Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2015., 14:22   #41
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
nadalje učiteljice, blagajnice, konobarice, frizerke, sobarice, čistacice i ostalo slabo plaćeno osoblje.. nemam volje gubiti vremena na takve žene...
Zašto?


On topic-nisu mi privlačna jedino nemoralna zanimanja i ona koja dugoročno zahtijevaju razdvojenost, teško da bih mogla živjeti život kakav recimo žive žene pomoraca
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 14:22   #42
Quote:
daahlia kaže: Pogledaj post
Pa da mi je jako vazna situiranost i materijalni status muza otvoreno kazem da jest. Nebi se nikada udala za nekoga bez gaca na guzici to je cinjenica. Inace zavrsila sam faks i radim. Neradim puno radno vrijeme ali radim posao koji volim i koji me ispunjuje. Nisam tipicna sponzorusa jer nisam nikada bila s nekim zato sto ima samo lovu, nikad se nisam pojebala s tipom a da mi nije bio napet. Ako me frajer privuce ovaj tren bi rasirila noge ali ako ne moze imati milijarde i moze mi nuditi neznam sto. Nisam tipicna sponza jer vadim novcanik uvijek prva. Dok sam hodala s frajerima i radila honorarne poslice placala bi pice prva negdje do 10og u mjesecu a ostale dane bi oni placali jer nisam imala kinte. Kad bi izasla s prijateljicama posudila bih u njjih lovu i onda castila njih. Meni noivac nemoze stati u depu 5 minuta da mi das milion potrosila bih ali ne na prada guci torbice nego na putovanja, restorane i ako ima bijelog praha moze poslje toga seks je savrsen. Ne zanima me status na facebooku, pokazivanje zelim uzivati bas svaki dan i provoditi se u zivotu. Tako da nemogu poreci, po nekim kriterijima i jesam sponzorusa ali nikako ova tipicna kojoj platis dva pica i odvedes je dobrim autom i imas je. Ja cu pasti na pravo musko u golfu 2 ali s njim ne vidim buducnost.


Aj dobro.
kupila si me belim prahom i jer volis sex

Kuzim te,ipak..malo ti je post djelovao drugacije,procitaj ponovno kako zvuci pa ces shvatiti.

Dozvoljavam da sam tebe osobno krivo procijenio,ali za vecinu ostalih stoji
__________________
Oš se touč?
nema-predaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 14:22   #43
slikarice ... spaljene, nerealizirane(sa nekim poremećajem neurotskim) ...bez talenta pravog frustrirane i totalno u svom filmu -u oblacima ( ali da ima starce koji to sve financiraju bez tlake )...sa pripadajučom spikom i sexualnim ponašanjem

zato kaj su ne pouzdane ...nerealne ...neprevidljive ...jebežljive ...profinjene i uobražene
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 14:35   #44
Quote:
nema-predaje kaže: Pogledaj post
Otisao si u krajnost ali dobro.
Slazem se sa svime,samo si previdio kako je ta ljepota prolazna.

Htio sam reci da osobe koje je doticna nabrojala,mogu dobiti vrhunske zene i u svom rangu a ne placati ljubav.
To naravno ovisi o puno vise faktora.

Ipak,nisi me uvjerio nesto u inteligenciju istih.(ali to su ionake generalizacije)
Svoje opcenito misljenje o njima cu tesko mjenjati, a mislim o njima da su sve osim sposobne ili poduzetne.

Ako je sposobnost jebati se ili pusiti kurac a pri tom biti u zlatnom kavezu,onda jesu sposobne.

Imaju vremena do mozda 40te s takvim razmisljanjem naplatiti to,ako nekoga nisu oderale,uspjele nisu a priliku vise i nemaju zbog mladih kolegica.

Zelim samo reci da si vecina uspjesnih ljudi moze priustiti vise od maloumnih cura koje misle da mogu sve dobiti svojom ljepotom koja ionako prekratko traje.

Ali tko voli nek izvoli
Na jednoj temi sam govorila o svome razmisljanju sto se tice zena i godina. zena se mora udati oko 27 tj u trenutku dok je najprivlacnija. Uzmimo iznimno lijepu zenu s 27 i prosjecnog markantnog muskarca s 27. Ona je za njega nedosanjani san, ona ga moze vrtiti oko malog prsta ona moze ga natjerati da se do usiju zaljubi i da bude ko psic. Za 13 godina ta zenska je propala dobrim djelom. Ona je izgubila 80% izgleda. Ona je prosjek i kao sto kazes mladim kolegicama nemoze ni prismrditi. On je dobio koju sjedu, malo skembice koja mi je osobno kod srednjovjecnog muskarca seksi i privlacniji je nego sto je bio. Ja s 40 i on s 40 on je u boljoj poziciji svakako. Muskarca treba zgrabiti dok si u prime-u izgledom.
Kojem zlatnom kavezu? Pa zena pomorca je sve samo ne u zlatnom kavezu. Ona je slobodna, trosi uziva dok se "budala" topi
Vecina uspjesnih ljudi ima domacicu, spremacicu i dadilju, vecina uspjesnih trazi djevojku koja ce biti raspolozena, vrckava, vesela, optimisticna, dotjerana, uvjek spremna zadovoljiti muza.
Moj muz ima IQ veci od mene. Moj nije ko broj cipela ili sobna temperatura tj nisam glupa ali nisam ni blizu mense. Nekakav prosjek dok mi je muz mozak. Ali emocionalna inteligencija mi je miljama iznad njegove a i vecine muskaraca. U vezama nisam nikada bila ostavljena i nisam nikada suzu pustila. danas jesmo sutra nismo. Muskarci su zamnom plakali, cvilili, klecali i molili da ce sve uciniti ako ostanem s njima. Jos nisam srela muskarca da sumnja u mene dok mu nabijam rogove, jos nisam srela muskarca koji mi ne jede iz ruke ,ma koliko pametan bio. Osnovno je natjerati ga da se zaljubi do usiju a to je posao za koji jednostavno moras imati osjecaja. Moras biti onakva kakvu bi on bas zelio a kad se zaljubi onda budes onakva kakva hoces.
daahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 14:36   #45
.....




,

Zadnje uređivanje Grazia : 18.02.2015. at 15:04.
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 14:39   #46
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
ont: Direktori, menadžerčići, bankari, poslovni muškarci koji su obavezni biti u odjelima barem 8h na dan.
A ne znam koja su mi zanimanja neprivlačna... Vjerojatno ona od kojih nema neke zarade
Sponzo bezduŠna.

Meni su privlacna zanimanja: uciteljica/profesorica, spisateljica, slikarica, zoologinja, prirodne znanosti opcenito. Kriminalistika mi je isto seksi.

Podrazumijeva se da je osoba dobra u tome sto radi.

Neprivlacna zanimanja: odvjetnica, ekonomistica, poduzetnica, politicarka, sva ona zanimanja sa filozofskog kojima ne znam svrhu, glumice, pjevacice i ostale kvazi-umjetnice.

Naravno, ovo ne znaci da nikada ne bih bio sa osobom koja se bavi nekim od ovih zanimanja. Samo mi nisu previse zanimljiva i ne mislim da bi bili na istoj valnoj duljini, no nikad ne znas.

Naglasit cu i da poduzetnistvo moze biti privlacno ako se cura bavi necim pametnim.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 14:51   #47
Quote:
daahlia kaže: Pogledaj post
Na jednoj temi sam govorila o svome razmisljanju sto se tice zena i godina. zena se mora udati oko 27 tj u trenutku dok je najprivlacnija. Uzmimo iznimno lijepu zenu s 27 i prosjecnog markantnog muskarca s 27. Ona je za njega nedosanjani san, ona ga moze vrtiti oko malog prsta ona moze ga natjerati da se do usiju zaljubi i da bude ko psic. Za 13 godina ta zenska je propala dobrim djelom. Ona je izgubila 80% izgleda. Ona je prosjek i kao sto kazes mladim kolegicama nemoze ni prismrditi. On je dobio koju sjedu, malo skembice koja mi je osobno kod srednjovjecnog muskarca seksi i privlacniji je nego sto je bio. Ja s 40 i on s 40 on je u boljoj poziciji svakako. Muskarca treba zgrabiti dok si u prime-u izgledom.
Kojem zlatnom kavezu? Pa zena pomorca je sve samo ne u zlatnom kavezu. Ona je slobodna, trosi uziva dok se "budala" topi
Vecina uspjesnih ljudi ima domacicu, spremacicu i dadilju, vecina uspjesnih trazi djevojku koja ce biti raspolozena, vrckava, vesela, optimisticna, dotjerana, uvjek spremna zadovoljiti muza.
Moj muz ima IQ veci od mene. Moj nije ko broj cipela ili sobna temperatura tj nisam glupa ali nisam ni blizu mense. Nekakav prosjek dok mi je muz mozak. Ali emocionalna inteligencija mi je miljama iznad njegove a i vecine muskaraca. U vezama nisam nikada bila ostavljena i nisam nikada suzu pustila. danas jesmo sutra nismo. Muskarci su zamnom plakali, cvilili, klecali i molili da ce sve uciniti ako ostanem s njima. Jos nisam srela muskarca da sumnja u mene dok mu nabijam rogove, jos nisam srela muskarca koji mi ne jede iz ruke ,ma koliko pametan bio. Osnovno je natjerati ga da se zaljubi do usiju a to je posao za koji jednostavno moras imati osjecaja. Moras biti onakva kakvu bi on bas zelio a kad se zaljubi onda budes onakva kakva hoces.
Ja cjenim tvoje sposobnosti da budeš kučka koja se zna izboriti za sebe.. malo je žena koje to mogu sve i ako žele..
No ovaj zadnji pasus mnogo govori o tebi kao osobi, ti si nažalost bila sa jadnicima cijeli život.. nije to neka tvoja velika sposobnost da se muškarcu na tebe padaju, jer svaki muškarac će "pasti" na lijepu ženu, pao sam i ja na ljepotu svoje (uz druge kvalitete naravno), no tvoj domet su uglavnom papci..ii ne kažem da nema pametnih papaka i onih sa lovom. Pravi muškarac te prokuži kao što ti namirišeš ove papke sa kojima se igraš. Sa pravim muškarcima se možeš pojebat i tu priča staje.. to dobro znaš i u tome povremeno i uživaš... Nisi ti po ničem nisi ekstra inteligentna i velika majstorica, samo si naučila pronać ljude sa slobostima, zabit slamku i sisati dok ti paše...Muž ti spada u drugu skupinu samo gajiš stanovite osjećaje prema njemu zbog ekstra ljubavi i pažnje koju ti pruža.. one je ono turbopapak...
Mislim tebi je lijepo u životu, znaš što želiš, uživaš, i to je suština cijele priče i to cijenim...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 14:54   #48
Quote:
daahlia kaže: Pogledaj post
Na jednoj temi sam govorila o svome razmisljanju sto se tice zena i godina. zena se mora udati oko 27 tj u trenutku dok je najprivlacnija. Uzmimo iznimno lijepu zenu s 27 i prosjecnog markantnog muskarca s 27. Ona je za njega nedosanjani san, ona ga moze vrtiti oko malog prsta ona moze ga natjerati da se do usiju zaljubi i da bude ko psic. Za 13 godina ta zenska je propala dobrim djelom. Ona je izgubila 80% izgleda. Ona je prosjek i kao sto kazes mladim kolegicama nemoze ni prismrditi. On je dobio koju sjedu, malo skembice koja mi je osobno kod srednjovjecnog muskarca seksi i privlacniji je nego sto je bio. Ja s 40 i on s 40 on je u boljoj poziciji svakako. Muskarca treba zgrabiti dok si u prime-u izgledom.
Kojem zlatnom kavezu? Pa zena pomorca je sve samo ne u zlatnom kavezu. Ona je slobodna, trosi uziva dok se "budala" topi
Vecina uspjesnih ljudi ima domacicu, spremacicu i dadilju, vecina uspjesnih trazi djevojku koja ce biti raspolozena, vrckava, vesela, optimisticna, dotjerana, uvjek spremna zadovoljiti muza.
Moj muz ima IQ veci od mene. Moj nije ko broj cipela ili sobna temperatura tj nisam glupa ali nisam ni blizu mense. Nekakav prosjek dok mi je muz mozak. Ali emocionalna inteligencija mi je miljama iznad njegove a i vecine muskaraca. U vezama nisam nikada bila ostavljena i nisam nikada suzu pustila. danas jesmo sutra nismo. Muskarci su zamnom plakali, cvilili, klecali i molili da ce sve uciniti ako ostanem s njima. Jos nisam srela muskarca da sumnja u mene dok mu nabijam rogove, jos nisam srela muskarca koji mi ne jede iz ruke ,ma koliko pametan bio. Osnovno je natjerati ga da se zaljubi do usiju a to je posao za koji jednostavno moras imati osjecaja. Moras biti onakva kakvu bi on bas zelio a kad se zaljubi onda budes onakva kakva hoces.


Zanimljivo promisljanje.

Ocito si jedna od onih fatalnih,vjerojatno imas ono nesto sto te cini takvom.

Sve situacije koje sam nabrojao pa i zlatni kavez su zapravo hipotetske.

Jednostavno je danas previse sponzorusa ako me razumijes.
Ne jebe me to i smatram da s takvom necu zavrsiti ali ih je jednostavno puno i vjeruj mi da one koje znam osobno nisu ni pribliznog kapaciteta poput tebe.

Ostatak tvoje price..ne znam koliko inteligencija ima veze s tim da bih ti ja jeo ili ne iz ruke ali jednostavno smatram da kakva god ti bila,osobno si to nikad ne bih dopustio,a i nisam do sada,ukljucujuci plac i suze,bez obzira sto je i boljelo mozda.

Vidi se da vladas u svom okruzenju i drago mi je da to postizes,o moralnosti ne bih,kao ni o nabijanju rogova jer nije tema.

Bitno je da si ti sretna,a kao sto vidim jesi.

Ali shvati jedno, kad tada bi ti se moglo dogoditi da naides na nekoga kome ces ti "jesti iz ruke" i biti zaljubljena u njega preko usiju ne sumnjajuci da te vara,ako to odbacis kao nemoguce,onda si u velikoj zabludi.
Obicno kad postanes svjesna vec si duboko njegovim raljama.

Ne sumnjam da i tada mozes otici i pred njim ne pustiti suzu ali sto ce ostati unutar tebe,samo ces ti znati.

Obicno dode takvo sto tokom zivota i u to uopce ne mjesam karmu.
__________________
Oš se touč?
nema-predaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 14:58   #49
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Nije mi bitno zanimanje osobe koju planiram i mogu zavoliti.

Medjutim, ako me pitaš za jebozovnost onda su mi jebozovne doktorice, medicinske sestre, stjuardese, poslovno obucene zene (suknja-kosulju), nastavnice i profesorice, kao i pojedine asistentice na fakultetu (Zrace samopouzdanjem).

Niko mi nije odbojan samo na osnovu svog zanimanja.
Ne kritiziram tvoj stav ali me potaknuo na razmišljanje.
Samopouzdanjem su zračili i djelatnici Jugoslavenskih Željeznica, nisam siguran da danas djelatnici/ce Hrvatskih Željeznica a ni susjednih frakcija osjećaju neko samopouzdanje usprkos uniformi...


Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
samo ti kazi, koja vrsta zanimanja su ti privlacni kod cura, a koja nisu - nema valjda nista loseg u tome.

eto nekome je mozda super privlacan sportas (zgodan, nabuildan, pun ko brod, trec cijeli dan za loptom), a meni osobno profesionalni sportashi su mi na de facto najbezvezniji jer imam osjecaj da nista ne bih imala za pricati s njim...

nekima su napaljiva odijela , uniforme (policajac, vatrogasac, oficir ili mornar ), nekome muzicar, a nekome sportas.

(meni dakako je najbolji moj vicar )
Dobro, cijenim svako ono zanimanje koje ne postoji samo zato jer je nametnuta (pretjerana) potreba za njime od strane nekih neprirodnih uvjerenja. I takve stvari dolaze do izražaja posebno u današnje vrijeme kada imamo liječnike koji nas liječe od bolesti i poremećaja koje je njihova branša sama kreirala, odvjetnike kojima posao cvate jer imamo ekonomiju i gospodarstvo promrezeno kriminalom, policiju i vojsku koja štiti te iste kriminalce. Naravno da ne mislim time da su svi oni loši ali znam prepoznati pozitivne stvari u vremenima kada puno toga ide u krajnosti. Sve je to lijepo, uniformirane žene i muškarci koji prate kodeks ponašanja, što isto seže u prošlost kada su ljudi bili odgajani kroz vojsku i poslušnost, naravno iz ondašnjih potreba, ali je negativno u globalu!

Ovo je samo jedan primjer ali uvijek ću više cijeniti sportašicu koja se trudi i vlastitim zalaganjem u tome postiže ciljeve, još više ako time izlazi iz nekih stereotipa primjerice ako se bavi sportovima koji nisu karakteristični za žene, i najvažnije ako od toga ne odustaje. To naravno ne mora biti nešto od čega se živi ali pokazuje osobnost i izgrađuje čestit karakter, što i jest bit bavljenja sportom.
jeroen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 15:02   #50
nikada nisam imao (prejudices) prema nekim zanimanjima...ili afiniteta prema drugima!
nek bude ono što jest, dok kog nije: striptizeta, go-go plesačica ili kurva...

ali oduvijek sam se pitao prema pjesmi:
https://www.youtube.com/watch?v=MSQ6fSKLlG0
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 15:03   #51
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ja cjenim tvoje sposobnosti da budeš kučka koja se zna izboriti za sebe.. malo je žena koje to mogu sve i ako žele..
No ovaj zadnji pasus mnogo govori o tebi kao osobi, ti si nažalost bila sa jadnicima cijeli život.. nije to neka tvoja velika sposobnost da se muškarcu na tebe padaju, jer svaki muškarac će "pasti" na lijepu ženu, pao sam i ja na ljepotu svoje (uz druge kvalitete naravno), no tvoj domet su uglavnom papci..ii ne kažem da nema pametnih papaka i onih sa lovom. Pravi muškarac te prokuži kao što ti namirišeš ove papke sa kojima se igraš. Sa pravim muškarcima se možeš pojebat i tu priča staje.. to dobro znaš i u tome povremeno i uživaš... Nisi ti po ničem nisi ekstra inteligentna i velika majstorica, samo si naučila pronać ljude sa slobostima, zabit slamku i sisati dok ti paše...Muž ti spada u drugu skupinu samo gajiš stanovite osjećaje prema njemu zbog ekstra ljubavi i pažnje koju ti pruža.. one je ono turbopapak...
Mislim tebi je lijepo u životu, znaš što želiš, uživaš, i to je suština cijele priče i to cijenim...
Citam malo tvoje postove i iako me nevolis kritiziras cijenim te i volim ti oponirati jer imas stav . Nego koliko sam procitala zena ti je bomba. Izgleda dobro, prava je samouvjerena dominantna splicanka. kada kazem splicanka tu ide mala doza umisljenosti (ko je ka mi- da se razumijemo sto mi je iznimno i sto obozavam kod Splicana) i samodopadnosti. Ja imam dosta takvih prijateljica. Dvije varaju svoje muzeve konstantno a dvije su imale u zivotu po jednu vanbracnu avanturu zbog koje se kaju. Neznam nijednu koja nije prevarila muza. E sad ja nista ne preudiciram ali nikada nemoj stavljati ruku u vatru za nikoga ni za majku ni za oca a posebno za zenu i muza. Nikada nisam nikome a niti cu u poptpunost vjerovati. Cak prije svako je prevarant dok ne dokaze suprotno a i onda.... idem obrnutom logikom od rimskog prava. Posto sam ja zena kojoj su svi vjerovali ja poznavajuce sebe ne vjerujem nikome. A prevareni su uvijek najcesce oni koji bi stavili ruku.

Da je moj muz na forumu on bi rekao kako imalijepu zenu,vjernu, koja ce mu u krevetu ispuniti zelje, koja je optimisticna, dobro raspolozena i s kojom mu je najljepse na svijetu a staviti ce ruku u vatru na moju vjernost.
daahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 15:06   #52
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Sponzo bezduŠna.
Nisam sponzoruša, samo znam što želim i uživam u životu... Al daleko sam ja od fatalne Daahlie Ja ipak volim muškarce koji imaju par jaja među nogama i to poveći par
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 15:08   #53
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Nisam sponzoruša, samo znam što želim i uživam u životu... Al daleko sam ja od fatalne Daahlie Ja ipak volim muškarce koji imaju par jaja među nogama i to poveći par
sta se stvarno palis na jaja
__________________
Oš se touč?
nema-predaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 15:11   #54
Quote:
nema-predaje kaže: Pogledaj post
sta se stvarno palis na jaja
To se zove "figure of speech". Muško mora imat big cojones, inače nije muško. E sad, imao on fizički velika jaja ili ne imao - skroz je nebitno.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 15:12   #55
Tek sad kad se prisjetim, shvatim da sam jako voljela učiti i biti učena

Prvo instruktor skijanja, poslije plivanja . Za trećeg, koji me podučavao nešto deseto, sam udata.
Lady Gala is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 15:12   #56
Quote:
daahlia kaže: Pogledaj post
Da je moj muz na forumu on bi rekao kako imalijepu zenu,vjernu, koja ce mu u krevetu ispuniti zelje, koja je optimisticna, dobro raspolozena i s kojom mu je najljepse na svijetu a staviti ce ruku u vatru na moju vjernost.
Dok ti za njega to ne mozes reci
Zene isto zele lijepe i dobro raspolozene muskarce, pa je onda lakse zaraditi si sama, nego cuclati takvu kitu sa strane
Nabijem jahtu ako neki trol zaklanja pogled, bez obzira na pare koje imao
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 15:12   #57
Da studentice

Inače ni ne pitam koje je tko struke, jer mi to nije baš bitno.
Ja obožavam volontere

Super mi je kad je netko uspješan a ni ne spomene to , nego kasnije saznam


Inače želja mi je imati jednog plasača
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 15:14   #58
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
To se zove "figure of speech". Muško mora imat big cojones, inače nije muško. E sad, imao on fizički velika jaja ili ne imao - skroz je nebitno.
tako vec da
__________________
Oš se touč?
nema-predaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 15:15   #59
Quote:
Lady Gala kaže: Pogledaj post
Tek sad kad se prisjetim, shvatim da sam jako voljela učiti i biti učena

Prvo instruktor skijanja, poslije plivanja . Za trećeg, koji me podučavao nešto deseto, sam udata.
Meni je moj instruktor u AŠ rekao da se žena može zaljubiti u muškarca tek kad ju on nešto nauči
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 15:24   #60
privlacna mi je osobina kod ljudi kad se bave necim (bilo cim) sa zanimanjem, entuzijazmom i strascu, ali sa lezernoscu, bez pritiska. kad rade to radi toga sto vole, a ne radi prevelike zarade. eno onaj madjionicar Dynamo mi je totalni kuler recimo

neprivlacno mi je sve sebicno, koristoljubivo, napuhano i glupo.
npr. muz od Kim Kardashian taj masovno zaglupljuje narod svojim uratcima, smatram ga opasnim po drustvo bez obzira sto je glazbenik (takodjer privlacno zanimanje) totalno mi ide na ku..c
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger