Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2012., 21:45   #61

Preporuke za tečaj šivanja? Milsim da ću konačno krenuti pa me zanima vaše mišljenje gdje i kako.
Ovaj tečaj u Gajnicama - Šivanol, jel to u Gavanovačkoj ulici??
hvala
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2012., 20:36   #62
Mene zanima taj tečaj šivanja i krojenja na Mertojaku u Splitu.
Može li mi netko dati malo više informacija, možda neki kontakt telefon jer na internetu ništa ne piše?

Hvala
shopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 13:37   #63
Da ne otvaram novu temu, ovdje ću pitati: može li netko preporučiti tečajeve štrikanja u Zg?
Navodno se održavaju negdj oko remize, ali ne znam ni kad ni gdje točno.
hvala
__________________
Halben trinken,
halben Scharzu geben
milijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 14:11   #64
negdje sam našla da kulturni klub o'grada povremeno organizira tečajeve. prati njihov web.
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 00:56   #65
Quote:
shopy kaže: Pogledaj post
Mene zanima taj tečaj šivanja i krojenja na Mertojaku u Splitu.
Može li mi netko dati malo više informacija, možda neki kontakt telefon jer na internetu ništa ne piše?

Hvala
Ako sutra zaboravim, sjeti me da ti pošaljem na pm broj.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 12:14   #66
Quote:
milijana kaže: Pogledaj post
Da ne otvaram novu temu, ovdje ću pitati: može li netko preporučiti tečajeve štrikanja u Zg?
Navodno se održavaju negdj oko remize, ali ne znam ni kad ni gdje točno.
hvala
tečajevi pletenja se održavaju u kulturnom klubu o'grada, na vrhu zagrebačke (kustošije?)

tečaj o'pleti

sad jel heklanje pletenje ili kukičanje neznam

o'pleti ima i svoj web, tamo možeš vidit više info.

kako izgleda tečaj isl neznam, više od godinu dana ih mjerim, al nikako uvatit vremena, nadam se da ću uspjeti sada krenut na pletenje iako mi je popustio entuzijazam. Al onda kad mi je bilo baš napeto jednostavno su svi termini bili popunjeni, na svim tečajevima u Zg, valjda je to bio nekakav bum lani i preklani
croma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 08:41   #67
Quote:
bajsica kaže: Pogledaj post
ja sam bila na tecaju kod Goge i zena je odlicna,toplo preporucujem.Kad sam dosla nisam znala ni dugme prisit,a na njenom sam tecaju sasila 8 ozbiljnih komada odjece(suknju,hlace,haljine-dvostrane,kratke,duge,kaput).Tecaj je odlican jer su samo 3 osobe u grupi pa ti se Goga moze maximalno posvatit sto ne znam jel bas izvedivo kad je 10 osoba u istom terminu.pogledaj na fejsu njenu stranicu i fotografije koje svjedoce o sasivenoj odjeci
Ne znam kako je bilo prije, ali Goga je sada malo nervozna...
Ona nikako ne shvaća da ona šiva 20 godina, a mi ne šivamo niti dva dana i da nemamo "u glavi" sliku odjevnog predmeta, niti ideju kako bi to trebalo biti. Ponekad mi to njeno komentiranje izgleda kao omalovažavanje.
Inače je ok, samo kad ju uhvati...
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 13:07   #68
Quote:
brar kaže: Pogledaj post
Ne znam kako je bilo prije, ali Goga je sada malo nervozna...
Ona nikako ne shvaća da ona šiva 20 godina, a mi ne šivamo niti dva dana i da nemamo "u glavi" sliku odjevnog predmeta, niti ideju kako bi to trebalo biti. Ponekad mi to njeno komentiranje izgleda kao omalovažavanje.
Inače je ok, samo kad ju uhvati...
lol, ja je nisam tak dozivjela. mene je silno zabavljala s komentarima i jako sam zadovoljna sa stvarima koje sam sasila. zapravo prilicno sam bila ponosna sama na sebe s obzirom da nikad prije nisam sjela za masinu jer te drila dok sve nije kak spada. ja bi opet isla, a i budem cim se malo ispraksiram i vidim sto jos zelim.
stela.mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 19:48   #69
Moze li mi netko reci gdje se odrzavaju ti tecajevi? mislim na Gogu koja se spominje par postova prije? koliko otprilike traje i koja cijena? moze i na PM. hvala
gica:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 16:34   #70
Quote:
gica:) kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko reci gdje se odrzavaju ti tecajevi? mislim na Gogu koja se spominje par postova prije? koliko otprilike traje i koja cijena? moze i na PM. hvala
u grada mainza, kod grahorove. traje 6 tjedana, s popustom za gotovinu sam platila mislim 2250. imas info i slike na facebooku
stela.mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 18:48   #71
Ne znam gdje se održavaju tečaji o šivanju ali znam gdje ima dosta toga pročitati o šivaćim strojevima
pogledaj OVDJE
Misterxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 13:20   #72
bok, evo ja vam mogu iz iskustva reći svoje mišljenje u vezi tečaja kod Goge i kod Ruže,jer sam bila kod obje. Kod Ruže sam bila samo tjedan dana,kao mini tečaj samo smo suknju radili. I drago mi je da nisam više platila jer bi se pokajala. Uglavnom, tih tjedana dana je bilo užas! Uzela mi je mjere za suknju bar 2 broja veću, njena sposobnost objašnjavanja je ravno nuli! Kroj je na zidu zaljepljen pa si ga ti sam precrtavaj. Na kraju smo se nas par cure pomagale jer od Ruže nikakve koristi. A da ne pričam o tome,kako bi svakih minutu ponavljala da pazimo na sve,da ćemo platiti i ne znam šta! Do toga je došlo da smo morali davati i kunu za papir. Jako ružno iskustvo. Što se tiče Goge, išla sam veliki tečaj i prezadovoljna sam.Sašila sam si suknju,hlače i 2 haljine! Da ne pričam o tome kako nakon tečaja sam dolazila kod nje gdje mi je pomagala u nekim stvarima! Žena je odlična,objašnjava predobro same riječi pohvale za nju. Da,možda je ponekad živčana,pa "poludi" ali meni je to bilo smiješno,jer bi i ja sama na sebe poludjela kad ne skužim po stoti put! Ako zaista želite ići na tečaj,ja vam preporučujem Gogu,jer ona će vas zaista naučiti! I da, od Goge smo sve živo dobivale, cif,papir, konac...a da ne pričam kakve sve ideje ima i sašit će s vama što god si poželiš!
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 14:42   #73
tečaj šivanja u Splitu

Evo jedan kvalitetan tečaj u Splitu

http://tecaj-sivanja-i-krojenja.blogspot.com/
tabita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 15:41   #74
Zna li netko za tečaj krojenja i šivanja u Rijeci?

Uskoro počinje u Narodnom učilištu u Rijeci, ali to je osposobljavanje koje se upisuje u radnu knjižicu, to mi baš i ne treba.
Katiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 16:01   #75
Sad ste me nabrijale na Gogu, em mi je blizu, em mozgam već godinama otići.
Vrijeme je SAD!
Hvala na komentarima i info!
__________________
I'm not quiet, I'm plotting.
Annie Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 18:57   #76
Quote:
Katiki kaže: Pogledaj post
Zna li netko za tečaj krojenja i šivanja u Rijeci?

Uskoro počinje u Narodnom učilištu u Rijeci, ali to je osposobljavanje koje se upisuje u radnu knjižicu, to mi baš i ne treba.
Imaš još jedino u talijanskoj školi mode i dizajna Callegari.
Ja sam se baš bila raspitivala, razlika je u cijeni jedno tisuću kuna (Callegari je skuplji). Mislim da se Callegari tečaj isto upisuje u radnu knjižicu ali nisam sigurna
Voljela bih jako upisati ili jedno ili drugo i nikako da se odlučim
Stylish Mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 20:18   #77
Tečaj šivanja u Rijeci

Quote:
Stylish Mafia kaže: Pogledaj post
Imaš još jedino u talijanskoj školi mode i dizajna Callegari.
Ja sam se baš bila raspitivala, razlika je u cijeni jedno tisuću kuna (Callegari je skuplji). Mislim da se Callegari tečaj isto upisuje u radnu knjižicu ali nisam sigurna
Voljela bih jako upisati ili jedno ili drugo i nikako da se odlučim
Baš ti hvala na info. Tako mi se i činilo da postoje samo ta dva tečaja. Callegari nisam ni uzimala u obzir jer sam znala da su skupi. Baš ću ih pitati za cijenu. Na netu piše da traje isto 3 mjeseca i da se dobije potvrda, ne spominju upisivanje u knjižicu. Kad bi imala toliko vremena i kad mi ne bi bio problem putovati do Rijeke tri puta tjedno, mislim da bi išla na ovaj od učilišta. Vjerojatno znaš da je dogovor za taj u ponedjeljak 25. 2., u 16:30, ako se odlučiš
Katiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 02:50   #78
Koliko je taj tečaj u Callegariju?
bricolage is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 16:22   #79
Pozdrav

zna li netko preporučiti tečaj šivanja u Zagrebu
ili neke korisne linkove/skripte?

Hvala
Sasha Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 00:08   #80
Poslala sam upit Caegariju i ne odgovaraju mi već tjednima. Neozbiljno.....
bricolage is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.