Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2007., 01:51   #61
Quote:
Grgica Mali kaže: Pogledaj post
Nešto nije u redu s tobom.
Ja bih rekla da je sve u najboljem redu sa mnom
fever is offline  
Old 24.05.2007., 13:02   #62
ja volim muskarce koji ne komplikuju bez razloga, ne traze probleme kad ih nema, ne kukaju, ne lazu, nisu sumnjicavi bez potrebe, nisu sebicni, nisu dosadni, bore se za ono sto zele u zivotu, koji su snalazljivi i koji nisu umisljeni!

a to je samo generalno da ne pisem o svemu ostalom sto je potrebno za vezu.
__________________
Cekaj me na dalekoj stazi
gdje lipa stara mirise
dokazi da ne mogu nista
vjetrovi, oluje i kise
Sultiana is offline  
Old 24.05.2007., 13:20   #63
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Po mogućnosti fakultetski obrazovan, zaposlen i ambiciozan. Treba biti ozbiljan, odgovoran, imati smisla za humor i biti obiteljski čovjek.
Znači, u obzir ne dolazi nekakav lik koji, iako ima 30 godina, još se nije ni psihički ni emocionalno pomaknuo u razvoju od, recimo, svoje petnaeste godine.
Ja mu trebam biti br. 1 u svemu.
Treba znati razgovarati i ne bježati pred problemima. Znači, ako se nađemo pred problemom, da mi ne krene histerizirati i galamiti k'o kakva cura, nego da je u stanju civilizirano i normalnim razgovorom riješiti nesporazum.
Bitno mi je da je naivno iskren, vjeran i da ne živi s roditeljima.
Dalje...treba biti prizemljeniji od mene, racionalniji, ali ipak osjećajan. I trebamo imati barem jednim dijelom slične/iste interese u životu i ne kočiti jedno drugo ni u jednom pogledu.
To bi bilo to što se tiče osobnosti.
Što se tiče izgleda, najbitnije mi je da mi je privlačan.
Nemam nekakav kriterij da mora biti ovakav ili onakav. Glavno da nije manji od mene , da nema male debele prste i da nije krezub.

nemogu vjerovat sta citam...

Evo nesto za autoricu posta ( offtopic ) - Kakve žene muškarci vole?

-Po mogućnosti fakultetski obrazovane, zaposlene, ambiciozne, i da ne pitaju suvišna pitanja. Dakle, treba biti ozbiljna, obrazovana, duhovno nastrojena, i treba da zna sve svoje urođene poslove ( kuhanje, peglanje, masiranje, pranje, čiščenje ... ).
Ja joj trebam bit n.1 u svemu - ja joj trebam bit ideal ljepote, savršenstva i pameti. Mora mi se klanjat i sve mi popustat, al opet ne previse, jer ce mi onda dosadit pa nije dobro.
Ne smije histerizirat, pičkarat, cmizdrit, plakat već treba odlučno stat pred problem i racionalno ga rješit.
Mora biti iskrena i vjerna. Mora bit prizemljena, ali opet ne previse.
Mora imati iste interese kao ja, i mora biti spremna žrtvovati sebe i svoju karijeru ukoliko je to za potrebno za uspjeh moje karijere, ili ukoliko se dijete nađe na putu.
Nemam neki kriterij da mora biti onakva ili ovakva. Glavno da nema madeža na leđima, da nema celulita, da ima ravno savršene zube i ravnu kosu, nema bora i prištića, ima lijepe noge, savršene sise broja 3 ili 4, ravnu kičmu, da joj dobro funkcioniraju obadva bubrega, da uvijek miriši, i naravno da nema debele prste ili bilo sta debelo. Uz to, guzica joj mora bit savršena, naravno.
Eto neko malo skromno mišljenje o tome kakva bi žena morala biti.
E sad, diki, jel si se nasla u postu? ili ces dozivjet 45-u sa mackama iz susjedstva?
__________________
klinci u kvartu me zovu "droga"
-TheZerg- is offline  
Old 24.05.2007., 15:38   #64
Quote:
-TheZerg- kaže: Pogledaj post
E sad, diki, jel si se nasla u postu? ili ces dozivjet 45-u sa mackama iz susjedstva?
I da je bila model Victoria's Secreta,tj. čokoladna brazilka kovrčave crne kose i zelenih očiju, ali je odjebala milano zbog tebe. Zergu, kralj si.
__________________
...threw you the obvious...
_kju_ is offline  
Old 24.05.2007., 15:42   #65
Re: Kakve muskarce zene vole?

<- Those who have sacrificed their soul, body and humanity itself for limitless power
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Old 24.05.2007., 15:42   #66
ja ti zelim normalne, psihicki stabilne. to mi je najvaznije.

onda, da imaju neko svoje ja, jer ne volim frajere kojima mogu upravljati i govoriti im sto da rade.

ne volim da su agresivni.
ne volim niti da su previše pedantni, jer ja nisam pa mi to smeta. volim opet da imaju donekle tu "tehničku" crtu, tako da mi mogu doma nekaj zašerafit, a ne da ja budem najveće muško u kući

volim da se zalažu u krevetu

i da nekaj rade i da nisu probisvjeti i alkoholičari. u osnovi ti je to to.

prednost ali ne uvjet je da vole sport i da se nečim povremeno bave. ne volim one kojima je smisao života televizija ili internet ili presnimavanje DVD-a ili sl. ti su mi dosadni.

nisam zahtjevna, jelda?
funnygirl33 is offline  
Old 24.05.2007., 16:31   #67
Quote:
funnygirl33 kaže: Pogledaj post
ja ti zelim normalne, psihicki stabilne. to mi je najvaznije.

onda, da imaju neko svoje ja, jer ne volim frajere kojima mogu upravljati i govoriti im sto da rade.

ne volim da su agresivni.
ne volim niti da su previše pedantni, jer ja nisam pa mi to smeta. volim opet da imaju donekle tu "tehničku" crtu, tako da mi mogu doma nekaj zašerafit, a ne da ja budem najveće muško u kući

volim da se zalažu u krevetu

i da nekaj rade i da nisu probisvjeti i alkoholičari. u osnovi ti je to to.

prednost ali ne uvjet je da vole sport i da se nečim povremeno bave. ne volim one kojima je smisao života televizija ili internet ili presnimavanje DVD-a ili sl. ti su mi dosadni.

nisam zahtjevna, jelda?

Ma dajjjjjjj kak nam to u oci mos reci
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Old 24.05.2007., 16:53   #68
Zena voli muskarca koji je covjek. Jel dosta?
Školjka is offline  
Old 24.05.2007., 16:58   #69
daj molim te kakav karakter jaoooo uvijek isti optimisti pišu ovakve gluposti...

zašto već u ovo doba kad se globalne zavjere su izašle na vidjelo, kad se sve tajne znaju, zašto i dalje muljamo sa ovim forama iz OK-a?

Pa pas mater...

Žene vole bogate muškarce.

Bogat znači ima para.

Ako je cura sa nekim koji nema para, to je isključivo i samo jer;

a) glupača ne želi bit sama i da nema koga kvocat kad joj dođe (uvijek)
b) traži bolje a dok tražiš bolje moraš imat neki backup, kakav god to bio...
c) dobiva batine

I to je to.

A inače, cure se pale na pare. Novac, to jest - moć.

Eto nedavno je jedna sorta homo sapiensa, dosta ovako glupa i neoriginalna, a zove se ženus croaticus ili Hrvatska Žena, kraće za one cure koje odlaze na koncerte svoje idolice - Hrvatica, e ta Hrvatica prosječna smatra da svaki prosječno sposoban muškarac mora do 25. godine osigurat stan, auto i posao neki.

E sad, pošto je kreditni bum se dogodio pred 8 godina i i dalje je aktualan, neke od tih iluzija mnogi ostvaruju.

Naravno, svi ti lijepi parovi hodaju gradom držeći se za ruku niti ne sluteći da su spojeni u vezi od 3000 kn ili više na mjesec, ali to ih ne sprečava da ispeglaju minus u City Centru ili gdje god već.

I te cure su onda zadovoljne - faza 1.

Kad faza 1 se zadovolji, stiže faza 2 koja se kosi sa svim mogućim načelima faze 1 i ne postoji ni teoretska mogućnost da se ispuni.

Što je to faza 2? To je faza kad dođete doma, a ona skvili kako vas nikad nema. Tu i tamo će reć da samo trčite za lovom i da je prije bilo lijepše kad ste se tek upoznali.

Ni one same ne znaju zašto to govore, kao ni ostalih 99% rečenica koje izbace iz svog vokabulara.

Tu nastaju konflikti i pucanja idile.

No, Hrvatica v.2.1.1 koja je odnedavno na tržištu, postoji i sa bypassom te faze te se ona suzdržava za kvocanje u tom obliku ali naranvo da kompenzira to nekvocanje ode susjedu, najboljem prijatelju ili slično / razno.

Neke veze sa zadnjom verzijom Hrvatice uspiju, poglavito jer muškog boli kita za nju i njenu precjenjenu guzicu jer zna da takvih ima još miljun i isto tako zna da on sad ode ona bi se kao prava samostalna samosvjesna i emancipirana žena odma preselila kod staraca naravno, jer ona može i zna šta oće.

Izuzetak su financijski dobrostojeći parovi, e to se treba zahvaliti ostavštini, a ona je u 99,999% slučajeva djelo oca, djeda ili ujaka.

A to su sve muškarci.

Dakle, it's a man's world, bio i bit će i nikakva tiraža Cosma neće to promijenit, pa isto tako i ukus u odabiru muškaraca se neće nikad promjenit.

Zmije će i dalje htjet i Adama i jabuku, makar su jabuke zabranjene.

I svijet će se vrtit, vrtit, vrtit, vrtit...
.keskin. is offline  
Old 24.05.2007., 17:21   #70
Zmije će i dalje htjet i Adama i jabuku, makar su jabuke zabranjene.

I svijet će se vrtit, vrtit, vrtit, vrtit...



Hehe, koji serum istine!!
Napokon netko tko je napisao onako kako stvarno je...

I da potvrdimo gradivo, zene zele moć, i to je to, početak i kraj svih razglabanja na ovu temu...

Ja bih ih takodjer podijelio u dvije skupine...
1. One koje su to i dobile, a tvrde da nisu s tim muskarcem zbog toga nego zbog svih ostalih njegovih kvaliteta kao covjeka...

2. One koje to nisu u mogucnosti dobiti, pa tvrde da je to isprazno i plitko razmisljanje i da one traze sve ono sto je nabrojano u predhodnim postovima...
__________________
Strah siječe dublje od mačeva
Silencio is offline  
Old 24.05.2007., 17:30   #71
porcija cevapa, ne operes zube, jos jednu cigu zapalis. kada je vidis klepis je malo po ledjima (kao nekog baustelca) da vidis kako je to pali.
__________________
Jedna lasta ne cini proljece a bogme ni jato!!!
chilloutguy is offline  
Old 25.05.2007., 14:56   #72
zene vole mene
kazu da sam pljunuti antonio banderas.
a neke kazu da sam isti andy garcia u mladim danima npr u kumu3
lakse sa pm molim lijepo
minotaurus is offline  
Old 25.05.2007., 15:38   #73
Mora imati izgradjenu licnost, stav, da nam se karakteri i interesi podudaraju. Dozu sarma i seksipila, ne mora biti lijep, niti bogat. Pametan vec da. Ali ne i lukav.
Mora biti svoj covjek.Ne smije biti povrsan i nezreo. Mora biti dobar. Takvog trazim.
tince is offline  
Old 25.05.2007., 15:39   #74
meni su rekli iskusni da vole ćelave, al da imaju dugu kosu
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 26.05.2007., 03:10   #75
Quote:
Silencio kaže: Pogledaj post
I da potvrdimo gradivo, zene zele moć, i to je to, početak i kraj svih razglabanja na ovu temu...

Ja bih ih takodjer podijelio u dvije skupine...
1. One koje su to i dobile, a tvrde da nisu s tim muskarcem zbog toga nego zbog svih ostalih njegovih kvaliteta kao covjeka...

2. One koje to nisu u mogucnosti dobiti, pa tvrde da je to isprazno i plitko razmisljanje i da one traze sve ono sto je nabrojano u predhodnim postovima...
zasto si tako pesimistican? sta znaci moc? lova?

ovo je banaliziranje situacije.
da bi ja imala uspjesnu vezu sa nekim nije dovoljno niti je potrebno - ali moze biti dio cjelokupnog profila - da je mocan, bogat itd.
ako nista drugo u njemu ne vidim, ebes takvu vezu, pisi propalo!
__________________
Cekaj me na dalekoj stazi
gdje lipa stara mirise
dokazi da ne mogu nista
vjetrovi, oluje i kise
Sultiana is offline  
Old 26.05.2007., 04:28   #76
moć ne znači nužno bogatstvo,moć je neka kvaliteta koju žena kod određenog muškarca percipira kao takvu,a da pritom govorimo o nečemu na šta ista ne može ostati ravnodušna-neke žene vole bildere,pa će htjeti da njihov bude najsnažniji,druge vole intelektualce,pa će htjeti da njihov bude najpametniji,treće vole osjećajne pa će htjeti najosjećajnijeg...ako niste primjetili,svugdje se ponavlja prefiks naj-
i to je ok,jer i mi muški tražimo isto(bar ja tražim).as simple as that.
Chiro is offline  
Old 26.05.2007., 05:01   #77
Pitanje koje je previše generalizirano...svaki odgovor je jedinstven iako će neki i zvučat jednako...ali to nije slučaj.
Hildegard is offline  
Old 26.05.2007., 11:10   #78
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Po mogućnosti fakultetski obrazovan, zaposlen i ambiciozan. Treba biti ozbiljan, odgovoran, imati smisla za humor i biti obiteljski čovjek.
Znači, u obzir ne dolazi nekakav lik koji, iako ima 30 godina, još se nije ni psihički ni emocionalno pomaknuo u razvoju od, recimo, svoje petnaeste godine.
Ja mu trebam biti br. 1 u svemu.
Treba znati razgovarati i ne bježati pred problemima. Znači, ako se nađemo pred problemom, da mi ne krene histerizirati i galamiti k'o kakva cura, nego da je u stanju civilizirano i normalnim razgovorom riješiti nesporazum.
Bitno mi je da je naivno iskren, vjeran i da ne živi s roditeljima.
Dalje...treba biti prizemljeniji od mene, racionalniji, ali ipak osjećajan. I trebamo imati barem jednim dijelom slične/iste interese u životu i ne kočiti jedno drugo ni u jednom pogledu.
To bi bilo to što se tiče osobnosti.
Što se tiče izgleda, najbitnije mi je da mi je privlačan.
Nemam nekakav kriterij da mora biti ovakav ili onakav. Glavno da nije manji od mene , da nema male debele prste i da nije krezub.
A šta si ti nabrojala, vidi se da su te roditelji podučavali kakvog muškarca da si osiguraš za život.
Ti bi nekog poslušnog,prazne glave, da ti osigura materijalnu sigurnost i da popuni kriterije koje ni sama nemaš.
To mi je kao kada čujem neku debelu žensku da bi ona zgodnog frajera, kao da takva ima pravo birati?
Takvi su svi i frajeri i ženske, sebi toleriramo nedostatke, i tražimo bolje nego zaslužujemo.
A što se tiče fakulteta, zar misliš da je takav frajer pametniji za život, da nešto više zna?
Dakle ti želiš nekoga kojeg ćeš istrenirati da bude tvoja zamisao, da ti dobro služi, samo te zanima ti, kako udovoljiti svojoj sebičnosti.
Samo ti je do ispoljavanja sebe, daj pusti malo tog jadnog budućeg da živi svoj život, a ne da ti služi svrsi.
Imaš i pravo, samo ti daj, dobro ga ukroti, kao i ja svog, zato i jesu tu muškarci, da nam služe seksualno, materijalno, da ispunjavaju sve hirove. Mene ne zanima ništa drugo.
snješka is offline  
Old 26.05.2007., 12:34   #79
Quote:
.keskin. kaže: Pogledaj post
Žene vole bogate muškarce.
Istina je da žene često vole muškarce koji imaju love. Ali, kao i u svakoj statistici, mora se ispititati je li to bitno za analizu. Tj. samo zato što postoji statistički velika korelacija toga da muškarac ima love i da se sviđa ženama, znači da se "sviđa ženama zato što ima love."

Zapravo, nije. Jebiga, sorry to rain on your parade.

Zašto se "pernati" muškarci često sviđaju ženama je zato što zbog relativno dobre materijalne slike, takvi muškarci imaju sampouzdanja i pristup koji ženama imponira. Naravno, kad smo već kod "imanja love", neću sad generalizirati, ali često se desi da ta lova i nije stečena baš nekim svojim radom što znači da je efekt bildanja samopouzdanja izostao. Naime samopouzdanje dolazi iz stjecanja i samoostvarenja radom -- bez obzira kakav je taj "rad", može biti i kriminal.

Tako da, all other things being equal, zapravo postoji jednako mnogo "indikacija" kao i "kontraindikacija" imanja love.

Sjašite više vi koje su cure napucale zbog tipova koji imaju više love od vas. Stvarno nije bilo zbog toga. Sorry, but jebiga.
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Old 26.05.2007., 14:18   #80
Quote:
chiro23 kaže: Pogledaj post
moć ne znači nužno bogatstvo,moć je neka kvaliteta koju žena kod određenog muškarca percipira kao takvu,a da pritom govorimo o nečemu na šta ista ne može ostati ravnodušna-neke žene vole bildere,pa će htjeti da njihov bude najsnažniji,druge vole intelektualce,pa će htjeti da njihov bude najpametniji,treće vole osjećajne pa će htjeti najosjećajnijeg...ako niste primjetili,svugdje se ponavlja prefiks naj-
i to je ok,jer i mi muški tražimo isto(bar ja tražim).as simple as that.
zar je moc ako je osjecajan? ne kuzim
__________________
Cekaj me na dalekoj stazi
gdje lipa stara mirise
dokazi da ne mogu nista
vjetrovi, oluje i kise
Sultiana is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger