Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2013., 15:58   #21
Nego, da vas pitam (jer ako vi ne znate, nitko ne zna): spare ribs. Preciznije, svinjski spare ribs. Jel se može to kod nas nabaviti nekako, ili samo odeš u mesnicu i tražiš da ti daju svinjska rebra Stvarno ne znam, meni se čini da su to obična rebarca, dragi kaže da je to ipak nešto posebno

I, kad smo već kod toga: kažu da postoje i govedska spare ribs. Jab' to jela, jel se može kod nas to nabaviti?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 17:17   #22
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Nego, da vas pitam (jer ako vi ne znate, nitko ne zna): spare ribs. Preciznije, svinjski spare ribs. Jel se može to kod nas nabaviti nekako, ili samo odeš u mesnicu i tražiš da ti daju svinjska rebra Stvarno ne znam, meni se čini da su to obična rebarca, dragi kaže da je to ipak nešto posebno

I, kad smo već kod toga: kažu da postoje i govedska spare ribs. Jab' to jela, jel se može kod nas to nabaviti?
I ja bih spareribs, i tata bi sine.

Radi se dijelom o drugačijem rezu nego kod nas gdje hrskavični dio prsne kosti, sternuma ostaje s dijelom rebrene kosti. Najfiniji dio rebrica. Kod nas se reže drugačije kako bi se sama prsna kost mogla sušiti. Naš prijevod bi bio prsni vršci. Traži mesara, nema razloga da ti ih ne nabavi svježe. Dobro, naplatiti će ti ih malo više, ali...

Traži mesara da ti izreže cijelu prsnu kost jedne svinjske polovice s još desetak cm koštanog dijela rebra. To će biti oko 2,5 kg.

Zadnje uređivanje Pellaprat : 27.01.2013. at 17:23.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 09:44   #23
Ja spare-ribs vidio jednom zgodom (ali samo jednom) u Intersparu.

Pele, šta vršci nisu onaj dio rebra koji se nalazi na carskom mesu? Ja sam prije kojeg tjedna pekao velik komad carskog, i ta rebrica su imala tu konzistenciju..

Inače, meni osobno najbolji dio mesa za roštilj..

__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 10:06   #24
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Ja spare-ribs vidio jednom zgodom (ali samo jednom) u Intersparu.

Pele, šta vršci nisu onaj dio rebra koji se nalazi na carskom mesu? Ja sam prije kojeg tjedna pekao velik komad carskog, i ta rebrica su imala tu konzistenciju..

Inače, meni osobno najbolji dio mesa za roštilj..

http://i50.tinypic.com/296dnvp.jpg
Pitanje kako režeš torakalni dio svinje za crsko, slaninu, pancetu... Profi mesari ne ostavljaju grudnu kost na ovim dijelovima. Onaj dio hrskavice koji se nađe u tim prerađevinama je hrskavični dio završetka rebra ili ako gledaš kaudalno, tj. prema repu svinje, lažno rebro. Grudnu kost, koja je skoro cijela hrskavična, s manjim koštanim dijelom rebra odvajaju za sušenje kao "prsne vrške".

Kako ti ovo dobro zgleda. Mislim da ću se zbog tvoje slike morati prošetati do Konzuma, makar ima samo meso PIK-Vrbovca.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 11:19   #25
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Kako ti ovo dobro zgleda. Mislim da ću se zbog tvoje slike morati prošetati do Konzuma, makar ima samo meso PIK-Vrbovca.
Tako su nekako izgledali kad sam bio u Ghentu, u all you can eat spareribs restacu. Propisno sam se uneredio - pojeo sam tri seta
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 11:22   #26
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Ja spare-ribs vidio jednom zgodom (ali samo jednom) u Intersparu.
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Kako ti ovo dobro zgleda. Mislim da ću se zbog tvoje slike morati prošetati do Konzuma, makar ima samo meso PIK-Vrbovca.
Pardon, ja ću možda sad ispasti ogroman kreten, ali vot d fak?

Čovjek kaže da je jedan jedini put vidio spare ribs u Intersparu, a Pelle na to kaže da će morati otići u Konzum?


Vot?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 11:24   #27
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
pojeo sam tri seta
Tri ?



To ni ja ne bih mogao.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 11:24   #28
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Kod nas se reže drugačije kako bi se sama prsna kost mogla sušiti. Naš prijevod bi bio prsni vršci. Traži mesara, nema razloga da ti ih ne nabavi svježe. Dobro, naplatiti će ti ih malo više, ali...

Traži mesara da ti izreže cijelu prsnu kost jedne svinjske polovice s još desetak cm koštanog dijela rebra. To će biti oko 2,5 kg.
Čekaj, to znači da su spare ribs onaj dio koji sušeni kupujemo za grah, kolokvijalno nazvan "špic rebara"? Samo ne-sušeni, naravno?



Niš ne kužim. Do početka sezone roštilja mi moraš napisati TOČNO što da kažem mesaru (imam dobrog mesara koji će mi napraviti ono kaj ga zamolim, samo me moraš naučiti što da ga zamolim) i onda jedemo spare ribs na roštilju, svi skupa. Čarli se već brusi pomoći nam s rebricama koja nam ostanu na tanjuru
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 11:25   #29
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Pardon, ja ću možda sad ispasti ogroman kreten, ali vot d fak?

Čovjek kaže da je jedan jedini put vidio spare ribs u Intersparu, a Pelle na to kaže da će morati otići u Konzum?


Vot?
Po gablec, zbog apetitlih fotke.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 11:35   #30
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Čekaj, to znači da su spare ribs onaj dio koji sušeni kupujemo za grah, kolokvijalno nazvan "špic rebara"? Samo ne-sušeni, naravno?



Niš ne kužim. Do početka sezone roštilja mi moraš napisati TOČNO što da kažem mesaru (imam dobrog mesara koji će mi napraviti ono kaj ga zamolim, samo me moraš naučiti što da ga zamolim) i onda jedemo spare ribs na roštilju, svi skupa. Čarli se već brusi pomoći nam s rebricama koja nam ostanu na tanjuru
1. Točno ! :klap:
2. Traži mesara da ti izreže cijelu prsnu kost jedne svinjske polovice s još desetak cm koštanog dijela rebra.
3. Pusti mene da to nabavim za prvi put, pa će ti sve biti jasno.
4. Poslati ču ti i jednu dobru fotku spare ribs, samo da ju nađem. Onda ju možeš pokazati mesaru.
5.Čarlija bumo poglodali skupa s rebricama.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 12:01   #31
OK, javim ti se opet vezano uz to, pa ćemo se dalje dogovarati. Ne damo Čarlija, on je premršav, prestar i predlakav za glodanje
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 18:32   #32
Pelle, vidi, od danas:

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphoto...89816702_n.jpg

Al možemo i dalje skupa jednom zaroštiljat
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose

Zadnje uređivanje L3go : 16.04.2013. at 12:51. Reason: veličina slike
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 19:46   #33
Vidim tema ja o mesnicama pa da pitam. Kakvi su vasi dojmovi o mesu u Lidlu, o onoj marki Cerdo? Kupio sam par puta i bilo mi je sasvim ok pa me zanima da li ste vi kupovali tu marku.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 01:28   #34
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Pelle, vidi, od danas:

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphoto...89816702_n.jpg

Al možemo i dalje skupa jednom zaroštiljat
Znači, počelo je.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 09:20   #35
Ja moram kod Peleta na tecaj o prascima i govedima
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 12:47   #36
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Ja moram kod Peleta na tecaj o prascima i govedima
A di je tu problem ? Sve se to riješi boxicom Frežinea...
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 13:06   #37
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Pelle, vidi, od danas:

Al možemo i dalje skupa jednom zaroštiljat
nekak ti je to malo karbonizirano
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 13:28   #38
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
nekak ti je to malo karbonizirano
Prije bih rekao da je to posljedica paca od aceta balsamica i meda, možda i malo senfa. Med roštilju uvijek da nešto tamniju boju.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 13:38   #39
tamniju boju... meni je crno ko ugljen
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 16:02   #40
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
tamniju boju... meni je crno ko ugljen
To je klasičan American barbecue pork ribs.
Jedino, koliko poznam kuharicu, sumnjam da je nakon toga žeđ gasila Colom.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.