Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2008., 00:07   #41
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
Svi mi tu glupost posjedujemo,

samo čekajte, doći ćete i vi tamo, o prepametni..

Teorija je uvijek pametna.
S iskustvom dolazi i glupost

Što sam starija, to sam bome i gluplja. Ili se pak svjesno poglupljujem, jer vidim da je bolje tako
Prihvatite vašu glupost pa će ona prihvatiti i vas
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 01:05   #42
Ja sam glupa. Alergirajte na mene. Ospite se.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 07:29   #43
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
Svi mi tu glupost posjedujemo,

samo čekajte, doći ćete i vi tamo, o prepametni..
ejmen tu det

al gle sad ovo; ja sam jako davno shvatila ovo što ti veliš, i pomislila, evo u tome je spas.
kad ono nije čovječe tuđa glupost me i dalje iritira, a na svojoj ko biva učim, bar si tako zabrijavam

i sad recimo imam situaciju gdje znam da sam glupa, a opet me glupost nervira uz svo moguće poimanje da je glupost i normalna i poželjna (jer bez nje nema evolucije) i običnosmrtnička i nezaobilazna. ja opet ponekad zapjenim na istu jel ima tu nade za evoluciju il se moram pomirit da sam obični griješni smrtnik (da ne kažem, nema mi spasa)
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 07:32   #44
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Što sam starija, to sam bome i gluplja.
check
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ili se pak svjesno poglupljujem, jer vidim da je bolje tako
check +
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Prihvatite vašu glupost pa će ona prihvatiti i vas
check

:zbraja:

jebemga, pa kako onda opet znam zapjeniti
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 11:00   #45
Quote:
cap_insaino kaže: Pogledaj post
jebemga, pa kako onda opet znam zapjeniti
a da jednostavno prihvatiš svoje granice
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 11:26   #46
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
a onda ti "glupi" uz kombinaciju agresije oslobođene bilo kakvih obzira (jer, jebiga, ne kuže ) naprave gomilu štete, što meni, što općenito.
Sve češće mislim da uopće više ne razumijem što je glupo.
Ja mislim da si gore odlično opisala glupost, odnosno "glupost".

To je kad te netko bezobzirno gazi, ili ti se bar tako čini, a jedino objašnjenje je da ne kuži, jer... inače ne bi.

Svi popizde, ne na glupost, nego na nemogućnost da objasne tom "glupom" da im upravo stoji na žulju i da ih to boli. To je bar moje iskustvo s "glupošću".

(Jedan od vrlo uspješnih načina prikrivanja agresije je upravo to - praviti se glup.)
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 18:56   #47
Quote:
aquarius1981 kaže: Pogledaj post
a da jednostavno prihvatiš svoje granice
što god više nešto moram, to ja sve više to neću

granice inače podnosim otprilike ko i autoritet, a "jednostavno prihvatanje granica" ove 3 riječi posložene jedna do druge me jedino na fikciju asociraju
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 19:07   #48
Quote:
VelmaX kaže: Pogledaj post
To je kad te netko bezobzirno gazi, ili ti se bar tako čini, a jedino objašnjenje je da ne kuži, jer... inače ne bi.

Svi popizde, ne na glupost, nego na nemogućnost da objasne tom "glupom" da im upravo stoji na žulju i da ih to boli. To je bar moje iskustvo s "glupošću".
naravno.
ali zar, u situacijama kada sam sigurna (na osnovu svojeg iskustva i sposobnosti procjene osobe i situacije) da je taj neko zaista dostigao limit, svoj plafon, i da on ne kuži zato jer jednostavno ne može iznad svojih granica, zar ja tad ne bih trebala tog istog pomilovat po glavi i ne pizdit zbog posljedica njegove gluposti, ma koliko one opake bile?
meni to poprilično uspjeva, ali onda poprilično i ne uspjeva
mislim, mogu reć da sam generalno takva, al ne mogu tvrdit da sam taj princip baš pojmila do kraja, da ga se pridržavam all the time, kužiš? pored sveg svog shvatanja i gotovo samilosti prema takvim osobama (i pored shvatanja da drugi ljudi pametniji od mene upravo tu samilost osjećaju prema meni) opet popizdim!!

