Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2015., 08:04   #61
Mojoj frendici je jedna druga frendica rekla da ju dečko vara. Momentalno ga je frendica ostavila i još uvijek si je dobra s tom curom koja joj je rekla za dečka. Ja bi isto tak napravila da sam znala da ju taj dečko vara i vjerujem da bismo i dalje ostale u dobrom odnosu.

Zadavila bih bližnje frendice da sam u takvoj situaciji,a da one znaju da me dečko vara i da mi to ne žele reći. Istinu dobro podnosim. Bolje i najgorkija istina nego laž zamotana u celofan. -.-


Ako ste baš dobri frendovi, reci toj curi. A ako niste, nemoj. -.-
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 08:32   #62
Uf teška situacija, mnogi kad im se kaže se naljute na prijatelje, a većinom ostaju u vezama. Reci ako si siguran da će to moći podnijeti.

Inače meni je rekla tada više poznanica nego prijateljica, ja sam bila zahvalna na tome jer ne volim da netko pravi budalu od mene, ne znam zašto bi se ljutila..Danas smo jako dobre prijateljice, tako da bih voljela da mi se uvijek kaže, ali mnogi ne mogu podnijeti istinu, to ti je tako.
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 09:02   #63
Quote:
Makelele22 kaže: Pogledaj post
Da kazem ovoj sta ili ne?
Kaj te hebe sto ni treca kod njega ne mozes biti
__________________
Jebeš čovjeka koji se neda nagovoriti.

Database error ...kaj je to !??
mrkvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 09:17   #64
Ja bi rekla prijateljici.
Ok moze se naljutiti ali i odljutiti ce se ako imalo ima mozga.

Poznanici ne bi rekla.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 16:12   #65
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Jesi ti presutio nesto sto nisi trebao pa sada tako zestoko branis tu stranu? Mozda nisi presutio pa je problem u posljedicama?
Prijatelj i poznanik su imali veoma slicno situaciju. Niti mi je taj prijajatelj dovoljno prijatelj da bih uopce razmisljao o petljanju, niti me je za zivot drugih ljudi toliko briga da bih gurnuo svoj nos tamo gdje mu nije mjesto.

A sa najboljim prijateljima nije bilo nikada takvih situacija. Cak i da je bilo, mislim da bih presutio. Gledano iz ove danas perspektive. Pred koju godinu bih mozda i sam rekao...


Quote:
Sve da se osoba i naljuti na tebe, kakve veze ima?
Mislis da stvaranje neprijatelja gdje ga do jucer nije bilo, bez ikakve konkretne koristi za sebe i svoju okolinu nije nista strasno?

Sorry, ali meni je to glupo.

Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Meni uopće kod te teme nije problem hoće li se druga strana naljutiti na mene, niti mi je to prva stvar o kojoj ću mozgati.

Ali ću itekako mozgati kakve posljedice će moje moguće govorenje imati na vezu/brak te osobe, na život te osobe, kakve posljedice će imati negovorenje, želi li ta osoba uopće to saznati i tko sam ja da odlučim u njeno/njegovo ime, možda se vodi onom što ne zna-ne boli, možda će joj se život rasuti u sto komadića, možda oni imaju neku svoju dinamiku koju ja ne razumijem i ne trebam razumjeti i petljati se, možda ona/on nešto zna, ali odabire zabiti glavu u pijesak i nisam sigurna da sam ja poslana na svijet biti ta koja će nasilno izvlačiti mu/joj glavu iz pijeska, možda su u šumi...

Zadnje, ali zaista zadnje na što bih pomislila je da će se ta osoba na mene naljutiti. I nebitno mi je to.
Meni bas i nije zadnje na sto cu pomisliti, ali mnogo ovih razloga koje si navela su daleko ispred same ljutnje.

Ako mogu prijatelja postedjeti muke brakorazvodne parnice ili pakla prekida sa osobom koju smatra osobom svog zivota, sutio bih. Uostalom, nemam bas tolikog uvida u njihove zivote da bih vidio sto se stvarno dogada medu njima i sto je, ako je uopce bilo i sto se, ako se uopce dogada.

Druga je stvar sto svatko od nas tezi tome da ostane ciste savjesti, pritom ne uzimajuci u obzir koliku stetu nanosi onima pred kojima svoju savjest pere.

Savjest je dobar tip, ali sa savjesti se treba nauciti zivjeti.

Osim svega toga, radi se o odraslim ljudima koji bi trebali znati voditi svoje zivote. Oni su birali, oni nek kusaju ono sto su izasrali. S oprostenjem.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 16:33   #66
Rade ti reci svojoj frendici da si pomalo zaljubljen u nju i da bi zelio biti s njom

Bit ce efikasnije
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 18:18   #67
Quote:
Makelele22 kaže: Pogledaj post
Ugl. Moja naj frendica, s kojom se druzim od malih nogu je sa svojim deckom od prvog srednje. Znaci vec nekih 6-7 godina. Veza idealna, nikad svadje, nikad prekida... I kad ih vidis, djeluju ludi jedno za drugim. Neki dan me ona zove, tako pricamo i kaze mi da je otisla do svojih kuci, da ne smeta decku, jer on mora uciti. Izadjem ja na pivo i tekmu sa frendovima, vidim njenog decka u kaficu s nekom curom. Koja realno ne izgleda nikako. Mala je i zdepasta. I jace gradje. (Nebitno i ruzno za reci, al frendica je prezgodna da bi ju takvom zamijenio.)
Par dana poslije mi sestra kaze kako ga je srela u trgovini s tom istom ocito, i kaze kako su se smijali i djelovali zaljubljeno. (sestra pita jesu prekinuli on i frendica, zato slikoviti opis)
Jucer idem na faks, ono on prolazi autom i pred faksom ga ceka, tantaraaa.. Ta mala i ulazi u auto i odose. I to mi je vec bilo dosta. Ne znam sto rade, i ne znam dal rade ista, ali sumnjiv mi je lik. Pricao sam s kolegama s faksa (jer ga znamo) i jedan je rekao da je on poznat da svrlja okolo. Pa sam u soku. A za tu malu kaze da rade skupa i da su nerazdvojni, cak i kako je pricala da je on poslao curu kuci, da se moze vidjat s ovom. I da se lik hvalio s tim. A ova jadnica 50 km od njega, pati i pusta ga na miru, kao da uci, a on okolo ko zna sta radi. Ne znam, mozda ju ne vara, ali opet. Meni bas i nije normalno s nekim tako provodit dane, a da mi nije cura. (ako provode dane, ofc)
Da kazem ovoj sta ili ne? Mozda mu je dosadila... A opet, sta ju onda ne ostavi. I zar nemaju zene neko sesto culo za te prijevare? Kako ne posumnja..
naravno da imamo ! osim sto ponekad ga nazalost ignoriramo. ajme kako blesavo zar ne ?
jedno je misliti a drugo znati.
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 18:38   #68
Quote:
Bucka --- kaže: Pogledaj post
Ne možeš uspoređivati reagiranje na kazneno djelo tj. prijavu istog sa sumnjom u to da frendičin dečko nju vara.
mogu (ocito da mogu i jesam) .. princip (moralno) je isti ako se postavis u perspektivu "svjedoka" a ne "trač-babe" koja nezna sta da napravi
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 23:13   #69
Ja sam se jednom izlajala i ostala posrana. Više nikad.
Pomirili su se a ja sam ispala ljubomrna

Vidi,on se očito ne skirva. Čim si ga vidio ti ... pa tvoja sestra , pa na faksu ... možeš joj reći da si ga vidio već par dana s nekom curom. To ne znači ništa samo da si rekao da si ga vidio.

Nekako imam osjećaj da se ona tebi sviđa, pa možda vidiš i nešto čega nema

Sve u svemu vidio si ga par puta i reci joj onako hladno, ja već par puta viđam onog tvog mlatimudana s nekom žemskicom
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 23:25   #70
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Prijatelj i poznanik su imali veoma slicno situaciju. Niti mi je taj prijajatelj dovoljno prijatelj da bih uopce razmisljao o petljanju, niti me je za zivot drugih ljudi toliko briga da bih gurnuo svoj nos tamo gdje mu nije mjesto.

A sa najboljim prijateljima nije bilo nikada takvih situacija. Cak i da je bilo, mislim da bih presutio. Gledano iz ove danas perspektive. Pred koju godinu bih mozda i sam rekao...




Mislis da stvaranje neprijatelja gdje ga do jucer nije bilo, bez ikakve konkretne koristi za sebe i svoju okolinu nije nista strasno?

Sorry, ali meni je to glupo.
Sta ga ti dramatiziras. Ne znam, ja bih frenda/frendicu uvijek upozorio ukoliko bih vidio tako nesto. Razumio bih i da se naljute na mene, nakon sto shvate da sam im govorio istinu o njima ovisi kako ce se ponijeti prema meni. Ukoliko se ne ispricaju (nekako daju do znanja da im je zao sto su ponijeli kao govna), niti mi ne trebaju.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 23:31   #71
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Sta ga ti dramatiziras. Ne znam, ja bih frenda/frendicu uvijek upozorio ukoliko bih vidio tako nesto. Razumio bih i da se naljute na mene, nakon sto shvate da sam im govorio istinu o njima ovisi kako ce se ponijeti prema meni. Ukoliko se ne ispricaju (nekako daju do znanja da im je zao sto su ponijeli kao govna), niti mi ne trebaju.
je, al ja mislim da je bolje ne miješati se u tuđa posla.

ako sam ja nešto naučila, u vezi prija i njihovih veza, jedini ispravan stav je : eto vas tamo

koliko puta su pričale o momku svašta, pa ja kažem šta mislim, pa prenesu, pa ja vaka naka i gora.

kakvi god prijatelji bili eto vas tamo
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 23:37   #72
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Sta ga ti dramatiziras.
Pa dramatiziranje time izbjegavam.

Upravo zato sto ne zelim nikakvu dramu, ne petljam se ljudima u zivot, bez obzira o kome se radilo.

Quote:
Ne znam, ja bih frenda/frendicu uvijek upozorio ukoliko bih vidio tako nesto. Razumio bih i da se naljute na mene, nakon sto shvate da sam im govorio istinu o njima ovisi kako ce se ponijeti prema meni. Ukoliko se ne ispricaju (nekako daju do znanja da im je zao sto su ponijeli kao govna), niti mi ne trebaju.
Slazemo se da se ne slazemo.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 23:52   #73
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
je, al ja mislim da je bolje ne miješati se u tuđa posla.

ako sam ja nešto naučila, u vezi prija i njihovih veza, jedini ispravan stav je : eto vas tamo

koliko puta su pričale o momku svašta, pa ja kažem šta mislim, pa prenesu, pa ja vaka naka i gora.

kakvi god prijatelji bili eto vas tamo
O kojoj dobnoj skupini mi to pričamo?
Ja sam znala pojesti govno dok smo bili balavi i nezreli. Pa se prijateljica posvađa s dečkom/prekinu, pita me za mišljenje o tom nekom dečku/situaciji, ja naivna kažem iskreno što mislim pa bila to i neka kritika, ona sva sretna što mislim isto što i ona, nakon nekog vremena se pomire, taj dečko me odjednom mrzi jer mu je ova prenijela što sam ja rekla i uvjerio ju je da sam ja zapravo ljubomorna na njihovu nuklearnu ljubaf itd.itd.
Je, bilo je toga u srednjoj školi.

Ako pričamo o odraslim ljudima, već dugo imam oko sebe prijatelje kojima mogu iskreno odgovoriti ako me nešto pitaju o nekoj situaciji s partnerom pa bila to i kritika, ako stvarno tako mislim, bez straha da će oni to prenositi drugoj strani i da će raditi išta s tom informacijom osim uzeti u obzir kao mišljenje nekoga sa strane, a na kraju donijeti svoju odluku, što je i ok.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 23:53   #74
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
je, al ja mislim da je bolje ne miješati se u tuđa posla.

ako sam ja nešto naučila, u vezi prija i njihovih veza, jedini ispravan stav je : eto vas tamo

koliko puta su pričale o momku svašta, pa ja kažem šta mislim, pa prenesu, pa ja vaka naka i gora.

kakvi god prijatelji bili eto vas tamo
Naravno, isto tako je bolje da tebe decko vara, a da ti frendica koja to zna presuti.

Bolje je i pustiti covjeka da umire nasred ceste, sta ces se bezveze mijesat u tuda posla. On umire, nema to veze s tobom.

Isto tako, kada npr. imas susjede koji fizicki i psihicki maltretiraju svoju djecu, najbolje je pustiti ih da to rjesavaju sami. Sto se desava u njihovoj kuci, njihova je stvar.
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Slazemo se da se ne slazemo.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 00:00   #75
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Naravno, isto tako je bolje da tebe decko vara, a da ti frendica koja to zna presuti.

Bolje je i pustiti covjeka da umire nasred ceste, sta ces se bezveze mijesat u tuda posla. On umire, nema to veze s tobom.

Isto tako, kada npr. imas susjede koji fizicki i psihicki maltretiraju svoju djecu, najbolje je pustiti ih da to rjesavaju sami. Sto se desava u njihovoj kuci, njihova je stvar.
brate, mišljenja sam da se takve stvari osjete, ne treba to meni niko govoriti, a i da sama ne sumnjam, ne bi ni vjerovala frendici, ako ćemo iskreno

nisi žensko, i ne znaš kako žene funkcioniraju kada su takve stvari u pitanju.
i nemoj odmah u krajnosti
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 00:02   #76
Srce bi me boljelo da sjedim s frendicom i znam da ju dečku vara i šutim.
Pa nije mi taj dečko frend da šutim i njemu čuvam leđa nego ona.

Ne mogu zamisliti, to bi mi praktički bilo laganje u oči. Uvijek sam za istinu, volim znati s kim imam posla i ukazati drugima s kim imaju posla ako to već sami ne kuže.
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 00:04   #77
Quote:
File not Found kaže: Pogledaj post
Srce bi me boljelo da sjedim s frendicom i znam da ju dečku vara i šutim.
Pa nije mi taj dečko frend da šutim i njemu čuvam leđa nego ona.

Ne mogu zamisliti, to bi mi praktički bilo laganje u oči. Uvijek sam za istinu, volim znati s kim imam posla i ukazati drugima s kim imaju posla ako to već sami ne kuže.
je, al kada su takve stvari u pitanju, na kraju uvijek onaj ko kaže ispadne negativac. bar je meni bilo u nekoliko slučajeva tako.

opekla sam se.

jednom mi je prija pričala kako je prevarila momka, pa sam je napala, i rasplakala se tu na sred kafane, i opet ja negativac.

kako god okrenem ja kriva
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 00:06   #78
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
brate, mišljenja sam da se takve stvari osjete, ne treba to meni niko govoriti, a i da sama ne sumnjam, ne bi ni vjerovala frendici, ako ćemo iskreno

nisi žensko, i ne znaš kako žene funkcioniraju kada su takve stvari u pitanju.
i nemoj odmah u krajnosti
Joj, daj, molim te, postedi me. Nemaju zene nikakva posebna osjetila za prevaru. A sto tvog nevjerovanja frendici tice, to je tvoj problem. Nadi si bolje frendice kojima mozes vjerovati. Uostalom, da im i ne vjerujes, kada ti kazu barem ces poceti obracati paznju na detalje. Kako ces te detalje dalje sagledavati i racionalizirati jer drugi par rukava.

Ajde, reci mi, kako zene funkcioniraju? Bez da izgeneraliziras cijeli spol na temelju svojih osobnih iskustava, naravno.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 00:07   #79
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
a i da sama ne sumnjam, ne bi ni vjerovala frendici,
Zapravo je u ovoj temi jako bitno s kakve startne pozicije svatko od nas kreće raspravljati, tj. kakva prijateljstva ima.
A i prijateljima svatko naziva drukčiji odnos.
Meni su prijatelji, one kojima tako nazivam, među najbliskijim ljudima u životu. U rangu brata i sestre, obitelji. Ti su odnosi građeni godinama i temelje se na ogromnom povjerenju i poštovanju.
I s tog starta si ne mogu zamisliti scenarij u kojem mi prijateljica onako olako nabacuje ideju da me partner vara, bez da je sigurna, s jedne strane, a s druge strane scenarij u kojem mi to ozbiljno govori, jer je sigurna, a ja mislim da laže jer je ljubomorna ili jer joj je dosadno.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 00:08   #80
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Joj, daj, molim te, postedi me. Nemaju zene nikakva posebna osjetila za prevaru. A sto tvog nevjerovanja frendici tice, to je tvoj problem. Nadi si bolje frendice kojima mozes vjerovati. Uostalom, da im i ne vjerujes, kada ti kazu barem ces poceti obracati paznju na detalje. Kako ces te detalje dalje sagledavati i racionalizirati jer drugi par rukava.

Ajde, reci mi, kako zene funkcioniraju? Bez da izgeneraliziras cijeli spol na temelju svojih osobnih iskustava, naravno.
nije to nikakvo poseno osjetilo, nego obraćanje pažnje na detalje, i čitanje ljudi, a to mi dobro ide, hvala bogu

govorim po onome što sam doživjela, i točka kraj priče.

ako ti imaš posla sa drugačijim profilom ljudi, slobodno ti raširi na sva zvona da je momak vara.
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger