Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2015., 15:46   #141
Moja se nesto igra, sara, cita... Djeluje zadubljeno. Onda me odjednom, nicim izazvana, pogleda nasjajnijim i najzaljubljenijim pogledom, pomazi me po licu i kaže: Lijepa mama.
Meni srce samo sto ne pukne od srece, ljubavi, ispunjenosti. Ne, taj osjecaj se ne moze opisati.
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 16:14   #142
gleda isječak "bamy on ice"
https://www.youtube.com/watch?v=gSh1eLrxiqs
i kopira ovog zeku, šta god zeko radi i ona, uhvatila tati nogu oko gležnja i namješta mu noge ko bambiju, pa se zaleti kao da "klizi"
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 23:40   #143
Quote:
MAJAMAMA kaže: Pogledaj post
Najviše me veseli gledati njih dvojicu kad se maze i vole, a vole se zapravo stalno. Veselime kad stariji pomaže mlađemu, kad mu draga rukicu dok mu mjerim temperaturu, veseli me kako se noću zagrle u krevetu i vesli me kad s mužem sjednu na pod i prebace istu nogu preko druge i nešto smišljaju.


Ovo i mene veseli. Veseli me kad moja kćer izmišlja igre u kojima mali može sudjelovati i onda se igraju. Veseli me kad zajedno sjede i listaju slikovnice. Veseli me kad se ujutro zavuku u naš krevet i igraju (ovo me doduše veseli samo ako nije prije 6.30 ujutro..) Moja kćer je priličan hahar, nije neki nježni cvijetak, i veseli me što je prema bratu puno nježnija no što sam se uopće nadala.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 12:40   #144
a sad zasebno, što me veseli ovih dana:

kupili smo malom kostim ninje, ne izlazi iz njega već danima, samo skače po kući i vježba ninja poteze, preodličan je

jučer je htio u kostimu na sanjkanje, prihvatio je da ipak ne može, ali smo kostim nosili sa sobom u autu, da nam je u blizini
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 12:03   #145
jučer se igrao sa tatom i onda je ugledao usnu harmoniku i da mm da mu svira (već smo mu prije znali svirati). i onda ju je on uzeo i na naše oduševljenje je puhnuo kako treba i pustio tonove
kak smo bili oduševljeni i pljeskali i vikali bravo, onda se još više zapalio za puhanje u usnu harmoniku pa sam ga čak uspjela i snimiti kak svira. na kraju se sav uspuhao i zaslinio.
svaki njegov i najmanji napredak me veseli i neprocjenjivo je gledati kako se tako malo biće razvija.
__________________
26111984.27032003.23102004.22092012.29092013.22082016.
M.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 12:29   #146
Kad ga netko pita tipa tko ti je kupio ovo ili ono, a on pogleda u mene onim svojim prelijepim okicama i kaže: mama! moja mama!
E taj ton i način na koji to izgovori :rastop na kvadrat:
Pa sto puta bi još išla na MPO ak treba za to
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 13:43   #147
Mb
Fran

Ovo bi nase moglo i pod bisere
Sinoc ja skidam ulozak (mislila da cu dobit a nisam) ona vice pejena
A nocas oko 3 opipam poslo joj prolazit i presvucem je ona vice pika pojija
Pojija je polila, valjda je osjetila mokro
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 18:21   #148
Sin, 22mj

Kada sam saznala da nodim decka bila sam malo razocarana, jer sam htjela curicu. Drzalo me to stanje nekih tjedan dana a onda se pomirila sa realnosti.

Sada........toliko ga obozavam da nikada nisam mislila da takvi osjecaji postoje.
Ljubav do beskonacnosti.....

Nasmijava nas redovito.
Kada kima glavom tada izgleda kao da ima kratke spojeve....drmusa glavu kao da ce mu ispasti. Hihihihi....smijesno ga je gledati kada to radi.

Volim ga ljubiti i skakljati, a on trazi jos.
Toliko je odusevljen snijegom kada pada da ga je milina gledati.

Nove rijeci izgovara sa tolikim odusevljenjem da jedva cekam da progovori kako bi saznala sto se desava u toj maloj glavici.

Obozavam kako plese....vise se vrti i tapka nogicama nego da se njiše.

A tek njegov osmijeh......otapam se pred njime.
Moja ljubav.....

Svako jutro ga stavimo u nas krevet kada se probudi, a kako je prekidac za svjetlo odmah na zidu do kojeg je krevet, redovito ga ide upaliti.
Ja se tada pokrijem i kazem kako mame nema, a on cijuci i smijuci se dođe do mene, otkrije mi glavu i zagnjuri svoju glavu na moju gledajuci me pri tom u oci. Prekrasan je u svojoj nevinosti.....
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 10:53   #149
Ja kad dođem doma s posla pogotovo sto zadnji tjedan nisam doma nikako kolko radim, to dijete ne zna sta ce od srece pa u naletu entuzijazma trci tamo vamo baca se na kauc pa silazi pa izvodi, tolko je uzbuđena da to mora bas fizicki izrazit, a kad se smiri maza me po glavi, kao da sam ja mala, a ne ona, pa se privija uz mene. Ja joj kupim neke slance tople iz pekare, nekad pojede, ali kolko sam skuzila bili su joj napeti ispocetka, a sad duda u ustima i govori njam njam i pravi se da jede, kao da meni bude drago sta li...

Vise sve slici na malu maznu curicu. Ono bebasto odlazi u zaborav, brzo je proslo

I prije je volila hello kitty a nedjelju joj dolazila rodica prvi razred sa torbom hello kitty kao za cure, ova stalno vice vau vauuu i navalilabna torbu, morali je sakrit. Od tada se ne odvaja od svoje hello kity, po noci se probudi i ako se kitty negdje zagubila vice Ejo kiti dje si?
__________________
Pakao, to su drugi.

Zadnje uređivanje JustForFun : 13.02.2015. at 11:00.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 12:59   #150
Još je jako mala (3 i pol mj). Obožavam kad mi se nasmije i kako me gleda kad joj govorim. Slaže nekakve slogove kao da pokušava pričati i vidim joj u pogledu da me prepoznaje.
Nevjerojatno mi je to kako se naočigled mijenja. Svaki dan nešto novo zna i to me jako me veseli.
__________________
... all you need is love ...
MayaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 14:30   #151
Majo sjecam se toga
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 10:18   #152
jedan simpatičan video
__________________
26111984.27032003.23102004.22092012.29092013.22082016.
M.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 11:44   #153
Quote:
M.B. kaže: Pogledaj post
jedan simpatičan video
Gledaju ljudi kroz izlog koji se kurac tak smijem
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 14:03   #154
Počela se "razgovarat" s cicom dok jede. Guguće joj i smije joj se, jedenje nekad traje duplo duže, a tako mi je slatka. Ima novu prijateljicu, Milku
__________________
... all you need is love ...
MayaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 13:58   #155
danas je s jabukom u ruci prošetao od jedne strane kuhinje na drugu!
onak, mogu reći da je konačno prohodao, 2 dana prije punih 17 mjeseci!
i svaki put kad ga stavim na sred sobe i odmaknem se, ostane stajati neko vrijeme i onda dohoda do mene :klap:
baš sam sretna!
__________________
26111984.27032003.23102004.22092012.29092013.22082016.
M.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 15:35   #156
Quote:
M.B. kaže: Pogledaj post
danas je s jabukom u ruci prošetao od jedne strane kuhinje na drugu!
onak, mogu reći da je konačno prohodao, 2 dana prije punih 17 mjeseci!
i svaki put kad ga stavim na sred sobe i odmaknem se, ostane stajati neko vrijeme i onda dohoda do mene :klap:
baš sam sretna!


Imao sam sreće što sam bio doma (uz upaljenu kameru na mobitelu) kad je naš sin napravio prve korake i isto je imao nešto u ruci (balon). Možda im to olakšava prve korake?
shlede is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 16:11   #157
Ova tema je zakon, zasuzila sam čitajući vas
margarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 18:41   #158
moja dušica me danas izgrlio i rekao "mama, ja te puno volim"

prvi put je to rekao, raspala sam se od radosti
boo-boo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 22:04   #159
Nasmije me sin kada sam mu okrenuta leđima, a on (23mj) se zaleti prema meni i obuhvati moju stražnjicu vičući GUGA GUGA!
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 22:10   #160
Što pruža rukicama prema meni, prati me, gleda me u oči kad ga nosim,dira po licu,stalno se smije :ljubav:
mimi_ri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.