Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2006., 22:09   #1
Odijeo za maturalnu

Blizi se maturalna i zelim biti lijep ko slika.
Ali problem se javlja gdje naci odijelo.Htio bi si kupiti neko lijepo elegantno i da je skroz pic.Gdje ima dobrih odijela u zagrebu ili cak van hrvatske(slo ili italija).
Ako znate gdje se moze kupiti neko markirano odijelo po jeftinijim cijenama(neki outlet s tim stvarima).
i jos nesto:kakvu bi mi kombinaciju preporucili
puno hvala svima koji se odluce sudjelovat
djubre44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 22:16   #2
To ce pretpostavljam biti formalnija vecer, a ne lumpovanje na plazi?
Evo nekih prijedloga, ako pomaze.
http://www.execstyle.com/prom_Suits.asp

Meni se svidja prvi red - tuxedos, a ako ti se ipak cini preformalnim, pogledaj ovaj zadnji red Nautica odijela. Njih budes mogao nositi i na poslovne razgovore i sl.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 18:13   #3
Probaj Getto il Genu

Quote:
djubre44 kaže:
Blizi se maturalna i zelim biti lijep ko slika.
Ali problem se javlja gdje naci odijelo.Htio bi si kupiti neko lijepo elegantno i da je skroz pic.Gdje ima dobrih odijela u zagrebu ili cak van hrvatske(slo ili italija).
Ako znate gdje se moze kupiti neko markirano odijelo po jeftinijim cijenama(neki outlet s tim stvarima).
i jos nesto:kakvu bi mi kombinaciju preporucili
puno hvala svima koji se odluce sudjelovat
__________________
http://www.kucniljubimci.net/forum
Forum o kucnim ljubimcima
Fashion Caffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 19:47   #4
Većina dečkiju na maturalnoj izgledaju kao konobari. Odijela su im najčešće neoriginalna ili loše krojena, a onda i oni ne znaju kako ih nositi - do jučer nisu nosili ništa drugo osim tenisica i traperica...i to je okej. Mislim, što bi drugo trebalo očekivati od osamnaestogodišnjaka?

Moj brat je to riješio tako da se opremio u Camelu, od sakoa, hlača do kravate, remena i cipela. I izgledao je tip-top: dotjerano, ležerno, originalno u smedjem odijelu, sportski elegantno, u skladu sa svojim godinama. I osjećao se ugodno u tome cijelu večer, a to je nešto na što obavezno moraš misliti kad kupuješ odijelo.
dafloydian is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 20:09   #5
Nemoj kupovati nista u HR, samo ces podrzati trgovacko-tekstilni lobi koji iste krpe koje se mogu kupiti vani prodaje ovdje po dvostruko visim cijenama.

Savjetujem ti da odes u Sloveniju ili Italiju gdje ces uz veci izbor potrositi manje para na kvalitetnije, modernije i prikladnije odijelo.

U medjuvremenu prosurfaj internetom (pogledaj stranice poznatijih kuca, posebno za mlade) i informiraj se.

Kloni se crne i tamno plave boje ako mozes jer ce to imati vecina. Sto originalnije odijelo odaberes, to je veca sansa da ce se pice zalijepit.

Synodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 23:02   #6
Hvala svima na pomoci,stvarno ste mi pomogli.Stari mi ne nosi odijela pa se ne kuzim u te stvari.Mislio sam sivo ili crno "mafijasko"i
ali i ovo dolazi u opciju
djubre44 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.