Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2015., 21:34   #1
Definiranje odnosa...?

Dakle,
zanima me sto za vas, prvenstveno muskarce, znaci definiranje odnosa ovim rijecima " odnos bez obaveza koji je prijateljsko-seksualan u punom smislu" s tim da se prijatelje postuje. ?
lost3232 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 21:50   #2
Quote:
lost3232 kaže: Pogledaj post
Dakle,
zanima me sto za vas, prvenstveno muskarce, znaci definiranje odnosa ovim rijecima " odnos bez obaveza koji je prijateljsko-seksualan u punom smislu" s tim da se prijatelje postuje. ?
To znači da će te prvo tri puta pozvati na kavu, u kino, kazalište, onda ti pokušati gurnuti ruku u gačice pa...što bude.Ako bude, očekuje da daš i da uvijek daješ ali da ništa ne tražiš za uzvrat, pogotovo ne vezu ali ako ne daš, onda možete ostati frendovi.Naravno, da ga poštuješ i ne varaš u tom fuck frend odnosu, što je kontraproduktivno očekivanjima i samoj definiciji tog odnosa.Ali, ako se njemu ne digne, onda ostajete samo prijatelji za kavice, uz dužno poštovanje i držanje jezika za zubima.Ovom odnosu skloni su pripadnici istočnijih zemalja zbog njihovog posesivnog odnosa prema ženama jer žele istovremeno posjedovati više žena u neobaveznom odnosu a samo jednu imati doma, kao zakonitu ženu.Ti si izabrana za ljubavnicu.
superbee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 23:58   #3
Quote:
superbee kaže: Pogledaj post
To znači da će te prvo tri puta pozvati na kavu, u kino, kazalište, onda ti pokušati gurnuti ruku u gačice pa...što bude.Ako bude, očekuje da daš i da uvijek daješ ali da ništa ne tražiš za uzvrat, pogotovo ne vezu ali ako ne daš, onda možete ostati frendovi.Naravno, da ga poštuješ i ne varaš u tom fuck frend odnosu, što je kontraproduktivno očekivanjima i samoj definiciji tog odnosa.Ali, ako se njemu ne digne, onda ostajete samo prijatelji za kavice, uz dužno poštovanje i držanje jezika za zubima.Ovom odnosu skloni su pripadnici istočnijih zemalja zbog njihovog posesivnog odnosa prema ženama jer žele istovremeno posjedovati više žena u neobaveznom odnosu a samo jednu imati doma, kao zakonitu ženu.Ti si izabrana za ljubavnicu.
Ček ček mi vec imamo neki odnos, znaci nema ovih početnih cugica Itd, samo ga je dotični na moju inicijativu tako definirao sto meni bas nije najjasnije. Znaci on moze uz mene imati jos brdo njih posto mu nisam cura? Konkretno ovo bez obaveza se odnosi na slobodu?
lost3232 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 02:45   #4
Quote:
lost3232 kaže: Pogledaj post
Ček ček mi vec imamo neki odnos, znaci nema ovih početnih cugica Itd, samo ga je dotični na moju inicijativu tako definirao sto meni bas nije najjasnije. Znaci on moze uz mene imati jos brdo njih posto mu nisam cura? Konkretno ovo bez obaveza se odnosi na slobodu?
da, da ga ne zoveš ako imaš neki problem slučajno. ili mu ne dolaziš nenajavljena. da, on može imati još brdo, ali ako sazna da ih i ti imaš, neće mu biti svejedno
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 03:06   #5
Nismo svi isti;meni to znaci da zajednicki odlucujemo kada i koliko.Posesivan nisam a uz jednu kvalitetnu FF nemam potrebu za drugom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Robert Mugabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 07:57   #6
Pročitaj zadnjih par stranica ove teme: https://www.forum.hr/showthread.php?t=400363&page=266 Dosta sarkastično i brutalno dobro napisanih.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 08:35   #7
Quote:
lost3232 kaže: Pogledaj post
Ček ček mi vec imamo neki odnos, znaci nema ovih početnih cugica Itd, samo ga je dotični na moju inicijativu tako definirao sto meni bas nije najjasnije. Znaci on moze uz mene imati jos brdo njih posto mu nisam cura? Konkretno ovo bez obaveza se odnosi na slobodu?
Sta ti stvarno nije jasno?
Nece vezu.
ti hoces.
napucaj ga.
takvih ima na tone, ne gubi vrijeme s olosem.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 09:13   #8
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
Sta ti stvarno nije jasno?
Nece vezu.
ti hoces.
napucaj ga.
takvih ima na tone, ne gubi vrijeme s olosem.
Pa nije mi najjasnije iskreno, jer ok ne zeli vezu, i ja sam rekla da je ne zelim ali takav odnos mi nije normalan ak se mi ne čujemo, viđamo druge ljude Itd..? Mislim cemu onda sve to?
Kakva je to fora muškarcu od 30 i kusur godina da prostite najebavat vise zena, strogo hejtati vezu i plasit se obaveza..? Zasto si uopće stvarati obaveze... Ja to jednostavno ne razumijem, i zasto imati takav stav prema vezi, zar nije bolje pustiti da se stvari razvijaju svojim tokom pa kak bude bude...
lost3232 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 11:25   #9
Teško. Ima primjera gdje je preraslo iz ff -a u vezu, ali takvi slučajevi i nisu česti.

Ako ne želi vezu, ne želi ju. -.-
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 11:30   #10
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Teško. Ima primjera gdje je preraslo iz ff -a u vezu, ali takvi slučajevi i nisu česti.

Ako ne želi vezu, ne želi ju. -.-
Ma imas pravo, ja sam isto glupa sto razbijam glavu nekim tko me ne šljivi za nista osim za sex. To poštovanje i ovo prijateljski je naglasio samo da se ne osjećam full "nisko".
Nek trazi dalje ff meni se to ne da
lost3232 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 11:31   #11
Quote:
lost3232 kaže: Pogledaj post
Dakle,
zanima me sto za vas, prvenstveno muskarce, znaci definiranje odnosa ovim rijecima " odnos bez obaveza koji je prijateljsko-seksualan u punom smislu" s tim da se prijatelje postuje. ?
boli ga ona stvar za tebe. ne zanima ga prijateljstvo, ali zna da neće dobit pi**e bez da ti prodaje priču da mu je stalo do tebe u barem nekom smislu. been there.
vioola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 14:27   #12
Pišete svoja iskustva koja su mahom loša,a iz osobnog znam da stvari mogu puno drugačije izgledati.
Ako je dvoje na sličnoj "valnoj duljini" nema tu puno priča i nepoznanica,ali ako nije-onda nema pomoći.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Robert Mugabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 14:36   #13
Quote:
lost3232 kaže: Pogledaj post
Ma imas pravo, ja sam isto glupa sto razbijam glavu nekim tko me ne šljivi za nista osim za sex. To poštovanje i ovo prijateljski je naglasio samo da se ne osjećam full "nisko".
Nek trazi dalje ff meni se to ne da
jal tebe taj seks mozda boli i ne odgovara ti?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 14:51   #14
Pa prilicno je dobro definisano sve u toj recenici u prvom postu

nema nejasnoca
__________________
"Tko rijetko griješi, taj će sigurno rijetko i nešto otkriti." klik blog
Nikola557 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 16:09   #15
Quote:
lost3232 kaže: Pogledaj post
Dakle,
zanima me sto za vas, prvenstveno muskarce, znaci definiranje odnosa ovim rijecima " odnos bez obaveza koji je prijateljsko-seksualan u punom smislu" s tim da se prijatelje postuje. ?
Prijevod:
Bit cemo u vezi, al da se ja smijem j*** sa strane i ti se ne smijes ljutit ili biti tuzna ako te ja ostavim, te nakon toga moras bit i dalje super sa mnom, treperit za mnom i bit mi na raspolaganju odlucim li se opet te kresnut.
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 16:21   #16
Quote:
Robert Mugabe kaže: Pogledaj post
Pišete svoja iskustva koja su mahom loša,a iz osobnog znam da stvari mogu puno drugačije izgledati.
Ako je dvoje na sličnoj "valnoj duljini" nema tu puno priča i nepoznanica,ali ako nije-onda nema pomoći.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Moze biti, kako ne. Ali onda ti lik ne uvali tu spiku odmah na pocetku, nego se zaista pusti da se stvari odvijaju svojim tokom. Kao videospot iz osamdesetih. Ovaj iz posta misli da moze vise, da zasluzuje bolje, plitak i povrsan i mozda su joj za jedan broj premale sise, nije bitno...bitno je da on zeli vise od nje.
taj je u naponu snage i misli da je uhvatio boga za mudo.
za pet godina ce naganjati curice, jer samo ce jos one sa elektrinim kompleksom padati na njega. Vrsnjakinjama nece moci prismrditi.
makni se od tog lika, ljudi koji unaprijed zadaju neka pravila nisu cisti u glavi i ne dozivljavaju te kao osobu.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 16:43   #17
Quote:
lost3232 kaže: Pogledaj post
Pa nije mi najjasnije iskreno, jer ok ne zeli vezu, i ja sam rekla da je ne zelim ali takav odnos mi nije normalan ak se mi ne čujemo, viđamo druge ljude Itd..? Mislim cemu onda sve to?

Kakva je to fora muškarcu od 30 i kusur godina da prostite najebavat vise zena, strogo hejtati vezu i plasit se obaveza..? Zasto si uopće stvarati obaveze... Ja to jednostavno ne razumijem, i zasto imati takav stav prema vezi, zar nije bolje pustiti da se stvari razvijaju svojim tokom pa kak bude bude...
Quote:
lost3232 kaže: Pogledaj post
Ma imas pravo, ja sam isto glupa sto razbijam glavu nekim tko me ne šljivi za nista osim za sex. To poštovanje i ovo prijateljski je naglasio samo da se ne osjećam full "nisko".
Nek trazi dalje ff meni se to ne da
Što si ti onda točno htjela i što ti se da?

https://www.youtube.com/watch?v=Fpgj04Tp4rs


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 02:43   #18
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
jal tebe taj seks mozda boli i ne odgovara ti?
Mozda ne boli al bi s nekim ko je voli?

Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Što si ti onda točno htjela i što ti se da?

https://www.youtube.com/watch?v=Fpgj04Tp4rs


-Stipe
hahahahah, prvi put da sam umrla na ovu scenu.

OT, cura ocito zeli nes ozbiljnije, ali ju je to sram priznati. Jer bi ona vezu s njim, on ne bi. I ne zeli priznat da se zato preispituje i analizira njegove recenice koje su i vise nego jasne. Jer danas moras bit 'cool girl' i nemat problema s neobaveznim seksom. Sto je ok, ako stvarno nemas problema s tim.

Lost, nemoj imati nista s njim, dobronamjerni savjet. Zasto bi ti igrala prema njegovim pravilima, koja ti usput i ne odgovaraju. Reci da se trenutno nalazis s nekim drugim, budi ponosna, i kraju ce on patiti za tobom.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 04:01   #19
Quote:
lost3232 kaže: Pogledaj post
Dakle,
zanima me sto za vas, prvenstveno muskarce, znaci definiranje odnosa ovim rijecima " odnos bez obaveza koji je prijateljsko-seksualan u punom smislu" s tim da se prijatelje postuje. ?
evo ti tri pravila za bilo koji medjuljudski odnos;

Postovanje
Povjerenje
Komunikacija

iliti PPK sretno
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 11:58   #20
Ocito ne zelite iste stvati. On zeli seks bez obaveza a tebe samo to ne zdovoljava. Nebitne su definicije ako se ne vidis u tome.

Izbacite sesksulanim i budite prijatelji.

Ja ne znamjeram ljudima koji dodju s tako otvorenim kartama ,cijenim sto su dosli tako i ustedjeli mi vrijeme jer me FF odnos ne zanima

Makar znas na cemu si .
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger