Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2014., 20:35   #9041
Quote:
tweety214 kaže: Pogledaj post
Najbolji su bili Sušec i Vela. Sad jedino Šapit valja.

Drago je izgubio čar, totalno.
Meni je Drago super. Jest da zna fulat cesto, al bar se nasmijes. Bar pokazuje znakove zivota. Nakon Balogovog komentiranja na svjetskom prvenstu Drago je melem za usi.
Slazem se da je Sapit najbolji. I Susec Junior nije los.
Bulma is offline  
Old 21.08.2014., 20:36   #9042
Quote:
tweety214 kaže: Pogledaj post
Da, stvarno. Sad se možemo vratiti površnosti . Dosta je bilo konstruktivnih rasprava

Baš mršavo izgleda na zadnjoj slici , trebao bi malo Nutelle pojesti .
ovo je bilo samo da malo odmorimo oči pa se opet može nastaviti konstruktivno

Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Upravo gledam Dinamo, počinje drugo poluvrijeme i kaže Ćosić : Ispričavam se Duji Čopu, njegovoj familiji i svim gledateljima što sam ga cijelo prvo poluvrijeme oslovljavao s Josip.
yay is offline  
Old 22.08.2014., 19:58   #9043
Kaj nitko ne bude komentiral jucerasnje utakmice?
Bulma is offline  
Old 22.08.2014., 20:41   #9044


Lovren telling Sturridge to “fuck off” after Sturridge jokes that the ball came off his head.




I ice bucket izazov...
aj dobro
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Old 22.08.2014., 22:45   #9045
Bravo Mandzo

Zadnje uređivanje Bulma : 22.08.2014. at 23:11.
Bulma is offline  
Old 22.08.2014., 22:53   #9046
Namjerio se Ramos na Mandžu.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 22.08.2014., 22:56   #9047
Ajde drago mi je zbog Mandže .
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Old 22.08.2014., 22:58   #9048
I meni je drago zbog Mandže sad mi je malo žao kaj ne gledam tekmu

E da i Olić je zabio golčinu svom bivšem klubu hebote kaj njih dvojica nisu bili u elementu i na svjetskom, pogotovo protiv Mexica
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Old 22.08.2014., 23:07   #9049
Olić je baš radilica , nije mi žao da još igra u reprezentaciju. Jelavić je mlađi pa je 100 puta lošiji
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Old 22.08.2014., 23:12   #9050
I to kaj veliš, ali neka ga već jednom Kovač makne s krila, tamo mu nije mjesto, već u špici, ali hebiga ipak je Mandžo u prednosti, brijem da bi smetali jedan drugom da obojica igraju u špici

Nego vidjeh sad maloprije Mandžin gol, dobar je, fakat, bit će pravo pojačanje za Atletico i izabrao je klub po mjeri. I baš mi je drago kaj je sve više španjolskih klubova zainteresirano za Hrvate, i to još oni najveći, a i svi će biti standardni
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Old 23.08.2014., 08:21   #9051
mandžo
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Old 23.08.2014., 11:03   #9052
Koliko mi je žao što je RM izgubio toliko mi je drago zbog Mandže .
yay is offline  
Old 23.08.2014., 13:58   #9053
Meni je tako drago za Atletico i sto su dokazali da nije sve u novcu
Al' kakva ludnica i varnice kada igraju (a posebno ona proslosezonska), ne sjecam se kad sam gledala prljaviju igru... a Simeone mi je


hmmm....









europe11 is offline  
Old 23.08.2014., 14:02   #9054
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post

Nego vidjeh sad maloprije Mandžin gol, dobar je, fakat, bit će pravo pojačanje za Atletico i izabrao je klub po mjeri. I baš mi je drago kaj je sve više španjolskih klubova zainteresirano za Hrvate, i to još oni najveći, a i svi će biti standardni
Odličan mu je gol, cijela akcija. Izvršili su to u tako brzo .
I meni je drago da su naši u Španjolskoj, uz dobar nogomet, ljepše im je i vrijeme, život općenito .

Schurrle mi je presladak u tom videu
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Old 23.08.2014., 15:18   #9055
Quote:
europe11 kaže: Pogledaj post
Meni je tako drago za Atletico i sto su dokazali da nije sve u novcu
I meni je drago, vecinom radi Mandzukica, ali svi pricaju o Atleticu ko da imaju budzet na razini Hajduka

Quote:
tweety214 kaže: Pogledaj post
Schurrle mi je presladak u tom videu
I meni
Bulma is offline  
Old 23.08.2014., 16:09   #9056
Quote:
Bulma kaže: Pogledaj post
I meni je drago, vecinom radi Mandzukica, ali svi pricaju o Atleticu ko da imaju budzet na razini Hajduka
E to, k'o da su zadnja sirotinja. Naravno ne mogu se mjeriti sa Realom po pitanju love al' opet ono raspolažu i oni pristojnim iznosima...
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Old 23.08.2014., 17:09   #9057
Pa prezivljavaju pomocu prodaje igraca i dobrog skautinga (nevjerovatno kako imaju nos za dobrog igraca, posebno napadaca), ali kada se uporedi njihov i Realov budzet, moglo bi se reci da su skoro na razini Hajduka.


Ali vazno je i pametno poslovati, uspjeli su sklepati ekipu koja je nadigrala strasni Real i osvojila kup za manje novca nego sto je samo Hames kostao, a ovaj ima tendenciju postati jos jedan flop u nizu.
europe11 is offline  
Old 23.08.2014., 17:22   #9058
Quote:
sanjcho_mo kaže: Pogledaj post
E to, k'o da su zadnja sirotinja. Naravno ne mogu se mjeriti sa Realom po pitanju love al' opet ono raspolažu i oni pristojnim iznosima...
Potpis.
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Old 23.08.2014., 17:49   #9059
klik


ramos
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 23.08.2014. at 18:38.
ellaria is offline  
Old 23.08.2014., 18:41   #9060
Haha
Jadan Ramos
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.