Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2015., 00:20   #41
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Ja nekako mislim kad se nekome sviđaš onda se ne moraš pitati i prepitivati. To se osjeti

Mislim da on može imati tu želju da ne ulazi neko vrijeme u veze ali mislim da svi planovi paddnu u vodu kad naiđeš na nekog tko ti se svidi. Onda nema pravila.

Druži se i zabavljaj , upoznaj ga kroz druženje... ako mu se sviđaš vrijeme će pokazati.
I ja sam takvog mišljenja, da ne možemo predvidjeti kada će nam ko ući u život i oboriti nas s nogu. Došao mi je tako iznenada u moj život, poslije tog kraha i valjda sam se toliko zaljubila, budala.
Mellain is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 00:28   #42
Quote:
Mellain kaže: Pogledaj post
I ja sam takvog mišljenja, da ne možemo predvidjeti kada će nam ko ući u život i oboriti nas s nogu. Došao mi je tako iznenada u moj život, poslije tog kraha i valjda sam se toliko zaljubila, budala.
Ma daj, nisi budala
Radi osjećaja nisi budala, budala si ako vidiš da ti se osjećej ne vraća a ti ga i dalje gajiš i uzgajaš.

Probaj biti otvorena i reći mu da ti se sviđa , ne da želiš vezu ili nešto, ono reci mu da ti je lijepo provodit vrijeme s njim i da često misliš na njega
Ako i dalje ne trza, onda ćeš se i sama lagano odljubiti.
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 00:36   #43
Pa da, i ne želim ići u vezu, tako naglo, jer se mi i ne poznajemo u biti. Voljela bih da smo se malo bolje upoznali i da smo nas dvoje imali priliku da se družimo, da se upoznamo bolje kao ljudi. Jer smo većinom u društvu i sve je šala, ništa ozbiljno.

Nekako mi je krivo što se tako povukao poslije prve šetnje, što je on nazvao kavom, i ništa. A onda je dolazio u društvo i sve super. Kao da ima neki strah od mene, mada opet uvijek poslije izlazaka nudi se da me doprati kući, da ne idem sama, pažljiv je, tipa da mi obuče kaput, to su sitnice koje ja cijenim. I kada se šalimo za nešto, uvijek ostane na tome da će doći, kada ga ja pozovem.

Ako se da vidjeti, mirniji sam tip, nemam ni nešto Bog zna šta iskustva i zbilja ne znam kako da se ponašam, ono zbunjena sam, zato tu i pišem.

Bome, hvala na savjetu, poslušat ću ga, pa kada mi se ukaže prilika, ja ću mu pokušati dati do znanja
Mellain is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 00:43   #44
Quote:
Mellain kaže: Pogledaj post
Pa da, i ne želim ići u vezu, tako naglo, jer se mi i ne poznajemo u biti. Voljela bih da smo se malo bolje upoznali i da smo nas dvoje imali priliku da se družimo, da se upoznamo bolje kao ljudi. Jer smo većinom u društvu i sve je šala, ništa ozbiljno.

Nekako mi je krivo što se tako povukao poslije prve šetnje, što je on nazvao kavom, i ništa. A onda je dolazio u društvo i sve super. Kao da ima neki strah od mene, mada opet uvijek poslije izlazaka nudi se da me doprati kući, da ne idem sama, pažljiv je, tipa da mi obuče kaput, to su sitnice koje ja cijenim. I kada se šalimo za nešto, uvijek ostane na tome da će doći, kada ga ja pozovem.

Ako se da vidjeti, mirniji sam tip, nemam ni nešto Bog zna šta iskustva i zbilja ne znam kako da se ponašam, ono zbunjena sam, zato tu i pišem.

Bome, hvala na savjetu, poslušat ću ga, pa kada mi se ukaže prilika, ja ću mu pokušati dati do znanja
Pa upoznati ga svakako možeš eto kroz to zajedničko druženje s prijateljima. Pokušaj biti opuštana i nenapadna. ja osobno volim pričati o svojim osjećajima i kad kad šokiram ljude
Ja odmah , ti se meni baš baš sviđaš.
Nema ti šta biti bed.
Evo i ja sam se nedavno podružila s jednom osobom i iako je izgledalo sve super nakon toga nije bilo ništa isto. Očito mu se nisam dovoljno svidjela. Ne možemo se svima svidjeti. Moraš se pomiriti s tim i bit će ti laše prilaziti ljudima koji ti se sviđaju.
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 00:50   #45
Ako i bude prilika za druženje tako često, i mene čekaju bitni događaji od iduće sedmice. Budem vidjela kako će situacija dalje teći
Mellain is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 01:00   #46
Quote:
Mellain kaže: Pogledaj post
Ako i bude prilika za druženje tako često, i mene čekaju bitni događaji od iduće sedmice. Budem vidjela kako će situacija dalje teći
Eto , sad djeluješ baš opušteno i neopterećeno. To je svakako jako dobro.
Sretno i javi nam
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 01:05   #47
Imam ispit još jedan, i hoću da ga učim ovih dana. Nakon toga, moji snovi bi trebali postati java možda budu u početku mora, jer krećem prvi puta da radim, ali se veselim a što se tiče njega i druženja, sretna sam i što me poziva u svoje društvo,znači da mu je lijepo u mom društvu, i svima njima, oduvijek sam htjela biti dio miksanog društva, i sa njima mi se ostvarila želja, a za ostalo vidim da je sve prolazno, i najdublje emocije vrijeme izliječi

Hoću, Bome, hvala na savjetima! I na originalnom računu, kojeg imam, uvijek si mi davala konstruktivne savjete i podršku! Sretno i tebi
Mellain is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger