Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2015., 10:57   #1
Lightbulb Kako spasiti ovu vezu(icu)???

U 'vezi' sam sa jednom curom mjesec dana. Ja malo iznad 30 godina a ona nešto ispod 30. Za uvertiru smo odradili 3-4 kave, a nakon toga 3-4 susreta su uključivala ljubljenje. Nije bilo jakog klika ni s jedne strane na samom početku ali meni se u hodu strast javila i mogu reći da sam zaljubljen poprilično.
Međutim, nakon zadnjeg susreta ona je rekla da joj ljubljene s menom ne budi onaj osjećaj strasti i zaljubljenosti, te da vjerojatno prema meni gaji neki prijateljski osjećaj. A da ona već ima dovoljno prijatelja.
To me neugodno iznenadilo jer sam mislio da nam je tama dobro krenulo.
Ali kaže i to da joj je lijepo u mom društvu, da joj fizički nisam neprivlačan te da sam joj drag i simpatičan.

Moj prijedlog je bio da se nastavimo družiti još koji put pa da onda vidimo na čemu smo, tj. da ona točno vidi što gaji prema meni. Složila se sa mnom.

Naši susreti su bili poprilično 'mirni' s moje strane, nisam upirao. A po prirodi sam malo smotan i nisam neki alfa muškarac ali nisam ni pičkica.

E sad dali se ova 'veza' može spasiti. Dali da u razgovor ubacim više seks tema, više dodira, više provokacije, više kritike ? Očigledno nešto moram mijenjati ali ne znam što. Ili da napravim baš nešto radikalno, da je dobijem na neku foru?
Dali uzeti 10 dana pauze pa onda nastaviti druženje ili odmah krenuti u 'spašavanje'?
Vjerujem da imam još maksimalno 2 susreta.
viktor900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 11:09   #2
Mislim da ne. Prvi instinkt obično ne vara

Inače sam nerealni romantik
ALI mišljenja sam kako ova vaša romansa u nastajanju nema epilog kakav ti priželjkuješ

Zašto te takvo "ima još maksimalno dva susreta" razmišljanje ne ohladi?
Nemoj ništa spašavati
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 11:27   #3
Odvedi je na neko zanimljivo mjesto, malo alkohola, dodira..Budi malo poduzetniji, odlucniji..
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:00   #4
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Odvedi je na neko zanimljivo mjesto, malo alkohola, dodira..Budi malo poduzetniji, odlucniji..
Moram se slozit s ovim.
Mislim, sad si ionako u friend zoni, jedino sto mozes je probat izac iz nje, a to znaci pokazati se malo vise kao muskarac, u nekom seksualnijem smislu.
Samo ne znam kako bi to tocno trebao izvesti. Niti je svaka zena ista, niti znam sto tocno ona misli i kako se ponasa pa da procitam.

Dobra stvar je sto je rekla da nisi neprivlacan, tehnicki bi se valjda mogla zamisliti u nekoj interakciji s tobom.
Kako je uopce doslo do tog poljupca, jel imate vi kakvih fizickih dodirivanja, onako usputnih?
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:05   #5
Kod mene u ovom slučaju ne bi upalilo ništa, a ti s njom probaj malo drskije, žešće, pomalo ignore, pravi se da ih imaš još na lageru i sl. Ako je imalo žensko, zaintrigirat će je, jer će misliti da si neki popularni faker koji sasvim lijepo može i bez nje.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:09   #6
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Kod mene u ovom slučaju ne bi upalilo ništa, a ti s njom probaj malo drskije, žešće, pomalo ignore, pravi se da ih imaš još na lageru i sl. Ako je imalo žensko, zaintrigirat će je, jer će misliti da si neki popularni faker koji sasvim lijepo može i bez nje.
po njenom ponašanju, prije bih rekla da ih ona ima još na lageru

znači po ovoj tvojoj teoriji ja nisam žensko, jer kad tip spominje druge cure ja se jako brzo hladim i trpam ga u kategoriju frenda
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:12   #7
Quote:
Ruza2008987 kaže: Pogledaj post
Moram se slozit s ovim.
Mislim, sad si ionako u friend zoni, jedino sto mozes je probat izac iz nje, a to znaci pokazati se malo vise kao muskarac, u nekom seksualnijem smislu.
Samo ne znam kako bi to tocno trebao izvesti. Niti je svaka zena ista, niti znam sto tocno ona misli i kako se ponasa pa da procitam.

Dobra stvar je sto je rekla da nisi neprivlacan, tehnicki bi se valjda mogla zamisliti u nekoj interakciji s tobom.
Kako je uopce doslo do tog poljupca, jel imate vi kakvih fizickih dodirivanja, onako usputnih?
ili joj se ne sviđa na pravi način (što ne mora značiti da joj se donekle ne sviđa) ili ona nije otvorena za neku romansu (recimo skoro je imala ružan prekid, još voli bivšeg, ima više kombinacija itd)
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:12   #8
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
po njenom ponašanju, prije bih rekla da ih ona ima još na lageru

znači po ovoj tvojoj teoriji ja nisam žensko, jer kad tip spominje druge cure ja se jako brzo hladim i trpam ga u kategoriju frenda
Takoder. Nemam zivaca niti volje za baktanje s jebivjetrima, a niti volim biti jedna od.
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:13   #9
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
po njenom ponašanju, prije bih rekla da ih ona ima još na lageru

znači po ovoj tvojoj teoriji ja nisam žensko, jer kad tip spominje druge cure ja se jako brzo hladim i trpam ga u kategoriju frenda
A tko je rekao da treba spominjati druge cure u smislu da s njima izlazi? To bi svaku normalnu ohladilo, uključujući i mene samu, nego treba stvoriti dojam da je poželjan, da ga zovu, oblijeću, ali je on dao šansu njoj.

A ona možda ima nekog drugog u glavi, čim nije totalno u ovome s njim. Ili jednostavno nije dovoljno njen tip. Kako god, potreban mu je sad radikalan potez, jer nema šta izgubiti.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:23   #10
Teško se nečemu nadati ako nema na početku onog impulsa koji bi drugu stranu zainteresirao. Možda u ovom slučaju najbolje što se može napraviti jest otkriti što ona voli, što ju zanima (na što bi mogla pasti) i onda u tom smjeru pokušati ju neočekivano ugodno iznenaditi. Žene vole kad se muškarac malo oko njih potrudi
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:25   #11
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
A tko je rekao da treba spominjati druge cure u smislu da s njima izlazi? To bi svaku normalnu ohladilo, uključujući i mene samu, nego treba stvoriti dojam da je poželjan, da ga zovu, oblijeću, ali je on dao šansu njoj.

A ona možda ima nekog drugog u glavi, čim nije totalno u ovome s njim. Ili jednostavno nije dovoljno njen tip. Kako god, potreban mu je sad radikalan potez, jer nema šta izgubiti.
ne volim kad muškarac to radi jer mi tad šalje neku vibru da je nesiguran pa stvara umjetno takvu klimu. ako smo mi u vezi (pravoj) to znači da ćemo se kretati u raznim društvima, ići zajedno na razne događaje, i ako je on zbilja poželjan to ću ja vidjeti i biti će jasno

znači ni u jednom kontekstu nek mi ne spominje druge na taj način, jer ću se sigurno ohladiti. ne zbog tih drugih, već zbog njega i njegovog manjka takta
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:28   #12
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
ne volim kad muškarac to radi jer mi tad šalje neku vibru da je nesiguran pa stvara umjetno takvu klimu. ako smo mi u vezi (pravoj) to znači da ćemo se kretati u raznim društvima, ići zajedno na razne događaje, i ako je on zbilja poželjan to ću ja vidjeti i biti će jasno

znači ni u jednom kontekstu nek mi ne spominje druge na taj način, jer ću se sigurno ohladiti. ne zbog tih drugih, već zbog njega i njegovog manjka takta
E, to treba znati izvesti. Ako netko ne zna, bolje da ni ne pokušava. Nema ništa gore nego kad muško spominje druge ženske u smislu da su mu napete, komadi, flerta sa svakom Totalni turn off i odmah mu ide pedala. Ali ostavljanje dojma da može imati koju god želi, a da ne ispadne vulgarno i isforsirano može biti jaaaako stimulativno.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:33   #13
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
E, to treba znati izvesti. Ako netko ne zna, bolje da ni ne pokušava. Nema ništa gore nego kad muško spominje druge ženske u smislu da su mu napete, komadi, flerta sa svakom Totalni turn off i odmah mu ide pedala. Ali ostavljanje dojma da može imati koju god želi, a da ne ispadne vulgarno i isforsirano može biti jaaaako stimulativno.
ne može on ostaviti taj dojam, niko ne može imati koju god želi. inače me napuhani ego hladi

može imati onu koja u tom trenu želi, ili je napaljena i slično. ne treba se on nikako ponašati da ja to znam
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:38   #14
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
ne može on ostaviti taj dojam, niko ne može imati koju god želi. inače me napuhani ego hladi

može imati onu koja u tom trenu želi, ili je napaljena i slično. ne treba se on nikako ponašati da ja to znam
Pa naravno da nitko ne može imati svaku, to se samo tako kaže. Cilj je stvoriti dojam da je poželjan, poraditi na seksipilu. To uopće ne znači kretenski spominjati druge žene kao potencijalne pred vlastitom curom, nego poraditi na govoru tijela, razgovoru..može kao usput slučajno spomenuti da mu neke dosađuju, ali je on kao iznad toga.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:39   #15
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Pa naravno da nitko ne može imati svaku, to se samo tako kaže. Cilj je stvoriti dojam da je poželjan, poraditi na seksipilu. To uopće ne znači spominjati druge žene kao potencijalne pred vlastitom curom, nego poraditi na govoru tijela, razgovoru..može kao usput slučajno spomenuti da mu neke dosađuju, ali je on kao iznad toga.
pa to je smiješno, zato što ako si imalo inteligentna odmah ti je jasno zašto on to govori. i odmah vagina kaže no-no, nesiguran tip, bježi odmah
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:40   #16
jao jao užas.
to spominjanje nekog kao da mu dosađuju neke....
pa presmiješno. balavo.
i nikako me to neće privući njemu.
privući me može samo samouvjerenost.
ali ne ona napuhana, bezobrazna, već nonšalantna, prirodna.
to zbilja zna biti sexy.
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:42   #17
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Pa naravno da nitko ne može imati svaku, to se samo tako kaže. Cilj je stvoriti dojam da je poželjan, poraditi na seksipilu.
Ako se on njoj ne sviđa; badava je da iza sebe ima čitav harem žena koje ga nestrpljivo čekaju, ako on njoj nije napet, ništa od toga. Ako ju i privuče tako što će izmisliti da ga i druge čekaju, nema ta veza dugačku budućnost.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:42   #18
nema se tu sto spasavati. mislim da bi ti to kod nje stvorilo otpor. uzmi tih deset dana pauze , ako se u meduvremenu ona tebi javi za susret , ako se tako budes osjecao odazovi se ... nemoj nista forsirati , vrijeme ce pokazati svoje.
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:43   #19
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
pa to je smiješno, zato što ako si imalo inteligentna odmah ti je jasno zašto on to govori. i odmah vagina kaže no-no, nesiguran tip, bježi odmah
Ovisi kako tempira. Ako to stalno spominje, ili totalno izvan konteksta, onda je prozirno, a ako dobro odglumi i dobro ukomponira u neku spiku, onda ne. Samo da li će on imati vremena poraditi na svemu tome.

Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Ako se on njoj ne sviđa; badava je da iza sebe ima čitav harem žena koje ga nestrpljivo čekaju, ako on njoj nije napet, ništa od toga. Ako ju i privuče tako što će izmisliti da ga i druge čekaju, nema ta veza dugačku budućnost.
Stvar je u tome da je ona još li-la, pa bi nekom taktikom možda još uspio pokrenuti iskru. Ja sam rekla da bi kod mene netko u istoj situaciji teško, ali kod nje možda uspije.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:43   #20
Quote:
satc kaže: Pogledaj post
jao jao užas.
to spominjanje nekog kao da mu dosađuju neke....
pa presmiješno. balavo.
i nikako me to neće privući njemu.
privući me može samo samouvjerenost.
ali ne ona napuhana, bezobrazna, već nonšalantna, prirodna.
to zbilja zna biti sexy.
e gle doživljavala sam od tipa koji je natprosječno ružan, ima bezveze tijelo (nije debao, bavi se sportom, ali govor tijela je nesigurnog tipa), nema nikakvo obrazovanje, status, zarađuje minimalac ali... pazi ali... on je tako pun sebe, do neba, on komentara cure, on stavlja prag jako visoko mora biti prelijepa ovo ono. pa na to se samo možeš ismijati, ništa drugo
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger