Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2005., 00:21   #21
Quote:
Plug_in kaže:
nebi se čudil da se v lijepoj našoj i tak nekaj dogodi
iskreno??? ni ja isto...
__________________
!! Nocu je hladnije nego vani !!
ivan_maks is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2005., 01:36   #22
Quote:
Sheky kaže:
Hmm, zar nema Rodney iz Mućki malu maturu iz likovnog i matematike
Baš htjedoh to napisat.
Trotters!
Nightrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 18:40   #23
Ovako ljudi sada ću vam malo pojasniti pojam male mature.
Ja sam osmi razred.U svakoj osnovnoj školi ce se izabrati najbolji osmi razred koji ce pisati malu maturu iz hrvatskog i matematike, tj. pisati će cijelo gradivo osmog razreda i tog predmeta.Ona neće imati nikakvog utjecaja na upis u srednje skole ovoj generaciji osmih razreda, ali će vrijediti od sljedeće godine tj. nece vise biti bodova već će onaj tko položi malu maturu moći upisati a onaj tko ne polozi morat ce ponavljati razred i neće se moći upisati u srednju školu.

ZATO LJUDI MI KOJI SMO OSMI RAZRED MOŽEMO SE OPUSTITI I SLAVITI A ONI KOJI SU NIZI RAZREDI NEKA SJEDNU I PLAČU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 20:31   #24
meni su u spomenar u osnovnoj napisali ovak: uci uci magdo, vrijeme se kotrlja uskoro ce doci i mala matura to je kod nas otprilike znacilo zavrsetak osnovne skole, nist posebno, al eto mala je kad zavrsis osnovnu a ona druga srednju
magda59 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 10:48   #25
Isuse, smiješno mi je kako se netko može bojati male mature. To je goli kurac za ono dalje što te čeka u životu
Falcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 11:50   #26
Quote:
Falcon kaže:
Isuse, smiješno mi je kako se netko može bojati male mature. To je goli kurac za ono dalje što te čeka u životu
naravno da je goli kurac,meni se sad prijemni i državna matura čine kao goli kurac kad sam sve sredia.

al jedan 14-godišnjak to ne zna,i mora proći.tako da je teško.sve je smješno kad znaš kako izgleda...
marconi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 20:56   #27
LoL crko topic... Ja sam danas saznao da pišem zemljopis, povijest, engleski... Ko da su me pitali šta želim pisat
KontraTech is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 16:52   #28
Mala matura

Odmah da kažem sorry ako već ima tema, nisam našao. Sutra (utorak) i četvrtak se piše mala matura! Piše se geografija i zemljopis, fizika-kemija-biologija, engleski i hrvatski. Ja pišem pov-geo i engleski. Na ovoj stranici http://www.ncvvo.hr imate izgled testova (skroz na dnu)...

Kažu ovako: Neće se iskazivati pojedinačni rezultati učenika i škola, nego će rezultati biti iskazivani zbrojno po pojedinim skupinama obilježja.

Ajd svima good luck iako mi još imamo sreće, ne utječe na na upis
KontraTech is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 18:21   #29
pa to nije mala matura... to su nacionalni. mala matura se uvodi slijedeče godine, ovo je samo proba, i nama još ne utječe na ocjene niti za upis (btw ja sam 8.) tak da smo se mi taman izvukli
Nuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 19:40   #30
Quote:
Nuba kaže: Pogledaj post
pa to nije mala matura... to su nacionalni. mala matura se uvodi slijedeče godine, ovo je samo proba, i nama još ne utječe na ocjene niti za upis (btw ja sam 8.) tak da smo se mi taman izvukli
Znam... Ali mi to zovemo "mala matura", iako je to još uvijek probno
KontraTech is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 11:45   #31
Smile

I...Kak je bilo? Ja sam pisala kemiju,biologiju i fiziku...Bilo je PRELAGANO...Makar je bilo prepisivanja......U četvrtak pišem hrvatski...Eto, pisem bas sve sta sam zeljela..Jel vama drago sta pisete to sto pisete ili bi zeljeli nesto drugo?Pusa svim osmasima i osmasicama
Tinkach is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 13:30   #32
Znam da sam pametan, ali ne kuzim u potpunosti ovo:

"Rezultati će biti iskazivani zbrojno po pojedinim skupinama obilježja"

WTF?

Zadnje uređivanje KontraTech : 06.05.2008. at 14:37.
KontraTech is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 13:38   #33
trebali bi i mi prosvjedovat kao i srednje skole. pa to je ful glupo sta cemo druge godine pisat malu maturu, sta nije bolje da se uvede da oni koji su sad
5. razred da oni prvi pisu malu maturu tako da imaju vremena sve to zapamtit i naucit, zato jer sad ovi koji su 7. raz. se skoro nitko ne sjeca nicega iz 5. i 6. razreda
mafijakijac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 15:02   #34
Quote:
mafijakijac kaže: Pogledaj post
trebali bi i mi prosvjedovat kao i srednje skole. pa to je ful glupo sta cemo druge godine pisat malu maturu, sta nije bolje da se uvede da oni koji su sad
5. razred da oni prvi pisu malu maturu tako da imaju vremena sve to zapamtit i naucit, zato jer sad ovi koji su 7. raz. se skoro nitko ne sjeca nicega iz 5. i 6. razreda


da,sestasi i sedmasi su naje**li.pogotovo kaj ce vam se to gledat na upisu...prosvjedujte vi samo...to se pokazalo ko najbolje rješenje u zadnje vrijeme..hehe mi osmasi smo se izvukli...jos samo upis i opet smo mirni za neko vrijeme...pusa svima,velikima i malima...
Tinkach is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 15:40   #35
ja sam jučer pisala fiziku, biologiju i kemiju. hehehe ja sam mislila da bude to nekaj teško i onda vidim kakva su to pitanja. samo neke osnovne stvari, sve skupa je bilo možda 5 težih zadataka, al ostalo...
__________________
Ako ne možeš pomoći SMETAJ, važno je sudjelovati.
winter madness is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 21:54   #36
ja sam pisala kem,fiz,bio a sutra eng. fiz mi je bila najlakša, a ovo dvoje sam većinu nagađala jer nisam knjigu ni otvorila.
__________________
Alergična na cajke
sunšajn :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 00:43   #37
Quote:
Tinkach kaže: Pogledaj post
da,sestasi i sedmasi su naje**li.pogotovo kaj ce vam se to gledat na upisu...prosvjedujte vi samo...to se pokazalo ko najbolje rješenje u zadnje vrijeme..hehe mi osmasi smo se izvukli...jos samo upis i opet smo mirni za neko vrijeme...pusa svima,velikima i malima...

eto iduci tjedan nek prosvjeduju osnovne skole a za dva tjedna i vrtice mozemo izvest van, oni ce bogms i najglasniji bit
tjeskobna pastrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 11:26   #38
Evo piso engleski, prelagano kao i povijest i korelacija... zemljopis je bio najtezi od svega
KontraTech is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 14:11   #39
ali stvarno nije fer da pisu 6. i 7. razredi. mogu se kladit da pola nas (7. i 6. raz.) ma sta pola i vise se ne sjeca ovog gradiva od prije. j***ni primorac je mogao malo razmislit prije nego je uveo to sranje od male mature
mafijakijac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 22:31   #40
ja sam jučer pisala njemački i test je bio lagan, al dobili smo slušanje s razumijevanjem i nek mi se javi onaj ko je razumio što tip na cd-u govori. čita onak kak neki stari bavarac
__________________
Ako ne možeš pomoći SMETAJ, važno je sudjelovati.
winter madness is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:21.