može li mi zaista neko iskreno tvrdit da se uz svo shvatanje zašto te neko nervira i da se ne trebaš i nemaš zapravo pravo srdit, može li mi neko tvrdit da se zaista toga uvijek i pridržava? bome... teško...
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 20:24   #49
glupost kao takva me ne nervira osim ako mi direktno ugrozava egzistenciju al ono sto me cesto nervira je arogancija,bahatost,tvrdoglavost-stav-ja sam u pravu cak i onda kada sam u krivu a to je nikad.
nerviraju me ljudi koji ostaju pri svojim zabludama cak i onda kada spoznaju "istinu",zelja da nesto bude onakvo kako oni to zele a ne onakvo kakvo jest jednostavno im je prejaka,imperativ je-prozivjeti svoju zabludu do krajnjih granica kada to vec predje u cisti mazohizam i postane uzrokom nevjerovatnih frustracija

nekad suosjecam,nekad jebem majku!

u sustini,to je ono sto prepoznah cesto kod samog sebe i jebeno me kostalo(uostalom kao i svakog) a i ujedno i ono cega se najvise bojim,da necu imati "pameti" ili hrabrosti iduci put kad mi se desi takva spoznaja iako cijenu znam!
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 21:21   #50
Mišljenja sam da općenito glupih ljudi ima jednako malo kao i genijalaca, odnosno općenito pametnih. Većina nas je negdje između. Netko raspolaže nekim informacijama i neka područja bolje leže nekome. Svakom se desi da ispadne glup. Znam ljude kojima se to događa rjeđe, ali oni nisu generalno pametniji od onih kojima se to češće dogodi, nego samo dobro paze na to. Znate onu: ''bolje šutiti pa da misle da si glup, nego govoriti i dati im za pravo''.
Kada tuđa glupa odluka može utjecati na mene, pizdim i čekam da se što prije maknem iz te situacije (recimo glupi potezi nadređenih i sl.) i to su sve moje emocije prema toj raširenijoj nego mislimo, pojavi. Da me iritira? Svašta. Zabavlja često iako ne volim kad si ljudi ne postavljaju granice u takvoj vrsti zabave izgovarajući se bijedno ''pa nisam mu ja kriv što je glup''.

P.S. ''Ništa na svijetu nije tako dobro raspoređeno kao pamet, svatko misli da je ima dovoljno''.
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 21:27   #51
glupih ljudi ima cca 6 milijardi. samo što smo glupi na različite načine.

Quote:
cap_insaino kaže:
pa nešto mislim, jbt, kako me u zadnje vrijeme žiciraju ove spike "živcira me glupost i ograničenost". svako sere kako ga živcira glupost kao da je svako najpametniji na svijetu
pa meni to nije jer mislim da sam najpametnija, mislim, kad sam ja glupa to me nervira neusporedivo više nego kad je glup netko drugi, i duže

al živcira me, da. glupost. i to što se živciram me isto živcira.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 22:01   #52
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
al živcira me, da. glupost. i to što se živciram me isto živcira.
pa jel ima spasa ??
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 22:04   #53
odrastanje, nadam se
računam negdje oko pedesete prestat se živcirat oko gluposti, pronać zen, i uživat. a do sedamdesete ću već bit skroz kul. zato moram živit sto godina, da ne ispadne da se cijeli život bezveze nerviram.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 22:54   #54
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
odrastanje, nadam se
računam negdje oko pedesete prestat se živcirat oko gluposti, pronać zen, i uživat. a do sedamdesete ću već bit skroz kul.
Ja se živciram oko drugih gluposti i živcira me što se živciram. Točno znam filing
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 23:14   #55
Quote:
cap_insaino kaže: Pogledaj post
što god više nešto moram, to ja sve više to neću

granice inače podnosim otprilike ko i autoritet, a "jednostavno prihvatanje granica" ove 3 riječi posložene jedna do druge me jedino na fikciju asociraju
ti mora da si često razbijala glavu o zid kroz koji se ne može

e, pa vidiš ja ti imam ožiljaka i ožiljaka od tog istog zida, pa sad rađe "jednostavno" prihvatim, barem privremeno, nego vidam rane
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 11:11   #56
Quote:
aquarius1981 kaže: Pogledaj post
ti mora da si često razbijala glavu o zid kroz koji se ne može
jesam, al sam taj zid značajan broj puta istom i probila

zato i sad pokušavam prevazić vlastitu ograničenost i prestat se samoživcirat
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 22:29   #57
Quote:
cap_insaino kaže: Pogledaj post
jesam, al sam taj zid značajan broj puta istom i probila

zato i sad pokušavam prevazić vlastitu ograničenost i prestat se samoživcirat
aj' sritno ti s lupanjen
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:57.