Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2007., 13:48   #61
nekad stvarno ostanem bez rijeci.....
__________________
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti, - mi ćemo ga držati"
Cruela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 14:23   #62
ako si se tak jako uzrujala na to s vožnjom frendice, kaj bi da oriba nešto što ti je daleko bitnije od jednog đira autom. zbildaj samopuzdanje jer će te poslije živci sredit.
ot: da i ja bi se uzrujala na to, sam ne tak jako
cinober is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 14:43   #63
Quote:
maaike kaže: Pogledaj post
ja bih samo pitala kak bi ti reagirala da je ta pitanja postavila TVOJA a ne NJEGOVA mama?
Pa nikad nije isto kad ti kenjka tvoja mama i kad ti kenjka tuđa. Moja mama ima i svojevrsno pravo da kenjka nešto sitno tu i tamoa da joj ja to ne zamjerim ili se na nju ljutim (ako, naravno, kenjka meni, a ne njemu).
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 15:09   #64
Razumijem Idu, a u potpunosti potpisujem Tatyanu39.
__________________
bla, bla....
Mallory Knox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 15:37   #65
Quote:
black_marina kaže: Pogledaj post
ajd cure sad i malo vašeg mišljenja prema mom ''problemu''!?!?
A da si otvoris svoj topic ? Inace, ne mogu se oteti dojmu da ti nije vise od 15!

OT: Ida, bila sam u slicnoj situaciji. Zbog toga je bivsi bivsi, izmedju ostalog
__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 18:26   #66
Quote:
emy kaže: Pogledaj post
A da si otvoris svoj topic ? Inace, ne mogu se oteti dojmu da ti nije vise od 15!

OT: Ida, bila sam u slicnoj situaciji. Zbog toga je bivsi bivsi, izmedju ostalog
ne brini dušo...imam više od 15,al ovo mi je prvi dečko do kojeg mi je ful stalo........al mislim stvarno.......okolo priča o meni strahote,a još uz to se usuđuje prić mom dečku........strašno.......
black_marina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 18:29   #67
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Ako misliš da bi ti neka frendica mogla okrenut dečka protiv tebe onda imaš nisko mišljenje i malo poštovanja prema sebi i tom dečku. I nije lijepo da svoju frendicu nazivaš drocom, za koji cazzo ti je onda uopće bila frendica?!

I malo pretjeruješ, kaj bi dečku stavila flaster na usta da slučajno s nikim po cesti ne razgovara dok tebe nema?!
ma nemam pojma uopće zakaj mi je bila frendica........kad malo bolje razmislim..........imam ful osjećaj da ju uopće nisam ni poznavala.........užasno me razočarala..........i nije da dečku ne dopuštam da razgovara okolo sa drugim curama itd....al to što je pričao s njom uopće mi se ne sviđa...
black_marina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:18.