Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2013., 13:33   #61
Quote:
mala prkos kaže: Pogledaj post



Eto zašto se nije dobro voditi nagonima


Ovo ostalo baš i ne kužim, možeš li biti jasniji
pa kloniraju se oni koji sluze samo za brzo konzumiranje
ti si taj sloj

ali eto neces rodit jos jednog takvog
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 13:38   #62
Quote:
mala prkos kaže: Pogledaj post
Ne sudim ni ja, jer je i kod mene takva situacija, stara kod kuće, a stari glumi frajera i to što je on glumio frajera nitko nije imao nikakve koristi samo je povrijedio ljude koje je on volio i koji su njega stvarno istinski voljeli, a zli jezici se naslađivali. U prevari nema apsolutno ništa dobro ni lijepoga
ma svi se mi slazemo da prevara boli.To cak mogu rec i oni koji varaju jer svjesni su kaj rade,nisu glupi i znaju kaj bi im se dogodilo da se sazna,da partner sazna,pakao od zivota bi imali
ja sa 20 god sam mrzila te koji varaju,ja sam bila ta koja je rekla tu nikad
20 godina kasnije,zivot i razmisljanja su mi se promjenila
kad izgubis u mjesec dana osobu do koje ti je stalo,njoj povratka nema,onda shvatis da smao taj sex i nije najgore kaj ti se moze dogodit
najgora je smrt,ostalo se da prezivit
lolitaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 13:42   #63
Quote:
Rays kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko ste puta čuli ovu rečenicu ali kako sam razgovarao i sa muškim i sa ženskim prijateljima čini se vrlo podijeljeno mišljenje o tome ali nikako prema spolu već gotovo podjednako među ljudima.

Sve je započeo jedan moj prijatelj kada mi je u razgovoru rekao da iako on ima izvanbračne seksualne izlete on ne bi nikada oženio drugu ženu osim svoje žene. Ona je za njega ta, a ovo ostalo je samo sex.

U prvi čas me malo zateklo no počeo sam razmišljati o toj izjavi. Tako malo po malo tu i tamo isto sam pitanje postavio sve širem krugu ljudi i na moje čuđenje bilo je dosta muškaraca i žena koje su se slagale sa izjavom da je često njihov izabrani partner onaj s kojim žele živjeti i biti, a ovo ostalo ako se dogodi to je samo sex.

Kakvo je tvoje mišljenje? Može li se voljeti jedna osoba s kojom želiš živjeti a ostalo je samo sex?
ne valja im sex sa zenom pa su smislili opravdanje da je ovo ostalo samo sex, a zena im je super jer se brine o njima ko mama lol...

Zena je ona prava, a ide s drugom u krevet? come on...

znaci sa onom pravom nema dobar sex ili ti ga nesto mu fali a to je sex lol... pa je ono drugo "samo sex"... moš mislit...
ninjaturtle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 13:55   #64
Ljudi varaju iz različitih razloga ali najgori su mi oni koji neće priznat da čim su prevarili svog partnera nešto im grdno ne štima u toj vezi ili braku. Licimjerno ostaju pri tome da je to samo seks a doma obožavaju i umiru od ljubavi za ženicom, moš mislit.
angel78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 13:57   #65
ajmo mi uvest novi model
varanje je sasvim ok
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 13:58   #66
Iz tvog posta sam skuzio da tvog prijatelja napaljuju druge zene, dok mu vlastita zena sluzi za sve osim toga.
__________________
Nisam procitao pravila za oblikovanje potpisa.
Kick_Ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 14:15   #67
Quote:
Kick_Ass kaže: Pogledaj post
Iz tvog posta sam skuzio da tvog prijatelja napaljuju druge zene, dok mu vlastita zena sluzi za sve osim toga.
pa to je svugdje tako

kad na pocetku nesto radis zanimljovo ti kasnije ti dosadi

zasicen si. kako bi ljuddksi mozak drugacije napredovao
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 14:38   #68
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
pa to je svugdje tako

kad na pocetku nesto radis zanimljovo ti kasnije ti dosadi

zasicen si.
kako bi ljuddksi mozak drugacije napredovao
Naravno kod muskih vecinom, ali ovo vecina "normalnih" djevojaka nekuzi, nije im jasno, nemogu razumjeti kako muska priroda funkcionira. Samo "iskusne" zene ovo znaju , i to je cinjenica kad su muskarci u pitanju.
Cinjenica je isto da kad dodje ona prava, muskarac moze pozeljeti nesto sa strane, ali s onom pravom to ostaje na samo pozeljeti.
I drago mi procitat da na ljesu ima normalnih zena, da nije sve otislo u kurac
__________________
Za zenu priznajem samo kurvu, postene nek se ne naljute...
Frankyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 15:20   #69
"Samo seks" mi je skroz ok. Od strane slobodne, neuvezane osobe i još jedne takve, obostrano željeno. Tada to uistinu i jest "samo seks".
Kod zauzete osobe "samo seks" povlači previše drugih stvari da bi se nazivao "samo", jer je i partner jedan dio jednadžbe, najčešće neželjeno.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 15:43   #70
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
"Samo seks" mi je skroz ok. Od strane slobodne, neuvezane osobe i još jedne takve, obostrano željeno. Tada to uistinu i jest "samo seks".
Kod zauzete osobe "samo seks" povlači previše drugih stvari da bi se nazivao "samo", jer je i partner jedan dio jednadžbe, najčešće neželjeno.
ajmeee

pa svima je seks dobar u pocetku. veza ili ne

koji k se idu udavat zenit, kad im ljepo pise da ce za par g sve ic u k

kako ja nisam upao u tu zamku?


ponavljam ako se zelite udavat onda otvorite oci za muskarce. lovite tradicionalne, mamine sinove. koji jos sisaju s materine sise. ima ih takvih i od 40 koliko oces po dalmaciji. ne znam za druge krajeve drzave. vjerujem da oni debeli sigurno nece ici okolo. udajte se za debele ili nakon udaje mu ga otkinite
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 15:54   #71
Quote:
Frankyy kaže: Pogledaj post
Naravno kod muskih vecinom, ali ovo vecina "normalnih" djevojaka nekuzi, nije im jasno, nemogu razumjeti kako muska priroda funkcionira. Samo "iskusne" zene ovo znaju , i to je cinjenica kad su muskarci u pitanju.
Cinjenica je isto da kad dodje ona prava, muskarac moze pozeljeti nesto sa strane, ali s onom pravom to ostaje na samo pozeljeti.
I drago mi procitat da na ljesu ima normalnih zena, da nije sve otislo u kurac
I opet vadenje na 'musku prirodu' how yes no
svima nam je u "prirodi" da varamo, da pozelimo nekog pored partnera, nisu ni zene monogamne, ali muski to rade cesce zbog te glupe parole 'to im je u prirodi', 'to je normalno' poanta je da se svatko moze iskontrolirat ako voli osobu s kojom je.
ne zavaravajte se da postoji opravdanje za to jer ne postoji i gotovo!
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 15:55   #72
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
udajte se za debele ili nakon udaje mu ga otkinite
Zapisat ću si ovo.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 16:01   #73
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Zapisat ću si ovo.
Ček, na baš odmah! Prvo nek ti napravi derište (ili više njih, ako želiš).


Premda uovome što piše MM ima neke istine.

Kad pogledam tko se danas oženio, uglavnom su to oni koji i nisu baš imali uspjeha sa ženama (ili su imali jednu, dvije ili tri duže veze).

A od zavodnika, ako se koji i skrasi, dam ruku u vatru da neće biti vjerni.

Zadnje uređivanje Zelenogorac : 19.08.2013. at 16:08.
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 16:05   #74
ja bih rekla da svatko tko je doma sretan ne traži sex okolo. svi koji se odluče na preljub rade to jer im doma nešto fali i nisu sretni. što god oni rekli.
meni osobno za sex trebaju i neke emocije, a ne sad tamo da se nataknem na prvi jer će mi to pokazati da sam ja ne znam što, zgodna, neodoljiva, super sexy, prava frajerica, itd. itd.


a da preljuba/varanja ima sve više, mislim da ima. u mojoj okolini jako je puno nesretnih parova i jako puno ljudi ima nekoga sa strane
__________________
aut viam inveniam aut faciam
miss Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 16:11   #75
Quote:
miss Ivy kaže: Pogledaj post
ja bih rekla da svatko tko je doma sretan ne traži sex okolo. svi koji se odluče na preljub rade to jer im doma nešto fali i nisu sretni. što god oni rekli.
meni osobno za sex trebaju i neke emocije, a ne sad tamo da se nataknem na prvi jer će mi to pokazati da sam ja ne znam što, zgodna, neodoljiva, super sexy, prava frajerica, itd. itd.


a da preljuba/varanja ima sve više, mislim da ima. u mojoj okolini jako je puno nesretnih parova i jako puno ljudi ima nekoga sa strane
Ali ovo nije tema o tome.

Vrlo vjerojatno ti koji su nezadovljni i koji varaju također su emocionalno angažirani.

Osim ako ne govorimo o doma žena a sa strane ljubavnica. Ali to je zapravo neformalna bigamija.
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 16:17   #76
Quote:
Rays kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko ste puta čuli ovu rečenicu ali kako sam razgovarao i sa muškim i sa ženskim prijateljima čini se vrlo podijeljeno mišljenje o tome ali nikako prema spolu već gotovo podjednako među ljudima.

Sve je započeo jedan moj prijatelj kada mi je u razgovoru rekao da iako on ima izvanbračne seksualne izlete on ne bi nikada oženio drugu ženu osim svoje žene. Ona je za njega ta, a ovo ostalo je samo sex.

U prvi čas me malo zateklo no počeo sam razmišljati o toj izjavi. Tako malo po malo tu i tamo isto sam pitanje postavio sve širem krugu ljudi i na moje čuđenje bilo je dosta muškaraca i žena koje su se slagale sa izjavom da je često njihov izabrani partner onaj s kojim žele živjeti i biti, a ovo ostalo ako se dogodi to je samo sex.

Kakvo je tvoje mišljenje? Može li se voljeti jedna osoba s kojom želiš živjeti a ostalo je samo sex?
Kazu:"Ljubav ne poznaje granice!" Glupi ljudi sve doslovno shvacaju, pa tako i tvoj frend. Pitaj ga kad je zadnji put si dijagnosticirao visinu IQ-a.

Steta sto nisi produbio temu sa pitanjima kao sto ja jednom jesam, pa frenda upitas:"Zasto?" Pa kad ti odgovori opet ga pitas:"Zasto?" Na kraju ce ti frend postat frustriran jer se paces u njegov zivot jer ce sam sebe svojim odgovorima oblatiti i prikazat kao budalu a ti ces ga gledat pogledom punim samosazaljenja. Eto tako zavrsava ta tema oko usputnog sexa u braku i vezi sa trecom stranom, a onda ces ti bit kriv za sve njegove probleme u zivotu jer ga zbog tebe je pocela pec savjest. Moras bolje pripremit pitanja kad naletis na takve bisere poput tvog frenda. Muskarac koji ne moze sevit vlastitu zenu vec brak dozivljava kao prijateljsku zajednicu je osoba koja najcesce ne bi trebala pravit djecu, jer jednako kako ne sudjeluje u bracnoj postelji tako nece sudjelovat ni u odgoju djeteta. Mogu ti nalemat primjera koliko hoces od svojih "prijatelja" sa kojima su odnosi naruseni jer sam obiljezen kao unistavac raspolozenja, a mene inace sve zanima i sve volim rasturit sto smatram idiotskim, a sto drugi smatraju svojim vrlinama.

Radi se o kukavicama koje su nasli zene koje im ne prigovaraju i koje trpe, a oni se ko siledjije izivljavaju na takvom odnosu, i zato nikad ne bi ozenili drugu jer im je sjekira pala u med, jer je jebeno tesko nac zenu koja moze progutat toliko sranja koliko oni mogu israt. I da biseri budu jos veci kad im zena prigovori na njihovo ponasanje nadju se uvrijedjeni i napadnu zenu da joj dokazu da je ona u krivu. Da su oni sretni sa svojom zenom i u vezi i braku ne bi sarali i ne bi cijeli svoj odnos sa partnerom izgradili na tonama lazi i glumatanju. Usput takvima treba zabraniti pravljenje djece, jer pogodi sto bi faci od tvog prijatelja napravila njegova bolja polovica da cuje sto prica po vani, taj bi dobio samarcinu da bi mu sljedecih 10 godina zvonilo u usima i razvod ko iz topa. Jer jedno je kad cujes arogantnu izjavu svog partnera oko seve sa trecim stranama i da je njemu to nesto sasvim normalno, a potpuno drugo kad se problem presucuje.
__________________
I'll take a night like THIS, over a night at the club anyday. Let It Go

Zadnje uređivanje CrniZEC : 19.08.2013. at 16:24.
CrniZEC is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 16:17   #77
Quote:
mala prkos kaže: Pogledaj post
To je samo izgovor i opravdanje za partnerovu sebičnost. Prihvatila bi to kao istinu samo ako bi te iste osobe isto to rekle i za svoga partner da se dogodi isto

Točno to.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
KuRaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 16:18   #78
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Ček, na baš odmah! Prvo nek ti napravi derište (ili više njih, ako želiš).

Ma neee, ja ću si naći ovog debelog, treba mi visuljak.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 16:34   #79
Wink

Quote:
lolitaxy kaže: Pogledaj post
ma svi se mi slazemo da prevara boli.To cak mogu rec i oni koji varaju jer svjesni su kaj rade,nisu glupi i znaju kaj bi im se dogodilo da se sazna,da partner sazna,pakao od zivota bi imali
ja sa 20 god sam mrzila te koji varaju,ja sam bila ta koja je rekla tu nikad
20 godina kasnije,zivot i razmisljanja su mi se promjenila
kad izgubis u mjesec dana osobu do koje ti je stalo,njoj povratka nema,onda shvatis da smao taj sex i nije najgore kaj ti se moze dogodit
najgora je smrt,ostalo se da prezivit
upravo si mi uzela riječi iz usta...
sorry ali neka razmišljanja prolaze u 20-tim, 30-tim...kasnije ti život, sazrijevanje, jednostavno promjeni poglede na neke teme..
joj znam sad će se neki dignuti na zadnje noge i pisati o tome kako je upravo to nezrelo...ja ću reči samo jedno svatko ima pravo na svoje mišljenje i svoj stav bez osuđivanja i vrijeđanja onih koji drugačije misle ili žive...ne sudite da vam ne bi bilo suđeno...i nikad u životu nemojte reči ...nikad...jer vam se onda upravo to nikad dogodi...
Suzika40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 16:35   #80
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post

kad na pocetku nesto radis zanimljovo ti kasnije ti dosadi

zasicen si. kako bi ljuddksi mozak drugacije napredovao
Da, ako ne radis na tome. Da je to napredak, ne bi bio porast razvoda u zadnje vrijeme.
__________________
Nisam procitao pravila za oblikovanje potpisa.
Kick_Ass is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger