Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2010., 21:34   #1
Put vrjemena

Pozdrav,

dolazim iz ne tako daleke 2025'. Ime i osobni podadci nisu bitni za ono što donosim, pa ćem predstavljanje preskočit'. Ja dolazim u sastavu risarča putovanja kroz vrjemenske dimenzije Europske Unije. (EU.TTR - EU Time Travel Research). Rođen sam u Gradu Zagrebu godine 1989' i ne!, nažalost ne postoji mogući slučaj da dođem u kontakt sa sobom iz ovog vrjemena, zato jer nisam tu u fizičkom smislu. "Putovanje" je uspješno odrađeno kao što se dade vidjet' iz priloženog materjala.

Ovaj tasak nije u opisu od moje radne funkcje, no svejedno sam imao želju da vas njuznem o događajovima koj' će se zbivat' u sljedećih 10 godina.

PRIRODA
U 1' 1/2-ici ove godine 2010' dogodit' će se jedna velika ljudskabilno-naturalna katastrofa u zaljevu Meksika. Konzekvenc-događaji ove katastrofe osjećat će se čak i u mom vremenu.

U 2' 1/2-ici ove godine 2010' dogodit' će se jedna veća naturalna katastrofa na teritoriju pokrajine Španjolske.

2014' Tsunami-val pogodit će mjesto koje je pogođeno već jednom prilikom u desetljeću prije.
2018' Leteći objekat tipa asteroid priprijett' će planetu Zemlji, no ništa se neće događat'.

RATOVI
Ništa takvog veliko da kozuje štetne konzekvence na svijet.

TEHNOLOGIJA
Kompjuteri polako postaju ekstinkani iz svijeta. Koriste se samo za uredske radne poslove. Privatno su kompjuteri zamijenjen' sa 2'm uređajima poput smartfonova i LJEDAM (kompozit (AMO)LED/JD tehnologije) univizora. Oni se svi spajaju na mrežu Internet i uspješno zamijenjuju kompjutere. Telefonska mreža je srušena, a u potpunosti se koristi Internet struktura.

Velik dio zasluga za ovaj način divelopmenta tehnologije ima Apple sa svojom novom generacijom televizora nazvan Apple TV (integrirano više uređaja u TV) i kasnije se to naziva univizor zbog univerzalis/+vizor.

KULTURA
2010' su godine u kojima je velik kambek doživjela glazba iz 90', a najlistaniji pravac su glazba iz skupine EDM (Electronic Dance Music). Znači prevladavaju trens, elektropop, britpop, haus, tehno i ostali. Trenutačno se glazba iz 00' smatra za najneorginalniju u dosta vrjemena.

POLITIKA
Nešto velikog bitka dogodilo se za Europu. 2014' dogovoreno je da će se države ujediniti, no kako nije bio postavljen hardplan - pitano je građane za referendum gdje se sve dogovorilo da će biti gotovo u 2018'. 2015' 1' korak je napravljen - službeni jezik Europe postaje engleski, a jezici država u njima pretvoren' su u sekundardno-regionalne. 2017' države su izgubile status i dobile status regija, a subregije (poput što su u Hrvatskoj bile županje) zovu se baš subregije. 2018' postavljena je State Parliament of European Union, a vlada se sastavljala iz postojećih vlada regija.

Što se tiče sustava - on je ostao 6'mjesečni - svakih 6'mjeseci se dogodi promjena grada u neki od glavnih regijskih i on je 6 mjeseci glavni grad EU, a ostali glavni gradovi su subglavni gradovi. Također se mijenja i predsjednik.

Interegionalni borderi su ukinuti.


-----------

Ako vas bude zanimalo kakvih novih informacija, pozvani ste da friupitate.
vrjemen'k is offline  
Old 03.07.2010., 21:42   #2

vece gluposti nisam cuo jako dugo. Pa mogao si se barem malo vise potrudit sa ovim
zzz_zzz is offline  
Old 03.07.2010., 21:49   #3
Quote:
zzz_zzz kaže: Pogledaj post

vece gluposti nisam cuo jako dugo. Pa mogao si se barem malo vise potrudit sa ovim
bio sam užurban... Ovaj tasak nije u opisu od moje radne funkcje... može se dogoditi otkazivanje radnog odnosa...

Tek sam sad shvatjo da je ovo poslano u mjesec 7'2010', a ne u 2'2010'... mora da je grješka u sistemu... moram ići podnjet' prijavu šefovima, samo smislit bolje razloge kako sam svatjo grješku...
vrjemen'k is offline  
Old 03.07.2010., 22:38   #4
Quote:
vrjemen'k kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

dolazim iz ne tako daleke 2025'. Ime i osobni podadci nisu bitni za ono što donosim, pa ćem predstavljanje preskočit'. Ja dolazim u sastavu risarča putovanja kroz vrjemenske dimenzije Europske Unije. (EU.TTR - EU Time Travel Research). Rođen sam u Gradu Zagrebu godine 1989' i ne!, nažalost ne postoji mogući slučaj da dođem u kontakt sa sobom iz ovog vrjemena, zato jer nisam tu u fizičkom smislu. "Putovanje" je uspješno odrađeno kao što se dade vidjet' iz priloženog materjala.

Ovaj tasak nije u opisu od moje radne funkcje, no svejedno sam imao želju da vas njuznem o događajovima koj' će se zbivat' u sljedećih 10 godina.

PRIRODA
U 1' 1/2-ici ove godine 2010' dogodit' će se jedna velika ljudskabilno-naturalna katastrofa u zaljevu Meksika. Konzekvenc-događaji ove katastrofe osjećat će se čak i u mom vremenu.

U 2' 1/2-ici ove godine 2010' dogodit' će se jedna veća naturalna katastrofa na teritoriju pokrajine Španjolske.

2014' Tsunami-val pogodit će mjesto koje je pogođeno već jednom prilikom u desetljeću prije.
2018' Leteći objekat tipa asteroid priprijett' će planetu Zemlji, no ništa se neće događat'.

RATOVI
Ništa takvog veliko da kozuje štetne konzekvence na svijet.

TEHNOLOGIJA
Kompjuteri polako postaju ekstinkani iz svijeta. Koriste se samo za uredske radne poslove. Privatno su kompjuteri zamijenjen' sa 2'm uređajima poput smartfonova i LJEDAM (kompozit (AMO)LED/JD tehnologije) univizora. Oni se svi spajaju na mrežu Internet i uspješno zamijenjuju kompjutere. Telefonska mreža je srušena, a u potpunosti se koristi Internet struktura.

Velik dio zasluga za ovaj način divelopmenta tehnologije ima Apple sa svojom novom generacijom televizora nazvan Apple TV (integrirano više uređaja u TV) i kasnije se to naziva univizor zbog univerzalis/+vizor.

KULTURA
2010' su godine u kojima je velik kambek doživjela glazba iz 90', a najlistaniji pravac su glazba iz skupine EDM (Electronic Dance Music). Znači prevladavaju trens, elektropop, britpop, haus, tehno i ostali. Trenutačno se glazba iz 00' smatra za najneorginalniju u dosta vrjemena.

POLITIKA
Nešto velikog bitka dogodilo se za Europu. 2014' dogovoreno je da će se države ujediniti, no kako nije bio postavljen hardplan - pitano je građane za referendum gdje se sve dogovorilo da će biti gotovo u 2018'. 2015' 1' korak je napravljen - službeni jezik Europe postaje engleski, a jezici država u njima pretvoren' su u sekundardno-regionalne. 2017' države su izgubile status i dobile status regija, a subregije (poput što su u Hrvatskoj bile županje) zovu se baš subregije. 2018' postavljena je State Parliament of European Union, a vlada se sastavljala iz postojećih vlada regija.

Što se tiče sustava - on je ostao 6'mjesečni - svakih 6'mjeseci se dogodi promjena grada u neki od glavnih regijskih i on je 6 mjeseci glavni grad EU, a ostali glavni gradovi su subglavni gradovi. Također se mijenja i predsjednik.

Interegionalni borderi su ukinuti.


-----------

Ako vas bude zanimalo kakvih novih informacija, pozvani ste da friupitate.
Očito da si kroz putovanje u tom vremeplovu negdje zaboravio malo i gramatike...
I ne kužim ono "na teritoriju pokrajine Španjolske"? Pa nije Španjolska pokrajina... Al znam da se zajebavaš pa to mogu i shvatiti, donekle...
expressivo is offline  
Old 03.07.2010., 22:58   #5
Quote:
expressivo kaže: Pogledaj post
Očito da si kroz putovanje u tom vremeplovu negdje zaboravio malo i gramatike...
I ne kužim ono "na teritoriju pokrajine Španjolske"? Pa nije Španjolska pokrajina... Al znam da se zajebavaš pa to mogu i shvatiti, donekle...
Jezik evolu'ra sa vrjemenom.

Da si proč'to tekst, odgovor na pitanje bio bi ti kliran... države su izgub'le status od država jer sad postoji 1na država EU.
vrjemen'k is offline  
Old 03.07.2010., 23:02   #6
Quote:
vrjemen'k kaže: Pogledaj post
Jezik evolu'ra sa vrjemenom.

Da si proč'to tekst, odgovor na pitanje bio bi ti kliran... države su izgub'le status od država jer sad postoji 1na država EU.
A očito onda postoji i hrpa neobrazovanih ljudi...
expressivo is offline  
Old 03.07.2010., 23:06   #7
Quote:
expressivo kaže: Pogledaj post
A očito onda postoji i hrpa neobrazovanih ljudi...
Situac'ja je takva da je glavni jezik engleski i da naš' jez'ci malo izum'ru, ali se i mijenjaju s vrjemenom. U razdoblju 20/15'-25' jez'k će se mnogo mijenjat'.
vrjemen'k is offline  
Old 03.07.2010., 23:48   #8
Eh, dugo si ti od markeca, on je bio cak i simpatican, a ovo je , oprosti na izrazu, malo glupasto
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Old 03.07.2010., 23:55   #9
Koji je to več vremenski putnik koji je nekim slučajem hrvat i zalutao baš u naše vrijeme? Jebote kolko će nas imati vremenske strojeve iz Hrvatske. A što se tiče priče totalno je neuvjerljiva, ali sobzirom na Markeca malo si evulirao baš ova tvoja mala gramatička promjena je inspirirana o damo i ajd ne sere i ne zajebavajse tolko nego radi neš pametnije.
xyxyxyxy is offline  
Old 04.07.2010., 00:01   #10
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Eh, dugo si ti od markeca, on je bio cak i simpatican, a ovo je , oprosti na izrazu, malo glupasto
Ma markec da je htio, mogao je od onih svojih priča masne pare zaraditi
expressivo is offline  
Old 04.07.2010., 00:21   #11
daj pls bacite link od Markeca .. ili mi poruku posaljite..plsssss hvala
mustang_925 is offline  
Old 04.07.2010., 00:25   #12
Gled'm ja tu nitkom nije ništa razumlj'vo, a samo se jez'ka dotaknjujete...

Evo stvar s naš'm jezk'om: počele su pobune subregionalaca da se kor'sti samo iskrivljen "književni" jez'k i zato su počele reforme jez'ka da se i njih smiri. U izmeđ'vrjemenu engleski je postao službeni (The State Language) i dogod'la se bolesna mješava (šta'b se inače reklo kod nas: sik-mješava, al' pokušavam malo spustt' razinu složenosti sadašnjeg pravog hrvatskog jez'ka) engleskog i sik-hrvatskog... Mješava je još u procesu, a izmjee' se događaju anbilivabalnom brz'nom.

Ev' i primjer jedne promjene: u slučaju da imamo r'ječ u obliku abcdenxn - pr'čemu a,b,c,d,e,n,x stoje za var'jable slova, događa se promjena transformac'je: abcdenxn --> abcdenn', a x se 'zbacuje. Naravno, nije tako jednostavno, zato što se događa u 50%' slučaj'va, a u ostal'ma ne...
vrjemen'k is offline  
Old 04.07.2010., 00:30   #13
Eh što se sve neće nama slati iz budućnosti
Markec je donekle bio pismen, ali ovo
Da nisu možda testirali taj vremeplov, pa su uzeli prvu budalu (tebe) koja se prijavila za to
expressivo is offline  
Old 04.07.2010., 00:36   #14
Quote:
expressivo kaže: Pogledaj post
Eh što se sve neće nama slati iz budućnosti
Markec je donekle bio pismen, ali ovo
Da nisu možda testirali taj vremeplov, pa su uzeli prvu budalu (tebe) koja se prijavila za to
Ja-s'm završjo Fakultet Računalne i Fiz'čke Znanosti V'soke Sveuč'l'šne Ustanove Europske Unije...

I n'sam podnos'o nikakvih pr'javnih papira jer sam bio pozvan od strane Centra za Istraž'vačku Znanost i Ekspertnu Fiz'ku Frankfurt...
vrjemen'k is offline  
Old 04.07.2010., 01:02   #15
Ma završio si ti kitu labudovu, a ne tamo neki Fakultet računalne i fizičke znanosti Jbt tko je uopće dopustio ovako nepismenom čovjeku da uopće putuje vremeplovom, jel isto 'vako nepismen?
expressivo is offline  
Old 04.07.2010., 01:09   #16
Imaš mogućnost da se sprdujaš s'moj završen' uspjeh... Al' na smjeru koj'sam završjo (Računalna znanost) jed'ni sam koj' je grad'vo svlada' uz 94%' uspjehnost. I n'tko u profesjonalnoj komun'kacii' ne upotrebljava hrvatski, zato št'je služb'ni jez'k Europske Unije engleski...

Nj'ma št'je bitno je to da ja poznam pr'mjenu objektno-orijent'ranog pr'stupa na nj'hove stro'jve, a zbog entuz'jazma i zav'dne intel'gencije pozval'su me da dot'čni stroj i testiram.
vrjemen'k is offline  
Old 04.07.2010., 01:17   #17
Quote:
vrjemen'k kaže: Pogledaj post
Imaš mogućnost da se sprdujaš s'moj završen' uspjeh... Al' na smjeru koj'sam završjo (Računalna znanost) jed'ni sam koj' je grad'vo svlada' uz 94%' uspjehnost. I n'tko u profesjonalnoj komun'kacii' ne upotrebljava hrvatski, zato št'je služb'ni jez'k Europske Unije engleski...

Nj'ma št'je bitno je to da ja poznam pr'mjenu objektno-orijent'ranog pr'stupa na nj'hove stro'jve, a zbog entuz'jazma i zav'dne intel'gencije pozval'su me da dot'čni stroj i testiram.
Prema svemu viđenom, mogli su slobodno poslati i majmuna umjesto tebe
Sad me baš zanima, ako se ovako vješto korisitiš materinjim jezikom, kako se tek služiš engleskim?
Ako ništa drugo, barem znaš dobro zabaviti publiku u ovako sitne sate
expressivo is offline  
Old 04.07.2010., 01:20   #18
Quote:
expressivo kaže: Pogledaj post
Prema svemu viđenom, mogli su slobodno poslati i majmuna umjesto tebe
Sad me baš zanima, ako se ovako vješto korisitiš materinjim jezikom, kako se tek služiš engleskim?
Ako ništa drugo, barem znaš dobro zabaviti publiku u ovako sitne sate
Ja's hrvatski služ'm sam'u komunikac'ji sa vam' tu na forumu... Inače, naš jez'k se sve manj'i'manj kor'sti, poseb'ce međ' populac'jom aktualne mladeži.

A moj engleski je perfektan... Iako se i on mal' m'jenja od 2010'.
vrjemen'k is offline  
Old 04.07.2010., 01:27   #19
Quote:
vrjemen'k kaže: Pogledaj post
Ja's hrvatski služ'm sam'u komunikac'ji sa vam' tu na forumu... Inače, naš jez'k se sve manj'i'manj kor'sti, poseb'ce međ' populac'jom aktualne mladeži.

A moj engleski je perfektan... Iako se i on mal' m'jenja od 2010'.
Najbolje bi bilo da komuniciraš samo na engleskom, ovako samo uništavaš ionako lijep hrvatski jezik...
expressivo is offline  
Old 04.07.2010., 01:34   #20
Quote:
expressivo kaže: Pogledaj post
Najbolje bi bilo da komuniciraš samo na engleskom, ovako samo uništavaš ionako lijep hrvatski jezik...
Slaž'm se... hrvatski je bio l'jep u vrjemenu pr'je "crne reforme"... a s'd je kaša sv'ga pomalo s gramat'čkim prav'lima kako Instituc'ji za Hrvatski jez'k i kulturu paše...

No rec'mo da sam malo hrvatskog spas'jo u transfer na engleski. Kod nas tu u Centru u Frankfurtu su sad popularne 'zreke "My cock hurts", "I fuck you stupid", "I stick you on my dick", "I fuck your little sun on a little window" i "You elephant!"
vrjemen'k is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:53.