Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2015., 22:37   #201
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
bogte veća je od mene
Tebi samo da se rugat

Ali ne stvarno. Stavi se u poziciju nekoga tko ima tu visinu i mora svaki dan pojest 4000 kalorija. Od čega jebote? Nije to malo.
I onda još slušat ove napade da ne jedeš dovoljno i da izmišljaš
bež is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 22:47   #202
Ma ne mora pojesti 4 tisuće kalorija, kaj ti je

Na visinu od 185 cm i težinu od 64 kile i ako si cura od 30 godina, za bazalni metabolizam ti treba oko 1500 kcal

Ako si svakodnevno vrlo aktivna fizički, to se množi s 1.9, to je najveći mogući faktor kojim se množe kalorije za bazal da se dobije ukupni dnevni kalorijski unos potreban za održavanje trenutne kilaže

Nema šanse da može jesti više od 2800-2900 kcal bez da se deblja.
Honey Dorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 22:47   #203
Quote:
bež kaže: Pogledaj post
Tebi samo da se rugat

Ali ne stvarno. Stavi se u poziciju nekoga tko ima tu visinu i mora svaki dan pojest 4000 kalorija. Od čega jebote? Nije to malo.
I onda još slušat ove napade da ne jedeš dovoljno i da izmišljaš
daj ne pričaj gluposti jebote
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 22:47   #204
Quote:
Honey Dorian kaže: Pogledaj post
Teško da jede 3500 i na istoj je kilaži, sve i da su joj stvarne potrebe 2900-3000

Ako jede 500 kcal dnevno više nego što joj treba well, ne preporučujem nikome da isprobava na vlastitoj koži, osim ako ne pokušava postati sumo borac

Plus mislim da si ti računala da je ona jako aktivna, što je rekla da nije
Gdje je to napisala išta o aktivnosti, ne vidim
Namjerno sam stavila jako aktivna jer nisam vidjela gdje je napisala koliko je aktivna, plus da poništim efekt tog nekog eventualnog nepoznatog uzroka zvanog brzi metabolizam, mršavljenje od neke unutarnje nervoze, trakavica
Za sedentary je 2088, pa sad ovisno o tome koliko je aktivna, ide od 2000 do 3000. To su dnevne potrebe, koliko mora unijet da ostane na istoj težini, ako se želi udebljat, ide 500 preko toga, a za one koji se teško debljaju ide 1000.

Ako sam što krivo rekla, neka me Fil ispravi
bež is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 22:49   #205
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
daj ne pričaj gluposti jebote
Jebo i tebe
Pa znam da tebi to nije problem, nego za nas žensku nejač 4 tisuće je puno, šta sad.
bež is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 22:50   #206
Quote:
bež kaže: Pogledaj post
Gdje je to napisala išta o aktivnosti, ne vidim
Namjerno sam stavila jako aktivna jer nisam vidjela gdje je napisala koliko je aktivna, plus da poništim efekt tog nekog eventualnog nepoznatog uzroka zvanog brzi metabolizam, mršavljenje od neke unutarnje nervoze, trakavica
Za sedentary je 2088, pa sad ovisno o tome koliko je aktivna, ide od 2000 do 3000. To su dnevne potrebe, koliko mora unijet da ostane na istoj težini, ako se želi udebljat, ide 500 preko toga, a za one koji se teško debljaju ide 1000.

Ako sam što krivo rekla, neka me Fil ispravi
Ispravila sam, nije rekla nigdje koliko je aktivna

Pretpostavila sam da nije, zapravo ne znam, nije napisala ni da jest ni da nije.

Napisala sam ti izračun. Za njenu dobi, kilažu i visinu ide ~1500 kcal za bazal. Ako je zbilja jako aktivna, množi se s 1.9, inače ide manje

Treba joj maksimalno 2800-2900 kcal dnevno da zadrži trenutne 64 kile. Ako jede 500 kcal, deblja se.

Ona kaže da se ne deblja, da je stalno jednako teška (62-64 kg).
Honey Dorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 22:51   #207
Quote:
bež kaže: Pogledaj post
Gdje je to napisala išta o aktivnosti, ne vidim
Namjerno sam stavila jako aktivna jer nisam vidjela gdje je napisala koliko je aktivna, plus da poništim efekt tog nekog eventualnog nepoznatog uzroka zvanog brzi metabolizam, mršavljenje od neke unutarnje nervoze, trakavica
Za sedentary je 2088, pa sad ovisno o tome koliko je aktivna, ide od 2000 do 3000. To su dnevne potrebe, koliko mora unijet da ostane na istoj težini, ako se želi udebljat, ide 500 preko toga, a za one koji se teško debljaju ide 1000.

Ako sam što krivo rekla, neka me Fil ispravi
Mislim da je glupo da raspravljamo o kalorijama kad sam siguran da one ne broji tojest ne bilježi iste
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 22:54   #208
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
Mislim da je glupo da raspravljamo o kalorijama kad sam siguran da one ne broji tojest ne bilježi iste
Ako joj je mama na inzulinu, onda možda zna ponešto, to ti je dio svakodnevice kad živiš s nekim tko broji UH i kcal (primjer mog muža - ja sam na inzulinu i fakat je naučio usput)

Ali 3500 je way too much i po svemu sudeći si u pravu.
Honey Dorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 22:59   #209
Ja sam pokušavala sve da se udebljam, čak se i prežderavala (znam, nije dobro, ali kad ti cijeli život govore da si premršav, postaneš očajan)... dok nisam zatrudnjela i rodila. Otad kile bez problema dolaze ako se i mrvu ne pazim i prije par mjeseci sam ih morala skinuti.
U tih 25 godina kao da sam imala drugačiji metabolizam no sad. I dalje sve isto radim, niti više ili manje jedem, niti se više ili manje krećem, niti sam promijenila režim prehrane, ali tijelo se u jednu ruku promijenilo.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 23:02   #210
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Ja sam pokušavala sve da se udebljam, čak se i prežderavala (znam, nije dobro, ali kad ti cijeli život govore da si premršav, postaneš očajan)... dok nisam zatrudnjela i rodila. Otad kile bez problema dolaze ako se i mrvu ne pazim i prije par mjeseci sam ih morala skinuti.
U tih 25 godina kao da sam imala drugačiji metabolizam no sad. I dalje sve isto radim, niti više ili manje jedem, niti se više ili manje krećem, niti sam promijenila režim prehrane, ali tijelo se u jednu ruku promijenilo.
To ti je koda si odradila jednu masu dosla ta trudnoca
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 23:04   #211
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
To ti je koda si odradila jednu masu dosla ta trudnoca
Hahaha, a nije. U trudnoći sam bila puna vode i gubila sam proteine kao luda. Kad sam rodila, izašla sam iz bolnice s manje kila nego kad sam zatrudnjela. Pa ti sad vidi kako je i što je.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 23:26   #212
Quote:
Honey Dorian kaže: Pogledaj post
Napisala sam ti izračun. Za njenu dobi, kilažu i visinu ide ~1500 kcal za bazal. Ako je zbilja jako aktivna, množi se s 1.9, inače ide manje

Treba joj maksimalno 2800-2900 kcal dnevno da zadrži trenutne 64 kile. Ako jede 500 kcal, deblja se.
Možda je jako aktivna i uz to još i jako nervozna

Meni je isto prva pomisao bila da sigurno ne broji kalorije nego je rekla odokativno 3500, ali ne mora značit
A 3500 mi je zazvučalo kao jako puno dok nisam vidjela visinu

Biće ona jede 3500, ali ne baš svaki dan Tu onda sve pada u vodu.

Garfieldice? Što ti veliš na sve to?
bež is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 23:58   #213
Ma kakvih 3500, no way.
Honey Dorian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:09.