Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2011., 15:05   #201
Da fakat zamisli da te išao šlepati a ti imaš rezervni set spojke u gepeku....

Zamisli odgovor IMAM, onda on lijepo sve moguće alate getribu dolje, set gore, getriba gore i na cesti si da niti ne stigneš popiti kavu u birtiji di se to dogodilo....
hcerinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 15:16   #202
Quote:
F10EXX kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam, clanstvo u HAKu je clanstvo osobe, a ne automobila, tako da je cijela rasprava o ovoj temi bespotrebna. Dakle, nije bitno jel si u svojem autu ili tudjem, jel si vozac ili putnik, ako zapnes autom na cesti, HAK ti pomaze. Pomoc na cesti nije za auto, nego za tebe, da dodjes gdje trebas, ne spavas ispod mosta itd.

Barem je nesto tako uredjeno. Jos da uvedu i da se i osiguranje od odgovornosti placa za vozaca, koji radi stetu, a ne vozilo...
upravo tako.samo sto ljudi ne citaju propise.totalno je svejedno ciji je auto,samo vlasnik clanstva mora biti na mjestu dogadjaja
goran79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 15:28   #203
Quote:
goran79 kaže: Pogledaj post
upravo tako.samo sto ljudi ne citaju propise.totalno je svejedno ciji je auto,samo vlasnik clanstva mora biti na mjestu dogadjaja
Jako zanimljivo - ako ja uzmem tvoj auto i skršim nekoga - šteta se naplaćuje sa tvoje police
Ali ako ja uzmem tvoj auto i on krepa onda mi HAK neće pomoći jer si TI a ne AUTO osigurani.
U isto vrijeme ako ti uzmeš moj auto i govno ti krepa, mobilno jamstvo će te uredno odšlepati.

Meni je to nakaradno.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 19:14   #204
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Jako zanimljivo - ako ja uzmem tvoj auto i skršim nekoga - šteta se naplaćuje sa tvoje police
Ali ako ja uzmem tvoj auto i on krepa onda mi HAK neće pomoći jer si TI a ne AUTO osigurani.
U isto vrijeme ako ti uzmeš moj auto i govno ti krepa, mobilno jamstvo će te uredno odšlepati.

Meni je to nakaradno.
U ovom prvom i je problem. Po meni je to nakaradno.. Od odgovornosti bi se trebao osiguravati vozac, jer vozac uzrokuje nesrecu, a ne automobil.
__________________
Oscar Wilde: Patriotism is the virtue of the vicious.
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 19:43   #205
Quote:
F10EXX kaže: Pogledaj post
U ovom prvom i je problem. Po meni je to nakaradno.. Od odgovornosti bi se trebao osiguravati vozac, jer vozac uzrokuje nesrecu, a ne automobil.
Pa da - sve je naopako - vozi čovjek, dakle on svojom akcijom može izazvati nesreću - što je tu jadni auto kriv ako ga genije zabije u zid/ogradu/auto/pjašaka..... ali ne - mi osiguravamo AUTO.

Kod osiguranja od kvara (HAK) - mi osiguravamo ČOVJEKA - pa neće se čovjek pokvarit i ostat na cesti (mislim može, ali onda obično zovemo hitnu a ne Štefa sa šlep-službom), umjesto da je osiguran AUTO.

Možda ja nešto naopako gledam ali meni ova osiguranja nisu logična.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 23:56   #206
ima neke logike ovo kaj vi pricate samo je utopija.evo ja doma imam auto koj vozimo ja i zena i kaj da platimo osiguranje i ona i ja
deri valdez is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 06:50   #207
Quote:
deri valdez kaže: Pogledaj post
ima neke logike ovo kaj vi pricate samo je utopija.evo ja doma imam auto koj vozimo ja i zena i kaj da platimo osiguranje i ona i ja
Pa da. Zasto bi ja platio za tri auta tri osiguranja? Jel mogu vozit sva tri?
Kako god bilo, nesrece uzrokuje covjek, i bio bi red da je on osiguran.

A kod HAKa osiguravamo covjeka. Jer ce covjek ostat na cesti. Covjek nece stic na sastanak. Covjek ce mozda u stranom gradu htjet negdje prespavat. (ne znam sto sve spada u to, znam da neki ti osiguravaju smjestaj i to). Auto je tu samo sredstvo.
__________________
Oscar Wilde: Patriotism is the virtue of the vicious.
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 21:00   #208
Kaj velite na ovu novu HAK-ovu reklamu...
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 23:26   #209
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Kaj velite na ovu novu HAK-ovu reklamu...
Gdje si ju vidio?
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 23:32   #210
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Gdje si ju vidio?
Pa na TV-u se reklamira.

Voze se u Corsi, corsa stane, vozač pita suvozača i šta ćemo sad, suvozač izlazi zajedno sa vozačem pa suvozač sa nekim predmetom lupa po motoru i pogleda vozača. Vozač tada pita i šta sad, suvozač veli sad pali auto, vozač okrene ključ u autu i eksplodira motor i pita suvozača, a šta sad, a ovaj e sad zovi HAK.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 07:11   #211
Pa to je stara reklama, vrti se odavno.
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 15:07   #212
Koje je jebeni broj žiro računa HAK-a?

Ne mogu ga nigdje naći
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 18:01   #213
to je broj računa primatelja jel ?

eo : 2340009-1100160085
__________________
GY - bolest
bugy_AB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 19:44   #214
Da...broj računa primatelja...pa gdje si ga samo našao?

hvala
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 21:06   #215
Quote:
Goran2@ kaže: Pogledaj post
Da...broj računa primatelja...pa gdje si ga samo našao?

hvala
ma imam uplatnice, stalno me nagovaraju da se ponovo učlanim pošto mi je isteklo članstvo
__________________
GY - bolest
bugy_AB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 12:57   #216
Trebam produžiti članstvo,pa me zanima jel tko zna jel se to može osobno tamo doć,platit i predat pristupnicu,ili se mora baš poštom?
Imam ovu potvrdu za popust,al neznam dal će mi priznati,pa mi je glupo slati, trebat će tjednima da se to riješi.

I što sa ovim odabirom autokluba? Koji je na području mog grada?
Zašto se mora to birati?
Jel se tamo možda može srediti to članstvo il se mora baš u HAK u utrinama?

Unaprijed zahvaljujem
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 21:46   #217
Možeš i osobno u klubu u kojem se želiš učlaniti.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 22:23   #218
Dobio sam besplatno clansto u HAK-u prvu godinu kao mladi clan, nakon sto sam polozio vozacki ispunio sam pristupnicu i trebali bi mi poslati clansku iskaznicu. Kakve ja "pogodnosti" imam kao mladi clan? Jel imam npr besplatno slepanje ako ostanem na cesti?
exception is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 00:39   #219
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Trebam produžiti članstvo,pa me zanima jel tko zna jel se to može osobno tamo doć,platit i predat pristupnicu,ili se mora baš poštom?
Imam ovu potvrdu za popust,al neznam dal će mi priznati,pa mi je glupo slati, trebat će tjednima da se to riješi.

I što sa ovim odabirom autokluba? Koji je na području mog grada?
Zašto se mora to birati?
Jel se tamo možda može srediti to članstvo il se mora baš u HAK u utrinama?

Unaprijed zahvaljujem

Može se osobno doć i produžit, a za to ne moraš ići u Utrine nego možeš to obaviti i na ostalim mjestima gdje imaju podružnice (npr. u stanicama za tehnički toga ima, barem u onoj auto kluba Siget, ali valjda je i drugdje tako).
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 00:42   #220
Quote:
exception kaže: Pogledaj post
Dobio sam besplatno clansto u HAK-u prvu godinu kao mladi clan, nakon sto sam polozio vozacki ispunio sam pristupnicu i trebali bi mi poslati clansku iskaznicu. Kakve ja "pogodnosti" imam kao mladi clan? Jel imam npr besplatno slepanje ako ostanem na cesti?

Pročitaj u papirima koje si dobio s tim, tamo ti sve piše koja su ti prava.
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.