Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2012., 09:54   #201
USB On-the-go

Jel zna netko gdje se doticni kabel moze kupiti u Zagrebu? Zvao sam neke ducane i vecina ih nije znala koji je to kabel, ili ga nisu imali.

Hvala!
unique909 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 10:39   #202
Koji je je taj "doticni" kabel?
Micro USB to USB?



Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 11:27   #203
[QUOTE=Juventino85;40060257]Koji je je taj "doticni" kabel?
Micro USB to USB?






Pa to je ovaj kabel koji je na slici.
Ja ga znam pod ovim imenom.

http://www.blackbox.com.au/backend/p...MUSB03_PCS.jpg

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=46IiRyigUH0



Inace na njega se spaja USB FLASH DRIVE, USB HUB, trebao bi se moci na njega spojiti jojstik od PS3 itd...
unique909 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 13:32   #204
Ma nisam uocio na prijasnjem postu nikakav video, Tapatalk zafrkava...

Mislis na USB on the go?

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 13:59   #205
[QUOTE=Juventino85;40063038]Ma nisam uocio na prijasnjem postu nikakav video, Tapatalk zafrkava...

Mislis na USB on the go?





Da na taj mislim. Zvao sam chipoteku, links i jos par ducana i svi mi vele da ga nemaju.
unique909 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 14:36   #206
Uzmi na Njuskalu ili na eBayu za par dolarcica...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 15:07   #207
Za mob od 4.8" uopće nije velik.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 15:23   #208
Ali grip mu je jako los...Klize kao sapun...

Najbolji grip mi je Galaxy Nexus imao, definitivno...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 16:48   #209
Quote:
genes kaže: Pogledaj post
Nmjeravam kroz tjedan dva preci sa Iphona na njega.
Zanima me samo kako ide dekodiranje na njemu, jel komplicirano? Radi se o Vipu zakljucanom uredaju...
Svaka čast što si progledao u vezi iphonea ;-))

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
__________________
Poslano sa SG-G965F
IvachCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 16:56   #210
Quote:
karantena kaže: Pogledaj post
OK, isprobao sam opet, stvarno je brz majke ti
Nažalost još uvijek nema nekih osnovnih animacija tako da sve djeluje dosta sirovo, ali je zbilja brzo..

Kuciste je ok, no onaj sivi obrub mi izgleda kao da bi se mogao brzo pohabati..ne mora biti da je slučaj..

Moram reći da mi se jako sviđa što su ove dvije kapacitivne tipke napravljene tako da se vide samo kad ih pritisneš..
Također ova Home tipka na slikama izgleda katastrofalno, dok je uživo zbilja skladna s ostatkom kucista..
Meni se stock ICS čini fludinijim, možda je do onog modela u trgovini.

Sivi obrub bi trebao biti metalni ako sam u pravu? Ovaj na Galaxy S-u je obojana plastika pa se stvarno pohaba.

Tipke su po meni malo previše pomaknute dole, treba se malo naviknuti.

Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Za mob od 4.8" uopće nije velik.
Meni bolesno dobro leži u ruci, mada imam prilično veliku šaku. Frend mi isto probao, odma se oduševio kako dobro leži u ruci. Ne znam kako je curama i ljudima s općenito malim prstima.
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 17:32   #211
Pozdrav ekipi,
Citam i vidim samo se vrtite oko nevaznih stvari sta je ljepse sta je ovo i ono...
Ovako kupio sam neki dan SGS3 i zelio staviti HXcamera Mod koja omogucuje blabla ...
no posto sam potpuno nov u svemu tome ali imam volju vladati materijom nisam znao da za to treba Rootat mob i to sam uradio od prve bez ikakvih problema.E sad vidim da je potrebno za ubacivanje tog Camera moda staviti cusom rom sto je opet nesto novo za mene ali dobro i to sam citao i donekle mi je jasno ali....koji staviti....neke preporuke su za ovaj najnoviji CM9 ali ima neke bugove koji se svakodnevno navodno ispravljaju i dogradjuju.
Konkretno pitanje sad poslije ovog uvoda jel ima netko od vas kakve spoznaje ili je mozda to vec odradio i jeli moze kakva sugestija...preporuka...

Hvala
__________________
...opraštaj brzo ljubi polako...
tihi05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 18:02   #212
To i mene zanima kak odluciti koji custom rom staviti?
Ili ako bi netko napisao koji su najpoznatiji i najstabilniji za rad.
unique909 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 18:08   #213
Quote:
unique909 kaže: Pogledaj post
To i mene zanima kak odluciti koji custom rom staviti?
Ili ako bi netko napisao koji su najpoznatiji i najstabilniji za rad.
Moje je mišljenje da mobitel ovakav kakav je radi perfekteno i bolje bi bilo pričekati još mjesec, dva i onda se igrati s ROMovima kad budu skompletirani..


Quote:
Bobo Mesar kaže: Pogledaj post
Sivi obrub bi trebao biti metalni ako sam u pravu? Ovaj na Galaxy S-u je obojana plastika pa se stvarno pohaba.
Meni više ide na plastiku, nekako izgleda dosta mekano
Ko ga ima kod sebe da potvrdi ???
karantena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 21:00   #214
radi on odlicno nema sta ali kao sto rekoh za instalaciju camera mod-a potrebno je staviti cusom rom.Inace misljenja sam takodje da se priceka iako okolo citajuci ovaj CM9 bi trebao biti kao neka buducnost i sad radi sve ok ali na nekima ne radi nesto kamera ili wifi ....uglavnom nije pravilo...nekima uredno radi.Uglavnom i ako ne radi nesto radi se intenzivno na tome C.Romu i ispravljaju se greskice.Jebat ga da necu nesto posebno u ovom slucaju modificirati kameru mobitela n ebi trebalo ama bas nista dirati

Sto se tice sivog ruba neznam sta je ali u svakom slucaju je lukavo jer ako se i godinama ishaba po rubu na tom sivom prelazu to se nece primjecivati-lukavo su i na to mislili!!

Inace imam tj zena ima SG S2 do nedugo sam imao Arc S -gledao sam u trgovini dok sam kupovao i razmisljao sta i kako i oneX ali nije mi se svidio osobito zbog one izbuljene lece od kamere odotraga!!,,baterija,,memorija........ali to je moje vidjenje i nije pravilo za nikoga!!

SG3 je moj izbor i nije mi zao nijedne kune jer je to ono sto sam zelio i sto mi treba prvenstveno zbog optimalne velicine ekrana a i svega ostalog-mob je samo takav.Da i mislim da nije previse poudaren za sminku vec vise za korist korisniku!!
__________________
...opraštaj brzo ljubi polako...
tihi05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 23:05   #215
Quote:
Juventino85 kaže: Pogledaj post
Brzo ce na XDA izaci unlock za njega, kao sto je bio slucaj kod SGS i SGS2...

Iako mislim da ga VIP nece lockati.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
Quote:
genes kaže: Pogledaj post
Nmjeravam kroz tjedan dva preci sa Iphona na njega.
Zanima me samo kako ide dekodiranje na njemu, jel komplicirano? Radi se o Vipu zakljucanom uredaju...
Uskoro stiže SIM Unlock:

François Simond ‏@supercurio

Alright, Voodoo #GalaxySIIISimUnlock is close to release now. I still need to add some solid and safe compatibility detection.
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 23:18   #216
Klasika za Galaxy seriju da se lako unlocka.

Jos da HTC i Sony krenu njihovim stopama...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 09:56   #217
Ono sto mi najvise ide na zivce kod ovog uredaja je nacin na koji svjetle kapacitivne tipke i led dioda.Naime svjetlost probija kroz okolnu plastiku pa to izgleda kao da imate dvije velike svjetlece fleke na dnu uredaja. Kada je dioda upaljena,svijetli pola gornjeg dijela. Sve sam poiskljucivao jer u mraku nemozes gledati u to.
Govorim o bijelom uredaju.Neznam kakvo je stanje sa plavim.
Nadam se da ce netko omoguciti da se moze regulirati jacina spomenute svjetlosti.
Nije da sam lud za upaljenim tipkama,ali me smeta da uredaj od 5000 kn mogu slobodno poistovjetiti sa nekakvom igrackom iz china shopa od 5 kn.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
neki ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 11:15   #218
To je ono sto pričam i sa čime sam razocaran..to si sve sumirao u zadnjoj rečenici...žalosno
Flo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 12:03   #219
Quote:
neki ja kaže: Pogledaj post
Ono sto mi najvise ide na zivce kod ovog uredaja je nacin na koji svjetle kapacitivne tipke i led dioda.Naime svjetlost probija kroz okolnu plastiku pa to izgleda kao da imate dvije velike svjetlece fleke na dnu uredaja. Kada je dioda upaljena,svijetli pola gornjeg dijela. Sve sam poiskljucivao jer u mraku nemozes gledati u to.
Govorim o bijelom uredaju.Neznam kakvo je stanje sa plavim.
Nadam se da ce netko omoguciti da se moze regulirati jacina spomenute svjetlosti.
Nije da sam lud za upaljenim tipkama,ali me smeta da uredaj od 5000 kn mogu slobodno poistovjetiti sa nekakvom igrackom iz china shopa od 5 kn.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Isto to je bilo sa S2 bijelim a na Noteu npr nije bio taj slucaj, izgleda da je deblja plastika.

Po tom pitanju je bijeli One X klasa iznad a crni mi je ruzan kao pas...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 13:09   #220
kakve veze plastika ima sa uredjajem pa to je zadnja stvar koja me brine i interesira.Takav uredjaj se ne kupuje na izgled kao ni sve profi tj. skupe stvari.Kod takvih uredjaja se placaju neke druge vrline kao sto je soft i hardver.Mislim ono kako svijetli tipka jace ili slabije

Dajte netko tko ima pa da probamo upogoniti ovaja Camera mod. Evo linka za najnoviji:
http://hx-custom-roms.com/galaxy-s3-camera-mod
__________________
...opraštaj brzo ljubi polako...
tihi05 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:28.