.
Znaci netko tko stavi loptu ili sunce misli da je lopta ili sunce?
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Old 30.09.2017., 21:04   #45
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Sto mislite o ljudima koji stave prepicke i macane na avatare na forumu?

Kakva je povezanost to dvoje?
Prepičke. Uberpičke. Kao da nije dovoljno loše što je postalo uobičajeno da muškarci žene tako pogrdno nazivaju, da jednu osobu nazivom svedu samo na spolovilo, meni je za nepoverovati da su žene to prihvatile i da se sada na to odazivaju smatrajući to nekom pohvalom. I da uz sve to druge žene nazivaju prepičkama, ribama itd. valjda misleći da ako je za njih to prihvatljivo onda je i za svaku drugu.


Jadno mi je sve to. Jadno. Lepotice, fatalke, zavodljivi magloviti pogledi, sexy pušenje cigare, prenašminkana neljudska lica, napumpane usne sise i gluteusi, mišićava muška tela... Još samo spolovila fale. E ali to bi bilo originalno - staviti spolovilo na avatar. To bih pozdravila. Kada bi neko toliko poludeo to bi bilo lepo videti. A kada bi svi toliko poludeli to bi bilo najbolje.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
necemo prozvati, cisto me zanima logika iza stavljanja tudje face, pogotovo iza stavljanja supermodela i zgodnih glumica/glimica i tako. kuzim ako ima neku pricu ili povezanost uz neki odglumljeni lik, ali tesko je to sve iskazati samo stavljanjem avatara bez neke dodatne eksplanacije.
eksplanacije? Ljudi samo misle da zvuče rečnički proširenije kada u rečenicu ubacuju anglicizme. Manje bi glupo zvučao da si reč napisao na svom jeziku.
Euphrosine is offline  
Old 30.09.2017., 21:07   #46
Josuha, pusti to nego reci ti nama jesi jebao kad prepicku? I kakve su to zene? Mrsave, punasne? Jesi se bar na forumu hvalio prepickom? I kakav je avatar imala?
ex anais is offline  
Old 30.09.2017., 21:09   #47
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Znaci netko tko stavi loptu ili sunce misli da je lopta ili sunce?
U prenesenom značenju, da.

Lopta - voli da ga šutiraju.

Sunce - obasjava druge svojom prisutnošću, ispunjava toplinom i srećom.

AngryNomad is offline  
Old 30.09.2017., 21:17   #48
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Lopta - voli da ga šutiraju.

Sunce - obasjava druge svojom prisutnošću, ispunjava toplinom i srećom.
Il' samo voli sport kojemu lopta pripada i sunce vise nego kisu :P
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Old 30.09.2017., 21:22   #49
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne daj mu da ti namješta ikoga, nemoj biti naivna kao Anđa i ja!
eno ga opet kuha kašu na chatu
anovi86 is offline  
Old 30.09.2017., 21:23   #50
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Josuha, pusti to nego reci ti nama jesi jebao kad prepicku? I kakve su to zene? Mrsave, punasne? Jesi se bar na forumu hvalio prepickom? I kakav je avatar imala?
WTF?! Kaj to znači? Prepička? Kaj je to neka iz prahistorije? Otvaračica foruma?
Joshua is offline  
Old 30.09.2017., 21:23   #51
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
eno ga opet kuha kašu na chatu
Taj se rodio u kaši. Tračer i baba.
ex anais is offline  
Old 30.09.2017., 21:24   #52
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
WTF?! Kaj to znači? Prepička? Kaj je to neka iz prahistorije? Otvaračica foruma?


Ne znam, trebali bi pitat 4funa, on se kuži u te i takve.
ex anais is offline  
Old 30.09.2017., 21:28   #53
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Taj se rodio u kaši. Tračer i baba.
Kaj je bilo? Tu sam ! Taj sam!
Joshua is offline  
Old 30.09.2017., 22:15   #54
Quote:
Euphrosine kaže: Pogledaj post
Prepičke. Uberpičke. Kao da nije dovoljno loše što je postalo uobičajeno da muškarci žene tako pogrdno nazivaju, da jednu osobu nazivom svedu samo na spolovilo, meni je za nepoverovati da su žene to prihvatile i da se sada na to odazivaju smatrajući to nekom pohvalom. I da uz sve to druge žene nazivaju prepičkama, ribama itd. valjda misleći da ako je za njih to prihvatljivo onda je i za svaku drugu.
tako je, zbog internet zajebancije ajmo u obracun sa svijetom i nepravdom pocinjenom zenama. od strane zlih muskaraca. koga drugog.

Quote:
Euphrosine kaže: Pogledaj post
Jadno mi je sve to. Jadno. Lepotice, fatalke, zavodljivi magloviti pogledi, sexy pušenje cigare, prenašminkana neljudska lica, napumpane usne sise i gluteusi, mišićava muška tela... Još samo spolovila fale. E ali to bi bilo originalno - staviti spolovilo na avatar. To bih pozdravila. Kada bi neko toliko poludeo to bi bilo lepo videti. A kada bi svi toliko poludeli to bi bilo najbolje.
pa evo, budi pionirka. ili bas mora biti kurac na avataru?


Quote:
Euphrosine kaže: Pogledaj post
eksplanacije? Ljudi samo misle da zvuče rečnički proširenije kada u rečenicu ubacuju anglicizme. Manje bi glupo zvučao da si reč napisao na svom jeziku.
tebi zato ide na svim jezicima, pretpostavljam?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 30.09.2017., 22:16   #55
Quote:
Rift kaže: Pogledaj post
Koja je onda poveznica izmedju tebe i "L"-a iz Death Note? Da sjedis u cucnju, volis slatko, imas kronicnu nesanicu i dane provodis u hvatanju egomanijskih serijskih ubojica?
da mi je zabavno gledati Lighta i Misu u akciji.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
WTF?! Kaj to znači? Prepička? Kaj je to neka iz prahistorije? Otvaračica foruma?
ma pametan si ti, snaci ces se. ili izguglat.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 30.09.2017., 22:45   #56
Ljudi stavljaju kao avatare ono što bi htjeli biti. Ne uvijek, nego kad se radi o nečemu s čime se lako mogu identificirati.
Tako da zgodna žena ili seksi štikla puno vjerojatnije kriju nekog gabora, nego ljepoticu.
JPK is offline  
Old 30.09.2017., 22:54   #57
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
tako je, zbog internet zajebancije ajmo u obracun sa svijetom i nepravdom pocinjenom zenama. od strane zlih muskaraca. koga drugog.
Užasno je dosadno. Ne mogu to da čitam i ne zanima me šta neki tamo misle o tome. Ono što sam napisala je moj opšti utisak o m-ž komunikaciji.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
pa evo, budi pionirka. ili bas mora biti kurac na avataru?
Nisam dovoljno poludela da tako nešto napravim. Ali eto tebe. Ti si savršen za to. Stari i ugledni član pogane jezičine, kladim se da bi članove ovde mnoge više zabavilo da vide visuljak na tvom avataru. Samo napred! HAJDE!

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
tebi zato ide na svim jezicima, pretpostavljam?
Ovo ne razumem ali nije ni važno.
Euphrosine is offline  
Old 30.09.2017., 23:11   #58
Cool

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Sto mislite o ljudima koji stave prepicke i macane na avatare na forumu?

Kakva je povezanost to dvoje?
Avatar je zasnovan na fikciji. Ime i lik su produkt maste . Uglavnom u namjeri da budu simpaticni i dobro prihvaceni...e i svaka slucajnost y tekstu sa stvarnim osobama je nehoticna...dobra sala ako je ima..sarkazam..smijeh je ljek...i to je to.

Povezanost je nikakva...masta radi svasta..kod mene a vjerujem i kod drugih.



To je..da sam zgodan.. dobro kuham....pun ko brod....zgodan...dobro kuham..pun ko brod...zgodan...
american beauty is offline  
Old 30.09.2017., 23:13   #59
Na par tehničkih e2e foruma gdje ispijam kave, indijci često upadaju sa... "ne znam apsolutno ništa, pa ako bi mi netko mogao detaljno objasniti kako da riješim XYZ problem? Besplatno, i da, hitno je.". Nakon što budu ekspresno odjebani, vrate se sa istim pitanjem, ali sa avatarom zgodne gikuše španjolsko/talijanskog imena. I ekipa se polomi od pomaganja.

Doduše, ne znam kolika je isplativost avatara monike beluči ili eve grin na forumu haer.
smoothjazz is offline  
Old 30.09.2017., 23:21   #60
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Ljudi stavljaju kao avatare ono što bi htjeli biti. Ne uvijek, nego kad se radi o nečemu s čime se lako mogu identificirati.
Tako da zgodna žena ili seksi štikla puno vjerojatnije kriju nekog gabora, nego ljepoticu.
Dakle ruzna zena ili bzvz cipela kriju neku koja je vrh vrhova.

No to je onda zajebano jer ona to zeli biti i jer se s time lako moze identificirati

Btw, evo, po toj logici ja kao musko ocito zelim biti mala i zgodna sarena Japanka
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:22.