Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2011., 17:49   #1
HRT i Nogomet

Otvaram ovu temu jer sam upravo vidio da HRT gubi pravo na prijenos HNL-a. Sramota, sramota i sramota.

Užas.
papirlova is offline  
Old 06.07.2011., 17:50   #2
samo hajduk
jen-dva is offline  
Old 06.07.2011., 17:54   #3
mozda se poveca gledanost hnl na terenima . gubitak hnl je nesto sto se da prebolit
giovanni006 is offline  
Old 06.07.2011., 17:56   #4
Sramota je što se takvo takmičenje prenosilo vikendom u prime timeu.
__________________
__________ disciplina kičme _____________ _uvijek imati na umu.
shosho is offline  
Old 06.07.2011., 17:59   #5
I bolje sad ćemo valjda imati više prijenosa od jedne tekme po kolu!
zepina is offline  
Old 06.07.2011., 18:00   #6
Sad dok se počne reklamirati maxtv sportski paket opet...
Morales77 is offline  
Old 06.07.2011., 18:03   #7
Sportska Televizija
EKSKLUZIVNO! Dobili smo odgovor Sportske Televizije oko 1. HNL:
"SPTV je zainteresirana za prijenose i u pregovorima je s dotičnom agencijom, pa Vam sa sigurnošću ne mogu dati nikakav odgovor."


Evo ovo je s FB-a.
Znam da sam ovo vec postao u HNL-pripreme,al je prikladnije za ovu temu
Uncle Jonny is offline  
Old 06.07.2011., 18:06   #8
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Sportska Televizija
EKSKLUZIVNO! Dobili smo odgovor Sportske Televizije oko 1. HNL:
"SPTV je zainteresirana za prijenose i u pregovorima je s dotičnom agencijom, pa Vam sa sigurnošću ne mogu dati nikakav odgovor."


Evo ovo je s FB-a.
Znam da sam ovo vec postao u HNL-pripreme,al je prikladnije za ovu temu
akoo se arena sport ili sportklub ukljuce u bitki za hnl sportska ce sigurno spusit
giovanni006 is offline  
Old 06.07.2011., 18:07   #9
Quote:
giovanni006 kaže: Pogledaj post
akoo se arena sport ili sportklub ukljuce u bitki za hnl sportska ce sigurno spusit
PRIJENOSI 1. HNL - "Udruzi prvoligaša Digitel će davati najmanje 12 milijuna kuna godišnje kroz deset rata. Digitel ima obvezu osigurati *izravan prijenos jedne utakmice po svakom kolu* s televizijom koja ima NACIONALNU KONCESIJU. Također, televizija bi emitirala i *trominutni izvještaj* sa svih ostalih utakmica u posebnoj emisiji."


Ovo je s Indexa,pa ne znam kolko je mjerodavno
Uncle Jonny is offline  
Old 06.07.2011., 18:07   #10
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Otvaram ovu temu jer sam upravo vidio da HRT gubi pravo na prijenos HNL-a. Sramota, sramota i sramota.

Užas.
Briješ prika, niti bbc prenosi premiership, niti rai prenosi serie a. To je normalan slijed događaja.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 06.07.2011., 18:09   #11
Liga nam i službeno propada...
Maksi is offline  
Old 06.07.2011., 18:12   #12
Mozda ce se sad HTV trgnuti i da ce prenositi i koju tekmu nasih iz Europske lige sljedeci tjedan,al cisto sumnjam.
Uncle Jonny is offline  
Old 06.07.2011., 18:12   #13
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
PRIJENOSI 1. HNL - "Udruzi prvoligaša Digitel će davati najmanje 12 milijuna kuna godišnje kroz deset rata. Digitel ima obvezu osigurati *izravan prijenos jedne utakmice po svakom kolu* s televizijom koja ima NACIONALNU KONCESIJU. Također, televizija bi emitirala i *trominutni izvještaj* sa svih ostalih utakmica u posebnoj emisiji."


Ovo je s Indexa,pa ne znam kolko je mjerodavno
a vidjet cemo
giovanni006 is offline  
Old 06.07.2011., 18:13   #14
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Mozda ce se sad HTV trgnuti i da ceprenositi i koju tekmu nasih iz Europske lige sljedeci tjedan,al cisto sumnjam.
a mozda se i sportska opameti
giovanni006 is offline  
Old 06.07.2011., 18:14   #15
Naravno da je ovo normalan slijed. Pa svuda oko nas je tako... Austrijanci imaju sam jednu tekmu, ostalo prenosi sky, Srbija- ARENA, Slovenija-Športtv, Italija-Sky
Morales77 is offline  
Old 06.07.2011., 18:15   #16
A možda ipak Sportska dobije pravo emitiranja. U stvari koja televizija bi bila zainteresirana da se gledanje HNL-a plaća? Tko će to htjeti platiti? Bolje je da HNL ostane opće dobro namijenjeno svima, odnosno masama. Ovako, imat će još manju gledanost.
klokanovac is offline  
Old 06.07.2011., 18:17   #17
Jako dobra stvar na dulje staze. Privatni vlasnik prava, koji od njihove prodaje živi, će zasigurno činiti sve što je u njegovoj moći da proizvod koji prodaje bude što je moguće zanimljiviji, bolji.
ZinedineZidane is offline  
Old 06.07.2011., 18:19   #18
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Jako dobra stvar na dulje staze. Privatni vlasnik prava, koji od njihove prodaje živi, će zasigurno činiti sve što je u njegovoj moći da proizvod koji prodaje bude što je moguće zanimljiviji, bolji.
Što je jasno pokazala privatizacijaska praksa u našoj zemlji. Uvođenjem privatizacije ove zemlja je procvijetala
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 06.07.2011., 18:22   #19
Prva tekma za 14 dana... izravan prijenos na Jabuka TV
Morales77 is offline  
Old 06.07.2011., 18:24   #20
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Jako dobra stvar na dulje staze. Privatni vlasnik prava, koji od njihove prodaje živi, će zasigurno činiti sve što je u njegovoj moći da proizvod koji prodaje bude što je moguće zanimljiviji, bolji.
Dobro za njih svakako, ako je istina da ce to dobiti Arena - povecati ce svoj broj pretplatnika, maxtv isto
A gdje je tu korist za za vecinu ljudi...
Ljudi placaju pretplatu HTV-u, sad bi trebali platiti maxtv pa onda sportski paket na tom maxtv-u, sve skupa oko 200 kunica mjesecno, brate previse...

HNL ce biti mnoooogo manje gledan nego do sada, a to je na dulje staze jako losa stvar za HNL (bez obzira sto su uzeli lijepu paru od digitela)

Najbolje bi bilo da prava otkupi sptv (tesko izvedivo) ili da udruzene regionalne TV ponove slucaj sa formulom 1, tako bi HNL i dalje ostao dostupan vecini...
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=IaBIJH-8RNI

HAJDUK TE ZOVE
Metuzalem is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:04.