Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2015., 15:23   #1
Nedostatak lude zaljubljenosti u vezi

Godinu i pol dana sam u vezi. Zadovoljna sam vezom, on mi je drag,dobar, zbilja na ništa se ne mogu požaliti nit sam se do sada osjećala kao da mi nešto fali. Sve dok mi se prijateljica nije pojadala kako smatra da je potratila dobar dio mladosti na nekog u koga uopće nije bila zaljubljena. Bila je s tim dečkom 5 godina u vezi, bilo joj je ok no jednostavno nije bila zaljubljena u tipa i sada žali što prije nije prekinula, smatrala je kako nikada neće naći nekoga tko će ju tako voljeti itd. i sada vidi da je cijela veza bila laž. Moram priznati da me nešto bocnulo dok mi je to pričala, kao da sam sebe pronašla u toj cijeloj priči.

Volim svoga dečka, volim provoditi vrijeme s njim, imam super sex, zgodan mi je privlačan, kompatibilni smo u dosta stvari no da li sam ludo zaljubljena u njega, osjećam leptiriće kada ga vidim, opsjednuta njime? Nisam.

Znam kakav je osjećaj biti ludo zaljubljen, bila u jednoj takvoj kratkoj vezi prije ove, no na kraju ostala teško povrijeđena od osobe koja me nije cijenila ni poštovala ni 5% kao što me trenutni dečko voli, cijeni, poštuje..s tim kretenom mi je od početka bio big-.bang, dok s trenutnim nije, no svidio mi se i zavoljela ga vremenom. Tražim neki savjet, mišljenje što se tiče ovoga, da li mislite da je nužno biti luđački zaljubljen u osobu da bi bili sretni, da li ste vi ludo zaljubljeni u svoje partnere, da li je moguće ostvariti dobru vezu s svim ovim gore nabrojanim stvarima no s izostankom te ludorije za osobom? Ne bih se htjela nać u istoj poziciji kao prijateljica, da vidim da sam vrijeme potratila na krivu osobu..zašto se uvijek moram zaljubiti u đubrad od dečkiju, ostat povrijeđena dok eto za dečka, koji vrijedi 10x više od njih, moram ja sumnjati??

Zadnje uređivanje flaficay : 18.02.2015. at 15:34.
flaficay is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 15:29   #2
Koliko vidim - ti si super zadovoljna svojim sadašnjim partnerom, ne znam čemu toliki strah. Kažeš da imate super sex - u čemu je problem onda?

Normalno je da strast nestane s godinama. Ova tvoja prijateljica je sigurno bila ludo zaljubljena u svojeg dečka na početku same veze, ali 5 godina je dug period da budeš s nekim i logično je da će strast nestati (istu zamjene stvarni problemi).

Pričekaj 5 godina, pa onda vidi. I sama si rekla da si imala tu "ludu" vezu prije, pa si ostala povrijeđena... Ne govori li ti to dovoljno?

Ili ostani sa njim u vezi i budi sretna što imaš tako dobrog dečka sa kojim se slažeš ili prekini tu vezu i zadovolji se kratkoročnim vezama, prepunim strastima i ostani povrijeđena na kraju.

Ti odaberi.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 15:45   #3
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
ali 5 godina je dug period da budeš s nekim i logično je da će strast nestati (istu zamjene stvarni problemi).
Nije logično.



Autorice, ne fantaziraj.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 15:46   #4
Quote:
flaficay kaže: Pogledaj post
Godinu i pol dana sam u vezi. Zadovoljna sam vezom, on mi je drag,dobar, zbilja na ništa se ne mogu požaliti nit sam se do sada osjećala kao da mi nešto fali. Sve dok mi se prijateljica nije pojadala kako smatra da je potratila dobar dio mladosti na nekog u koga uopće nije bila zaljubljena....
Samo ti slušaj prijateljičine, očeve, materine, djedove i babine priče.. i kako ti oni kažu tako živi svoj život, sve će biti super...
Mala ne zajebaji.. ako imaš dobrog dečka, jako ti je lijepo snjim, super se slažete, sex je odličan.. am tuci se nogom u guzicu i namjesti osmjeh od uha do uha..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 15:49   #5
Quote:
flaficay kaže: Pogledaj post
Godinu i pol dana sam u vezi. Zadovoljna sam vezom, on mi je drag,dobar, zbilja na ništa se ne mogu požaliti nit sam se do sada osjećala kao da mi nešto fali. Sve dok mi se prijateljica nije pojadala kako smatra da je potratila dobar dio mladosti na nekog u koga uopće nije bila zaljubljena. Bila je s tim dečkom 5 godina u vezi, bilo joj je ok no jednostavno nije bila zaljubljena u tipa i sada žali što prije nije prekinula, smatrala je kako nikada neće naći nekoga tko će ju tako voljeti itd. i sada vidi da je cijela veza bila laž. Moram priznati da me nešto bocnulo dok mi je to pričala, kao da sam sebe pronašla u toj cijeloj priči.

Volim svoga dečka, volim provoditi vrijeme s njim, imam super sex, zgodan mi je privlačan, kompatibilni smo u dosta stvari no da li sam ludo zaljubljena u njega, osjećam leptiriće kada ga vidim, opsjednuta njime? Nisam.

Znam kakav je osjećaj biti ludo zaljubljen, bila u jednoj takvoj kratkoj vezi prije ove, no na kraju ostala teško povrijeđena od osobe koja me nije cijenila ni poštovala ni 5% kao što me trenutni dečko voli, cijeni, poštuje..s tim kretenom mi je od početka bio big-.bang, dok s trenutnim nije, no svidio mi se i zavoljela ga vremenom. Tražim neki savjet, mišljenje što se tiče ovoga, da li mislite da je nužno biti luđački zaljubljen u osobu da bi bili sretni, da li ste vi ludo zaljubljeni u svoje partnere, da li je moguće ostvariti dobru vezu s svim ovim gore nabrojanim stvarima no s izostankom te ludorije za osobom? Ne bih se htjela nać u istoj poziciji kao prijateljica, da vidim da sam vrijeme potratila na krivu osobu..zašto se uvijek moram zaljubiti u đubrad od dečkiju, ostat povrijeđena dok eto za dečka, koji vrijedi 10x više od njih, moram ja sumnjati??

mislim da te ludorije nista ne vrijede.
samo te iscrpe i obmane da je to ljubaf , a nije.

i meni se cini da imas super vezu i sve sto ti mogu reci jest to da slijedis svoje srce.
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 15:55   #6
Ja vjerujem u prvi instinkt Nema veze s dobrim/lošim tipovima. Jednostavno nemate taj klik Okej je da se neke stvari vremenom prorijede jer, jebiga, ljudi smo U prirodi nam je da se uljuljkamo u nešto dok voda ne dođe do grla pa većinom tek tada uvodimo promjene. Nismo svi takvi, ali tako počesto je Inače, ne vjerujem u te "zaljubila sam se s vremenom" šeme Naravno, ne kažem da ne možeš uživati itd. no prije ili kasnije dođeš do ove točke na kojoj si sada.


Ako te nešto muči, nije bezveze. Sama si posloži stvari u glavi
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 16:00   #7
Mislim da veze godinama prolazi kroz razne faze ... a svaka faza donosi nešto lijepo
Zavodjenje u vezi bi trebalo trajati zauvijek , bilo bi više sretnih parova a manje razvoda

Ako si sretna ne fantariraj nego se potrudi promijeniti neke stvari i uljepšati vam svakonevicu
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 16:02   #8
koliko imate godina ?

jer ako je ovo neka teen spika a fakat mi se cini da ide u tom smjeru onda mi se ne da sudjelovati jer se necemo naci ni u zlatnoj sredini

inace ne govorim fakat . ovo sada je iz fore.
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 16:02   #9
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Nije logično.
Itekako je logično. Ne znam o čemu ti pričaš.

Ne znam niti jedan par koji je sretan u braku/vezi, ali niti jedan. Jedini koji su iole sretni su oni koji tek započinju svoje veze... Pa sam zato i napisala takav komentar, jer govorim iz vlastitog, odnosno "tuđeg" iskustva. Jebote.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 16:03   #10
Lijepo na Google i guglaj "zaljubljenost". Citaj i upijaj, po mogucnosti tekstove koji se temelje na validnim informacijama. Ignoriraj no-name blogove i trkeljanja anonimnih ovisnika o leptiricima. Kada procitas dovoljno, citaj jos malo, a onda prestani. Pusti neka prode par dana da ti se sve slegne, a onda razmisli o procitanome.

Ukoliko nakon toga stavis zaljubljenost, ludilo, euforiju, idealizaciju i zivot u nekom imaginarnom baloncicu koji samo ceka da bude probusen na prvo mjesto vlastitih prioriteta, tada spadas u onu skupinu ovisnika koju sam spomenuo. Sretno ti bilo.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 16:08   #11
Kako bih volio da administracija napokon zabrani i ključa sve teme sa pokretačima teme koji imaju samo 1 post.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 16:10   #12
mislim da te pogodila prica prijateljice, vjerovatno si osoba koja prima tudje emocije, pa ih dozivljava gotovo kao svoje. za par dana ce te proc i uvidjet ces da je to bio samo promisljaj.
pokusaj zamisliti kako bi ti bilo da tvog decka nema u tvom zivotu
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 16:16   #13
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Kako bih volio da administracija napokon zabrani i ključa sve teme sa pokretačima teme koji imaju samo 1 post.
e vidi kako smo ti i ja drukcije osobe.


ja bi da se uvede ban koji se zove ajde curo idi se igraj s barbikama jos.
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 16:17   #14
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Itekako je logično. Ne znam o čemu ti pričaš.

Ne znam niti jedan par koji je sretan u braku/vezi, ali niti jedan. Jedini koji su iole sretni su oni koji tek započinju svoje veze... Pa sam zato i napisala takav komentar, jer govorim iz vlastitog, odnosno "tuđeg" iskustva. Jebote.
Jebi ga, krećeš se u pogrešnim krugovima...
U ekipi moje sestre svi sami debil do debila, a ko je u braku jebe sastrane kao da nema sutra.. kad vidim njezinu ekipu imam osjećaj da živim na nekom drugom planetu..
A ovi sami i slobodni, oni su kao full sretni...
Jebi ga ako ti koktel ludih hormonma treba za sreću zapistaj se malo....
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 17:28   #15
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Ja vjerujem u prvi instinkt Nema veze s dobrim/lošim tipovima. Jednostavno nemate taj klik Okej je da se neke stvari vremenom prorijede jer, jebiga, ljudi smo U prirodi nam je da se uljuljkamo u nešto dok voda ne dođe do grla pa većinom tek tada uvodimo promjene. Nismo svi takvi, ali tako počesto je Inače, ne vjerujem u te "zaljubila sam se s vremenom" šeme Naravno, ne kažem da ne možeš uživati itd. no prije ili kasnije dođeš do ove točke na kojoj si sada.


Ako te nešto muči, nije bezveze. Sama si posloži stvari u glavi
Za prijašnjim sam gubila glavu.

Za trenutnim ne gubim bez obzira što mi je zgodan, jebozovan, sve štima u vezi.

Strah jedini da mi s vremenom ne zafali tog gubljenja glave, samo to.
flaficay is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 17:37   #16
pojebi suseda ili frenda.... pa se vrati s drugom temom.
šljaker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 19:36   #17
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Itekako je logično. Ne znam o čemu ti pričaš.

Ne znam niti jedan par koji je sretan u braku/vezi, ali niti jedan. Jedini koji su iole sretni su oni koji tek započinju svoje veze... Pa sam zato i napisala takav komentar, jer govorim iz vlastitog, odnosno "tuđeg" iskustva. Jebote.
Žao mi je zbog tebe.
I ne mislim to ironično, zaista.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 19:56   #18
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Žao mi je zbog tebe.
I ne mislim to ironično, zaista.
Hvala ti. Pomoli se za mene, molim te. Možda mi s vremenom bude bolje
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 21:50   #19
Quote:
shakiri kaže: Pogledaj post
pokusaj zamisliti kako bi ti bilo da tvog decka nema u tvom zivotu
Baš tako, dobar savjet, Kao kad nađeš recimo izgubljenu naušnicu, raduješ joj se više nego novoj...

Nije uzalud da ljudi ne znaju "cijeniti" nešto dok to ne izgube.....
Ali tako je to kad se srce hrani dobivanjem, treba biti obratno, tako se srce rastereti
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 22:19   #20
Mene isto uvjeravaju da to nije sve, ali čemu sve to ako nema ludila na početku? Ovako kako ti pričaš o tom momku ja ne osjećam ljubav, nego samo poštovanje, dok za bivšeg nisam toliko siguran.

Zašto se trpati u vezu ako nisi ludo zaljubljen? Toliko je dragih, sjajnih osoba oko nas, ali malo nas puta baš u životu drmne, i te osobe nisu ni tako sjajne i bajne(kako bi nekom drugom bile možda) ali su ''fatalne'' za nas.

Ako te jedna izjava neke babe toliko uznemirila, dobro se preispitaj nije li to bila rebound veza u kojoj si ostala jer eto on ispunjava sve druge kriterije.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger