Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2014., 16:03   #741
Pozdrav

Da pojasnim situaciju, pošaljem mail - sve je ok, dobijem odgovor i sad ja odgovaram na to i dobijem ovu poruku:

Delivery to the following recipient failed permanently:

[email protected]

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain xxx.hr by pierre.xxx.hr. [161.53.238.3].

The error that the other server returned was:
550 5.1.1 <[email protected]>... User unknown


Mislim da je problem nastao nakon što sam otvarala poruku iz spam pošte :S i sad sam pročistila anti malwareom i opet ne pomaže

pliiiiiz help
lolek123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 13:03   #742
Pozdrav,

Može li mi netko kazati da li se ikako može "vratiti" jedan poslani mail prije cca 5 mjeseci a obrisan je iz otpada?

Zahvaljujem
Fiffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 15:58   #743
Kako da mi se ime s google plus ne pojavljuje na mailu? Jel se mogu kako ta dva odspojit?
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 23:44   #744
Pozdrav,
imam problem, prije par godina gogle mi je pobrisao gmail adresu zato što valjda nisam koristio gmail više mjeseci, preko te adrese sam se uvijek ulogirao na svoj youtube kanal, trebao bi sada na tom Youtube kanalu nešto napraviti a neznam kako , u međuvremenu imam novu gmail adresu koja je drukčija od one stare, pa vas molim ako netko zna jel se da šta napraviti ili da zaboravim na taj kanal na youtubu? hvala
lawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 00:25   #745
Pozdrav!
Molio bi pomoć.
Do sad sam koristio e-mail adresu [email protected] ,a sada sam otvorio novu [email protected] ,i sad me zanima kako tj na koji način mogu u postavkama gmail računa podesiti mogućnost da mi svi e-mailovi koje zaprimim u pristiglu poštu fremaila budu automatski proslijeđeni na novi gmail sandučić.

Uz ovo,da li postoji ikakva mogućnost da na neki način "kopiram" svu zaprimljenu dosadašnju poštu sa fremaila na gmail?

Hvala!
Sanjina6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 11:45   #746
Imaš na starom mailu opciju forwarda?
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 23:19   #747
Ne mogu otvoriti gmail. Javlja mi da je ne mom računu otkrivena neuobičajna aktivnost i traži potvrdu identiteta upisivanjem broja mobitela. A ako se pokušam spojiti sa mobitela mi javlja: ovaj račun je onemogućen.
Zašto? Što se desilo? Nekako mi se ne upisuje broj moba.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 00:05   #748
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Ne mogu otvoriti gmail. Javlja mi da je ne mom računu otkrivena neuobičajna aktivnost i traži potvrdu identiteta upisivanjem broja mobitela. A ako se pokušam spojiti sa mobitela mi javlja: ovaj račun je onemogućen.
Zašto? Što se desilo? Nekako mi se ne upisuje broj moba.
To se i meni desilo na dva računa u razmaku od dva dana.
Ja sam upisala br.mob. dobila neki kod,upisala taj kod i novu zaporku.
Sad radi.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 08:32   #749
Hvala. Onda mi nema druge nego upisat broj moba.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 08:45   #750
Gmail

Dali ovdje mogu i pitanja za google+?

Ako moze, onda ovako: imam jedan accounta ([email protected]) koji ima valjda dva podaccounta, to jest vjerojatno jedan primarni i jedan sekundarni. I sada pitanje glasi, jel mogu ja taj primarni izbrisat, pa da mi sekundarni postane main?

Znaci oba ta accounta su na istoj adresi ([email protected]) i uopce mi nije jasno kako je primarni onaj koji nekoristim, a valjda bi ruku u vatru stavio da sam ga i poslije "sekundarnog" otvorio/napravio.

Nesto tipa ovako mi pise:
1.0 "ime prezime"
E-mail adresa ([email protected])
1.1 nadimak
Ista e-mail adresa ([email protected])

2.0 drugo ime i prezime
Druga email adresa (koja nije ni bitna, npr [email protected])



Znaci ja bi izbrisao 1.0, pa da mi 1.1 postane 1.0.

Znam da je zbrkano, ali stvarno neznam kako objasniti, pa se nadam se da sam uspio nekako, svaka pomoc je dobrodosla
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 14:17   #751
Izgleda da nitko ne koristi google+. Očito je preminuo nakon prvog rođendana.
__________________
Ja mislim da je barem tako...
Davero is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 00:07   #752
nestala mi je opcija "sign out", tj. kružić (sa slikom) gore desno.
kako to vratiti?
nema ni na mozilli ni na chromeu

hvala
cheesecake is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 14:29   #753
Dakle..imam novi mob...i sad idem na gmail na svoj račun, ali ne mogu se više odjaviti..

Zar uopće gmail više nema odjavu ? malo mi je glupo da mi netko može otvoriti mail i čitati poruke
luna_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 20:26   #754
Možeš otići u postavke, naci račune i tamo obrisati (ako se ne varam)
CroRipke is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 21:08   #755
Quote:
CroRipke kaže: Pogledaj post
Možeš otići u postavke, naci račune i tamo obrisati (ako se ne varam)
Nema...ušla sam u postavke, opće postavke,,,ali nema računa....
luna_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 02:50   #756
Quote:
luna_30 kaže: Pogledaj post
Nema...ušla sam u postavke, opće postavke,,,ali nema računa....
Da li postoji mogucnost otvoriti nalog na gmail-u a da ne das broj mobilnog
stalno trazi broj za verifikaciju
westsiera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 10:08   #757
Prijava na gmail

Sigurno već postoji problem,ali ako može ponovno pomoć,
znam korisničko ime i lozinku ali nemogu uć na gmail...
Kako riješiti taj problem,ali kako je davno bila prijava neznam ostale podatke koje sam navodio prilikom registracije

lp
stipe101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 21:39   #758
Jel vidim ja to dobro? Kod otvaranja nove mail adrese me traži broj moba na koji onda dobiješ kod i tek onda možeš otvoriti mail adresu. Dakle, nema više masa adresa preko gmaila koje nam služe za svašta, jer ne dam im broj moba. Otvarao tko danas?
limun-limunada is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 23:52   #759
Quote:
Davero kaže: Pogledaj post
Izgleda da nitko ne koristi google+. Očito je preminuo nakon prvog rođendana.
Ma nije umro, samo nije (valjda) popularan u ovim krajevima
klik (vidi pod User base)

Quote:
stipe101 kaže: Pogledaj post
Sigurno već postoji problem,ali ako može ponovno pomoć,
znam korisničko ime i lozinku ali nemogu uć na gmail...
Kako riješiti taj problem,ali kako je davno bila prijava neznam ostale podatke koje sam navodio prilikom registracije

lp
Ako si se zadnji put ulogirao prije više od 9 mjeseci, bojim se da nemaš više Google/Gmail account.

Quote:
westsiera kaže: Pogledaj post
Da li postoji mogucnost otvoriti nalog na gmail-u a da ne das broj mobilnog
stalno trazi broj za verifikaciju
Quote:
limun-limunada kaže: Pogledaj post
Jel vidim ja to dobro? Kod otvaranja nove mail adrese me traži broj moba na koji onda dobiješ kod i tek onda možeš otvoriti mail adresu. Dakle, nema više masa adresa preko gmaila koje nam služe za svašta, jer ne dam im broj moba. Otvarao tko danas?
Piše ovako:

"Mobile phone. ... This field is optional, but strongly recommended if you have a mobile phone."
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 23:33   #760
Meni isto javlja se MORA dati broj moba da ti jave kod...bez toga ne možeš dalje kreirati račun.

Potvrdite svoj račun
Uskoro ste gotovi! Još samo trebamo potvrditi vaš račun da biste ga mogli početi upotrebljavati.
npr.: (201) 555-5555 Telefonski broj

Kako želite da vam šaljemo kodove?
Tekstna poruka (SMS) Glasovni poziv
Unesite telefonski broj.

Važno: Google neće nikad dijeliti vaš broj s drugim tvrtkama ili ga upotrijebiti u marketinške svrhe.


Ne nudi nikakvu opciju preskakanja ovog koraka. Nadalje u objašnjenju stoji:

Potvrđivanje računa putem SMS-a ili glasovnog poziva
Napomena za korisnike Google Appsa: u želji da zaštitimo svoje korisnike i spriječimo zloupotrebu svojih sustava ponekad tražimo od administratora da potvrde svoj identitet putem SMS-a ili telefonskog poziva kako bi mogli dovršiti neke radnje na upravljačkoj ploči. Ako imate poteškoća, posjetite Forum pomoći Google Appsa za administratore.

Zašto Google traži vaš telefonski broj kako bi potvrdio vaš račun

Kako bismo zaštitili svoje korisnike od zloupotrebe, ponekad ih tražimo da dokažu da nisu robot da bi mogli izraditi račun ili se prijaviti na njega. Ta dodatna potvrda telefonom učinkovit je način kojim sprječavamo pošiljatelje neželjenih sadržaja u zloupotrebi naših sustava.
Cijena SMS-a ili poziva

Cijena SMS-a ili govorne poruke razlikovat će se u ovisnosti o vašem pretplatničkom paketu i pružatelju usluge, ali će vjerojatno biti standardna cijena za takve usluge. Pojedinosti možete doznati od davaatelja mobilnih usluga.
Spora isporuka SMS poruke

Isporuka SMS-a može kasniti ako živite u gusto naseljenom području ili ako vaš mobilni operater ne održava dobro infrastrukturu. Ako ni nakon više od nekoliko minuta čekanja ne primite našu tekstnu poruku, pokušajte s opcijom glasovnog poziva.
"Dosegnut je maksimalni broj računa"

Ako vidite poruku pogreške "Ovaj telefonski broj već je otvorio maksimalni broj računa", morat ćete upotrijebiti drugi telefonski broj. U nastojanju da svoje korisnike zaštitimo od zloupotrebe, ograničavamo broj računa koje pojedini telefon može otvoriti.

Zadnje uređivanje kupovalica : 29.01.2015. at 23:39.
kupovalica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:07.