Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2004., 00:53   #1
usne-volumen

pricala mi frendica o nekom ruzu,sjajilu...ne zna ni ona sta je...za usne koj daje usnama volumen (ko da ih napumpas).kako radi u mislim martimexu, rekla da se stvar jako dobro prodaje, dode 100tinjak kn,a usne da splasnu nakon nekog vremena kao
zna netko o cem je rijec?
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2004., 01:08   #2
o iskorishtavanju zhenske lakovjernosti.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2004., 04:25   #3
za to sam ja vidila u nekom casopisu.msilim da se zove lip volume il tako nesto
ali cisto sumljam u ucinak, glupost.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2004., 06:14   #4
Benefit se time hvali (Lip plump). Ali i druge firme (Avon, od jeftinijih) imaju volumizirajuce ruzeve. Rade na principu molekula koje se upiju u usnice, pa navuku vodu i tjelesnu tekucinu tako da bi usnice malo otekle i time postale vece.

Koliko su ti preparati uspjesni najbolje govori uputstvo za upotrebu: utrljajte lip plump u usnice prstima, trljajte dvije do tri minute, vidjet cete dramaticni rezultat.

Duh!

Da si trljam usne dvije minute svetom vodicom otekle bi mi od trljanja... Onda se bolje ljubit dvije tri minute, oteknuti usne od "trljanja", ali i od hormonskog podrazaja...

BTW razlog zasto mi zene kad zelimo biti zavodljivije stavljamo ruz (crvenkstih boja) na usne je da simuliramo izgleda usana u erotski uzbudjenom stanju kad nam jace procirkluira krv u usnama, pa usne nabubre i zarumene.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2004., 07:26   #5
O ovome mi je i prijateljica pricala. Ona ima jako tanke usne i probala je taj neki lip plump. Kune se u njegovu ucinkovitost.

Toliko ga je nahvalila, da ako mi ikad padne pod ruke, moram da probam.
Daphne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2004., 15:36   #6
Drage moje
Ne tako davno, kad sam ja imala flaks koristila sam sve moguce i nemoguce ruzeve, sjajila, plump-drek i ta sranja da bi moj flaksic bio ne-flaks.
Ucinak? Leeejm Nista. Nula. Voda.

Zapravo, samim tim kad stavis bilo koje sjajilo na flaks, ona automatski vizualno djeluju veca, ali... do prve cigarete koja ima tu 'napumpanost' makne.

Preporucam frendici nek proba, pa vidi. Mozda se njoj svidi. Meni je to bilo samo jedno u nizu bacanja novaca za 'deblje usnice'
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2004., 19:56   #7
mozhda bih se i slozhila ka bih znala shto je flaks
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2004., 20:38   #8
Quote:
magic kaže:
mozhda bih se i slozhila ka bih znala shto je flaks

Flaks ti je ono prozirno na udicama... onaj konac (kaj ja znam kak se to zove tocno ). A 'flaks' smo mi zvali (zovemo ) uzasno taaanke usnice (izraz je potekao od jedne cure iz srednje)
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 00:55   #9
nije da se informiram o tom da bi probala...zadovoljna sam svojim punasnim usnama .sam me zanimalo malo vise o tom proizvodu,kak je moguce da jedan tak ruz moze napumpat usne itd.stvarno svasta izmisljaju,...
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 04:25   #10
Re: usne-volumen

Quote:
mrkvich kaže:
pricala mi frendica o nekom ruzu,sjajilu...ne zna ni ona sta je...za usne koj daje usnama volumen (ko da ih napumpas).kako radi u mislim martimexu, rekla da se stvar jako dobro prodaje, dode 100tinjak kn,a usne da splasnu nakon nekog vremena kao
zna netko o cem je rijec?
zove se:LIP VENOM!
i fakat radi!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 04:29   #11
Quote:
Shtefitza kaže:
Benefit se time hvali (Lip plump). Ali i druge firme (Avon, od jeftinijih) imaju volumizirajuce ruzeve. Rade na principu molekula koje se upiju u usnice, pa navuku vodu i tjelesnu tekucinu tako da bi usnice malo otekle i time postale vece.

Koliko su ti preparati uspjesni najbolje govori uputstvo za upotrebu: utrljajte lip plump u usnice prstima, trljajte dvije do tri minute, vidjet cete dramaticni rezultat.

Duh!

Da si trljam usne dvije minute svetom vodicom otekle bi mi od trljanja... Onda se bolje ljubit dvije tri minute, oteknuti usne od "trljanja", ali i od hormonskog podrazaja...

BTW razlog zasto mi zene kad zelimo biti zavodljivije stavljamo ruz (crvenkstih boja) na usne je da simuliramo izgleda usana u erotski uzbudjenom stanju kad nam jace procirkluira krv u usnama, pa usne nabubre i zarumene.
lip plump nije uopce dobar.uzasno isusuje usne nakon nekog vremena i nema efekta.ali lip venom fakat radi!
http://www.duwop.com/
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 06:00   #12
Uf, jos cu to morat isprobati.

Al' tesko mi je vjerovat da radi. Oslanjaju se na ucninak cimeta, djumbira i "wintergreen"-a.

"etericna ulja
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 14:56   #13
Re: Re: usne-volumen

Quote:
AFRODITA69 kaže:
zove se:LIP VENOM!
i fakat radi!
a kaj tocno,tj kako to djeluje, kolko traje ucinak,kolko se to napumpa,itd?
zanimljiva stvarchica...
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 20:35   #14
meni to izgleda kao najobichnije sjajilo.


a ako se prodaje u obichnoj parfumeriji i koshta 100 kuna, sumnjam u chudotvornost.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 21:35   #15
meni su takve stvari stvarno smjesne; sjajilo koje ti "napumpa" usne,onda kako ono,krema za sporiji rast dlacica...ma puknit cu

ono od Benefita je cisto sranje,sta je jos najsmisnije osoba koja ga je trosila uvjerena je da su usne punije,ali ja stvarno ne vidim promjene
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 22:02   #16
meni je ovo ipresmiješno
pa, žene moje : ne postoji nešto što napumpa usne osim silikona

pune usne su pune usne, možda taj sjaj malo optički vara ... ali, možda ... i malo ... ali da nešto pumpa ... ... to ne
Aricija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 10:03   #17
Mene to podsjeća na one "čarobne reklame" koje u samo nekoliko sati brišu bore...Učinak je vjerojatno trenutačan, a nekog trajnijeg rezultata nema.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 12:31   #18
definitivno je predobro da bi bilo istinito, tako da sumnjam u djelotvornost
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 13:01   #19
Svako sjajilo vizualno povećava usne. Mislim da je dobro sjajilo sasvim dovoljan estetski dodatak.
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 13:44   #20
Quote:
Shtefitza kaže:
Uf, jos cu to morat isprobati.

Al' tesko mi je vjerovat da radi. Oslanjaju se na ucninak cimeta, djumbira i "wintergreen"-a.

"etericna ulja
Duwop Venom Gloss radi, ali zato što ima ekstrakt chillija u sebi. Downside je da prilično pecka prvih 10 minuta. Efekat traje još 20, recimo, pa ti vidi.
Ali su im zato sjajila jako lijepih boja, trajna i ne lijepe se.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:46.