Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2010., 21:21   #1041
A treba se biti otvorenog uma!!!!Majko moja...sta sve ziv covjek nece cuti...koja filozofija
Radalj Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 19:28   #1042
Gledala sam taj dokumentarac danas..... i oduševila se. I naravno išla sve proguglati.....Na njegovoj stranici objavljeno je da će održati seminar u Zagrebu 22-25.10. u hotelu Antunović. Tamo su i brojevi telefona na koje se mogu dobiti sve informacije.....No isključeni su. A u člancima o posljednjem seminaru u travnju pisalo je da su mjesta bila popunjena mjesecima prije.... Nadam se da to nije slučaj i sada, jer voljela bih otići i pokušati.....
Imam velikih problema sa psorijazom koju od travnja nikako ne mogu obuzdati... Kojoj se priključilo uganuće zgloba s kojim se također bezuspješno borim već 5 mjeseci jer nesreća naravno nikada ne dolazi sama....A od doktora i bolnica mi se već povraća....a da ne spominjem svakodnevnu fizikalnu terapiju od koje nisam imala nikakve koristi.
Zna li netko nešto ovom seminaru ili je možda bio na zadnjem u travnju??
KalCica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 01:22   #1043
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
To što on priča da je znanstveno dokazano neka navede znanstvene radove rađene na tu temu i citira autore koji su to dokazali pa neka time potvrdi da je znanstveno dokazano.Jer nije znanost što je neki liječnik rekao da to šljaka,to je njegovo osobno mišljenje.Pa radilo se i o više njih koji isto tvrde.A kad te tvrdnje potkrijepi znanstvenim radom koji je priznat od mjerodavnih stručnjaka,to je onda sasvim nešto drugo.Osobno sam se više godina intenzivno bavio alternativnom medicinom i vidio sam rezultate i dosege takvog načina liječenja.
Nevjerojatno, koliko ljudi bez imalo dileme govori i širi o njemu famu, da je "znanstveno dokazano" da on liječi i da je je izliječio milijune ljudi.
Grebza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 02:52   #1044
Quote:
vjekos30 kaže: Pogledaj post
Molim te, daj mi nabroji kronične bolesti koje liječnici mogu izliječiti.
Ako možeš dodaj još s kakvim uspjehom, u kom vremenskom periodu i uz koju cijenu se izlječenje postiže.
Možda znaš koje kronične bolesti, koje ne mogu izliječiti liječnici, liječe Domančić i sljedbenici ?
Grebza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 08:28   #1045
Molim vas da mi netko preporuči nekog bioenergetičara ili bilo kojeg drugog alternativca neovisno o disciplini na području Zagreba koji ima uspjeha sa snižavanjem visokog krvnog tlaka. Hvala!
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 10:02   #1046
Quote:
nicole76 kaže: Pogledaj post
Molim vas da mi netko preporuči nekog bioenergetičara ili bilo kojeg drugog alternativca neovisno o disciplini na području Zagreba koji ima uspjeha sa snižavanjem visokog krvnog tlaka. Hvala!
Piješ čaj od imele, vlastito višemjesečno iskustvo, idealan je.
KASIOPA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 15:28   #1047
Quote:
Grebza kaže: Pogledaj post
Možda znaš koje kronične bolesti, koje ne mogu izliječiti liječnici, liječe Domančić i sljedbenici ?
Nijedne, provjereno!
dinocroatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 16:08   #1048
Quote:
KASIOPA kaže: Pogledaj post
Piješ čaj od imele, vlastito višemjesečno iskustvo, idealan je.
Nisam znala da imela regulira tlak, znam da ima antivirusno djelovanje. Hvala na savjetu Čaj od kojeg proizvođača?
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 18:37   #1049
Quote:
nicole76 kaže: Pogledaj post
Nisam znala da imela regulira tlak, znam da ima antivirusno djelovanje. Hvala na savjetu Čaj od kojeg proizvođača?
Kod mene u Osijeku na tržnici od travara, 20,00 kn vrećica. Navečer potopiš u hladnu vodu (pola litre) jednu jedaću žlicu, stoji cijelu noć, ujutro procijediš staviš malo meda i piješ kad ti volja. Nije skupo, travar je O.K., ja sam počela zbog klimakteričnih valunga i ostalih sr...
Nakon svakodnevnih pijenja (sada već i ne baš svakodnevnih), od valunga ni V, tlak(visoki spušta, niski podiže- skromna a idealna biljka, odnosno nametnik na kori drveta), ja zadovoljna.
KASIOPA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 20:38   #1050
Quote:
Grebza kaže: Pogledaj post
Možda znaš koje kronične bolesti, koje ne mogu izliječiti liječnici, liječe Domančić i sljedbenici ?
Znam. Domančić i sljedbenici ne liječe nikakve bolesti pa ni kronične. Liječenjem kroničnih bolesti se, i to vrlo neuspješno, bave lječnici.
Domančić je iscjeljitelj, on se ne bavi bolestima već se bavi zdravljem. Domančić pomaže organizmu da se sam liječi jer svaki organizam posjeduje informaciju života i zdravlja. Nije važno kako su doktori nazvali neku bolest, Domančić pomaže iscijeliti svaku bolest pa tako i sve kronične bolesti.
vjekos30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 20:44   #1051
Quote:
dinocroatia kaže: Pogledaj post
Nijedne, provjereno!
Ne govori o nečemu o čemu pojma nemaš.
vjekos30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 10:16   #1052
Quote:
vjekos30 kaže: Pogledaj post
Ne govori o nečemu o čemu pojma nemaš.
Ja iznosim svoje mišljenje na temelju probanih terapija sa strane 3 "bioenergetičara" kojima je lako prodat priču nekog zatucanom, meni ne baš tako, žao mi je ljudi koji isprazne tamo novačnik umjesto da potroše novce pametnije i pomognu si na neki drugi način. Ovo moje mišljenje se moda i promjeni, daj bože al kad sretnem nekog tko stvarno može nešto napraviti, sljedbenike Domančića sam osobno malo preispitao i ispada da oni osim nekog placebo efekta uopće nemaju pojma pta rade osim šta lamataju sa rukama al po njima nje ni bitno šta rade jer funkcionira i tako...
dinocroatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 17:19   #1053
Quote:
dinocroatia kaže: Pogledaj post
Ja iznosim svoje mišljenje na temelju probanih terapija sa strane 3 "bioenergetičara" kojima je lako prodat priču nekog zatucanom, meni ne baš tako, žao mi je ljudi koji isprazne tamo novačnik umjesto da potroše novce pametnije i pomognu si na neki drugi način. Ovo moje mišljenje se moda i promjeni, daj bože al kad sretnem nekog tko stvarno može nešto napraviti, sljedbenike Domančića sam osobno malo preispitao i ispada da oni osim nekog placebo efekta uopće nemaju pojma pta rade osim šta lamataju sa rukama al po njima nje ni bitno šta rade jer funkcionira i tako...
1. Na terapiji bioenergijom se ne prodaju nikakve priče! (zašto nekog drugog smatraš zatucanijim od tebe samog?)
2. Ljudi ne prazne novčanike jer tu ne postoji nikakav cjenik usluge. Ako smatraš da ti terapija ne pomaže, novčanik ne prazniš nimalo!
3. Kada terapija pomaže, zašto se uglavnom spominje neki placebo. Kako ćeš objasniti placebo kada se pomogne maloj djeci i to na daljinu, a ona niti ne znaju da se im se radila nekakva terapija?
vjekos30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 00:46   #1054
Quote:
vjekos30 kaže: Pogledaj post
1. Na terapiji bioenergijom se ne prodaju nikakve priče! (zašto nekog drugog smatraš zatucanijim od tebe samog?)
2. Ljudi ne prazne novčanike jer tu ne postoji nikakav cjenik usluge. Ako smatraš da ti terapija ne pomaže, novčanik ne prazniš nimalo!
3. Kada terapija pomaže, zašto se uglavnom spominje neki placebo. Kako ćeš objasniti placebo kada se pomogne maloj djeci i to na daljinu, a ona niti ne znaju da se im se radila nekakva terapija?
Zapravo svi ?? predstavljaju i da i ne.

Mislim da je.,ako se na vrijeme primjeni,jedna od savrsenijih metoda uopce.

Velika vecina steti ponajprije sebi i svom okruzenju.,a pacijentu nula bodova benefita.

Prilicno je lagano i sebe uvjeriti u pricu.Ne razonirajuci da je moc privlacna,cak kroz nevinost svojih misli. Naplata je tada samo nastavak raznih varijacija ega ili opet sirokogrudnost nesebicna.

A onih nekoliko vec odavno kuze da osoba svjesnim ulazakom u samoiscjeljenje,radeci na uzroku energetskog dizbalansa,koji dolazi i usljed energ.vibracija misli,emocija,razmisljanja,krivih reakcija na situacije,pogleda na zivot,krive percepcije,raznih otrova i lose prehrane..
..itd, moze bitno smanjiti bespotrebno trosenje energije (neravnoteze u energetskim sustavima),a to je vec ogromna stvar.
Bioenergija tada dolazi kao poticaj koji je nezamjenjiv.,Ali bez prave osobe koja pacijentu pomaze i na takav nacin,dolazi (u najboljem slucaju) do vrtnje u krug i tosenja zaliha.
Zasto je to tako? Ocito zato jer samo polaganje ruku i filovanje nije dovoljno.
Mozda osoba treba odredjena frekvencija energije,koju nam taj netko ne moze dati,mozda misli da osijeca,ali zapravo ne vidi ono sta radi i ca se desava usljed njegove "inicijative".Svi smo po mnogo cemu donekle isti,ali smo svi i posve razliciti.Svjet za sebe.,mozda kao nas otisak. Ali nije zapravo tu bas centar problema..Ima ih puno i svi su vazni.

Neki terapeuti rade nam (postepeno) skokove na vise.,i u nasoj svijesti i u fizickom svijetu,za koje bi nama trebalo dugo vremena.

Zadnje uređivanje lola7 : 03.10.2010. at 00:58.
lola7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 12:08   #1055
sve mi je to zanimljivo...
togeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 23:20   #1056
Quote:
vjekos30 kaže: Pogledaj post

3. Kako ćeš objasniti placebo kada se pomogne maloj djeci i to na daljinu, a ona niti ne znaju da se im se radila nekakva terapija?
To je čudo. Znanstveno, neznanstveno ...čudo. Reci, koliko takvih primjera znaš iz prve ruke, a koliko iz druge, treće ?
Grebza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 18:56   #1057
Quote:
Grebza kaže: Pogledaj post
To je čudo. Znanstveno, neznanstveno ...čudo. Reci, koliko takvih primjera znaš iz prve ruke, a koliko iz druge, treće ?
Pa ja to ne saznajem iz nekih drugih ili trećih ruku. Ja to znam iz prve ruke jer se terapijama bavim, i kako ti to kažeš, radim ta "čuda" (pogledaj moj profil korisnika).
vjekos30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 22:13   #1058
Quote:
vjekos30 kaže: Pogledaj post
3. Kada terapija pomaže, zašto se uglavnom spominje neki placebo. Kako ćeš objasniti placebo kada se pomogne maloj djeci i to na daljinu, a ona niti ne znaju da se im se radila nekakva terapija?
vrlo jednostavno... puno djece bude bolje iako im nitko ne pomaze na daljinu
nego, jesi napravila kakvo istrazivanje o tome? dokazala da je tvoja terapija na daljinu ucinkovitija od placebo efekta tj. da bi vise bilo ljudi u tvojoj skupini kojima bi bilo bolje nego u kontrolnoj? molim? nisi? aaaaaaa ... javi se kad napravis ...do tada, ovo je cista slucajnost
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 22:53   #1059
Quote:
nicole76 kaže: Pogledaj post
Molim vas da mi netko preporuči nekog bioenergetičara ili bilo kojeg drugog alternativca neovisno o disciplini na području Zagreba koji ima uspjeha sa snižavanjem visokog krvnog tlaka. Hvala!
Inda Pamid Zagreb

Ne smijem stavljati link, zabranjeno je, ukucaj u google.
__________________
Occamova ostrica - od svih objasnjenja, usvojiti najverovatnije. Dakle, IQ rezultat ti je nizak jer si glupa.© Skot
Mr.Monden is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 16:34   #1060
Quote:
yin yang kaže: Pogledaj post
Jako lijep post . Ako idemo kod istog G Novaka onda se vjerojatno znamo ; ja sam cura koji vodi psa , i koji je i nakon 7 mj još uvjek živ,a prema veterini je trebao biti eutanaziran.
Može se voditi životinju. Daj mi pošalji poruku kontakta dotičnog gospodina koji liječi
__________________
I just dropped in to see what condition my condition was in

ezekiel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:48.