Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2014., 14:59   #761
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
A zene bome nisu potrosna roba koja, nakon 30-e, sluzi samo za kuhanje i ciscenje. Niti je prije toga sluzila za kuhanje, ciscenje i zadovoljavanje muskih potreba.
naravno da nisu.

ali ako ona nema potrebe adekvatne njenom muskarcu, tu dolazi do problema.

dugorocno tu dolazi do zajeba epskih proporcija. i sad ovime ne zagovaram prevare ili nesto, ali treba realno sagledati situaciju. ako netko ima potrebu, ove ili one vrste i ne zadovoljava je, nece biti zadovoljan i frustracije ce rasti.

nebitno radilo se o sexu, mazenju, pletenju vesti ili necemu pedestome
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 17:35   #762
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post

ali ako ona nema potrebe adekvatne njenom muskarcu, tu dolazi do problema.
al još je gore ak je obrnuto
__________________
....
ššarena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 21:56   #763
Quote:
mrkvan kaže: Pogledaj post
To iz dugogodisnjeg bracnog iskustva, ili !?
Ne, singl sam ,ali mislim da sam to lijepo objasnio Ti misliš da je ok varat curu/ženu to kao što neki kažu "jednom,koda se i nije dogodilo" ,wtf. Ko je tu lud?! Ako ne vjeruješ u vezi da je on/a samo sa tobom,onda jednostavno bi trebali raskinut vezu/brak(a ne pokušat "uzvratit" udarac neznajući jel te vara partner), jer nemate dovoljno povjerenja u vašem odnosu ....pa je*i okolo koliko ti srce želi...Druga stvar je kad imate otvorenu vezu i želite bit s više partnera... to je neka druga priča...I rest my case
blackkeys18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 01:05   #764
Quote:
blackkeys18 kaže: Pogledaj post
Nadam se da ste gledali/gledate ovaj film http://mojtv.hr/film/12511/upoznat-c...g-stranca.aspx Možete sad reć,to je samo film..ali ovako ljudi isto mogu bit.Iluzije nam mogu uništit život ili zakomplicirat...
A ovaj film bi mogla pogledat makar zbog glumice (Freida Pinto )

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
naravno da nisu.
kasno palis.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
sad ovime ne zagovaram prevare ili nesto, ali treba realno sagledati situaciju. ako netko ima potrebu, ove ili one vrste i ne zadovoljava je, nece biti zadovoljan i frustracije ce rasti.
Nadam se jer nista od toga ne opravdava prevaru. Kad dode to takve situacije i osjecaja frustriranosti ostaje ili razgovor ili razlaz. Ne vidim kako se stanje dugorocno moze popraviti "izletima" s bilo koje strane.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 13:49   #765
Nice, Trendkill. Inace puno je varanja u vezama jer si partneri ne mogu ispričati svoje maračne "prljave" želje, ali je definitivno najbolji seks sa osobom s kojom si u emotivnoj vezi i gdje postoji komunikacija i o takvim stvarima. Skroz druga sfera.

R.
Rays is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 14:34   #766
Zanimljivo se ova tema dotakla in ovom djelu foruma. Malo drugacije pakiranje ali isti problem. https://www.forum.hr/showthread.php?p...3#post53252483
Rays is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 15:55   #767
zapravo, rješenje je ovdje:
https://www.youtube.com/watch?v=VNbj59PKEwU
POGLEDATI U CIJELOSTI!
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 22:02   #768
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
naravno da nisu.

ali ako ona nema potrebe adekvatne njenom muskarcu, tu dolazi do problema.

dugorocno tu dolazi do zajeba epskih proporcija. i sad ovime ne zagovaram prevare ili nesto, ali treba realno sagledati situaciju. ako netko ima potrebu, ove ili one vrste i ne zadovoljava je, nece biti zadovoljan i frustracije ce rasti.

nebitno radilo se o sexu, mazenju, pletenju vesti ili necemu pedestome
Slazem se! Nije da se hvalim ali bila sam jako atraktivna i mislim da sam jos. Uvjek sam hodala i sevila se s zgodnim frajerima koji su bili bad boy ali realno jebivjetri i probisvjeti. Imala sam burnu mladost posebno pubertet. Muza sam upoznala sasvim slucajno ali zadovila me njegova paznja i koliko me pazio i mazio. Na njemu me najvise uzbudilo koliko je lid zamnom. I kad smo krenuli bilo mi je iznimno u njegovom drustvu. Pazljiv , pametan, drag, situiran, dobar, naivan... I uzivala sam u njegovom drustvu ali mi je falilo i fali mi uvjek ono divlje u muskarcu, kada mi bez pitanja zadogne haljinu potrga tange pljesne po guzi i jako i zestoko ulazi u mene. Znala dam da u zivotu nemogu imati sve u jednoj osobi. Znala sam da tipovi koji mene privlace nisu za obitelj. Stoga imam muza koji je u svemu dobar a u krevetu ga koji put zamjenim. Medutim nikada ga nisam odbila i uvijek kada moj muz zeli seks dobije ga bila ja raspolozena ili ne.
daahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 10:39   #769
Quote:
daahlia kaže: Pogledaj post
Slazem se! Nije da se hvalim ali bila sam jako atraktivna i mislim da sam jos. Uvjek sam hodala i sevila se s zgodnim frajerima koji su bili bad boy ali realno jebivjetri i probisvjeti. Imala sam burnu mladost posebno pubertet. Muza sam upoznala sasvim slucajno ali zadovila me njegova paznja i koliko me pazio i mazio. Na njemu me najvise uzbudilo koliko je lid zamnom. I kad smo krenuli bilo mi je iznimno u njegovom drustvu. Pazljiv , pametan, drag, situiran, dobar, naivan... I uzivala sam u njegovom drustvu ali mi je falilo i fali mi uvjek ono divlje u muskarcu, kada mi bez pitanja zadogne haljinu potrga tange pljesne po guzi i jako i zestoko ulazi u mene. Znala dam da u zivotu nemogu imati sve u jednoj osobi. Znala sam da tipovi koji mene privlace nisu za obitelj. Stoga imam muza koji je u svemu dobar a u krevetu ga koji put zamjenim. Medutim nikada ga nisam odbila i uvijek kada moj muz zeli seks dobije ga bila ja raspolozena ili ne.
ovo kao da je pisano po ovoj pjesmi

https://www.youtube.com/watch?v=fUYaosyR4bE
emirates is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 11:40   #770
Quote:
Rays kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko ste puta čuli ovu rečenicu ali kako sam razgovarao i sa muškim i sa ženskim prijateljima čini se vrlo podijeljeno mišljenje o tome ali nikako prema spolu već gotovo podjednako među ljudima.

Sve je započeo jedan moj prijatelj kada mi je u razgovoru rekao da iako on ima izvanbračne seksualne izlete on ne bi nikada oženio drugu ženu osim svoje žene. Ona je za njega ta, a ovo ostalo je samo sex.

U prvi čas me malo zateklo no počeo sam razmišljati o toj izjavi. Tako malo po malo tu i tamo isto sam pitanje postavio sve širem krugu ljudi i na moje čuđenje bilo je dosta muškaraca i žena koje su se slagale sa izjavom da je često njihov izabrani partner onaj s kojim žele živjeti i biti, a ovo ostalo ako se dogodi to je samo sex.

Kakvo je tvoje mišljenje? Može li se voljeti jedna osoba s kojom želiš živjeti a ostalo je samo sex?

moze
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 11:53   #771
fascinantno mi je koliko ljudi je mišljenja da postoje samo dvije solucije.
ili razgovor ili razlaz.
naivno.
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 14:52   #772
Quote:
satc kaže: Pogledaj post
fascinantno mi je koliko ljudi je mišljenja da postoje samo dvije solucije.
ili razgovor ili razlaz.
naivno.
brkaš solucije, za tehnike...solucije su: ostati ili otići...
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 13:22   #773
Quote:
daahlia kaže: Pogledaj post
Slazem se! Nije da se hvalim ali bila sam jako atraktivna i mislim da sam jos. Uvjek sam hodala i sevila se s zgodnim frajerima koji su bili bad boy ali realno jebivjetri i probisvjeti. Imala sam burnu mladost posebno pubertet. Muza sam upoznala sasvim slucajno ali zadovila me njegova paznja i koliko me pazio i mazio. Na njemu me najvise uzbudilo koliko je lid zamnom. I kad smo krenuli bilo mi je iznimno u njegovom drustvu. Pazljiv , pametan, drag, situiran, dobar, naivan... I uzivala sam u njegovom drustvu ali mi je falilo i fali mi uvjek ono divlje u muskarcu, kada mi bez pitanja zadogne haljinu potrga tange pljesne po guzi i jako i zestoko ulazi u mene. Znala dam da u zivotu nemogu imati sve u jednoj osobi. Znala sam da tipovi koji mene privlace nisu za obitelj. Stoga imam muza koji je u svemu dobar a u krevetu ga koji put zamjenim. Medutim nikada ga nisam odbila i uvijek kada moj muz zeli seks dobije ga bila ja raspolozena ili ne.
Porazgovarajte o vašim seksualnim potrebama, možda ugladite nešto pa ne bi trebala uskakati u tuđi krevet svako malo. Ili da malo eksperimentišete sa ekstazijem, kroz ulicu se proširio glas da je ekstazi enormlno dobar za seks...
N3M0N is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 15:00   #774
Quote:
daahlia kaže: Pogledaj post
Slazem se! Nije da se hvalim ali bila sam jako atraktivna i mislim da sam jos. Uvjek sam hodala i sevila se s zgodnim frajerima koji su bili bad boy ali realno jebivjetri i probisvjeti. Imala sam burnu mladost posebno pubertet. Muza sam upoznala sasvim slucajno ali zadovila me njegova paznja i koliko me pazio i mazio. Na njemu me najvise uzbudilo koliko je lid zamnom. I kad smo krenuli bilo mi je iznimno u njegovom drustvu. Pazljiv , pametan, drag, situiran, dobar, naivan... I uzivala sam u njegovom drustvu ali mi je falilo i fali mi uvjek ono divlje u muskarcu, kada mi bez pitanja zadogne haljinu potrga tange pljesne po guzi i jako i zestoko ulazi u mene. Znala dam da u zivotu nemogu imati sve u jednoj osobi. Znala sam da tipovi koji mene privlace nisu za obitelj. Stoga imam muza koji je u svemu dobar a u krevetu ga koji put zamjenim. Medutim nikada ga nisam odbila i uvijek kada moj muz zeli seks dobije ga bila ja raspolozena ili ne.
....koji podli kompromis .. :klap: i ja sam sam znao da ne mogu dobit sve u jednoj osobi ..al sam se odlučio to se zove karakter
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 15:28   #775
Da ne otvaram novu temu.
E ovako, danas mi dolazi frendica i opisuje svoju trenutnu situaciju.
Prije nekih petnaestak dana (tako bar kaze) poceo joj se javljati jedan lik s neta. Dopisivali su se po par sati na dan, aktivno i valjda presli na onako neke otvorenije teme. Ona je odnedavno slobodna, a navidno je i on. Oboje rade u istom gradu.
Prije dvije noci su dogovorili susret i to kod njega. Trebao je doci po nju na neko dogovoreno mjesto kako je valjda i bilo. Potom su otisli u njegov stan, u kojem je tad bio sam.
Jos dok su dogovarali susret rekla mu je da joj je jedan od onih dana, ali on joj je rekao nesto tipa "nema veze, dodji da se upoznamo".
Eh, da se vratim, tako su dosli kod njega, on je kupio njeno najdraze pice (to ju jee pitao preko poruka) i kaze da joj se ucinio kao super lik.
Tako su se poceli ljubiti i stajaznam sto sve (nije mi rekla sve detalje)..i potom je doslo i do penetracije, na njenu inicijativu jer joj je bio prvi dan i nije bilo obilno.
Da ne duzim, imali su manjih problema jer ona vjerojatno nije bila dovoljno opustena i kaze da sex nije bio previse uspjesan. Nju je strah da on nije razocaran u nju i da je smatra lakom jer se prvu noc pojavila kod njega.
Poslije joj je rekao da prenoci kod njega, dao joj je svoju odjecu i namjestio krevet za oboje.
Ujutro je vidjela da on ipak nije spavao tu nego u dnevnoj, na kaucu, uz upaljeno svjetlo i tv..i rekao joj je kako je tu zaspao slucajno tj od umora..sto je moguce jer su zaspali u 5, a probudili se oko 7.
Otisla je kuci, a on je ostao lezati u krevetu. Rekao joj je samo nesto tipa da ce se cuti kad se ona vrati s puta (vratila se zapravo istu noc). I javio joj se, zvao je ponovno kod sebe no ona nije mogla.
Sutradan.ju je opet zvao tj danas da dodje i ona mu jos nije dala odgovor mada se misli da ode.

E sad..posto je meni frendica i znam kakva je, dosad se nije ovako ponasala i nije sklona sexu za jednu noc i inace je skroz ok, slatka, pametna i ne vidim razlog da ju sad ovaj pocne gledati samo.kroz sex (mada mu, da budem realna,jos nije nista drugo uspjela ni ponuditi)..i posto sam ja subjektivna, zanima me sto muski forumasi misle i ovom. Kako biste vi na to gledali tj na takvu djevojku.
Rekao joj je da mu se svidja i u porukama je pita kako je i sl.ali opet to ne mora znaciti da mu ona ne sluzi samo za sex.
Help please
__________________
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind.

Nisam znala.
the aenema is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 15:34   #776
Čista dosada.
Gdje je radost u svađanju i mirenju koje donosi veza?
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 09:20   #777
evo ja ću samo reći da sam ja imala jedan sličan početak veze i to mi je bila super veza.
išlo je usporedno i seks i upoznavanje i nelagoda i smijeh i zaljubljivanje i sreća i sve.
odmah smo se počeli vrlo intenzivno viđati i družiti, tako da nisam imala kad uopće razmišljati jeli to ok ili ne,
i nikad mi nije dao povod da se osjećam ...hm, kako reći, kao neka laka cura zbog toga.
nisam planirala se odmah seksat s njim, niti smo o tome uopće pričali.
izašli smo na piće, poslije spontano do njega i tako je ispalo.
ustvari ne prvi dejt, već drugi
jako spontano i jako lijepo.
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 10:35   #778
Talking

Quote:
the aenema kaže: Pogledaj post
Da ne otvaram novu temu.
E ovako, danas mi dolazi frendica i opisuje svoju trenutnu situaciju.
Prije nekih petnaestak dana (tako bar kaze) poceo joj se javljati jedan lik s neta. Dopisivali su se po par sati na dan, aktivno i valjda presli na onako neke otvorenije teme. Ona je odnedavno slobodna, a navidno je i on. Oboje rade u istom gradu.
Prije dvije noci su dogovorili susret i to kod njega. Trebao je doci po nju na neko dogovoreno mjesto kako je valjda i bilo. Potom su otisli u njegov stan, u kojem je tad bio sam.
Jos dok su dogovarali susret rekla mu je da joj je jedan od onih dana, ali on joj je rekao nesto tipa "nema veze, dodji da se upoznamo".
Eh, da se vratim, tako su dosli kod njega, on je kupio njeno najdraze pice (to ju jee pitao preko poruka) i kaze da joj se ucinio kao super lik.
Tako su se poceli ljubiti i stajaznam sto sve (nije mi rekla sve detalje)..i potom je doslo i do penetracije, na njenu inicijativu jer joj je bio prvi dan i nije bilo obilno.
Da ne duzim, imali su manjih problema jer ona vjerojatno nije bila dovoljno opustena i kaze da sex nije bio previse uspjesan. Nju je strah da on nije razocaran u nju i da je smatra lakom jer se prvu noc pojavila kod njega.
Poslije joj je rekao da prenoci kod njega, dao joj je svoju odjecu i namjestio krevet za oboje.
Ujutro je vidjela da on ipak nije spavao tu nego u dnevnoj, na kaucu, uz upaljeno svjetlo i tv..i rekao joj je kako je tu zaspao slucajno tj od umora..sto je moguce jer su zaspali u 5, a probudili se oko 7.
Otisla je kuci, a on je ostao lezati u krevetu. Rekao joj je samo nesto tipa da ce se cuti kad se ona vrati s puta (vratila se zapravo istu noc). I javio joj se, zvao je ponovno kod sebe no ona nije mogla.
Sutradan.ju je opet zvao tj danas da dodje i ona mu jos nije dala odgovor mada se misli da ode.

E sad..posto je meni frendica i znam kakva je, dosad se nije ovako ponasala i nije sklona sexu za jednu noc i inace je skroz ok, slatka, pametna i ne vidim razlog da ju sad ovaj pocne gledati samo.kroz sex (mada mu, da budem realna,jos nije nista drugo uspjela ni ponuditi)..i posto sam ja subjektivna, zanima me sto muski forumasi misle i ovom. Kako biste vi na to gledali tj na takvu djevojku.
Rekao joj je da mu se svidja i u porukama je pita kako je i sl.ali opet to ne mora znaciti da mu ona ne sluzi samo za sex.
Help please
"mislio sam kako spava kao moja mama, a ona hrče kao moj tata!"


(jedino što mi pada na um!)
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 21:08   #779
Quote:
the aenema kaže: Pogledaj post
Da ne otvaram novu temu.
E ovako, danas mi dolazi frendica i opisuje svoju trenutnu situaciju.
Prije nekih petnaestak dana (tako bar kaze) poceo joj se javljati jedan lik s neta. Dopisivali su se po par sati na dan, aktivno i valjda presli na onako neke otvorenije teme. Ona je odnedavno slobodna, a navidno je i on. Oboje rade u istom gradu.
Prije dvije noci su dogovorili susret i to kod njega. Trebao je doci po nju na neko dogovoreno mjesto kako je valjda i bilo. Potom su otisli u njegov stan, u kojem je tad bio sam.
Jos dok su dogovarali susret rekla mu je da joj je jedan od onih dana, ali on joj je rekao nesto tipa "nema veze, dodji da se upoznamo".
Eh, da se vratim, tako su dosli kod njega, on je kupio njeno najdraze pice (to ju jee pitao preko poruka) i kaze da joj se ucinio kao super lik.
Tako su se poceli ljubiti i stajaznam sto sve (nije mi rekla sve detalje)..i potom je doslo i do penetracije, na njenu inicijativu jer joj je bio prvi dan i nije bilo obilno.
Da ne duzim, imali su manjih problema jer ona vjerojatno nije bila dovoljno opustena i kaze da sex nije bio previse uspjesan. Nju je strah da on nije razocaran u nju i da je smatra lakom jer se prvu noc pojavila kod njega.
Poslije joj je rekao da prenoci kod njega, dao joj je svoju odjecu i namjestio krevet za oboje.
Ujutro je vidjela da on ipak nije spavao tu nego u dnevnoj, na kaucu, uz upaljeno svjetlo i tv..i rekao joj je kako je tu zaspao slucajno tj od umora..sto je moguce jer su zaspali u 5, a probudili se oko 7.
Otisla je kuci, a on je ostao lezati u krevetu. Rekao joj je samo nesto tipa da ce se cuti kad se ona vrati s puta (vratila se zapravo istu noc). I javio joj se, zvao je ponovno kod sebe no ona nije mogla.
Sutradan.ju je opet zvao tj danas da dodje i ona mu jos nije dala odgovor mada se misli da ode.

E sad..posto je meni frendica i znam kakva je, dosad se nije ovako ponasala i nije sklona sexu za jednu noc i inace je skroz ok, slatka, pametna i ne vidim razlog da ju sad ovaj pocne gledati samo.kroz sex (mada mu, da budem realna,jos nije nista drugo uspjela ni ponuditi)..i posto sam ja subjektivna, zanima me sto muski forumasi misle i ovom. Kako biste vi na to gledali tj na takvu djevojku.
Rekao joj je da mu se svidja i u porukama je pita kako je i sl.ali opet to ne mora znaciti da mu ona ne sluzi samo za sex.
Help please
To sve zavisi od njega i njegovog karaktera. Ako je plejboj i ako se ne voli vezivati, ah pa ostalo bi i sama trebala znati...
N3M0N is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 14:07   #780
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Ako je evolucija lagati sebi i drugome, živjeti ono što nisam, i ne imati muda sebi priznati što jesam i što mi paše i treba, pa onda ostati pošten prema sebi i drugih strani, pa ako nam ne ide skupa, ne ide fala, ja biram ostati neevoluirani kromanjonac. I to ponosni, jako

No, jedno znam, u strahu ne živim, i ne živim zbog sela, nego zbog sebe.
Tko misli da laž ispunjava, a sretno mu bilo.

Ja još nisam srela nekoga tko je uistinu sretan, ma koliko god mi pričao o tome da muža voli, ovo je samo sex, i slične priče. A naslušah ih se, desetke.
Osoba koja je sretna, zrači jednom posebnom vibrom. Takvu nisam nikad srela kod ljudi koji ne vole sebe, koji nisu slobodni biti svoji, koji nemaju muda biti svoji... i koji žive po očekivanjima sela, umjesto svojima...
onda svakako trebaš upoznati mene nisi upoznala osobu koja se više smije sigurna sam
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger