Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2013., 23:00   #1281
Scena Seher i prsten...
Mislila sam da ce skociti u vodu da ga trazi

Kako se zove glumac koji igra Halila?
Volela bih ga videti u nekoj drugoj ulozi,da uporedim posto,bez obzira na lik kakav igra,uradio je odlican posao,fantasticno odigrao ludaka,govor,pokret...sve.

Ni ja ne mogu da prebolim Zehrin odlazak.
Njen i Ferihin odnos je tako poseban.
Bas sam odgledala epizodu kad je Meho prebija i nema Zehre da je brani.
biljanap is offline  
Old 25.07.2013., 23:39   #1282
dizzyfive Koray ce biti uz Ferihu kad sazna za lazi, a Hande ce naravno da je ponizava i razglasice to celom fakultetu. Ali taj period nece dugo trajati, verovala ili ne Hande i Feriha ce postati prijateljice.

Levent je odlican frajer i na pocetku je super, ali ce se kasnije zaljubiti u Ferihu. Skroz ce pokvariti njegov lik, iako on nece da pravi nikakve spletke izmedju E&F, stalno ce da se mota oko nje, sto ide na zivce nama a i Emiru. I Sanemin lik ce u drugoj sezoni da pokvare.

Zehra nece nikako prihvatiti Seher, ali ce ona da ode ubrzo nakon sto se ona uda za Mehu. Riza ce je prihvatiti onako, sta je tu je, nece da pravi neki problem oko toga.

I meni je zao sto je Zehra otisla, mislim da je svima koji su gledali seriju. Nekako smo ocekivali da ce ona da bude uz Emira i Ferihu i da ih podrzava.
Bilo je price da ce se vratiti par epizoda pred kraj, ali od toga nije bilo nista.
Vahide je stvarno vrhunska glumica.

biljanap Za Seher smo svi mislili da ce da skoci u vodu za prstenom.
Njena faca u toj sceni

Halil se zove Ufuk Tan Altunkaya.
Ali on je pozorisni glumac i ovo mu je prva televizijska uloga.
I ja sam trazila da ga pogledam u nekoj drugoj ulozi, ali nisam nista nasla.
Da, odlicno je odigrao psihopatu, dobar je glumac.
Saraaaa84 is offline  
Old 25.07.2013., 23:52   #1283
Vahide je ako se mene pita jedna od najboljih turskih glumica. Gledala sam ju u Mojoj majci i u AFK i oduševila me u obje serije, žena je čudo, toliko je dobra da misliš da ne glumi, nevjerojatna je, ostali se mogu samo posramiti pred njom. Kao Zehri, skidam joj kapu od početka do kraja.

Koray i Hande su kao i svi nakon saznanja bili u šoku, nitko nije ni u najluđim snovima pomislio da je cijela Feriha lažna. Koray je bio uz Emira kad je ovaj tonuo, bio je s njim i pokušao mu pomoć, također je na neki način razumio i Ferihu, bio je recimo posrednik između njih, nije dozvoljavao Emiru da se svakom mogućom prilikom iskaljuje na njoj.
Naravno da je Hande na početku likovala otkrićem, razglasila svima mogućima, tu i tamo odigrala koju igricu, no s vremenom kako je i ona sama odustajala od Emira, prihvaćala je i Ferihu. Kasnije tokom serije Hande je bila ta koja je spajala Emira i Ferihu, odmakivala treće i razotkrivala svakojake smicalice. Ona i Feriha su postale istinski dobre prijateljice, bez lažnih interesa ili nećeg trećeg.

Seher su prihvatili, nije ona sad bajna snaha, ali eto, tu je. Seher je promišljena i sve što je mogla ona je okrenula u svoju korist, kad je trebalo biti dobra s Emirom i Ferihom, bila je dobra s njima. Kasnije kad joj je Aysun zamahnula novčanicama pred nosom petljala je s njom, tj. prikupljala joj informacije, radila je kako god je koji put trebalo, gdje su bile pare, tu je bila i Seher. Među ostalim, savjetovala je i Gulsum.

Što se Leventa tiče, zgodan je on i meni, ali ovdje je samo smetalo. Da ne pišem opet, ovo je moj nedavni post o njemu
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Joj, Levent je nužno smetalo (ako se mene pita jer znam da se neki s time ne slažu).On će ti prvo mutiti sa Sanem, no kasnije će prekinuti. Onda će se zaposliti ko profesor na E&F faksu. Feriha će biti jako dobra s njim. On je bio osoba s kojom je ona mogla razgovarati, spasio ju je ono kad se htjela ubiti bacivši se s broda i pomagao joj je više puta. Emir je na to sve ludio i bio ljubomoran. Levo će biti dobar i s njenima doma, s Rizom, Mehom, čak će htjeti ženiti Ferihu ako se dobro sjećam (vanhaver ispravi me ako griješim), ali ništa od toga, hvala Bogu. Na kraju će Feriha otić s njim u USA, ali neće bit ničega između njih dvoje u te 3 godine. Dogodit će se i jedan poljubac u zadnjim epizodama, ali ona će ga odj. Na kraju će se on vratiti natrag na brod i mirno mu more ne vratio se više
On je recimo uvijek bio tu negdje, svaki ga je put netko za nešto iskoristio. Čak je i Hande poslužio da pravi Koraya ljubomornim. Mene je živciralo što se on petljao u ono što ga se ne tiče, i što je usprkos tome što je znao da Feriha slijepo voli Emira uvijek visio nad njom ko neki nametnik kojeg se ne možeš riješiti. Ok, bio je on Ferihi prijatelj, ali taj njegov lik mi je baš bezveze, ko neki jadnik, svugdje se gura, a nitko ga neće, sav nekakav njonjav
Za Sanem ću ti reći ovo, prepredena skroz na skroz. U početku je bila ok, ali su od njenog lika napravili parodiju. Bila je s Leventom, pa s Unalom, Bulentom (Leventov brat), potom se uvalila i Yavuzu, ma bit će svašta s njom, vidjet ćeš. U početku se čini da se trudi oko Mrkve, ali ona radi nešto samo ako će od toga imati koristi. U kombinaciji s Leventom mi je čak bila najpodnošljivija.

biljanap, Seher je bila predobra s tim prstenom, crkavala sam na tu scenu
Halila ti glumi Ufuk Tan Altunkaya.
Odlazak Zehre i njeno ne vraćanje je najveća moguća greška koju su napravili, hvala Fatih.
Mehi bi ruke polomila, odvratan je, žao mi je što nije pokupio još više batina jer ih je zaslužio, gad.

EDIT: Vidim da me Sara pretekla dok sam ja pisala, evo sad imate sve dva puta objašnjeno
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 26.07.2013., 00:08   #1284
Quote:
Odlazak Zehre i njeno ne vraćanje je najveća moguća greška koju su napravili, hvala Fatih.
Ne možemo to zvati greškom, žena je oboljela od raka, nije mogla u seriji ostati.
Oduševio sam se što je i snimila one scene, tad je već vjerojatno znala da boluje.

@biljanap, i ja sam mislio, samo sam čekao
Koliko god me iživcirala, tako je i super odglumila svoju ulogu, nešto mi se čini da je ona takva i inače, ne može se ono ni odglumiti.

A tek Halil - majko draga. Kad napravi onaj luđaki pogled, kad pa kad se smije, pa u ludnici onako obučen. Stvarno super odglumljeno, no ja ne volim gledati luđake u serijima...

Evo, bez onih brkova i frizurice...


EDIT: Natjerale ste me da slikam to, ponovno...hahahah


Zadnje uređivanje halitmy : 26.07.2013. at 00:15.
halitmy is offline  
Old 26.07.2013., 00:11   #1285
Znam ja jako dobro da je ona bila bolesna i tada nije mogla snimati, no kad se oporavila, ona je bila spremna nastaviti, no tu je na scenu stupio Fatih i sve je upropastio, na to sam mislila. Rekao joj je da će glumiti s perikom ili neka ide, žena je s pravom otišla.
Halil je psihopat nad psihopatima, strah me je i Halila, ali i Ufuka kad ga ugledam

EDIT:
Seherina faca Kraljica!
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥

Zadnje uređivanje LaVie : 26.07.2013. at 00:30.
LaVie is offline  
Old 26.07.2013., 00:29   #1286
Seher
Ona je posle od negativca postala totalno komican lik.

Sto se Fatiha i Vahide tice, mislim da to nije bio problem.
Ona je posle snimala seriju za Medyapim, a prociotala sam negde da i njena cerka saradjuje sa njim.
Pre bih rekla da je to sa perikom fora i da on nije hteo da se ona pojavi u AFK, jer je u septembru startovala Merhaba Hayat, gde bi se ona pojavila prvi put posle bolesti. To ga naravno ne opravdava, jer je hteo da iskoristi njenu bolest, zarad rejtinga nove serije, ali nije mu uspelo serija je skinuta sa programa posle 13 epizoda zbog lose gledanosti.

Meni je Halil u pocetku bio smesan, umirala sam od smeha na njegove face, dok se posle u drugoj sezoni nije pojavio kao totalni psiho.
Saraaaa84 is offline  
Old 26.07.2013., 09:28   #1287
Zavrsila sinoc gledanje 46.epizode...vencali se.
Posto nisam sigurna da li cu danas uspeti da gledam,bas me zanima sta je sa prvom bracnom noci?
Rekli ste da ce prvi put spavati u 52.epizodi,pa sto ce sad preskociti?
Gledam samo se grle,mislim se:daj Emire,uradi nesto konkretno.

I da,nisam spomenula koliko su mi smesne Gulfidan i Hatice.
A tek Seherina tetka,kako se samo smeje i kako je ljigava.
biljanap is offline  
Old 26.07.2013., 10:15   #1288
Quote:
biljanap kaže: Pogledaj post
Zavrsila sinoc gledanje 46.epizode...vencali se.
Posto nisam sigurna da li cu danas uspeti da gledam,bas me zanima sta je sa prvom bracnom noci?
Rekli ste da ce prvi put spavati u 52.epizodi,pa sto ce sad preskociti?
Gledam samo se grle,mislim se:daj Emire,uradi nesto konkretno.
Da, vjenčanje, novo prezime, mislim prva epizoda koja nema napet kraj
A kasnije, odvukla ga je do kreveta, onda je rekla da je gladna, pa su otišli večerati
Onda ona kuha, da malo dokaže svoje kulinarske sposobnosti.
Onda mu govori kako bi htjela da joj roditelji znaju i sl.
Tu imamo i one scene uz kamin, iskrice, kuća u planini, snijeg
Kasnije se vraća u krevet i "uživa" u pogledu na vjenčanicu i aile cuzdani
Onda mu govori da nije dobro, ispričava se, da je to najljepša noć njezina života, a da je sve uništila. Ništa, ona mu govori to je to...

Možda je... žena imala... problema... pa nije mogla tu noć...
halitmy is offline  
Old 26.07.2013., 11:32   #1289
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
Promjenili su ime seriji
Neka sve propadne
Hoću fragman
Meni nista nije jasno snimili su dvije sezone poceli trecu i stali,jeli stvarno Feriha ubijena jer ja nisam vidjela da su prikazali sta je se uistinu desilo na vjencanju...dali se nastavlja 3 sezona pod nekim novim nazivom,jer sam negdja procitala da i 4 sezonu misle snimat.......
anuska2 is offline  
Old 26.07.2013., 11:44   #1290
Quote:
anuska2 kaže: Pogledaj post
Meni nista nije jasno snimili su dvije sezone poceli trecu i stali,jeli stvarno Feriha ubijena jer ja nisam vidjela da su prikazali sta je se uistinu desilo na vjencanju...dali se nastavlja 3 sezona pod nekim novim nazivom,jer sam negdja procitala da i 4 sezonu misle snimat.......
Ljudi vi uopće ne čitate.
Feriha je ubijena, ubio ju je Halil koji je pobjegao iz ludnice.
3.sezonu su počinjali dva puta, prvi put nije bilo uspješno pa su se odlučili na 2.pokušaj, ni taj nije bio uspješan pa su prestali sa snimanjem, tako da ta 3.sezona nema kraja.
Na Novoj će se prikazati samo prve dvije sezone AFK. 3.sezona prvi pokušaj je bio pod nazivom AFK-EY, a 2.pokušaj EY.
Nema nikakve 4. sezone, kak bi ju snimali ako nema ni 3.zapravo, osim tih propalih pokušaja.
Nadam se da je sad jasnije.
Ovo što si ti izvukla su samo bila naša nagađanja.

Apropo prve bračne noći, Feriha se izmotavala jer se kao sjetila ponude da plati dug, spavaćica, bla, bla, još su se tajno vjenčali... Na otoku je prvu noć utekao Emir, on se pak sjetio Ruye Kuye i navodnog djeteta Drugu su obje bili za i konačno se desi
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 26.07.2013., 14:30   #1291
Quote:
halitmy kaže: Pogledaj post
A kako, šta bi rekli, ženit će ga, Meho će ju zaprositi Ferihinim zaručničkim prstenom, ova će lažnjaka vratiti Ferihi, a pravog htjeti prodati, no u zlatari će odmah zvati Emira, Emir Ferihu i onda će se "dogovoriti" Seher s Ferihom i Zehrom da ovi neće reći za krađu prstena, a ova neće Mehmetu i Rizi za Emira - tako, Seher će pokazivati nadmoć, nekako neutralan stav :ne zna :
Ajme koji gad, kako je mogao uzet Ferihin prsten! On je puko!
Hvala Bogu pa neće uspjet prodat prsten.


Quote:
biljanap kaže: Pogledaj post

Ni ja ne mogu da prebolim Zehrin odlazak.
Njen i Ferihin odnos je tako poseban.
Bas sam odgledala epizodu kad je Meho prebija i nema Zehre da je brani.: (
Istina, baš kao pravi odnos majke i kćeri i obe se bezuslovno vole bez obzira što učinile. Prekrasne su mi njihove scene i dok se svađaju i dok su u dobrim odnosima.
Meho je kreten samo takav, bilo mi ga žao kad su njega oni od Feyaza izmlatili a kad ovako pročitam i vidim kako će on Ferihu tuć bez razloga onda mi ga ne bude ni mrvu žao. Trebaju ga i više.
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
dizzyfive Koray ce biti uz Ferihu kad sazna za lazi, a Hande ce naravno da je ponizava i razglasice to celom fakultetu. Ali taj period nece dugo trajati, verovala ili ne Hande i Feriha ce postati prijateljice.

Levent je odlican frajer i na pocetku je super, ali ce se kasnije zaljubiti u Ferihu. Skroz ce pokvariti njegov lik, iako on nece da pravi nikakve spletke izmedju E&F, stalno ce da se mota oko nje, sto ide na zivce nama a i Emiru. I Sanemin lik ce u drugoj sezoni da pokvare.

Zehra nece nikako prihvatiti Seher, ali ce ona da ode ubrzo nakon sto se ona uda za Mehu. Riza ce je prihvatiti onako, sta je tu je, nece da pravi neki problem oko toga.

I meni je zao sto je Zehra otisla, mislim da je svima koji su gledali seriju. Nekako smo ocekivali da ce ona da bude uz Emira i Ferihu i da ih podrzava.
Bilo je price da ce se vratiti par epizoda pred kraj, ali od toga nije bilo nista.
Vahide je stvarno vrhunska glumica.

biljanap Za Seher smo svi mislili da ce da skoci u vodu za prstenom.
Njena faca u toj sceni :lol :

Halil se zove Ufuk Tan Altunkaya.
Ali on je pozorisni glumac i ovo mu je prva televizijska uloga.
I ja sam trazila da ga pogledam u nekoj drugoj ulozi, ali nisam nista nasla.
Da, odlicno je odigrao psihopatu, dobar je glumac.
I mislila sam nekako da će Koray to lakše i bolje prihvatit od Hande. E to mi je čudno, njih dvije prijateljice.

Da, Levent je stvarno mljac! I Sanem mi je odličan par s njim. Oboje su mi zasad zanimljivi a vidjet ćemo kasnije.

Ma da, pa nema Riza vremena pravit probleme sa Seher kad ima pune ruke Emira...

Joj, baš mi je žao. Šteta, sigurna sam da bi ih bilo lijepo svo troje gledat skupa u lijepim odnosima.

Ma meni je Seher smiješna i sad kad je gledam u 99% scena.

Istina, baš me zanima jel on i inače priča kao da se ukakio ili to samo u seriji

Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Za Sanem ću ti reći ovo, prepredena skroz na skroz. U početku je bila ok, ali su od njenog lika napravili parodiju. Bila je s Leventom, pa s Unalom, Bulentom (Leventov brat), potom se uvalila i Yavuzu, ma bit će svašta s njom, vidjet ćeš. U početku se čini da se trudi oko Mrkve, ali ona radi nešto samo ako će od toga imati koristi. U kombinaciji s Leventom mi je čak bila najpodnošljivija.
Ajoooj pa oni će nju sa svima mogućima spojit.

Meni je Lara skroz simpatična cura ali je njena uloga tako nebitna i nekad mi ide na živce kad ubace neku glupost s njom samo da se pojavi na ekranu iako nema nikakve važnosti ko sad kad ju je ovaj neki stari krenuo napastvovat pa ga ona hoće tužit... I glas su joj počeli sikronizirat pa šta je s tim Turcima? Šta fali njenom glasu?
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Znam ja jako dobro da je ona bila bolesna i tada nije mogla snimati, no kad se oporavila, ona je bila spremna nastaviti, no tu je na scenu stupio Fatih i sve je upropastio, na to sam mislila. Rekao joj je da će glumiti s perikom ili neka ide, žena je s pravom otišla.
Halil je psihopat nad psihopatima, strah me je i Halila, ali i Ufuka kad ga ugledam
Koja glupost! Trebala se vratiti. Baš šteta, ona mi je tamo i najdraža.
__________________
"Trust is for old marrieds, Buffy. Great love is wild ... and passionate and dangerous. It burns and consumes."
dizzyfive is offline  
Old 26.07.2013., 14:41   #1292
Quote:
dizzyfive kaže: Pogledaj post
Ajme koji gad, kako je mogao uzet Ferihin prsten! On je puko!
Hvala Bogu pa neće uspjet prodat prsten.
Neće ga prodati, al će prsten na kraju završiti u moru
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 26.07.2013., 15:18   #1293
Ko je Seher?
Sanja 451 is offline  
Old 26.07.2013., 15:26   #1294
Quote:
Sanja 451 kaže: Pogledaj post
Ko je Seher?
Mehmetova žena.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 26.07.2013., 15:29   #1295
Pogleda jA 52 LaVie šta da ti kažem
Šta će sada biti s onom što tvrdi da nosi Emirovo dijete i ona njena majka vještica, hoće li još biti onako "lijepih" scena F&E
jenny 28 is offline  
Old 26.07.2013., 15:33   #1296
Quote:
jenny 28 kaže: Pogledaj post
Pogleda jA 52 LaVie šta da ti kažem
Šta će sada biti s onom što tvrdi da nosi Emirovo dijete i ona njena majka vještica, hoće li još biti onako "lijepih" scena F&E
Odlepršat će od kud je i došla čim se porodi, Hande će ju razotkriti, dijete je zapravo od nekog sirotog trenera
Sad bih ti voljela reći da, ali jok
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 26.07.2013., 16:10   #1297
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Odlepršat će od kud je i došla čim se porodi, Hande će ju razotkriti, dijete je zapravo od nekog sirotog trenera
E, da, i to mi je zanimljivo. Ta Handina promjena... Odjednom na Ferihinoj strani
halitmy is offline  
Old 26.07.2013., 16:12   #1298
Da li mi može neko reči šta će prethoditi da Feriha i Hande postanu prijateljice i kada će se to desiti?
Hvala unapred
sreconosica is offline  
Old 26.07.2013., 16:16   #1299
Quote:
sreconosica kaže: Pogledaj post
Da li mi može neko reči šta će prethoditi da Feriha i Hande postanu prijateljice i kada će se to desiti?
Hvala unapred
Hande ce shvatiti da voli Koraya, samim tim joj Feriha vise nece biti protivnica. Ali posto ona ipak voli Emira (kao druga), zelece da on bude srecan, a to moze samo ako je Feriha sa njim. Tako ce da im pomaze, da pokusa da ih spoji i vremenim ce da se sprijatelje.
Razotkrice Ruyu koja je tvrdila da je trudna sa Emirom, a naravno nije, nego sa nekim trenerom.
Saraaaa84 is offline  
Old 26.07.2013., 18:05   #1300
Koja je epizoda ova prelijepa fotografija koju Saraaaa84 ima za avatara?
Da li se ovo stvarno dešava da su oboje nasmijani?
jenny 28 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.