Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2015., 00:11   #81
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
nije to nikakvo poseno osjetilo, nego obraćanje pažnje na detalje, i čitanje ljudi, a to mi dobro ide, hvala bogu

govorim po onome što sam doživjela, i točka kraj priče.

ako ti imaš posla sa drugačijim profilom ljudi, slobodno ti raširi na sva zvona da je momak vara.
Nisam ni mislio da cu dobiti odgovor na pitanje.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 00:13   #82
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Ja sam se jednom izlajala i ostala posrana. Više nikad.
Pomirili su se a ja sam ispala ljubomrna :roll eyes:
cinjenica = realno oni su se posrali i prebacili sve na tebe ak mene pitas ..
to su nezreli/primitivni ljudi .. a neka im je sa srecom .. ako covjek kaze istinu i zato bude "kaznjen" pitanje je s kim ima posla

Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
brate, mišljenja sam da se takve stvari osjete, ne treba to meni niko govoriti, a i da sama ne sumnjam, ne bi ni vjerovala frendici, ako ćemo iskreno :ee k:
slazem se

Quote:
nisi žensko, i ne znaš kako žene funkcioniraju kada su takve stvari u pitanju.
i nemoj odmah u krajnosti :ee k:
a joj da vidis pederluk medju muskim a ... sam probaj okrenut ledja i mam ti ga spici

Quote:
File not Found kaže: Pogledaj post
Srce bi me boljelo da sjedim s frendicom i znam da ju dečku vara i šutim.
Pa nije mi taj dečko frend da šutim i njemu čuvam leđa nego ona. :ne zna:
ma i da je frend .. ja bi rekao drugoj strani koja mi je niko i nista ali je covjek! .. X puta su meni pomogli na taj nacin ljudi i to nekad cak slanovi obitelji mojih prijatelja i svaka cast tim ljudima .. jer prvo si covjek (ak mene pitas) a onda sve ostalo .. podjeljene uloge i slicna drustvena sranja

u najgoroj varijanti bi se maknuo od svih skupa .. nebi mogao biti u blizini i sutjeti i praviti se mutav

Quote:
to bi mi praktički bilo laganje u oči.
to i je laganje, i jos (o)pravdano kalkulacijom profita .. racionalizirano drustvenim nemoralom i silovano konformizmom

Zadnje uređivanje F.A.Q : 28.02.2015. at 01:38.
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 00:15   #83
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
je, al kada su takve stvari u pitanju, na kraju uvijek onaj ko kaže ispadne negativac. bar je meni bilo u nekoliko slučajeva tako.

opekla sam se.

jednom mi je prija pričala kako je prevarila momka, pa sam je napala, i rasplakala se tu na sred kafane, i opet ja negativac.

kako god okrenem ja kriva
Ne znam, meni jedna prijateljica uvijek priča koga je upoznala ovo ono, i svaki put
me pita za mišljenje, ja svaki put kažem svoje mišljenje, i poprilično sam oštra prema
njoj, (zašto? nebitno sad) što ne znači da će me poslušati ali nikad se nije ne znam kako naljutila ili posvađala što imam drugačije mišljenje.

Tako je isto i s prevarama, ili da vidim da je netko s nekim trećim vani, nisam tračerica,
ali kakav je bed reći koga si vidio i gdje. Pa ni ne vidim često, niti ima tih drama previše oko mene, ali ne vidim razlog zašto bi ja bila krivac
ako kažem što sam vidjela i zbog čega bi bila optužena za izmišljanje?

Te gluposti oko ljubomore, reći da je netko ljubomoran pa izmišlja,
ili prestati ćemo se družiti s tom i tom...se sjećam jedino iz osnovne škole.
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 00:21   #84
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Nisam ni mislio da cu dobiti odgovor na pitanje.
govorim na temelju svog iskustva, o profilima ličnosti sa kojima sam imala posla, na kraju će ona uvijek doć i stat na njegovu stranu, sve da mi i povjeruje, i da ispadne da je tako. onda se ja loše osjećam. kontaš li? neću sebe dovodit u neugodnu situaciju zbog nekoga. i šta god ti kažeš, to se neće promijeniti, jer sam se ja opekla, ne znam jesi li ti do sada imao priliku to iskusiti?

Quote:
File not Found kaže: Pogledaj post
Ne znam, meni jedna prijateljica uvijek priča koga je upoznala ovo ono, i svaki put
me pita za mišljenje, ja svaki put kažem svoje mišljenje, i poprilično sam oštra prema
njoj, (zašto? nebitno sad) što ne znači da će me poslušati ali nikad se nije ne znam kako naljutila ili posvađala što imam drugačije mišljenje.

Tako je isto i s prevarama, ili da vidim da je netko s nekim trećim vani, nisam tračerica,
ali kakav je bed reći koga si vidio i gdje. Pa ni ne vidim često, niti ima tih drama previše oko mene, ali ne vidim razlog zašto bi ja bila krivac
ako kažem što sam vidjela i zbog čega bi bila optužena za izmišljanje?

Te gluposti oko ljubomore, reći da je netko ljubomoran pa izmišlja,
ili prestati ćemo se družiti s tom i tom...se sjećam jedino iz osnovne škole.
ma znam sve ja to znam, tako sam nekada i ja razmišljala. sad ne znam jel glupost iz srednje škole il nije.
ne volim kada me navuku da kažem šta mislim o nekome, pa se onda oni sližu tamo, i jebu sebi mater, i dovedu ga meni, i osjećam se licimjerno, zato radije šutim.
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 01:04   #85
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Naravno, isto tako je bolje da tebe decko vara, a da ti frendica koja to zna presuti.

Bolje je i pustiti covjeka da umire nasred ceste, sta ces se bezveze mijesat u tuda posla. On umire, nema to veze s tobom.

Isto tako, kada npr. imas susjede koji fizicki i psihicki maltretiraju svoju djecu, najbolje je pustiti ih da to rjesavaju sami. Sto se desava u njihovoj kuci, njihova je stvar.





Hallellujah o tome ja pricam

__________________
Vidiš...Godine nas obrade različito..Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi....
miss-magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 01:06   #86
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post

ma znam sve ja to znam, tako sam nekada i ja razmišljala. sad ne znam jel glupost iz srednje škole il nije.
ne volim kada me navuku da kažem šta mislim o nekome, pa se onda oni sližu tamo, i jebu sebi mater, i dovedu ga meni, i osjećam se licimjerno, zato radije šutim.
da, da...znam kako je kad se nekom jedno govori a s druge strane (po starom) radi.

No nisu svi nezreli i labilni.
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 01:08   #87
Quote:
File not Found kaže: Pogledaj post
da, da...znam kako je kad se nekom jedno govori a s druge strane (po starom) radi.

No nisu svi nezreli i labilni.
evo primjer jedan, vidjela sam da moju priju momak vara, dok sam još bila mlada i nezrela, rekla sam joj, nije mi vjerovala dok nije njega pitala, priznao je, i na kraju se on izvukao, oni nastavili i dalje a ja ostala budala

od tada, nema šanse, sve da se sprče preda mnom dok ja to sninam. tuđi posli su tuđi posli.
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 01:19   #88
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
evo primjer jedan, vidjela sam da moju priju momak vara, dok sam još bila mlada i nezrela, rekla sam joj, nije mi vjerovala dok nije njega pitala, priznao je, i na kraju se on izvukao, oni nastavili i dalje a ja ostala budala

od tada, nema šanse, sve da se sprče preda mnom dok ja to sninam. tuđi posli su tuđi posli.
Ti si svoje obavila i nikako se ne bi trebala osjećati kao budala. Da je prekinula s njim
što bi se onda super osjećala? Njen izbor, ona je eto odlučila zatvoriti oči, oprostiti ili je smuljao,
ali tebi duša ostala na mjestu.
Ne treba zbog tog jednog slučaja drugi puta kad se nađeš u situaciji
da ti zatvaraš oči i prešutiš nekoj frendici koja će možda više cijeniti istinu.
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 01:24   #89
Quote:
File not Found kaže: Pogledaj post
Ti si svoje obavila i nikako se ne bi trebala osjećati kao budala. Da je prekinula s njim
što bi se onda super osjećala? Njen izbor, ona je eto odlučila zatvoriti oči, oprostiti ili je smuljao,
ali tebi duša ostala na mjestu. :ne zna:
Ne treba zbog tog jednog slučaja drugi puta kad se nađeš u situaciji
da ti zatvaraš oči i prešutiš nekoj frendici koja će možda više cijeniti istinu.
ne bih se osjećala super da je prekinula sa njim, nego sam je od tada pa nadalje gledala ko notornu glupaču, i nisam je doživljavala ozbiljno

nije to bio jedan taj slučaj.

ne trebam ja na nečem 300 puta past pa nastavit tako, dovoljno mi je nekoliko puta da vidim na čemu sam.

sad ne znam jel to do podneblja da je dosta žena glupo što se toga tiče.
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 01:35   #90
Ma ja bih osobno voljela da mi se kaže ali ja znam sebe i znem da me nitko ne bi uvjerio da je moj prijetelj ljuboran i da nas želi zavaditi ali žene često tako to protumače

Ono kažeš joj :"Jel bi pizdila da saznaš da te dečko vara?" ona će reći da bi a ti joj reci:"Aj pizdi , što čekaš'"


Ma znam sebe ja ili bi se prestala družit s tom osobom, ili bi našla način da joj nekeko kažem
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 01:36   #91
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
ne bih se osjećala super da je prekinula sa njim, nego sam je od tada pa nadalje gledala ko notornu glupaču, i nisam je doživljavala ozbiljno

nije to bio jedan taj slučaj.

ne trebam ja na nečem 300 puta past pa nastavit tako, dovoljno mi je nekoliko puta da vidim na čemu sam.

sad ne znam jel to do podneblja da je dosta žena glupo što se toga tiče.
Ljudi su takvi.
Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me. Fool me three times, shame on both of us.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 01:42   #92
Quote:
Viktor Vaughn kaže: Pogledaj post
Ljudi su takvi.
Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me. Fool me three times, shame on both of us.
ma znam, sa jednom sam se prestala družiti jer me je izluđovala pričama o muškarcima.

zove jednu večer plače, sat vremena ostavio je na sred ceste dačeka u po noći, nije se ni javio, drugi dan seksala se sa njim.

neću te bolan više slušat da si mi na oči ispala.

dosta mi je prija palo u očima zbog takvih stvari.
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 04:46   #93
Užasno je saznat da ti je frend/ica znao/la što ti se događa iza leđa i šutio/la dok si ti gubila dane na kretena, a mnogi ti šaputali iza leđa.
Ali opet ima tih nekih veza di se prave ludi. Reci joj da imaš prijateljicu koju dečko vara i da ne znaš trebaš li joj reći, pa ćeš saznat što misli o tom i odlučit.
hophi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 12:42   #94
Tako nešto bih uvijek rekla prijatelju i očekivala bih isto to nazad. Da mi frendica takvo nešto prešuti naš odnos bi se jako srozao, a možda čak i završio. Ako je riječ samo i poznaniku, onda se nebi miješala. A za one koji se nafure na tebe kad im takvo nešto saopčiš pa te optužuju da si ljubomoran i sl nemam ništa lijepog za reći. Takav mi prijatelj ne treba.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 18:12   #95
Quote:
Makelele22 kaže: Pogledaj post
Mislim da cu joj reci sto sam vidio. .
tako je, reci joj sve sto si vidio, ne aludiraj na prevaru vec joj samo daj do znanja sto si vidio i to je to.........jer nije lako gledati ju u oci svaki put kad ju vidis i to presucivati, mislim ako ste vec dugogodisnji prijatelji

a ince sto se ima na tebe naljutiti, nema smisla da to izmisljas
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 07:38   #96
http://www.index.hr/rouge/clanak/pit...ne/804624.aspx Evo nekih još iskustva s takvom situacijom.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 08:49   #97
i šta bi na kraju?
jesi joj rekao što ili?
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 09:19   #98
Quote:
satc kaže: Pogledaj post
i šta bi na kraju?
jesi joj rekao što ili?
ja se nadam da je i da ju već ljubi
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 13:12   #99
Da je ta frendica kojim slučajem u braku s tim čovjekom i da imaju djecu, NE bih joj nipošto to rekla. To bi bilo veliko zadiranje u tuđu privatnost i stavljanje cijele obitelji na kocku.
Ali ovako mislim da je red da je upozoriš!
Nije važno hoće li se ona naljutiti na tebe, nego neke druge stvari.
To je jednostavno sprječavanje daljnje, puno veće katastrofe.
Ali samo ako se SIGURNO radi o prevari, a ne ono rekla-kazala i nagađanja.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 13:21   #100
Quote:
Makelele22 kaže: Pogledaj post
Ugl. Moja naj frendica, s kojom se druzim od malih nogu je sa svojim deckom od prvog srednje. Znaci vec nekih 6-7 godina. Veza idealna, nikad svadje, nikad prekida... I kad ih vidis, djeluju ludi jedno za drugim. Neki dan me ona zove, tako pricamo i kaze mi da je otisla do svojih kuci, da ne smeta decku, jer on mora uciti. Izadjem ja na pivo i tekmu sa frendovima, vidim njenog decka u kaficu s nekom curom. Koja realno ne izgleda nikako. Mala je i zdepasta. I jace gradje. (Nebitno i ruzno za reci, al frendica je prezgodna da bi ju takvom zamijenio.)
Par dana poslije mi sestra kaze kako ga je srela u trgovini s tom istom ocito, i kaze kako su se smijali i djelovali zaljubljeno. (sestra pita jesu prekinuli on i frendica, zato slikoviti opis)
Jucer idem na faks, ono on prolazi autom i pred faksom ga ceka, tantaraaa.. Ta mala i ulazi u auto i odose. I to mi je vec bilo dosta. Ne znam sto rade, i ne znam dal rade ista, ali sumnjiv mi je lik. Pricao sam s kolegama s faksa (jer ga znamo) i jedan je rekao da je on poznat da svrlja okolo. Pa sam u soku. A za tu malu kaze da rade skupa i da su nerazdvojni, cak i kako je pricala da je on poslao curu kuci, da se moze vidjat s ovom. I da se lik hvalio s tim. A ova jadnica 50 km od njega, pati i pusta ga na miru, kao da uci, a on okolo ko zna sta radi. Ne znam, mozda ju ne vara, ali opet. Meni bas i nije normalno s nekim tako provodit dane, a da mi nije cura. (ako provode dane, ofc)
Da kazem ovoj sta ili ne? Mozda mu je dosadila... A opet, sta ju onda ne ostavi. I zar nemaju zene neko sesto culo za te prijevare? Kako ne posumnja..
A jel bi ti kresnuo tu svoju priju?

Ako bi, onda je izvedi van na veceru/cugu/nesto, budi super s njoj, navali lagano na nju a kad te pita sta ti je ti samo reci da si mislio da je to ok kad vec njen decko ima drugu curu, da si mislio da ona vise nije s njim kad on sevi okolo.

Eto, to je jedini nacin da joj velis ako vec moras. Inace, nemoj ni u ludilu, nitko ne voli one koji donose lose vijesti.
dangerz0ne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger