Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2015., 20:40   #41
Quote:
superbee kaže: Pogledaj post
Ja još uvijek ne mogu shvatiti zašto se ljudi zapravo sexaju? Nije dobro ako je zbog nagona baš kao niti radi igranja ili umjetnosti!Čemu natezati spolne ograne!
Samo zato sto se ti ne jebes, ne znaci da ostali se ne jebu i pritom uzivaju.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 20:49   #42
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Samo zato sto se ti ne jebes, ne znaci da ostali se ne jebu i pritom uzivaju.
Ja ozbiljno razmišljam da se bacim u asexualce.. al ne smijem zbog žene...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 20:55   #43
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ja ozbiljno razmišljam da se bacim u asexualce.. al ne smijem zbog žene...
Znači ti ne uživaš u sexu. Ajde baci se u asexualce plus odi živjeti na planinu gdje nema neta, to ide jedno uz drugo...
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 20:56   #44
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Samo zato sto se ti ne jebes, ne znaci da ostali se ne jebu i pritom uzivaju.
Znam i ja uživati ali tražim smisao jebanju.
Zašto se ljudi puštaju tom primitivnom nagonu i zašto se ljudi zapravo jebu?
Ne jebem se jer ne znam zašto da se jebem!
superbee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 21:11   #45
Quote:
File not Found kaže: Pogledaj post
Znači ti ne uživaš u sexu. Ajde baci se u asexualce plus odi živjeti na planinu gdje nema neta, to ide jedno uz drugo...
Znači ti bi od mene pustinjaka napravila.. srami se! Veća je šansa da se infiltriram u tvoju grupu pa te poševim onako na prevaru, čisto ega radi...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 21:13   #46
Quote:
superbee kaže: Pogledaj post
Znam i ja uživati ali tražim smisao jebanju.
Zašto se ljudi puštaju tom primitivnom nagonu i zašto se ljudi zapravo jebu?
Ne jebem se jer ne znam zašto da se jebem!
Zato sto se super osjecaju, sex opusta, endorfini u mozak, zabavniji je u dvoje, npr.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 21:13   #47
Quote:
superbee kaže: Pogledaj post
Znam i ja uživati ali tražim smisao jebanju.
Zašto se ljudi puštaju tom primitivnom nagonu i zašto se ljudi zapravo jebu?
Ne jebem se jer ne znam zašto da se jebem!
Pričaš pizdarije.. ako ti se ne ševi nemoj se ševit.. ako jest ševi se..
Zašto se ljudi jebu.. ne znam ja sam ti oralni tip, ja ju ponajviše volim liznut, a volim i da mene lizne...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 21:16   #48
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zato sto se super osjecaju, sex opusta, endorfini u mozak, zabavniji je u dvoje, npr.
Mislim da isti učinak na tijelo ima i bavljenje sportom.Više smisla vidim u joggiranju nego u sexanju radi ...opuštanja, zabavljanja.Još uvijek mi ništa nije jasno!
superbee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 21:17   #49
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Pričaš pizdarije.. ako ti se ne ševi nemoj se ševit.. ako jest ševi se..
Zašto se ljudi jebu.. ne znam ja sam ti oralni tip, ja ju ponajviše volim liznut, a volim i da mene lizne...
Ti si čudak!
superbee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 21:22   #50
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Znači ti bi od mene pustinjaka napravila.. srami se! Veća je šansa da se infiltriram u tvoju grupu pa te poševim onako na prevaru, čisto ega radi...
A kako se misliš infiltrirati i poševiti "na prevaru"?
kamuflirati se kao Martin L. u "Kući debele mame" ili mi ubaciti rohypnol u piće?
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 21:26   #51
Quote:
superbee kaže: Pogledaj post
Ti si čudak!
Ne mogu ja protiv sebe.. imam svoje fetiše....
Nego, jedno vrijeme tamo prije 15 godina motor mi je prestavljao veći užitak nego sex... jest da nisam svršavao na motoru ali osjećaj adrenalina i dopamina je bio strahovit.. nešto neopisivo... sve dok se nisam zaljubio u jednu malu plavu... e jebi ga...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 21:29   #52
Quote:
File not Found kaže: Pogledaj post
A kako se misliš infiltrirati i poševiti "na prevaru"?
kamuflirati se kao Martin L. u "Kući debele mame" ili mi ubaciti rohypnol u piće?
Kad ti nova "cura" zaveže oči i ode po vosak... tu ja upadam....
Muški jezik ili ženski, sumljam da znaš razliku...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 21:43   #53
Smisao jebavanja? Iskazivanje poštovanja i zahvalnosti određenoj osobi. Nije dovoljno samo laprdati. Neke osobe zaslužuju dobiti više od laprdanja. S osobom koja ti ne valja laprdaš i držiš se na nekoj distanci da ju ne moraš dirati. Osobu koja ti valja diraš, ševiš jer ti je valjda lijepa i draga, pa ne možeš samo laprdati. Ja ne vidim smisao glazbe, smisla mi ima 10 bendova. Kad ti nešto valja mislim da nema baš nekih problema u traženju smisla. Ako ne poznaješ osobu koja ti valja onda ti jebavanje nema smisla ali promijenit će se situacija, ako nisi nakljukan lijekovima valjda ćeš si promućkati tintaru i vjerovati i gledati okolo sve dok ne pronađeš. Ja i dalje mislim da je sex baš zanimljiv, samo sam malčice radikalan u dojmu koliki broj ljudi zaslužuje taj respect, respect da im pružaš pleasure. Primanje užitka se zaslužuje, a svatko si sam poriktava kriterije pod kojima će pružati nekome pleasure. Ima smisla jebavanje s onime tko valja, dođe taj smisao lako, samo ne treba zaključati sva vrata kao zadnji papak, treba gledati okolo.
__________________
Tabasco "Zlatna Džezva" Sauce
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 21:44   #54
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Kad ti nova "cura" zaveže oči i ode po vosak... tu ja upadam....
Muški jezik ili ženski, sumljam da znaš razliku...
Onda bi morao poznavati tu "novu curu" a sumNJam da hoćeš,

i mogu skužiti ako nisi dobro obrijao bradu, ili počelo rasti, i što ako cura ima dužu kosu
a ja ju poželim uhvatiti za kosu dok me liže, i ne ležim kao drvena Marija, volim prijeći nogom uz tijelo
i onda umjesto ženskog struka, guzica i bokova i leđa napipam npr. čudan oblik za ženu ili dlakava leđa.

Ispričavam se moderatorima na offu, pobrišite ova sranja ako smeta.
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 22:07   #55
Quote:
File not Found kaže: Pogledaj post
Onda bi morao poznavati tu "novu curu" a sumNJam da hoćeš,

i mogu skužiti ako nisi dobro obrijao bradu, ili počelo rasti, i što ako cura ima dužu kosu
a ja ju poželim uhvatiti za kosu dok me liže, i ne ležim kao drvena Marija, volim prijeći nogom uz tijelo
i onda umjesto ženskog struka, guzica i bokova i leđa napipam npr. čudan oblik za ženu ili dlakava leđa.

Ispričavam se moderatorima na offu, pobrišite ova sranja ako smeta.
Tema je drugačiji pristup odnosu, što upravo i prakticiramo zar ne... nismo off..
Nikad ne reci nikad.. možda budem najbolji frend tvoje nove cure, pa mi ispriča da mala File piskara po forum.hr..
Kad si već rekla za kosu ćemo lako.. prikačit ću ekstenzije.. za bradu se ne boj, friško se obrijem i stavim hidratantnu kremu da bude mekano, usta imam meka i punašna.. ma nećeš skužit sto posto... nogo ćemo svezat ranije.. jebi ga nije zbog dlaka prilično sam gladak ali mojih utreniranih 193/ 96 trenutno ne mogu sakrit...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 23:25   #56
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Tema je drugačiji pristup odnosu, što upravo i prakticiramo zar ne... nismo off..
Nikad ne reci nikad.. možda budem najbolji frend tvoje nove cure, pa mi ispriča da mala File piskara po forum.hr..
Ma šta bi ja rekla curi da piskaram po forumu, jedino ako je nekim čudom s foruma.

Quote:
Kad si već rekla za kosu ćemo lako.. prikačit ću ekstenzije..
lol, šta sve muški rade od sebe za malo liza, zamišljam liše sintetičke čuperke

Quote:
za bradu se ne boj, friško se obrijem i stavim hidratantnu kremu da bude mekano, usta imam meka i punašna.. ma nećeš skužit sto posto... nogo ćemo svezat ranije.. jebi ga nije zbog dlaka prilično sam gladak ali mojih utreniranih 193/ 96 trenutno ne mogu sakrit...
tvoja visina me ne tangira, ne kesi se.

što ti to sve vrijedi, opet ne bi dobio ništa za ego kad ne pristajem na tebe nego kamuflažu,
al ajde, samo ti maštaj i smišljaj kako ćeš se našminkati, koji ćeš parfem od žene posuditi...

znala sam da bi vezao da nema koprcanja, eto i to nije off,
senzualno i art može biti svezati nekoga i prelaziti kockicama leda po tijelu, gore već spomenutim.
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 01:43   #57
Jeste li kad pružali ili primali usporeni, senzualni footwork?
__________________
Tabasco "Zlatna Džezva" Sauce
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 16:34   #58
Quote:
tabasco sauce kaže: Pogledaj post
Jeste li kad pružali ili primali usporeni, senzualni footwork?
kao da te baca tražiš se od iznad sexa ... do čudesa :klap:

mislim ... to je ok ...al nazovi stvari pravim imenom nisi karao ohhooho i sad glibiš po bespućima sexualnosti jel nemreš skuhat klasičnu trebicu svagdašnju ... oče to
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 17:19   #59
Martin, a teško li je skuhati trebicu s neta... Samo nabaciš spiku koja se razlikuje od spike ostalih ovaca i imaš ih 5 na lageru.
__________________
Tabasco "Zlatna Džezva" Sauce
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger