Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2015., 01:44   #81
Nakon prvog posta sam mislija da znan sve živo...

Sad ste me uvjerili da neman pojma!

Prijatelj, neprijatelj, potencijalni i nepotencijalni momak; jebat, ne jebat...

Ma triba prvo jebat a onda pričat o svemu i svačemu.

Najlipši razgovor - goli i zagrljeni!!!
__________________
Dalmatinac je na svoju ruku, varljiv ženi a vjeran Hajduku!
trinaest i po is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 01:45   #82
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
hm nisam vidjela puno muškaraca da hodaju s erekcijama u nekim situacijama i na mjestima gdje su zgodne dame. možda se nismo nešto dobro razumjeli, možda si ti htio reći da kad dođeš doma onda bacaš drkicu na nju ili tako nešto
naravno da nisam mislio doslovno na nekontrolirane erekcije, nego na cinjenicu da ti je ta frendica jebeno napeta. da mi se digne na javnom mjestu protiv moje volje ne znam sta bi to moralo biti.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 03:08   #83
Quote:
Znatizeljni94 kaže: Pogledaj post
Bok, Tomo je opet.

Mnogo sam proučavao svoj prošli problem i termin "friendzone." Shvatio sam da je problem u tome šta ja u početku (prvih mjesec, dva ili tri dana) previše nastupam kao prijatelj i onda me ženska odmah svrsta u "ladicu" s ostalim prijateljima. Ja drugačije ne znam nastupiti, ja nastupam iskreno prijateljski, ali volio bih to promjeniti te me zanima koja je osnovna razlika u nastupu kao prijatelj te u nastupu kao potencijalni momak?
Ajde da ti napišem nešto po treći-četvrti put (sada na drugoj temi, a možda će bit i treća - šta ja znam)...

Već sam ti napisa da su forumaši sve rekli i da samo čitaš, a ti odmah lupaš drugu temu..!

Nemoj nikada više napisat da ti nastupaš iskreno... Ispada da oni koji nastupaju sa jebačkih pozicija to ne rade iskreno!

Sa curama se ne upada u neke velike priče u njihovoj zoni komfora. Da bi upa u veliku priču moraš je odvest negdi (danas je date popularan izraz). Tada je ona na tvom terenu (sa likom kojeg ne može tek tako gledat kao prijatelja)...

Znači, ona je dio nekog tvog okruženja (ista ste ekipa)... čim upadneš sa njom u bilo kakvu priču; nakon pet rečenica je zoveš u šetnju, ma bilo di samo da ste sami! Naravno da ti biraš misto!!! Ako neće da se osamite, ne potenciraj veliku priču!

Zabranjena ti je upotreba rečenica koje počinju sa JA!

Nemoj više da pročitam da si opet otvorija temu!

Sad bi se ja raspisa... Ali, to bi bile rečenice za velike momke..!

Jesi li to ti?

Bi li joj moga stavit ruku na rame, pa je povuć do njene kose i počupat je...
I onda reć "Lipo mi je s tobom!

Bi li to moga?!
__________________
Dalmatinac je na svoju ruku, varljiv ženi a vjeran Hajduku!
trinaest i po is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 15:16   #84
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
hm nisam vidjela puno muškaraca da hodaju s erekcijama u nekim situacijama i na mjestima gdje su zgodne dame. možda se nismo nešto dobro razumjeli, možda si ti htio reći da kad dođeš doma onda bacaš drkicu na nju ili tako nešto
To je zato jer nose traperice pa se ni ne vidi. I ja ih nosim, pa nitko ustvari ni ne primjeti kad mi se digne. Najčešće erekciju imam u jutarnjim satima, kada se moram ustati rano, a još se osjećam pospano, onda me navala erekcije nekako razbudi kada odem na bus ili tramvaj. To ti je tako. Događa se i kada se pojavi neka zgodna žena i spontano čak, kada ju zamislimo. Ne priznajemo ti mi to inače nikada javno, zbog pristojnosti, ali događa se i važna je za zdravlje i potenciju muškaraca. U prosjeku se događa svakih 5 do 10 minuta.

Drkicom to ne riješavaš, već odgađaš na jedno 20 minuta do pola sata. Onda se opet dogodi, jer hormoni neprestano proizvode spermije u sjemenicima iznova i iznova. Dnevno proizvodimo na stotine milijuna do jedne milijarde spermija. Kada se jako spolno uzbudimo, prilikom ejakulacije osjetimo ugodne trnce u penisu, koji nas raspamete. Dogodi se jedan velika navala energije, koja djeluje nadražujuće na ud, posebno tamo gdje je glava, jer tamo ima najviše živčanih završetaka i prilično je osjetljiv prilikom trljanja, a najosjetljiviji je nakon ejakulacije.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 15:50   #85
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
mislim da mijesas kruske i jabuke. ne pricam o zgodnoj curi s kojom se druzis, nego o frendici koja ti se toliko svidja da zelis biti s njom i spreman si razjebati bilo kakav drugi odnos koji imas s njom zbog toga.

za ovo prvo si u pravu i slazem se, a ovo drugo je ipak problem.
Pa o frendicama i govorim. Imam ih i ja. I mene zna mučiti taj osjećaj, ali ne izderavam se zato na njih zbog toga, niti im postavljam ultimatume, ako sam, eto, ja očekivao nešto od njih, a one otišle drugome. Jednostavno, to je bio njezin izbor i ja se nemam što buniti oko toga, koliko god boljelo. Da je bilo drukčije i ona bi željela biti sa mnom, ali nije. Čemu forsirati vezu u kojoj nema niti neće biti dvoje zaljubljenih ljudi? Čemu se truditi oko osobe koja te ne želi za dečka? Važno je ostati čovjek u takvim situacijama, a meni to uspjeva, jer sam shvatio da u vezi moraju postojati obje strane i to se mora poštivati.

Quote:
denalii kaže: Pogledaj post
nije to ego..
jbg emocije se ne mogu tako lako kontrolirati.. tj. mogu no odredjeni uvjeti moraju biti ispunjeni

i nije to nikakvo pucanje ko kokica, nego jednostavno los osjecaj.. kojega mozes vrlo lako ukloniti, ako zelis
Ma čest problem je upravo taj ego kod nekih tipova koji si umisle:"Ona se meni sviđa i ona mora biti moja ili neće biti ničija." Pa mislim, bi li ti skakao u krevet s djevojkom koja nije tvoj tip, a ono, žena sva napaljena, slini za tobom? Ja sigurno ne bih. Gurnuo bih ju isto u frend zonu, osim ako se ne bi potrudila da me zadivi s nečime što bi me napalilo kod nje. Isto ti je i sa ženama. Ako ih ne zadiviš s nečime, zbog čega će otići u krevet s tobom, nemaš se čemu nadati od njih.

Zadnje uređivanje Eugen C : 22.02.2015. at 20:53. Reason: spajanje postova
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 16:41   #86
jebote klokanovac kakvog ti viteza glumis? pa normalno da se neces izderavati ili zahtjevati od nje nesto. pa nije ona kriva sto joj nisi napet. maknes se od nje i to je to.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 18:41   #87
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ma čest problem je upravo taj ego kod nekih tipova koji si umisle:"Ona se meni sviđa i ona mora biti moja ili neće biti ničija." Pa mislim, bi li ti skakao u krevet s djevojkom koja nije tvoj tip, a ono, žena sva napaljena, slini za tobom? Ja sigurno ne bih. Gurnuo bih ju isto u frend zonu, osim ako se ne bi potrudila da me zadivi s nečime što bi me napalilo kod nje. Isto ti je i sa ženama. Ako ih ne zadiviš s nečime, zbog čega će otići u krevet s tobom, nemaš se čemu nadati od njih.
ja govorim u svoje ime, a ne znam kako je kod drugih tipova..

i uopce nije kako ti govoris, ako mi se cura jako svidi osim izgledom i svojim karakterom, onda kada saznam da ona ne misli isto, ne namjeravam se zadrzavati u njenoj blizini vise.. nekad kad se ohladim nema problema, no ne odmah..
nema te spike da ako nece biti moja nece biti nicija, a to nisam primjetio ni kod svojih prijatelja

a ove druge na koje mi se samo digne kao sto kazes, u njihovoj blizini nema problema jer ih ionako nisam ni gledao na duge staze.. pa ako kad uleti dobro, ako ne nikom nista..

kod mene nema toga da ce me necim zadiviti nakon nekog vremena, ili mi se svidi odmah ili nikad
denalii is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 19:07   #88
ako ti se svidi cura i ima kemije između vas u početku,tj ti osjećaš nešto više da bi htio ići na dejt i to,nemaš što uopće pokušavati biti friend,to je bespotrebno,em sebe mučiš,a ona vjer ne bi ni skontala da se ti za nju zanimaš!

reci iskreno i idemo dalje,bar ćeš znat na čemu si
userime is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 00:22   #89
Mene samo zanima kako se na početku trebam postaviti da ne završim kao prijatelj.
Znatizeljni94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 00:35   #90
Quote:
Znatizeljni94 kaže: Pogledaj post
Mene samo zanima kako se na početku trebam postaviti da ne završim kao prijatelj.
hahah pa nikako.. ako joj nisi napet biti ces frend, nema ti tu puno mudrolije
denalii is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 00:37   #91
Quote:
Znatizeljni94 kaže: Pogledaj post
Mene samo zanima kako se na početku trebam postaviti da ne završim kao prijatelj.
Nosi natpis : Girl listen; I'm a lover, not a friend!"


http://www.snappypixels.com/wp-conte...e-ahead-48.jpg
ha ha
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 01:33   #92
Quote:
Znatizeljni94 kaže: Pogledaj post
Mene samo zanima kako se na početku trebam postaviti da ne završim kao prijatelj.
moras direktno iskomunicirati ili bar signalizirati zelju prema njoj prije nego te bolje upozna. imas dva pristupa: iskomunicirati zelju sto ranije, ili druziti se s njom bez da odajes puno toga o sebi, uz povremeno bacanje bube u uho da nije sigurna imas li neke namjere prema njoj ili nemas. mana prvog pristupa je da ces biti odjeban ako joj nisi bio privlacan na prvu, mana drugog pristupa je da mozes lose odigrati i opet zavrsiti u frend zoni. oboje ima svoje rizike kao i sve u zivotu, biraj.

za primjer si pogledaj temu "emotivne distorzije" na ovom istom pdfu i primjeti da se ona njemu otvorila a on njoj bas i nije.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 01:35   #93
Quote:
Znatizeljni94 kaže: Pogledaj post
Mene samo zanima kako se na početku trebam postaviti da ne završim kao prijatelj.
odmah na početku je pozovi na dejt,nema ti druge
userime is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 01:36   #94
Quote:
File not Found kaže: Pogledaj post
Nosi natpis : Girl listen; I'm a lover, not a friend!"


http://www.snappypixels.com/wp-conte...e-ahead-48.jpg
ha ha
userime is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 02:15   #95
da i ja ubacim koju..ovako,sa zenske strane..
Definitivno mislim da ne trebas biti u blizini te cure..upravo radi te ljubomore i svih negativnih osjecaja kojih bi mogao imati.Pogotovo jer ti je povrijeden ego,sigurno ne mozes dati najbolje od sebe u njenoj blizini..energije se osjete..da li se nekom svidas ili te ne voli ili zeli..to mozes osjetiti,ja bar osjetim.Instikt mi uvijek bude u pravu..
Mislim da ti je ona jos i vise napeta radi tog odbijanja,a to je druze Ego.
Ispricat cu sto mi se desilo s momkom s kojim sam se nedavno pocela vidati..
Znaci,izasli smo na dejt,on je uzeo moj broj,skolski, ono po pravilu nije se javio odmah,sacekao je jedno 3-4 dana da ne ispadne , sto bi rekli,papak
I tako pricali 5 sati,usta nam se osusila,svidjeli se jedno drugom,sve 5.
Poceli izlaziti cesce,upoznavati se,doduse malo otezano jer ne pricamo isti jezi al ok..
I odjednom puff.Lagani distanc,dobro morao je ici na par mjeseci van Hrvatske ali nanjusila sam ja da tu nesto nije u redu..
Da napomenem da smo u meduvremenu gledali filmove skupa,izlazili na veceru,trcali,penjali se po priradi i tako dalje-u svim sferama zivota..
I sta bi,problem je bio sto on NIJE prebolio bivsu ili je mislio da nije, a kako su ostali u toj frend zoni bio je cesto u njenoj blizini i kad mu se frend poceo muvati oko nje on je postao ljubomoran.E sad,taj frend stvarno nije imao neke namjere,to je duga prica al definitivno samo je simpatisao curu a opet ona je isto malo namjerno koketirala jer joj eto bivsi vec naso nekoga..zamrseno..uglavnom hocu ti reci sta sam ja napravila kad mi je to sve rekao.
NISAM ostala u frend zoni.Kakva jebena frend zona,tvoj ponos je u pitanju...
Rekla sam mu da je nabolje da se ne vidamo vise i ne druzimo dok on neukapira da mu nije stalo do te bivse,i cut!gotovo..
E to je prava stvar..kad dadnes sve najbolje od sebe i vise, a onda to sve uzmes.Bez popustanja.
Kad pokazes koliko mozes dati da ta osoba shvati sta je imala i izgubila..
Ja stvarno vise nisam htjela da ga vidam,ali bila sam iskrena i rekla zasto..
Tad su pocele poruke...nisam popustila.Tek kad me je zamolio da ga saslusam,njegovu stranu pa onda sta bude da bude.
E to je problem sa vecini muskaraca,kad ih odbijes,tek tad te jako zele...
Nase druzenje,mene,shvacao je olako dok to sve nije izgubio.
A s bivsom je bio u pitanju ego,mislim da n isam nije bio svjestan toga-ona je prekinula vezu i ona ga je odbila naknadno(prije nego je upoznao mene)i jos kad tu dodas onu musku:ako te ja ne mogu imati,ne moze nitko..ili ja te ne zelim ali nemoj da te slucajno tko drugi zeli hahha,ego,ego
A bas me zanima kako ce na kraju zavrsiti ovo izmedu nas..
Ne znam da li ti je ovo ista pomoglo ili ne,ali eto,iz mog ugla gledano...
__________________
It has to start somewhere,it has to start sometime what better place than here, what better time than now?

Zadnje uređivanje lightlana83 : 23.02.2015. at 02:29.
lightlana83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 02:34   #96
Quote:
lightlana83 kaže: Pogledaj post
..ili ja te ne zelim ali nemoj da te slucajno tko drugi zeli hahha,ego,ego..
koliko poznam oba spola, ovo mi vise zvuci kao tvorevina zenskog ega.

inace slazem se s tobom u potpunosti.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 10:53   #97
ja sam trenutno u istoj situaciji..
stvarno je ne mogu prokuziti.. nekad joj treba po par i vise sati za odgovoriti na poruku..
mene to nazivcira, zabrijem da mi na taj nacin diskretno pokusava dati do znanja da ne zeli druzenje, odlucim se ne javljati uopce kad eto ti nje sa porukama odmah sljedeci dan..

sa zenskog stajalista, je li normalno da se cujete svaki dan sa nekim tipom kojeg ste tek upoznali..?
denalii is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 11:01   #98
meni je to napeto i nice.
možda je u gužvi... pa onda ne zna šta ti napisati...
ne znam... ovisi šta ti napiše tada.
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 11:04   #99
moguce je i da zbog posla ne moze odgovoriti, ne mogu znati..
nekad sale, nekad pitanja kako si, sto radis...
denalii is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 12:25   #100
Quote:
denalii kaže: Pogledaj post
ja sam trenutno u istoj situaciji..
stvarno je ne mogu prokuziti.. nekad joj treba po par i vise sati za odgovoriti na poruku..
mene to nazivcira, zabrijem da mi na taj nacin diskretno pokusava dati do znanja da ne zeli druzenje, odlucim se ne javljati uopce kad eto ti nje sa porukama odmah sljedeci dan..

sa zenskog stajalista, je li normalno da se cujete svaki dan sa nekim tipom kojeg ste tek upoznali..?
meni je normalno,ali obicno bi i brzo zavrsilo..ne znam je li dode do nekog zasicenja ili sto..tako sam sa sadasnjim odlucila si bila dati vremena,tako reci da `oladim` malo,a i njemu prostora i ide..mi smo imali kao neko nepisano pravilo na pocetku veze,ako se nitko nikome nije javio 2 dana,3 dan se javlja onaj tko se nije javio prvi, taj zadnj put. haha ali mi smo oboje jako komplikovane i kompleksne osobe..
Tko zna kakava iskustva je imala ta djevojka..mozda je u pitanju strah.
Mozda ne zeli da ti dosadi ili se boji da ces ohladiti ako ti pokaze da joj je stalo.
A mozda joj samo nisi napet kao ona tebi..i da li radi,je li zaposlena...nekad vidis poruku i kuzis da ces odgovoriti pa u poslu zaboravis...ne znam koji je njen razlog..
..moj je cesto bio strah,a ponekad me nije bilo briga..
uglavnom..nemoj se zamarati previse to je najgore...pusti neka ide,ako je sudeno da budete skupa bit cete bez obzira na sve,ako nije,nije..
..ako si nestrpljiv i zelis odmah da znas pitaj ju,iskreno i otvoreno.U danasnje vrijeme puno lazi i maski moze biti bas osvjezavajuce.
I ako joj se svidas odusevit ce se iskrenoscu i direktnoscu,ako ne,nije vrijedna i to je to..
__________________
It has to start somewhere,it has to start sometime what better place than here, what better time than now?
lightlana83 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger