Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2016., 14:35   #61
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Tamo ni prije nije bilo hipstera, niti su pečenjare imale probleme sa onime što imaju u ponudi.

Pa napisao sam: na Velesajmu više neću uzimati hamburger nego jedino cheesteak, i to jedino ako će stavljati dovoljno mesa unutra da ne jedem liziku sa povrćem.
kako ne? prilično se velika pompa napravila oko kostine pečenjare. kažu da se treba čak i stol rezervirati. u svakom slučaju, ponata je bila da bi to tebi trebalo odgovarati. manje snobova na normalnim mjestima

i to je sasvim u redu. krivi sam dojam stekao kroz tvoje upise da te netko prisiljava da kupuješ što ne želiš i da je to problem i zato si toliko angažiran oko situacije koja te zapravo ne uključuje. moje isprike

ali, kao što si rekao, 'onda u redu, sve je to samo u mojoj glavi problem je dakle u meni, neću jesti hamburgere i sve će biti super '. to bi nekako bio sukus svega. naravno da uvijek možeš, uz to što ne kupiš hamburger, ostavljati i hejt postove o takvim mjestima i to na topicima o takvim mjestima ali to je nekako besmisleno, slažeš li se?
bozhena123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 14:43   #62
Kostina pečenjara je bio projekt od više ljudi, to sa rezervacijama je bilo unaprijed planirano... radijski voditelj je sve to osmislio, imaš na zadnjoj stranici teme pa si pročitaj sve se razotkrilo kad se trebalo preseliti u Cvjetno.
Nema hejt postova, ako odem negdje i probam nešto pa napišem da mi se nije svidjelo onda to nije hejtanje... ili možda neko to tako doživljava? svejedno, neka još neko ode na Velesajam pa proba, ako se ljudi jave da se hamburger popravio ja ću mu opet dati šansu.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 15:15   #63
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Kostina pečenjara je bio projekt od više ljudi, to sa rezervacijama je bilo unaprijed planirano... radijski voditelj je sve to osmislio, imaš na zadnjoj stranici teme pa si pročitaj sve se razotkrilo kad se trebalo preseliti u Cvjetno.
Nema hejt postova, ako odem negdje i probam nešto pa napišem da mi se nije svidjelo onda to nije hejtanje... ili možda neko to tako doživljava? svejedno, neka još neko ode na Velesajam pa proba, ako se ljudi jave da se hamburger popravio ja ću mu opet dati šansu.
pečenjara je pečenjara, nebitno kakav je projekt i koliko je ljudi bilo uključeno

ne pričam o tom postu o burger baru, upravo iz razloga jer si tamo stvarno i bio. pričam o generalnim i konstatnim isčuđavanjima nad cijenama hamburgera i osobama koje su spremne izdvojiti paprenu cijenu za običan fast food a da ga se nije ni probalo. razumijem da ti to može biti čudno, ali valjda si se naviknuo nakon godinu dana da je to tako i da postoji naivci kojima nije problem platiti (za tebe) previsoku cijenu pa ne vidim više razloga čuđenju. pusti ovce da ih muzu, pusti priče o povodljivosti i hajpu. ili možemo otvoriti topik u tu svrhu, to ne bi trebao biti problem
bozhena123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 15:19   #64
Ne znam što bi još trebao napraviti da mi grijesi budu oprošteni... odem na Velesajam, uzmem dva različita hamburgera da vidim koji mi je bolji, napišem da mi nisu ukusni i to je problem?
Sve bi bilo u redu da su bili dobri, barem jedan od ta dva... ovako žali i novce i doživljaj kad nije bilo dobro.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 15:56   #65
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Ne znam što bi još trebao napraviti da mi grijesi budu oprošteni... odem na Velesajam, uzmem dva različita hamburgera da vidim koji mi je bolji, napišem da mi nisu ukusni i to je problem?
ali upravo sam napisao da to nije problem. upravo kao prošli post
bozhena123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 20:37   #66
Yellow Submarine

Danas prvi put otišli probati gastronomsko čudo zvano burger u navodno najbolji burger bar u Zagrebu,

Strašni sud: burger je stvarno odličan okusom... ali ne i količinom niti cijenom.

Za 44 i 38 kn dobije se količina koju ja kao prosječna ženska pojedem u 5 većih grizova i iako sam došla napola gladna- takva sam i ostala.

Mogu sastojci biti ne znam kakvi ali ako oboje ostajemo gladni nakon 100 kn za burgere (s jednom pivom koju smo skupa podijelili) onda nešto ne štima. Neće me više vidjeti (iako je izvrsnog okusa).


Povodom toga što je bolja polovica još uvijek bila gladna, odlučismo prema preporukama s foruma probati drugi burger u blizini

Tommy na vrhu Tkalče

E ovo nije burger. Ovo je pravi pravcati mini hamburger.
Objašnjenje: znate što je najobičniji hamburger kojeg smo svi nekad jeli kad smo išli s izlaska?
Ovo je isto to, ali duplo manje.

Fura se na burger, želi to biti, ali nije.
Prženi luk je osušeni gotovi luk iz vrećice, bbq je isto kupovni bez okusa, meso bez začina, ništa posebno, povrće bezukusno i sparušeno.

Nije vrijedno da se spomene na ovoj temi



Sad me popljujte, ali i dalje mi je najbolji Brewdogsov pileći burger.
Okusom ne zaostaje puno za YS, cijena mu je tu negdje, a količina je dvostruko veća.
Stickers is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 00:41   #67
Eto nas 10 se slozilo da je thomy burger u tkalci puno bolji nego brewdogsov suh burger. Jedan sam od tamo uzeo za doma i dosada mi je bilo zvakat ga. Onaj u thomyju se topio u ustima al.ds je mini jest.

Ja na burgere gledam kao masan i ukusan junk food koji jedem zbog okusa a ne nutritivnog sastava.pa su mi smjesni komentari i mrznje zasto postaje to fency jelo. Ma ne postaje jednostavno imas bolii losiji skuplji jeftiniji. Jedino je glupo sto svi idu na mcdonalds sprehe, uzmes vise komada da se najedes. Al sta je tu je. Sve ima svoje kupce. Sva hrana u restoranima je ionak preplacena pa dal ce netko ic jest burger di je 15kn il di je 100 je njemu na gust i odabir. Srecom izbora ima za sve



Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 01:12   #68
E da. Bas dosao iz yellow sumbarinea. Tj samo sumbarine sada, u frankopanskoj.

Uglavnom morao sam otic na taj novi famozni double juicy lucy.
Rezime

Burger je fantastican. 4komada mesa,4 sira, kar. luk, pecivo dobro, cini mi se cak bolje neg prije.
Ocekivao sam i veci burger, kaze curka sta posluzuje da ga pojedu i 13godisnjaci tak da meni nije bio problem. Nije povrsinom velik ali ide u visinu, pa moras grist donji pa gornji dio

Ali pojeo sam i dvije porcije pommesa sa kar. lukom i sa umakom tartufa i parmezanom, cura se drzi keto dijete bez cheat daya, pa me dopale obje porcije jer sam na brzinu narucivao.

Ona je uzela double truffle burger u salati. 54kn dodje.
Malo smjesno izgleda u listu salate, kaze da je fin ali premalo salate. Bolje da imaju opciju salate posebno,pa se vise najedes bar, u brewu za 60kn dobijes dosta veliku biftek salatu npr, ne prevec mesa al salate podosta barem..
Mala zamjerka nije se osjetio umak tartufa, ili premalo ili nije ni stavila jer je inace intezivan, no u krumpiricima se dosta osjetio i oni su pun pogodak.

Double juicy dodje 68kn, plus ovaj u salati, dva pommesa, toceni servolo i mala mineralna 200kn ispadne.

Do sad najbolji burger u Zagrebu koji sam jeo. Evo i fotke. Nadam se da nisu prevelike prek tapatalka. Uz burgeraj i najsocniji burger.

Mislili skampe probat. Al to drugi put ostaje, 4komada su, sto mi isto ne zvuci velika porcija.
Nisam imao mjesta za thommya kasnije, iako me mami svaki put kad prodjem gore do garaze.

http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...5d7976beff.jpg
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...ccaf89d74b.jpg

Prije tjedan dana u burger kingu vani triple xxl whopper. Odlican super socan burger. Trebali bi i kod nas uvest slican.
Makar cini mi se da mozes i kod nas narucit 3-4komada mesa odnosno kolko zelis u whoppere.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)

Zadnje uređivanje L3go : 12.04.2016. at 19:46. Reason: img
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 12:11   #69
Lijepo izgleda, al ova fotka gdje ga držiš u ruci pokazuje da nije toliko velik da vrijedi fucking 68kn?
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 12:37   #70
Kak se ova grdosija jede :O
UnusualMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 14:30   #71
Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
Lijepo izgleda, al ova fotka gdje ga držiš u ruci pokazuje da nije toliko velik da vrijedi fucking 68kn?
To lijepo izgleda? Ne želim koristiti neke riječi jer ipak se radi o hrani, al na što to liči?

68 kn!!! Hahah

200 kn za dva hamburgera, dvije porcije kancerogeno zagorenih krumpirića i jedno 0.33 pivo.
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 14:36   #72
Ove daske i šerpe nemrem zbavit, ah, to je valjda moda...daska i higijena???
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 14:43   #73
hvala dečki, mislio sam da sam Pale sam na svijetu ali vidim da nas ima još
za 70 kuna se ubijem od jako dobre hrane i kod Srbina i u Starom kotaču i još popijem dvije pive to bome nije u stanju nijedan 13-godišnjak
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 14:51   #74
Ma ima nas još jako puno koji racionalno razmišljamo i ne povodimo se nekim glupim nametnutim trendovima, ali šutimo sa strane i samo čitamo, preagresivni su oni novi trendi dečkići, sve nešto moderno i u roza majčicama..

p.s.

Svratili frend i ja u taj Yellow Submarine, pojeli svaki ona tri mala različita burgera, pojeli krumpire, popili po dvije tamne pive i izašli gladni van. A platili da smo mogli u Marineru kilu janjetine s ražnja pojesti i siti napustiti lokal.

Nisam nimalo oduševljen s tim burgerima, peciva su bila hladna kao da su ih taj tren izvadili iz frižidera. Naravno, i dodaci od povrća su hladni (to se podrazumijeva) i kada se to sve stavi na burger, sve se vrlo brzo ohladi i jedeš praktički hladno. Još da ih odmah donese dok se ispeku.. Ali gužva u lokalu, pa ispeče dva, malo kasnije onaj treći, pa dok to složi, pa dok mala odlući to poslužiti.. Žali bože dolaska.
Henry Miller is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 15:16   #75
yellow submarine je definitivno preskup za ono sto nudi, da burgeri su fini al jebote te porcije za malu djecu me odbijaju od takvih mjesta
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 15:19   #76
Prosječan čovjek bez problema pojede šest onih malih, bez da se prejede. Ili njihova tri normalna burgera. Čemu tako male porcije? A cijena kao da su najveći burgeri u gradu.

Sada samo čekam nekoga da uleti sa spikom kako su to jako kvalitetni burgeri i da moraju toliko koštati. Raniti ću se u nogu, majke mi.
Henry Miller is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 15:56   #77
ja sam u Burger baru uzeo dva, što zbog toga da vidim kakav je koji (jedan obični i jedan sa špekom i barbique umakom) a što zbog toga jer je jedan premali za bilo što... prije toga sam popio pivo i svejedno mi to sve nije bilo dovoljno, nisam bio sit
edit: čekam da neko uleti sa "pa što nisi uzeo još jednog"
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 16:01   #78
Meni ovo na slici izgleda kao instant štopač arterija
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 17:13   #79
sad sam skinuo sliku od onog četverostrukog hamburgera od 68 kuna, nisam mogao vidjeti jer je izašlo iz ekrana,
pa to je veličine običnog iz Mekdonaldsa samo ima 4 pljeske unutra
i za nešto tako neko iskrca tolike novce
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 17:19   #80
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
sad sam skinuo sliku od onog četverostrukog hamburgera od 68 kuna, nisam mogao vidjeti kad je izašlo iz ekrana,
pa to je veličine običnog iz Mekdonaldsa samo ima 4 pljeske unutra
i za nešto tako neko iskrca tolike novce
tako te boli kad drugi neoptereceno trose svoje novce na nesto sto ih veseli?
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:36.