Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2006., 18:50   #81
Quote:
normalan nick kaže:
ima jedna slatka konobarica, sniman ju već cca dosta vrimena
Meni je jedna iz Sande bila slatka ljetos, ali ovako žensko-ženski sud Možda se radi o istoj?
Naručila sam gomilu travarica od nje. Nije dobro završilo

Nadam se da ću skoknut na Rab u naredna dva tjedna
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 19:00   #82
Quote:
Tinchi kaže:
Meni je jedna iz Sande bila slatka ljetos, ali ovako žensko-ženski sud Možda se radi o istoj?
Naručila sam gomilu travarica od nje. Nije dobro završilo

Nadam se da ću skoknut na Rab u naredna dva tjedna


Plava ili crvena ? Vilma ili Ines ?

Ako je plava , nema je više...udala se
Felix Arba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 02:23   #83
Nemam pojma
Mislim smeđa, a poimence ne znam

Znači, nemam šanse (ako se zaplavila)
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 13:22   #84
Možda ste si već našli neki jeftini smještaj, ali ja inače ljetujem kod jednih ljudi u mini apartmanu za cca 25,00 Eur (cijena je za dvije osobe). Oni inače iznajmljuju i sobe, svaka ima svoju kupaonu. To je dobro za one koji se planiraju hraniti po restoranima, a isto tako postoji mogućnost korištenja kuhinje. Ako kome bude trebao takav jeftini smještaj neka mi se javi za kontakt tel i sl.
 
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 14:05   #85
Cocktail bar BAMBOOCHO ! Napokon nešto dobro i normalno. Tko ide ovo ljeto na Rab obavezno navratiti u ovaj bar u Loparu na Rajskoj plaži !


Btw, koktele radi onaj crnac iz reality show "Bar" , pa ko voli nek izvoli
Felix Arba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 16:10   #86
Gledam ovih dana beskonačne kolone turista koji stižu na Rab, pa to nije normalno ! Gužva za p.....ti ! a navečer u gradu, poslije 11 sati pustinja ! U bircevima samo hrvati i najbliži susjedi (bosanci,slovenci,srbi) te pokoji stranac. Ajde, u Bech baru Santos ima ekipe ali s obzirom na broj turista zanemarivo...Pitam se di su svi ti ljudi ? Zar stvarno nemaju love pa sjede po apartmanima ili na Rabu imamo neku crnu rupu u koju svi propadnu kada dođu na Rab ???
Felix Arba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 18:07   #87
Eto, idem idući tjedan na Rab, pročitao cijelu temu, pa da pitam još jednom .. Gdje preporučate smještaj, na kojem dijelu otoka?
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 21:17   #88
Quote:
Buraz kaže:
Eto, idem idući tjedan na Rab, pročitao cijelu temu, pa da pitam još jednom .. Gdje preporučate smještaj, na kojem dijelu otoka?
Lopar je najpozantiji i tu ima turista ko govna - pa tko voli nek izvoli

inače, najljepše i donekle autentično mjesto je Kampor i tu
- punta Kampora
- mel
- suha punta, ali tu su svi smještaji koma

super je i u Gonaru (Supetarska Draga)

nikad i nikako: BARBAT
DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 21:39   #89
Lopar - guuužva, a ne vjerujem da se sada uopće i može naći neki "normalan" smještaj u Loparu....

Barbat sličan kao Kampor (pretrpan ružnih betonskih apartmana, bez "normalnih" kafića, tu i tamo koji dobar restoran

Plaža mel u Kamporu- hmmm, evo neki ju hvale ali hlada nema ni za lijek, poprilično zapuštena i bez ikakvih sadržaja ali za kupanje ok, slično kao rajska plaža u loparu dakle za djecu,neplivače itd.

Supetarska Draga (Gornja i Donja) - dobar izbor ako imaš auto, na pola puta između Raba i Lopara, dosta dobrih apartmana, još uvijek ne nagrđene čudnim objektima, dosta mirno a sve blizu
Felix Arba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 23:20   #90
. hmm .. Supetarska Draga mi izgleda najzamamnije.. Jedino što nemam auto. A što se tiče prirode i izleta ( bicikli ), jer ih u njoj ima za unajmiti?
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 11:54   #91
Bez Auta je jebeno jer Supetarska nema plaže, osim jedne sitne,
onda ti je najbolje u Palitu jer si blizu si grada.
bicikla ima za iznajmiti
DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 23:57   #92
Chatrin Zeta Jones i Michael Douglas stigli jahtom na Rab ! Ako se to može nazvati jahtom ....bitno da je helikopter na jahti parkiran....


Btw, što volim ovaj naš narod što je tako flegmatičan prema tim "facama". Da su stigli u bilo koju drugu zemlju to bi nastao kaos, ali nas hrvate zaboli za njih i njihovu jahtu ....
Felix Arba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 16:05   #93
VEČERNJI (list) Brija , finale na Rabu ovaj vikend ! Završni mega provod ove sezone ! Hvala Bogu na auto-cestama, Rab je samo 1,5 h od ZG !
Felix Arba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 14:15   #94
Thumbs down

Quote:
Felix Arba kaže:
Cocktail bar BAMBOOCHO ! Napokon nešto dobro i normalno.
Btw, koktele radi onaj crnac iz reality show "Bar" , pa ko voli nek izvoli
Aaaaaa, zato smo ga viđali ovo ljeto na Rabu
rot orka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 14:48   #95
Quote:
Felix Arba kaže:
VEČERNJI (list) Brija , finale na Rabu ovaj vikend ! Završni mega provod ove sezone ! Hvala Bogu na auto-cestama, Rab je samo 1,5 h od ZG !
a daaa?
nisam neka od ludih provoda, ali veceras idem na rab i ostajem tjedan dana pa se bas pitam sto da radim uopce tamo jer ce vrijeme cini se biti banana
nesto posebno ce se desavati tamo ovaj vikend??
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 15:14   #96
Ma provod na Rabu je svake godine sve gori...mi smo ove godine htjeli zaružiti i nismo imali gdje.
rot orka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 20:10   #97
Brija je bila do jaja a vi koji ne znate di bi zaružili jedan savjet : Izađite malo i izvan grada ! Na Rabu ima puno mjesta za zaružiti samo ih treba pronaći, a ima stvarno za svakog ponešto...osim narodnjaka, naravno


Quote:
MicaMaca kaže:
a daaa?
nisam neka od ludih provoda, ali veceras idem na rab i ostajem tjedan dana pa se bas pitam sto da radim uopce tamo jer ce vrijeme cini se biti banana
nesto posebno ce se desavati tamo ovaj vikend??
može se radit svašta zavisi što te zanima ...i s kim si na Rabu. ako trebaš neki konkretan savjet o mjestima pitaj
Felix Arba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 09:30   #98
A što ti preporučaš?
rot orka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 09:35   #99
Kupi pivo, sjedni na Brabote (or whatever it spells), i uživaj dok ti ne dođe murijak i zamoli te (fakat je super lik!) da odeš pod zidine s tom gitarom jer ljudi bi spavali
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 09:52   #100
Ja se držim San Antonia i Santosa iako mi je ekipa koja ih drži totalno antipatična, ali tamo se bar moglo isplesati ovih godina...ovo ljeto je bilo totalno s****
Rabljani bi PODHITNO trebali poraditi na noćnom životu Raba da zadrže mlade goste! Nije dovoljno pivo i gitara...
rot orka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.