Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2008., 02:52   #1
Bivši dečko- ogroman penis!!

Pomagajte! Devojka mi posle 3 meseca zabavljanja u poverenju rekla da joj je bivsi frajer imao pravog PITONA U GACAMA. Sta bi ste vi radili? Devojke sa slicnim iskustvom- da li to znaci da prosecan sad ne moze da je zadovolji?
megamaksi is offline  
Old 05.07.2008., 02:54   #2
Sta se hvalis....
iForce is offline  
Old 05.07.2008., 02:57   #3
Hej! Nije li- bivši??!!??

Čini mi se kako mu to baš nije pomoglo u životu!!! Samo budi normalan... sve ostalo su nijanse.
Deedy is offline  
Old 05.07.2008., 03:01   #4
jodlao joleleihiiii među njenim koljenima?
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 05.07.2008., 03:05   #5
Bas kako i DD kaze.

Nije mu to pomoglo.... i sada je bivsi...
no frks...

A i ona ce nauciti da ne prica tako nesto dok ste mladi...
iForce is offline  
Old 05.07.2008., 03:05   #6
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Hej! Nije li- bivši??!!??

Čini mi se kako mu to baš nije pomoglo u životu!!! Samo budi normalan... sve ostalo su nijanse.

Kljucno je ovo napisano na pocetku! Bivsi je postao bivsi s razlogom, kao sto si ti sad s razlogom sadasnji! Probaj se ne opterecivati s tim sitnicama i pomoli se da vise ne spominje takve detalje iz svoje seksualne proslosti!
 
Old 05.07.2008., 03:05   #7
Quote:
megamaksi kaže: Pogledaj post
Pomagajte! Devojka mi posle 3 meseca zabavljanja u poverenju rekla da joj je bivsi frajer imao pravog PITONA U GACAMA. Sta bi ste vi radili? Devojke sa slicnim iskustvom- da li to znaci da prosecan sad ne moze da je zadovolji?
uu bas je okrutna
Alex84 is offline  
Old 05.07.2008., 03:07   #8
E jebiga...ak je rekla nakon 3 mjeseca, vjerojatno nešt ne radiš dobro, pa nije zadovolj(e)na...
ladni pifkan is offline  
Old 05.07.2008., 03:40   #9
Imao sam i ja jednu takvu. Ispala je kujetina i psihijatrijski slučaj. Ako nastavi, odjebi ju bez milosti.
Kesten is offline  
Old 05.07.2008., 03:51   #10
Reci ti njoj da je tvoja bivsa imala vece sise i da je bolje pusila
Podojena Licnost is offline  
Old 05.07.2008., 04:49   #11
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Hej! Nije li- bivši??!!??

Čini mi se kako mu to baš nije pomoglo u životu!!! Samo budi normalan... sve ostalo su nijanse.
Quote:
nforcerx.x kaže: Pogledaj post
Bas kako i DD kaze.

Nije mu to pomoglo.... i sada je bivsi...
no frks...

A i ona ce nauciti da ne prica tako nesto dok ste mladi...
Quote:
smotana20 kaže: Pogledaj post

Kljucno je ovo napisano na pocetku! Bivsi je postao bivsi s razlogom, kao sto si ti sad s razlogom sadasnji! Probaj se ne opterecivati s tim sitnicama i pomoli se da vise ne spominje takve detalje iz svoje seksualne proslosti!
Zanimljivo kako su svi zaključili kako je on postao bivši.

Možda je ona postala bivša.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Old 05.07.2008., 04:55   #12
mozda je imala premalu pizdu
Podojena Licnost is offline  
Old 05.07.2008., 05:15   #13
Quote:
*_spike kaže: Pogledaj post
Zanimljivo kako su svi zaključili kako je on postao bivši.

Možda je ona postala bivša.


Pa on je bivsi njoj..
Ona je bivsa njemu.

iForce is offline  
Old 05.07.2008., 05:17   #14
Quote:
megamaksi kaže: Pogledaj post
Pomagajte! Devojka mi posle 3 meseca zabavljanja u poverenju rekla da joj je bivsi frajer imao pravog PITONA U GACAMA. Sta bi ste vi radili? Devojke sa slicnim iskustvom- da li to znaci da prosecan sad ne moze da je zadovolji?
A da ja pitam...


Jesi je pitao zasto nije zvala veterinarsku kad je vidjela da ima pravog pitona u gacama?

iForce is offline  
Old 05.07.2008., 05:35   #15
pošalji je meni.
dalmatinac13 is offline  
Old 05.07.2008., 05:51   #16
Quote:
nforcerx.x kaže: Pogledaj post
A da ja pitam...


Jesi je pitao zasto nije zvala veterinarsku kad je vidjela da ima pravog pitona u gacama?

Veterinari se ocito neznaju nosit s tom nemani.


Quote:
megamaksi kaže: Pogledaj post
Pomagajte! Devojka mi posle 3 meseca zabavljanja u poverenju rekla da joj je bivsi frajer imao pravog PITONA U GACAMA. Sta bi ste vi radili? Devojke sa slicnim iskustvom- da li to znaci da prosecan sad ne moze da je zadovolji?
Nije bitna velicina, vec tehnika.
JoWaN is offline  
Old 05.07.2008., 05:51   #17
Quote:
megamaksi kaže: Pogledaj post
Pomagajte! Devojka mi posle 3 meseca zabavljanja u poverenju rekla da joj je bivsi frajer imao pravog PITONA U GACAMA. Sta bi ste vi radili? Devojke sa slicnim iskustvom- da li to znaci da prosecan sad ne moze da je zadovolji?
pa ako je ko bunar,i ako joj je unistio-lastiku-pa se nije skupila,haha,onda ces se utopiti....hahahahahah

inace,kad nekog volis i zelis,nije bitno koji cm gore ili dole.a cuj ako je bas takva razlika,onda jebiga...al to ti sve ovisi o zenski.ne pate sve na velicinu nego na tehniku!i narafski-kolko joj je stalo do vlasnika pitona!
AFRODITA69 is offline  
Old 05.07.2008., 06:31   #18
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Hej! Nije li- bivši??!!??

Čini mi se kako mu to baš nije pomoglo u životu!!! Samo budi normalan... sve ostalo su nijanse.
slažem se sa ovim upitnicima i uskljičnicima.

Uglavom. Što svemu tome ako je to bivši???

evo ja. Da imam kakvog pitona u gaćama, da imam kakvog švrću u gaćama, pa taman da i imam prosjecnog, necu stati dok god cura ne bude zadovoljena.

Bio to piton, bio to Arnold ili bio madafaka iza.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 05.07.2008., 09:21   #19
Quote:
nforcerx.x kaže: Pogledaj post
Bas kako i DD kaze.

Nije mu to pomoglo.... i sada je bivsi...
no frks...

A i ona ce nauciti da ne prica tako nesto dok ste mladi...
a ko kaže da mu nije pomoglo??? možda je špajzo više njih sastrane, a ta cura mu nije bila gušt pa je on njoj dao nogu!!!!!

PS: sa tim, "nijansa zahvatima" se tješe samo oni koji imaju "male k***e"
k-kekec is offline  
Old 05.07.2008., 10:43   #20
Quote:
k-kekec kaže: Pogledaj post
a ko kaže da mu nije pomoglo??? možda je špajzo više njih sastrane, a ta cura mu nije bila gušt pa je on njoj dao nogu!!!!!

PS: sa tim, "nijansa zahvatima" se tješe samo oni koji imaju "male k***e"
Hahaahaha, samo nastavi čučati, pliz... sve će biti u redu!

Naaravno da sam pomislio i kako je i ona njemu postala bivša, ali j ga, ovako bolje zvuči po našeg autora topica!
Deedy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger